Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac!!!

De curand am cunoscut un tip care pot spune k e aproape barbatul ideal pt mine.De ce aproape?pt ca e divortat si are o fetitza de 3 anisori.problema cea mare e ca mai sta inca cu fosta nevasta-zice el pt fetitza.Eu i-am spusu ca atata timp cat sta cu ea nu o sa fie nimic intre noi.Dupa o perioada de timp si o gramada de discutii fara orice ce fel de.... el imi spune -"OK fac totul pt tine,daca asta e dorinta ta ne mutam impreuna"Bun...ma sperie si faptul cand un barbat spune "fac orice pt tine...totusi eu om fricos nu stiu ce sa fac..daca imi spune ca se intoarce la fosta nevasta din cauza copilului....deci ce sa fac??sa imi iau inima in dinti sau sa o las moarta??
lara77_girl
Postat pe 23 Martie 2009 16:32
Daca l-ai cunoscut de curand...mai asteapta putin pana sa va mutati impreuna

Postat pe 23 Martie 2009 16:38
Tie iti face placere ca se desparte de nevasta pt tine??
Mai bine lasa-i in pace sa-si repare casnicia.....doar e si un copil la mijloc.
Poate o sa ti se intoarca asta.
andreea1976
Postat pe 23 Martie 2009 16:42
dar poate ti-a zis ca e divortat doar asa ca sa ramai cu el ....poate nu se gandeste sa se desparta niciodata de sotia lui
sirena22
Postat pe 23 Martie 2009 16:45
I-am spus clar k nu vreau sa intru intre ei dar el spune intr-una:"Tu esti viatza mea de acum incolo,cu ea nu vreau sa mai traiesc.Chiar daca o fi sa fim sau nu impreuna cu ea nu o sa mai stau".Si gandeste-te ca nu am facut nimic cu el,nici macar un sarut klumea.Am incercat sa nu-l influentez deloc!!!!
lara77_girl
Postat pe 23 Martie 2009 16:47
fata draga , dak vrei un sfat prietenesc , fugi cat te tin picioarele , acum cat ai timp !!!!!!
sa nu crezi nici o vorba de'a lui ! barbatzii sunt niste lasi shi niste mincinosi !!!!!
pt el e mult mai convenabil sa aiba o amanta stabila , si dupa cum te vad eu , si intelegatoare pe deasupra , care sa'i aline ranile , decat sa apeleze la doamne profesioniste , care mai sunt si foarte scumpe , sau cele care sunt ieftine , nu sunt sigure !
asa k , de ce sa nu iti spuna tie tot felul povesti ? ce , il doare gura ?
asta cu copilu' este pur si simplu o minciuna !
si stiu despre ce vorbesc , pt k am fost exact in aceeasi situatie k tine , timp de 4 ani !!!!!!
4 ani in care i'am crezut minciunile , in care am primit declaratzii de amor cum nu credeam k mai primeste o alta femeie !
si gandeam , vai saracu' cat ma iubeste , dar are un copil si o sotie bolnava , cum sa le paraseasca ?
vai , cat suferim aman2 , cat de mult ne iubim , si viata asta nu ne lasa sa fim fericiti !!!!
totul pana intr'o zi , cand eu am hotarat k vreau mai mult de la viata , si am hotarat sa ne despartzim !
el , de unde , neam sa inteleaga , declaratzii de amor , mesaje , serenade sub balcon ! k mai asteapta , k iti promit k divortzez , k o sa fim impreuna ! vaaaaaaax !
ziceam , Doamne cat ma iubeste !
nemairezistand stresului , am cedat nervos intr'o seara , am sunat'o pe sotia lui , a avut lok momentul adevarului , o discutie intre 3 oameni adulti , moment in care el , a recunoscut k nu m'a iubit niciodata , k nici nu se gandea sa divorteze vreodata , si k m'a mintit in totzi acesti 4 ani !
asha k , iubita mea , deschide ochii bine !!!!!!
lullu
Postat pe 23 Martie 2009 17:00
Mey,eu nu o sa fiu amanta nimanui-asta e clar.Iar daca o sa aflu mai tarziu k e casatorit o sa ii para rau.Sunt buna dar si nebuna
lara77_girl
Postat pe 23 Martie 2009 17:54
lara77_girl
Postat pe 23 Martie 2009 18:36
atata timp cat nu mai exista nicio sansa ca cei doi sa isi repare casnicia parerea mea e sa continuati sa fiti impreuna dar poate ar mai trebui sa astepti un pic sa vezi cum decurge realatia inainte de a va muta impreuna.. oricum cine stie poate vei fi o viitoare mamica ..vitrega ... copilul fiind mic nu va fi prea revoltat orice vei decide iti doresc mult noroc
my_lipps_are_yours
Postat pe 4 Aprilie 2009 22:43
Mai bine sa te desparti de el. Cauta un alt barbat care sa nu fie insurat.
Narcisa_Ana
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La mare cu prietenul 5 De la: anya016 19 Mai 2009 21:54
Fosta cea mai buna pritena si actuala 14 De la: kudika029282 11 Aprilie 2010 16:19
ce parare aveti? 1 De la: kudika_12474 20 Iulie 2012 11:52
Oare? 8 De la: Broscaru 19 Ianuarie 2012 13:15
Vreau sa il iubesc..... 22 De la: kudikaroxi 5 Iunie 2009 17:43