Setari Cookie-uri

El Fecioara,ea Fecioara

Buna,
Asi dorii sa-mi spuneti daca doua persoane de sex opus sunt in zodia Fecioara,credeti ca se potrivesc pe plan sentimental, pentru ca cei doi se inteleg bine ca amici (chiar foarte bine)si asi vrea sa stiu daca sa stau linistita sau nu, eu leu fiind iubita lui (fecioara),iar ea fecioara fiind amica lui de la servici foarte buna care ii povesteste tot cea ce mie nu-mi convine.

Astept o parere din partea voastra.

Va multumesc!
fendy
Postat pe 23 Martie 2009 14:03
dar de ce nu vorbesti cu el si sa ii zici ce te deranjeaza ? si de ce cauti pe forum posibile potriviri zodiacale , ca daca fata o fi fost infiata ,si defapt o fi alta zodie atunci ce te faci?
SweetDadyD
Postat pe 24 Martie 2009 10:15
Pai lui i-am spus de nenumarate ori ca ma deranjeaza lucrul asta, dar degeaba, dupa cum vezi am scris pe forum sa aflu si eu o parere si chiar daca ar fi infiata tot in ziua ai sa nascut, sau daca infiezi un copil ce faci ii schimbi data de nastere cum iti vine tie, sau in functie de ce zodie iti place mai mult. Sa fim seriosi.
fendy
Postat pe 24 Martie 2009 16:16
De la: fendy, la data 2009-03-24 16:16:26Pai lui i-am spus de nenumarate ori ca ma deranjeaza lucrul asta, dar degeaba, dupa cum vezi am scris pe forum sa aflu si eu o parere si chiar daca ar fi infiata tot in ziua ai sa nascut, sau daca infiezi un copil ce faci ii schimbi data de nastere cum iti vine tie, sau in functie de ce zodie iti place mai mult. Sa fim seriosi.

pai , serios vorbind cunosc un caz de genul asta , partea misto ste e ca paritnti adoptivi au mai si botezat copilul de vreo 3 ori ca sa fie siguri
SweetDadyD
Postat pe 24 Martie 2009 17:16
Buna,

eu atrag barbatii din fecioara, si nu stiu de ce, pentru ca in fond sunt niste persoane bune atit timp cit isi implinesc scopurile cu tine, dar inseala si mint incredibil de mult.

iar fecioara cu fecioara, da, se intelege perfect, pentru ca ea e indiferenta iar el isi poate face mendrele cum vrea, ea accepta si el isi traieste viata dublu....

cum tu esti un semn de foc, mai puternica si mai dominanta, iti spun sincer, renunta.... la el, o sa ai numai de suferit
sunt niste barbati care inseala aparentele si la un moment dat isi arata coltii.... asa ca deschide bine ochii, si sa nu iti para rau....mai tirziu
sau traieste-ti experienta si probabil ca vei trage acceasi concluzie ca si mine, eu cum aud ca e fecioara, fug mincind pamintul, oricit de multe ar promite....

anka77
Postat pe 6 Aprilie 2009 01:17
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 01:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roata se intoarce intotdeauna? 24 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 17:28
Problems 7 De la: Ionyssa 9 Aprilie 2011 01:56
buna seara 8 De la: krisulina15 3 Februarie 2013 10:18
el taur....eu capricorn 5 De la: helenita5 1 Iulie 2009 21:46
Sarcinaaaa 5 De la: kudika_958015 22 Martie 2014 12:33