Setari Cookie-uri

ne certam din cauza amicului sau

sotul meu are un prieten din copilarie pe care nu am putut sa-l sufar si care nu a putut sa ma sufer inca din ziua in care ne-am cunoscut.Adica eu nu as avea nimic cu el dar e un tampit care nu are nici un scop anume in viata.A renuntat la sc,isi bate parintii,le fura bani din casa,bea...ce sa mai credeti-ma ca baiatul asta nu are nici o calitate.La inceput nu ma deranja prea tare dar dupa ce am ramas insarcinata si ne-am casatorit nu-mi mai convine ca sotul meu sa umble cu astfel de oameni,desi inteleg ca e prietenul lui din copilarie si nu i-am interzis niciodata sa renunte in a se mai vedea cu el,dar ne creeaza o gramada de probleme pt ca e si foarte influent.Intr-o zi la dus la sotul meu la munca cu bautura si s-au imbatat,de fiecare data cand se intalnescse imbata si in plus ii baga in cap sotului meu tot felul de prostii...ca nevasta trebuie sa stea la cratita,ca trebuie batuta,ca trebuie sa asculte de barbat,ca il tin sub papus si tot felul de chestii.Ma rog,noroc ca sotul meu nu ii asculta tampeniile dar nu se stie niciodata.Chestia e ca acest asa zis prieten nu intelege ca sotul meu are o familie si nu va mai fii niciodata ca inainte....cu bautura,femei si mai stiu eu ce.Cum pot face ca sotul meu sa se departeze de acest tampit?
Anonima_007
Postat pe 27 Mai 2009 17:15
mda...nasol!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 17:16
De la: alexandra_n, la data 2009-05-27 17:15:24sotul meu are un prieten din copilarie pe care nu am putut sa-l sufar si care nu a putut sa ma sufer inca din ziua in care ne-am cunoscut.Adica eu nu as avea nimic cu el dar e un tampit care nu are nici un scop anume in viata.A renuntat la sc,isi bate parintii,le fura bani din casa,bea...ce sa mai credeti-ma ca baiatul asta nu are nici o calitate.La inceput nu ma deranja prea tare dar dupa ce am ramas insarcinata si ne-am casatorit nu-mi mai convine ca sotul meu sa umble cu astfel de oameni,desi inteleg ca e prietenul lui din copilarie si nu i-am interzis niciodata sa renunte in a se mai vedea cu el,dar ne creeaza o gramada de probleme pt ca e si foarte influent.Intr-o zi la dus la sotul meu la munca cu bautura si s-au imbatat,de fiecare data cand se intalnescse imbata si in plus ii baga in cap sotului meu tot felul de prostii...ca nevasta trebuie sa stea la cratita,ca trebuie batuta,ca trebuie sa asculte de barbat,ca il tin sub papus si tot felul de chestii.Ma rog,noroc ca sotul meu nu ii asculta tampeniile dar nu se stie niciodata.Chestia e ca acest asa zis prieten nu intelege ca sotul meu are o familie si nu va mai fii niciodata ca inainte....cu bautura,femei si mai stiu eu ce.Cum pot face ca sotul meu sa se departeze de acest tampit?


pai nu prea poate dak nu vrea nu sti vb aia ca cin' se aseamana se aduna , tu kiar crezi ca sotu tau dak e asa diferit de tipu asta ar putea fi prieten cu el ? acu nu zik ca e alcoolist si hot barbatu tau dar ceva ceva in comun or avea ei doi de tot petrec timp impreuna ai grija , e nasol cu anturaju
Peony
Postat pe 29 Mai 2009 02:21
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-29 02:21:11
De la: alexandra_n, la data 2009-05-27 17:15:24sotul meu are un prieten din copilarie pe care nu am putut sa-l sufar si care nu a putut sa ma sufer inca din ziua in care ne-am cunoscut.Adica eu nu as avea nimic cu el dar e un tampit care nu are nici un scop anume in viata.A renuntat la sc,isi bate parintii,le fura bani din casa,bea...ce sa mai credeti-ma ca baiatul asta nu are nici o calitate.La inceput nu ma deranja prea tare dar dupa ce am ramas insarcinata si ne-am casatorit nu-mi mai convine ca sotul meu sa umble cu astfel de oameni,desi inteleg ca e prietenul lui din copilarie si nu i-am interzis niciodata sa renunte in a se mai vedea cu el,dar ne creeaza o gramada de probleme pt ca e si foarte influent.Intr-o zi la dus la sotul meu la munca cu bautura si s-au imbatat,de fiecare data cand se intalnescse imbata si in plus ii baga in cap sotului meu tot felul de prostii...ca nevasta trebuie sa stea la cratita,ca trebuie batuta,ca trebuie sa asculte de barbat,ca il tin sub papus si tot felul de chestii.Ma rog,noroc ca sotul meu nu ii asculta tampeniile dar nu se stie niciodata.Chestia e ca acest asa zis prieten nu intelege ca sotul meu are o familie si nu va mai fii niciodata ca inainte....cu bautura,femei si mai stiu eu ce.Cum pot face ca sotul meu sa se departeze de acest tampit?


pai nu prea poate dak nu vrea nu sti vb aia ca cin' se aseamana se aduna , tu kiar crezi ca sotu tau dak e asa diferit de tipu asta ar putea fi prieten cu el ? acu nu zik ca e alcoolist si hot barbatu tau dar ceva ceva in comun or avea ei doi de tot petrec timp impreuna ai grija , e nasol cu anturaju


doamne fereste...ce sa aiba in comun???crezi ca mai stateam cu el?sunt asa buni prieteni pentru ca se stiu dintotdeauna,au copilarit impreuna
Anonima_007
Postat pe 29 Mai 2009 12:24
nush da io nu pot sa fiu prietena cu cineva chiar daca il stiu de o viata in cazul in care nu sunt de acord cu ce face el sau nu-mi plac actiunile lui , nu mi se pare ca e de ajuns doar sa cunosti un om de mult timp ca sa fii prieten cu el si sa petreci mult timp in compania lui
Peony
Postat pe 30 Mai 2009 18:58
deraga fata tot ce spui ca face numitul in drept se pedepseste de legea penala si poarta denumirea de crima.sotul tau prin prietenie se asociaza la crimele lui.acest aspect este pedepsit de lege.faptul ca sotul tau este prieten cu un criminal arata ca nu este destept,ca are gindire si actiune de infractor.proverb:spune-mi cu cine te aduni ca sa-ti spun cine esti.sfirsitul povestii tale este crima,este o certitudine ca tu ai sa fi victima.citeste decameronul de boccacio,povestea bogatasei care s-a indragostit de un hot de drumul mare,si care dupa ce i-a luat toata averea a omorit-o.concluzia autorului este ca si=a meritat soarta,adica proverbul romanesc.poti face un singur lucru pentru viata ta si a copilului tau,sa divortezi de urgenta.nu este suficient.pentru a scapa de infractori trebuie sa te recasatoresti,daca dumnezeu iti scoate in cale sotul potrivit care sa te iubeasca cu adevarat pe tine,pe copilul tau si pe parintii tai.in momentul de fata ti-ai stricat viata si viata ta este tragica,succes.
greffe
Postat pe 3 Octombrie 2009 17:52
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!
greierash_is_back
Postat pe 3 Octombrie 2009 17:54
De la: kudika061561, la data 2009-10-03 17:52:42deraga fata tot ce spui ca face numitul in drept se pedepseste de legea penala si poarta denumirea de crima.sotul tau prin prietenie se asociaza la crimele lui.acest aspect este pedepsit de lege.faptul ca sotul tau este prieten cu un criminal arata ca nu este destept,ca are gindire si actiune de infractor.proverb:spune-mi cu cine te aduni ca sa-ti spun cine esti.sfirsitul povestii tale este crima,este o certitudine ca tu ai sa fi victima.citeste decameronul de boccacio,povestea bogatasei care s-a indragostit de un hot de drumul mare,si care dupa ce i-a luat toata averea a omorit-o.concluzia autorului este ca si=a meritat soarta,adica proverbul romanesc.poti face un singur lucru pentru viata ta si a copilului tau,sa divortezi de urgenta.nu este suficient.pentru a scapa de infractori trebuie sa te recasatoresti,daca dumnezeu iti scoate in cale sotul potrivit care sa te iubeasca cu adevarat pe tine,pe copilul tau si pe parintii tai.in momentul de fata ti-ai stricat viata si viata ta este tragica,succes.


Hi mai ca nu e chiar asa Adica si eu am prieteni din copilarie,unii dintre ei s-au apucat de tot felul de tampenii adr asta nu inseamna ca sunt ca ei.Adica mai iesim in oras,ne mai sunam sa ne intrebam de sanatate dar stiu cand sa pastrez distanta
Anonima_007
Postat pe 9 Ianuarie 2010 03:37
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-03 17:54:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!


''aia n-a mai raspuns'' frumoasa educatie.....
Anonima_007
Postat pe 9 Ianuarie 2010 03:38
De la: Anonima_007, la data 2009-05-27 17:15:24sotul meu are un prieten din copilarie pe care nu am putut sa-l sufar si care nu a putut sa ma sufer inca din ziua in care ne-am cunoscut.Adica eu nu as avea nimic cu el dar e un tampit care nu are nici un scop anume in viata.A renuntat la sc,isi bate parintii,le fura bani din casa,bea...ce sa mai credeti-ma ca baiatul asta nu are nici o calitate.La inceput nu ma deranja prea tare dar dupa ce am ramas insarcinata si ne-am casatorit nu-mi mai convine ca sotul meu sa umble cu astfel de oameni,desi inteleg ca e prietenul lui din copilarie si nu i-am interzis niciodata sa renunte in a se mai vedea cu el,dar ne creeaza o gramada de probleme pt ca e si foarte influent.Intr-o zi la dus la sotul meu la munca cu bautura si s-au imbatat,de fiecare data cand se intalnescse imbata si in plus ii baga in cap sotului meu tot felul de prostii...ca nevasta trebuie sa stea la cratita,ca trebuie batuta,ca trebuie sa asculte de barbat,ca il tin sub papus si tot felul de chestii.Ma rog,noroc ca sotul meu nu ii asculta tampeniile dar nu se stie niciodata.Chestia e ca acest asa zis prieten nu intelege ca sotul meu are o familie si nu va mai fii niciodata ca inainte....cu bautura,femei si mai stiu eu ce.Cum pot face ca sotul meu sa se departeze de acest tampit?







... IMPRUMUTATI-L CU BANI ...


marco918
Postat pe 9 Ianuarie 2010 04:31
De la: Anonima_007, la data 2010-01-09 03:38:43
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-03 17:54:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!


''aia n-a mai raspuns'' frumoasa educatie.....


ooo...s-a trezit "frumoasa" din padurea adormita! sau era adormita din padurea frumoasa? numai stiu...
greierash_is_back
Postat pe 9 Ianuarie 2010 13:52
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-09 13:52:22
De la: Anonima_007, la data 2010-01-09 03:38:43
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-03 17:54:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!


''aia n-a mai raspuns'' frumoasa educatie.....


ooo...s-a trezit "frumoasa" din padurea adormita! sau era adormita din padurea frumoasa? numai stiu...


Invata sa te exprimi inainte sa iti dai drumul la ,,papagal''
Summer_
Postat pe 9 Ianuarie 2010 17:21
De la: Summer_, la data 2010-01-09 17:21:44
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-09 13:52:22
De la: Anonima_007, la data 2010-01-09 03:38:43
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-03 17:54:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!


''aia n-a mai raspuns'' frumoasa educatie.....


ooo...s-a trezit "frumoasa" din padurea adormita! sau era adormita din padurea frumoasa? numai stiu...


Invata sa te exprimi inainte sa iti dai drumul la ,,papagal''


nu cred ca am inteles...eu nu am stiut sa ma exprim?sau ea?
Anonima_007
Postat pe 11 Ianuarie 2010 02:46
De la: marco918, la data 2010-01-09 04:31:37
De la: Anonima_007, la data 2009-05-27 17:15:24sotul meu are un prieten din copilarie pe care nu am putut sa-l sufar si care nu a putut sa ma sufer inca din ziua in care ne-am cunoscut.Adica eu nu as avea nimic cu el dar e un tampit care nu are nici un scop anume in viata.A renuntat la sc,isi bate parintii,le fura bani din casa,bea...ce sa mai credeti-ma ca baiatul asta nu are nici o calitate.La inceput nu ma deranja prea tare dar dupa ce am ramas insarcinata si ne-am casatorit nu-mi mai convine ca sotul meu sa umble cu astfel de oameni,desi inteleg ca e prietenul lui din copilarie si nu i-am interzis niciodata sa renunte in a se mai vedea cu el,dar ne creeaza o gramada de probleme pt ca e si foarte influent.Intr-o zi la dus la sotul meu la munca cu bautura si s-au imbatat,de fiecare data cand se intalnescse imbata si in plus ii baga in cap sotului meu tot felul de prostii...ca nevasta trebuie sa stea la cratita,ca trebuie batuta,ca trebuie sa asculte de barbat,ca il tin sub papus si tot felul de chestii.Ma rog,noroc ca sotul meu nu ii asculta tampeniile dar nu se stie niciodata.Chestia e ca acest asa zis prieten nu intelege ca sotul meu are o familie si nu va mai fii niciodata ca inainte....cu bautura,femei si mai stiu eu ce.Cum pot face ca sotul meu sa se departeze de acest tampit?







... IMPRUMUTATI-L CU BANI ...




Anonima_007
Postat pe 11 Ianuarie 2010 02:47
De la: Summer_, la data 2010-01-09 17:21:44
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-09 13:52:22
De la: Anonima_007, la data 2010-01-09 03:38:43
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-03 17:54:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!


''aia n-a mai raspuns'' frumoasa educatie.....


ooo...s-a trezit "frumoasa" din padurea adormita! sau era adormita din padurea frumoasa? numai stiu...


Invata sa te exprimi inainte sa iti dai drumul la ,,papagal''


da' poate nu vreau!
greierash_is_back
Postat pe 12 Ianuarie 2010 09:13
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-12 09:13:12
De la: Summer_, la data 2010-01-09 17:21:44
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-09 13:52:22
De la: Anonima_007, la data 2010-01-09 03:38:43
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-03 17:54:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 17:16:10mda...nasol!


subscriu! mai ales ca topicul e vechi si aia n-a mai raspuns!


''aia n-a mai raspuns'' frumoasa educatie.....


ooo...s-a trezit "frumoasa" din padurea adormita! sau era adormita din padurea frumoasa? numai stiu...


Invata sa te exprimi inainte sa iti dai drumul la ,,papagal''


da' poate nu vreau!


nu cred ca e vorba ca nu vrei...cred mai mult ca nu exista cei 7 ani,sau poate exista dar asupra ta nu au avut nici un efect
Anonima_007
Postat pe 13 Ianuarie 2010 01:46
iecsact! ptiu, ptiu sa nu fi de deochi! dang!
greierash_is_back
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:10
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-14 00:10:51iecsact! ptiu, ptiu sa nu fi de deochi! dang!


''iecsact'' nu doar cei 7 ani lipsesc dar din cate vad lipsesc si cel putin cele 2 clase primare.Deci cu asemenea ''oligofrenie'' nu are rost sa-mi pierd timpul.
Anonima_007
Postat pe 15 Ianuarie 2010 03:01
replicile astea "inteligente" ma lasa rece! mai incearca!
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:28
De la: Anonima_007, la data 2009-05-27 17:15:24sotul meu are un prieten din copilarie pe care nu am putut sa-l sufar si care nu a putut sa ma sufer inca din ziua in care ne-am cunoscut.Adica eu nu as avea nimic cu el dar e un tampit care nu are nici un scop anume in viata.A renuntat la sc,isi bate parintii,le fura bani din casa,bea...ce sa mai credeti-ma ca baiatul asta nu are nici o calitate.La inceput nu ma deranja prea tare dar dupa ce am ramas insarcinata si ne-am casatorit nu-mi mai convine ca sotul meu sa umble cu astfel de oameni,desi inteleg ca e prietenul lui din copilarie si nu i-am interzis niciodata sa renunte in a se mai vedea cu el,dar ne creeaza o gramada de probleme pt ca e si foarte influent.Intr-o zi la dus la sotul meu la munca cu bautura si s-au imbatat,de fiecare data cand se intalnescse imbata si in plus ii baga in cap sotului meu tot felul de prostii...ca nevasta trebuie sa stea la cratita,ca trebuie batuta,ca trebuie sa asculte de barbat,ca il tin sub papus si tot felul de chestii.Ma rog,noroc ca sotul meu nu ii asculta tampeniile dar nu se stie niciodata.Chestia e ca acest asa zis prieten nu intelege ca sotul meu are o familie si nu va mai fii niciodata ca inainte....cu bautura,femei si mai stiu eu ce.Cum pot face ca sotul meu sa se departeze de acest tampit?
asta am patit si eu reclama-l la politie s-au apeleaza la un consiliu de familie instiinteaza-i toata familia, ameninta ca divortezi eu i-am facut de ras in bloc poponari etc l-am inscris la drept acum este anul 3 i-au trecut gargaunii nu renunta fugi la politie daca iti mai calca casa!
laramira
Postat pe 15 Ianuarie 2010 16:10
Sotul tau nu observa ca e modul lui de a gandi sau de a te trata e cam aiurea?Nu e vb ca ar trebui sa-i interzici sa se vada cu el,dar sotul trebuie sa-l evite,pt ca el nu traieste cu el,ci cu tine,iar faptul ca "prietenul" e un badaran si invidios ca altii s-au asezat la casa lor si el nu,il face sa fie si mai frustrat.Tu spune-i direct ca nu e binevenit la tine in casa si sa mai creasca,comportamentele infantile la o varsta la care ar trebui sa dea dovada de maturitate,sunt dovezi clare ca n-ai ce invata de la un astfel de om.Si sotul tau ar trebui sa stie cu cine sa se insoteasca....si sa mai lase prietenii,pana la urma ei sunt printre primii care iti "infing cutitul in spate"!Si daca unii ar stii cat de putini prieteni adevarati avem.....s-ar ingrozii !
Ai grija de tine si de familia ta!
luyyzz
Postat pe 15 Ianuarie 2010 23:46
cand mai vine amicul asta pe la voi, dute la baie si murdareste un prosop sau vreun lucru de-al sotului tau q finetti sau c***t, ....dupa ce pleaca parazitul ala de la voi, cheama-l pe barbata-u la baie si spunei ca amicul lui a fost la baie si s-a sters la fund q prosopul...poate dupa asta poate sotul tau se v-a scarbi de el.....zic is eu


incearca
freakbabe
Postat pe 16 Ianuarie 2010 00:01
De la: freakbabe, la data 2010-01-16 00:01:35cand mai vine amicul asta pe la voi, dute la baie si murdareste un prosop sau vreun lucru de-al sotului tau q finetti sau c***t, ....dupa ce pleaca parazitul ala de la voi, cheama-l pe barbata-u la baie si spunei ca amicul lui a fost la baie si s-a sters la fund q prosopul...poate dupa asta poate sotul tau se v-a scarbi de el.....zic is eu


incearca

Doamne ce idee amuzanta!lol....
Buna!Ai disparut de pe topicul cu fazanul in engleza:((,eu cu cine mai joc?
luyyzz
Postat pe 16 Ianuarie 2010 00:04
De la: luyyzz, la data 2010-01-16 00:04:13
De la: freakbabe, la data 2010-01-16 00:01:35cand mai vine amicul asta pe la voi, dute la baie si murdareste un prosop sau vreun lucru de-al sotului tau q finetti sau c***t, ....dupa ce pleaca parazitul ala de la voi, cheama-l pe barbata-u la baie si spunei ca amicul lui a fost la baie si s-a sters la fund q prosopul...poate dupa asta poate sotul tau se v-a scarbi de el.....zic is eu


incearca

Doamne ce idee amuzanta!lol....
Buna!Ai disparut de pe topicul cu fazanul in engleza:((,eu cu cine mai joc?



poi hai sa jucam fazan in engleza...
freakbabe
Postat pe 16 Ianuarie 2010 00:05
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 12:28:13 replicile astea "inteligente" ma lasa rece! mai incearca!


nu cred ca te lasa rece,cred ca mai degraba de lasa cu ochii privind in gol pentru ca la cat creier ai nu cred ca intelegi o iota din ceea ce incerc sa-ti spun.imi pare rau ca spun asta si poate nu e foarte politicos din partea mea dar cred ca nu e vina ta.probabil mamei tale i-a pasat mai mult de ea insasi decat de faptul ca are un copil de educat.Acest lucru nu trebuie spus,se intelege de la sine din felul in care vorbesti.
Anonima_007
Postat pe 16 Ianuarie 2010 23:59
De la: freakbabe, la data 2010-01-16 00:01:35cand mai vine amicul asta pe la voi, dute la baie si murdareste un prosop sau vreun lucru de-al sotului tau q finetti sau c***t, ....dupa ce pleaca parazitul ala de la voi, cheama-l pe barbata-u la baie si spunei ca amicul lui a fost la baie si s-a sters la fund q prosopul...poate dupa asta poate sotul tau se v-a scarbi de el.....zic is eu


incearca


chestia e ca nu prea intra in casa pentru ca stie ca nu pot sa-l suport.Prefera sa stea la o carte in fata blocului sau la o bere la terasa.oricum ms pt sfat,e super
Anonima_007
Postat pe 17 Ianuarie 2010 00:03
De la: Anonima_007, la data 2010-01-16 23:59:53
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 12:28:13 replicile astea "inteligente" ma lasa rece! mai incearca!


nu cred ca te lasa rece,cred ca mai degraba de lasa cu ochii privind in gol pentru ca la cat creier ai nu cred ca intelegi o iota din ceea ce incerc sa-ti spun.imi pare rau ca spun asta si poate nu e foarte politicos din partea mea dar cred ca nu e vina ta.probabil mamei tale i-a pasat mai mult de ea insasi decat de faptul ca are un copil de educat.Acest lucru nu trebuie spus,se intelege de la sine din felul in care vorbesti.


tu fataaaa , tu!!!! ce dasteapta esti ma!!! DANG!
greierash_is_back
Postat pe 17 Ianuarie 2010 00:37
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-17 00:37:27
De la: Anonima_007, la data 2010-01-16 23:59:53
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 12:28:13 replicile astea "inteligente" ma lasa rece! mai incearca!


nu cred ca te lasa rece,cred ca mai degraba de lasa cu ochii privind in gol pentru ca la cat creier ai nu cred ca intelegi o iota din ceea ce incerc sa-ti spun.imi pare rau ca spun asta si poate nu e foarte politicos din partea mea dar cred ca nu e vina ta.probabil mamei tale i-a pasat mai mult de ea insasi decat de faptul ca are un copil de educat.Acest lucru nu trebuie spus,se intelege de la sine din felul in care vorbesti.


tu fataaaa , tu!!!! ce dasteapta esti ma!!! DANG!


tu nebun-o,tu...Magda tu esti draga mea???
Anonima_007
Postat pe 18 Ianuarie 2010 00:05
De la: Anonima_007, la data 2010-01-18 00:05:57
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-17 00:37:27
De la: Anonima_007, la data 2010-01-16 23:59:53
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 12:28:13 replicile astea "inteligente" ma lasa rece! mai incearca!


nu cred ca te lasa rece,cred ca mai degraba de lasa cu ochii privind in gol pentru ca la cat creier ai nu cred ca intelegi o iota din ceea ce incerc sa-ti spun.imi pare rau ca spun asta si poate nu e foarte politicos din partea mea dar cred ca nu e vina ta.probabil mamei tale i-a pasat mai mult de ea insasi decat de faptul ca are un copil de educat.Acest lucru nu trebuie spus,se intelege de la sine din felul in care vorbesti.


tu fataaaa , tu!!!! ce dasteapta esti ma!!! DANG!


tu nebun-o,tu...Magda tu esti draga mea???


nu am spus ca sunt desteapta,asta ai dedus tu,mersi (buna obervatie).nu sunt desteapta...esti tu proasta
Anonima_007
Postat pe 18 Ianuarie 2010 00:08
1. esti sub nivelul marii
2. cu 3 ani sub mine
3. nebuna
4. bagatoare in seama

iata motivele pt. care R.I.P. din partea mea! adios "colega"!
greierash_is_back
Postat pe 18 Ianuarie 2010 01:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot scapa de guma? 7 De la: cristiana_cris 6 Octombrie 2009 12:33
Noi prietenii de la o varsta in sus 41 De la: GABYTA13 30 Octombrie 2009 18:35
Colegi de clasa: doar prieteni sau mai mult... 17 De la: kudika_7612 23 Iunie 2012 12:41
prietenie adevarata sau doar de fatada? 42 De la: luyyzz 22 Mai 2009 00:19
psiholog 11 De la: tonim69 20 Noiembrie 2011 17:12