Setari Cookie-uri

Iubire sau nu? Nici el nu mai stie!

Buna fetelor. M-am gandit sa discut cu voi o problema cu care eu ma confrunt. Problema barbatului "nehotarat". Eu sunt la facultate in anul I. De 1 saptamana am inceput o relatie cu un coleg. Foarte dragut,sarmant si inteligent, insa am impresia ca e putin cam imatur. El are 20 de ani (eu 19 jumatate). Totul a inceput printr-o gluma. EU l-am provocat in diferite moduri, iar el a ajuns sa minta multe persoane ca sa vina sa ma vada doar 10 minute (are prietena de 6 ani) si nu mai pleca ore in sir.A fost chiar superb. Intr-o zi am pus la avatar o poza cu el si prietena lui era pe messu lui, pe invizibil si a vazut. Ideea e ca acum eu si ea ne intelegem foarte bine, ea are o incredere oarba in mine (bineinteles k nu stie de relatia noastra pentru ca i-am spus o poveste lunga si credibila). Totul perfect, insa el de 3 zile se simte foarte rau.Epuizat fizic si psihic. Spune ca a pus foarte mult suflet in relatia noastra si stie ca o sa il parasesc intr-o luna ( o sa fiu plecata din fara 4 luni) si ca el o sa sufere, asa ca m-a parasit pentru ca nu are incredere ca o sa raman cu el. Dupa ce m-a parasit, am facut ce am facut si mi-a zis ca ma iubeste. Eu sunt foarte confuza. Ma gandesc ca voi ati putea sa imi dati parerile voastre de pe margine.
Duygu
Postat pe 21 Mai 2009 12:34
Adevaru'i ca te mananca rau de tot... Gandeste'te ca daca erai tu in locul prietenei lui.. Ti'ar fi placut asa ceva? Tu sa ai incredere in ea si dansa sa se bage in relatia ta cu prietenul tau?
Diavolyta_
Postat pe 21 Mai 2009 12:42
foarte urat din partea ta. ce ai simti tu sa fie invers? ce dreaq mai fata alergi dupa gagiul alteia?
cristi_nne
Postat pe 21 Mai 2009 13:31
foarte urat din partea ta...si i-ai mai si castigat increderea fetei respective...pai tie ti-ar placea sa fii in locul ei?
Find another one! si lasa-l pe baiatul ala in pace
kidzuite
Postat pe 21 Mai 2009 13:43
Imi imaginez ca raspunsurile pe care le-ai primit sunt total in contradictie cu ce iti imaginai tu ca ai vezi aici.
Ca ti-a cazut el cu tronc stiind ca are prietena, inteleg. Ca i-ai cazut si tu cu tronc lui, cu toate ca are prietena si asta inteleg.
Dar nu inteleg de ce nu ai asteptat sa inceteze relatia pe care o are inainte de a te complica si a complica si altora vietile.
Iar despre faptul ca i-ai castigat i increderea, si tu te duci pe la colturi cu prietenul ei...imi pare rau, dar esti exact genul ala de "femeie proasta". Si nu ai decat sa intelegi ce vrei tu! Ca eu la lucruri bune sigur nu ma gandesc....
IMF
Postat pe 27 Mai 2009 10:34
Hmmm...multumesc pentru sfaturi. Inainte sa citesc mesajele voastre m-am indepartat de prietena lui si de el. In schimb el ma cauta din nou (doar sa ma vada, doar sa ma auda etc, nimik mai mult).Probabil k sunt genul de "femeie proasta", insa facand o comparatie intre mine si ea (ce simte el pt mine si pt ea), nu m-am gandit vreodata k va fi o problema sa o dau la o parte. Si eu gresesc dar el sta cu ea si se poarta urat cu ea zi de zi (mai nou o si loveste), eu kiar nu cred k sunt singura vinovata. El e in dilema (sa aiba incredere in mine sau nu), iar eu sunt in dilema (sa mai am rabdare cu el sau nu).Oricum va multumesc pentru sfaturi, sunt lucruri pe care le stiam, dar in dragoste nu facem totul cum trebuie sau cum vrem, facem cum simtim.
Duygu
Postat pe 6 Iunie 2009 10:03
Imagineaza-ti k intalnesti un baiat foarte frumos, mai apoi afli ca are o prietena urata(in comparatie cu el) si pe langa asta, tu oricum ai toate atu-urile fata de ea. Spune-mi, tu ai fi stat de o parte?
Duygu
Postat pe 6 Iunie 2009 10:06
da draga dar am intalnit si nu numai o data si am stat in banca mea...ptr. ca nu stii ce suflet are tipa sau ce ii tine uniti. nu te duci si te bagi tu si faci pe aia viteaza sa aiba impresia k el a stat atatia ani langa o proasta si tu esti ileana cosanzeaza pe care o astepta de o viata. nu se face asa ceva!!!
o si bate???????
vaiiiii !!!!
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 15:10
Of of...cata drama, tu chiar suferi, nu?
Crezi ca suferi acum..stai sa vezi ce o sa fie mai tarziu daca o sa ai ceva cu "domnul" exclusiv..fa ce vrei tu dar nu te astepta ca ceea ce faci tu altele sa nu-ti faca tie. E legea vietii, ce dai, aia primesti. Fara exceptii!!
liliana2005
Postat pe 11 Iunie 2009 22:50
De la: Duygu, la data 2009-06-06 10:03:24Hmmm...multumesc pentru sfaturi. Inainte sa citesc mesajele voastre m-am indepartat de prietena lui si de el. In schimb el ma cauta din nou (doar sa ma vada, doar sa ma auda etc, nimik mai mult).Probabil k sunt genul de "femeie proasta", insa facand o comparatie intre mine si ea (ce simte el pt mine si pt ea), nu m-am gandit vreodata k va fi o problema sa o dau la o parte. Si eu gresesc dar el sta cu ea si se poarta urat cu ea zi de zi (mai nou o si loveste), eu kiar nu cred k sunt singura vinovata. El e in dilema (sa aiba incredere in mine sau nu), iar eu sunt in dilema (sa mai am rabdare cu el sau nu).Oricum va multumesc pentru sfaturi, sunt lucruri pe care le stiam, dar in dragoste nu facem totul cum trebuie sau cum vrem, facem cum simtim.



ce te face sa crezi ca pe tine nu te va lovi mai tarziu? asta tine de caracterul lui, nu de sentimente...
diada
Postat pe 12 Iunie 2009 01:04
De la: diada, la data 2009-06-12 01:04:51
De la: Duygu, la data 2009-06-06 10:03:24Hmmm...multumesc pentru sfaturi. Inainte sa citesc mesajele voastre m-am indepartat de prietena lui si de el. In schimb el ma cauta din nou (doar sa ma vada, doar sa ma auda etc, nimik mai mult).Probabil k sunt genul de "femeie proasta", insa facand o comparatie intre mine si ea (ce simte el pt mine si pt ea), nu m-am gandit vreodata k va fi o problema sa o dau la o parte. Si eu gresesc dar el sta cu ea si se poarta urat cu ea zi de zi (mai nou o si loveste), eu kiar nu cred k sunt singura vinovata. El e in dilema (sa aiba incredere in mine sau nu), iar eu sunt in dilema (sa mai am rabdare cu el sau nu).Oricum va multumesc pentru sfaturi, sunt lucruri pe care le stiam, dar in dragoste nu facem totul cum trebuie sau cum vrem, facem cum simtim.



ce te face sa crezi ca pe tine nu te va lovi mai tarziu? asta tine de caracterul lui, nu de sentimente...



Fetelor, treaba voastra. Mie imi e bine cu el. Sta toata ziua cu mine si toata noaptea. Ea e scoasa din joc. Va pup si multumesc de sfaturi dar chiar nu le-am aplicat;))
Duygu
Postat pe 12 Iunie 2009 13:06
Nu-ti doreste nimeni raul crede-ma, doar ne dam cu parerea, lucru care de multe ori nu ajuta deloc..tu stii mai bine,asta e clar....iar daca sta cu tine tot timpul nu mai are cum sa aibe o relatie cu cealalta pentru ca nu pricep ce toanta ar accepta sa isi vada "prietenul" o ora pe zi..nu mai e o relatie si probabil stie si ea.
liliana2005
Postat pe 12 Iunie 2009 13:15
De la: Duygu, la data 2009-06-12 13:06:06
De la: diada, la data 2009-06-12 01:04:51
De la: Duygu, la data 2009-06-06 10:03:24Hmmm...multumesc pentru sfaturi. Inainte sa citesc mesajele voastre m-am indepartat de prietena lui si de el. In schimb el ma cauta din nou (doar sa ma vada, doar sa ma auda etc, nimik mai mult).Probabil k sunt genul de "femeie proasta", insa facand o comparatie intre mine si ea (ce simte el pt mine si pt ea), nu m-am gandit vreodata k va fi o problema sa o dau la o parte. Si eu gresesc dar el sta cu ea si se poarta urat cu ea zi de zi (mai nou o si loveste), eu kiar nu cred k sunt singura vinovata. El e in dilema (sa aiba incredere in mine sau nu), iar eu sunt in dilema (sa mai am rabdare cu el sau nu).Oricum va multumesc pentru sfaturi, sunt lucruri pe care le stiam, dar in dragoste nu facem totul cum trebuie sau cum vrem, facem cum simtim.



ce te face sa crezi ca pe tine nu te va lovi mai tarziu? asta tine de caracterul lui, nu de sentimente...



Fetelor, treaba voastra. Mie imi e bine cu el. Sta toata ziua cu mine si toata noaptea. Ea e scoasa din joc. Va pup si multumesc de sfaturi dar chiar nu le-am aplicat;))


Sa-ti cumperi urgent batista, ca-ti intra in gura.
valita76
Postat pe 12 Iunie 2009 15:25
te iubeste dar tea parasit
nu te iubeste fata cumsa te iubeasca daca are si iuibia sau el mai are o inima de rezerva zic asta in cazul in care iubeste 2 femei nu ?
geo_geo822000
Postat pe 12 Iunie 2009 15:35
De la: Duygu, la data 2009-06-06 10:06:48Imagineaza-ti k intalnesti un baiat foarte frumos, mai apoi afli ca are o prietena urata(in comparatie cu el) si pe langa asta, tu oricum ai toate atu-urile fata de ea. Spune-mi, tu ai fi stat de o parte?


Pai uite ca nu ai toate atuurile din moment ce el este inca cu ea iar tu mananci resturile de la masa alteia.
Kathara
Postat pe 12 Iunie 2009 15:52
De la: Duygu, la data 2009-06-06 10:03:24Hmmm...multumesc pentru sfaturi. Inainte sa citesc mesajele voastre m-am indepartat de prietena lui si de el. In schimb el ma cauta din nou (doar sa ma vada, doar sa ma auda etc, nimik mai mult).Probabil k sunt genul de "femeie proasta", insa facand o comparatie intre mine si ea (ce simte el pt mine si pt ea), nu m-am gandit vreodata k va fi o problema sa o dau la o parte. Si eu gresesc dar el sta cu ea si se poarta urat cu ea zi de zi (mai nou o si loveste), eu kiar nu cred k sunt singura vinovata. El e in dilema (sa aiba incredere in mine sau nu), iar eu sunt in dilema (sa mai am rabdare cu el sau nu).Oricum va multumesc pentru sfaturi, sunt lucruri pe care le stiam, dar in dragoste nu facem totul cum trebuie sau cum vrem, facem cum simtim.


Eu as fugi ca dracu' de tamaie de cineva care isi loveste iubita.
Kathara
Postat pe 12 Iunie 2009 15:53
De la: Kathara, la data 2009-06-12 15:52:04
De la: Duygu, la data 2009-06-06 10:06:48Imagineaza-ti k intalnesti un baiat foarte frumos, mai apoi afli ca are o prietena urata(in comparatie cu el) si pe langa asta, tu oricum ai toate atu-urile fata de ea. Spune-mi, tu ai fi stat de o parte?


Pai uite ca nu ai toate atuurile din moment ce el este inca cu ea iar tu mananci resturile de la masa alteia.


De acord cu tine,bine spus
andreea1976
Postat pe 12 Iunie 2009 16:11
....faza cum ca o bate p ea suna aiurea...dar in rest BRAVO ..adica daca esti mai buna ca ea si el t vrea p tine fi tu fericita cu el......da poate nu merita nici ea sa sufere dar din comportamentul lui trebuia sa-si dea de mult seama ca e timpul sa puna punct relatiei oricat de mult ai iubi pe cineva demnitatea ta trebuie sa fie mai mare ..trebuie sa te iubesti mai mult pe tine decat p altii... ..asa ca daca voua va e bine impreuna continuati cat de mult puteti..... Daca pana acum te-ai descurcat atat de bine sunt sigura ca de indata ce va aparea ceva ce nu iti va conveni vei sti cum sa reactionezi inteligent si in asa fel incat sa iasa bine pentru tine;)....MULT SUCCES GIRL!!!!!!
me_Elvi
Postat pe 12 Iunie 2009 16:34
De la: liliana2005, la data 2009-06-12 13:15:48Nu-ti doreste nimeni raul crede-ma, doar ne dam cu parerea, lucru care de multe ori nu ajuta deloc..tu stii mai bine,asta e clar....iar daca sta cu tine tot timpul nu mai are cum sa aibe o relatie cu cealalta pentru ca nu pricep ce toanta ar accepta sa isi vada "prietenul" o ora pe zi..nu mai e o relatie si probabil stie si ea.


nu te mai chinuii ca nu pricepe ...e prea mica
inna_1688
Postat pe 12 Iunie 2009 18:07
De la: inna_1688, la data 2009-06-12 18:07:18
De la: liliana2005, la data 2009-06-12 13:15:48Nu-ti doreste nimeni raul crede-ma, doar ne dam cu parerea, lucru care de multe ori nu ajuta deloc..tu stii mai bine,asta e clar....iar daca sta cu tine tot timpul nu mai are cum sa aibe o relatie cu cealalta pentru ca nu pricep ce toanta ar accepta sa isi vada "prietenul" o ora pe zi..nu mai e o relatie si probabil stie si ea.


nu te mai chinuii ca nu pricepe ...e prea mica



OK. V-am inteles pe toate. Eu va spun ca e ok si voi iar ma criticati. Zicea cineva de mancat resturi de la masa alteia. Ma simt exact ca atunci cand esti la un restaurant de lux si toata lumea te serveste si e amabil. Problema noastra era ca eu trebuia sa plec la sfarsitul lunii iunie in Germania pt 4 luni si lui ii era frica sa aiba incredere in mine. Problema s-a rezolvat.Nu mai plec!

Apropo, tipa nu il mai vede nici macar 1 ora pe zi. Suntem in sesiune,invatam impreuna,mergem la scoala impreuna, in timpul liber(putin ce e drept) iesim cu colegii la un suc. Mi-a propus sa ne mutam impreuna din anul 2. Deci chiar nu imi mai fac griji pentru domnisoara. Nu i-am luat iubitul, nici macar nu era al ei. Asa ca bucurati-va si voi o secunda pt mine

Toate cele bune fetelor, noi oricum plecam in vacantaaa:X:X:X
Duygu
Postat pe 13 Iunie 2009 09:25
"Nu i-am luat iubitul, nici macar nu era al ei."
"nu m-am gandit vreodata k va fi o problema sa o dau la o parte"
"Ea e scoasa din joc"
Ai mai scris si ca ea era mai urata decat el, .....



Mda, de unde stii ca este al tau?
Toate citatele de mai sus demonstreaza ce suflet rau ai. Te simti bine ca ai scos-o din joc? Sa vedem cum te simti cand vei fi si tu scoasa din joc. Intr-o zi s-ar putea ca si alta femeie sa gandeasca exact ca tine si sa fi tu cea care si-o incaseaza de la el. Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face.
Toate cele bune.
valita76
Postat pe 13 Iunie 2009 12:00
De la: Duygu, la data 2009-06-13 09:25:25
De la: inna_1688, la data 2009-06-12 18:07:18
De la: liliana2005, la data 2009-06-12 13:15:48Nu-ti doreste nimeni raul crede-ma, doar ne dam cu parerea, lucru care de multe ori nu ajuta deloc..tu stii mai bine,asta e clar....iar daca sta cu tine tot timpul nu mai are cum sa aibe o relatie cu cealalta pentru ca nu pricep ce toanta ar accepta sa isi vada "prietenul" o ora pe zi..nu mai e o relatie si probabil stie si ea.


nu te mai chinuii ca nu pricepe ...e prea mica



OK. V-am inteles pe toate. Eu va spun ca e ok si voi iar ma criticati. Zicea cineva de mancat resturi de la masa alteia. Ma simt exact ca atunci cand esti la un restaurant de lux si toata lumea te serveste si e amabil. Problema noastra era ca eu trebuia sa plec la sfarsitul lunii iunie in Germania pt 4 luni si lui ii era frica sa aiba incredere in mine. Problema s-a rezolvat.Nu mai plec!

Apropo, tipa nu il mai vede nici macar 1 ora pe zi. Suntem in sesiune,invatam impreuna,mergem la scoala impreuna, in timpul liber(putin ce e drept) iesim cu colegii la un suc. Mi-a propus sa ne mutam impreuna din anul 2. Deci chiar nu imi mai fac griji pentru domnisoara. Nu i-am luat iubitul, nici macar nu era al ei. Asa ca bucurati-va si voi o secunda pt mine

Toate cele bune fetelor, noi oricum plecam in vacantaaa:X:X:X



DAR SI CAND SE INTOARCE ROATAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MOAAAMAAAAAAAAA CE-AI SA TI-O IEI....
monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 12:06
De la: kudika037073, la data 2009-06-12 16:34:00....faza cum ca o bate p ea suna aiurea...dar in rest BRAVO ..adica daca esti mai buna ca ea si el t vrea p tine fi tu fericita cu el......da poate nu merita nici ea sa sufere dar din comportamentul lui trebuia sa-si dea de mult seama ca e timpul sa puna punct relatiei oricat de mult ai iubi pe cineva demnitatea ta trebuie sa fie mai mare ..trebuie sa te iubesti mai mult pe tine decat p altii... ..asa ca daca voua va e bine impreuna continuati cat de mult puteti..... Daca pana acum te-ai descurcat atat de bine sunt sigura ca de indata ce va aparea ceva ce nu iti va conveni vei sti cum sa reactionezi inteligent si in asa fel incat sa iasa bine pentru tine;)....MULT SUCCES GIRL!!!!!!




Bravoooooo! Nu-i asa ca cea mai mare satisfactie o ai cand un barbat cuplat o lasa pe alta pentru tine? Esti mai buna ca ea, nu? In fond a devenit un sport. Niciodata n-o sa fi fericit cladindu-ti fericirea pe suferinta altora.
valita76
Postat pe 13 Iunie 2009 12:15
De la: valita76, la data 2009-06-13 12:15:44
De la: kudika037073, la data 2009-06-12 16:34:00....faza cum ca o bate p ea suna aiurea...dar in rest BRAVO ..adica daca esti mai buna ca ea si el t vrea p tine fi tu fericita cu el......da poate nu merita nici ea sa sufere dar din comportamentul lui trebuia sa-si dea de mult seama ca e timpul sa puna punct relatiei oricat de mult ai iubi pe cineva demnitatea ta trebuie sa fie mai mare ..trebuie sa te iubesti mai mult pe tine decat p altii... ..asa ca daca voua va e bine impreuna continuati cat de mult puteti..... Daca pana acum te-ai descurcat atat de bine sunt sigura ca de indata ce va aparea ceva ce nu iti va conveni vei sti cum sa reactionezi inteligent si in asa fel incat sa iasa bine pentru tine;)....MULT SUCCES GIRL!!!!!!




Bravoooooo! Nu-i asa ca cea mai mare satisfactie o ai cand un barbat cuplat o lasa pe alta pentru tine? Esti mai buna ca ea, nu? In fond a devenit un sport. Niciodata n-o sa fi fericit cladindu-ti fericirea pe suferinta altora.



Nici pe mine nu m-a menajat nimeni niciodata. Daca eu am supravietuit, o sa supravietuiasca si ea. Daca nu, cele bune. Nu o dau in empatie. Mai mult ca sigur sunt rea. SI eu mi-am parasit prietenul pentru baiatul asta. Sufera multa lume dar asta este viata. Nu ne poate fi bine tuturor. Nu m-am bagat niciodata intr-o relatie, dar asta chiar nu era relatie. Era mai mult pact intre familii. Hai spune-ti si voi acum k nu ati fost indragostite pana peste cap si nu ati facut compromisuri pentru a avea ceva. Sau voi ati fost rationale si cand v-ati pierdut inima?
Duygu
Postat pe 13 Iunie 2009 16:18
Eu una n-am patit niciodata ceva de genul...mereu am inceput o relatie (adica una singura...din cele doua pe care le-am avut) dupa ce baiatul a iesit din relatie..in general nu ma uit de doua ori la un barbat care imi spune ca este inca intr-o relatie, poate pentru ca nu l-as mai putea respecta daca ar vrea ceva cu mine sau cu orice alta fata. Dar nu e obligatoriu ca toate sa gandim la fel. Ideea e sa nu faci rau, orice ai face, sa nu faci rau cuiva. Daca o faci, o faci pe pielea ta.
liliana2005
Postat pe 13 Iunie 2009 20:11
De la: Duygu, la data 2009-06-13 16:18:11
De la: valita76, la data 2009-06-13 12:15:44
De la: kudika037073, la data 2009-06-12 16:34:00....faza cum ca o bate p ea suna aiurea...dar in rest BRAVO ..adica daca esti mai buna ca ea si el t vrea p tine fi tu fericita cu el......da poate nu merita nici ea sa sufere dar din comportamentul lui trebuia sa-si dea de mult seama ca e timpul sa puna punct relatiei oricat de mult ai iubi pe cineva demnitatea ta trebuie sa fie mai mare ..trebuie sa te iubesti mai mult pe tine decat p altii... ..asa ca daca voua va e bine impreuna continuati cat de mult puteti..... Daca pana acum te-ai descurcat atat de bine sunt sigura ca de indata ce va aparea ceva ce nu iti va conveni vei sti cum sa reactionezi inteligent si in asa fel incat sa iasa bine pentru tine;)....MULT SUCCES GIRL!!!!!!




Bravoooooo! Nu-i asa ca cea mai mare satisfactie o ai cand un barbat cuplat o lasa pe alta pentru tine? Esti mai buna ca ea, nu? In fond a devenit un sport. Niciodata n-o sa fi fericit cladindu-ti fericirea pe suferinta altora.



Nici pe mine nu m-a menajat nimeni niciodata. Daca eu am supravietuit, o sa supravietuiasca si ea. Daca nu, cele bune. Nu o dau in empatie. Mai mult ca sigur sunt rea. SI eu mi-am parasit prietenul pentru baiatul asta. Sufera multa lume dar asta este viata. Nu ne poate fi bine tuturor. Nu m-am bagat niciodata intr-o relatie, dar asta chiar nu era relatie. Era mai mult pact intre familii. Hai spune-ti si voi acum k nu ati fost indragostite pana peste cap si nu ati facut compromisuri pentru a avea ceva. Sau voi ati fost rationale si cand v-ati pierdut inima?
me_Elvi
Postat pe 14 Iunie 2009 20:06
saracul ...l-ai sufocat, mai lasa-l sa respire ca si-a luat lumea in cap
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 20:13
Daca te lupti pentru ceea ce iti doresti ,viata devine mult mai interesanta....iar daca si obti ceea ce iti doresti.. satisfactia este mult mai mare.Nu cred ca este vorba de fericirea unei persoane cladita pe suferinta alteia si nici de satisfactia pe care o ai atunci cand un barbat lasa o femeie pt tine.....Din momentul in care a inceput sa se poarte urat cu ea de atunci, trebuia sa-l lase ea prima pentru ca asta insemna ca el nu o merita pe ea. Toata lumea zice ca o sa se intoarca roata etc ..si eu cred in asta dar mai cred si in faptul ca toate lucrurile se intampla cu un motiv si ca nimic nu este intamplator!!! Oricum nu trebuie sa renunti la fericirea ta doar pentru ca ea sufera...o sa-i treaca si ei asa cum le trece tuturor..lumea e plina de baieti si poate o sa gaseasca data viitoare persoana potrivita pentru ea. Deci Duygu ma bucur ca esti happy cu el si ca va merge bine vacanta placuta
me_Elvi
Postat pe 14 Iunie 2009 20:22
Ma bucur ca cineva se bucura pt mine. Oricum nu se poarta urat cu ea pt k am aparut eu. Se poarta asa pentru ca ea nu e ceea ce isi doreste el de la o femeie. Am realizat ca el nu e prea sigur de el (adica el e un tip destept, frumos etc, insa el nu se vede asa si din motivul asta s-a ingropat in relatia cu ea). Dar am venit eu si m-am crezut "Ileana Cosanzeana" si totul e ok

Aveti grija de voi!
Duygu
Postat pe 15 Iunie 2009 20:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Omagiu unei Dandanale 97 De la: dandanaua_reloaded 18 Mai 2009 20:49
ce sa cred...ce sa fac? 7 De la: desi_desiree 26 Septembrie 2010 18:28
Ce ati face in situatia asta????? 18 De la: Cassey_ 25 Mai 2009 08:41
De ce aveti relatia actuala? 22 De la: yumy 12 Octombrie 2010 19:46
iubesc doi baieti,ce sa fac? 33 De la: ego71 2 Iulie 2011 13:56