Setari Cookie-uri

VARSATORUL IN TOATA SPLENDOAREA LUI :)

De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:51:31
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:48:42
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:46:26
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:44:33
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:42:35
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:40:53
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:33:40
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 15:18:58
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-26 15:00:22Hey girls ( boys). Cum vedeti voi femeia varsator? nu prea ma iau dupa zodii, dar din ce am citit se cam potrivesc unele lucruri.
Pupix



auzi,mai deschizi multe topicuri despre asta??? cauta pe GUGAL nene,sau tu nu stii cum esti,vrei sa ti spunem noi,niste necunoscuti.... daca iti spun k eu cred k femeia varsator e proasta tu asa o sa te consideri??? mai pe bune sunteti fenomene uneori.... ia ti o carte de astrologie ceva,eu studiez finante,n am cum sa te ajut


Bai ce oameni frustrati!Draga SweetHappyButterfly daca ai nervi lasa-i acasa nu tii varsa pe biata fata care a vrut si ea un raspuns !Cati nu au deschis deferite topicuri idioate sau care mai erau de vreo nu's cate ori?Stai la panda si tipa la toti!



auzi don'soara,esti avocatul apararii cumva??? ce te doare pe tine in cot ce postez eu??a?a?a? nu sunt deloc nervoasa,ma amuz chiar,chiar si acum knd mi ai sarit tu in cap ca o țața....


Ca o ce?



ca o doamna d aia de 70 de ani care sta pe ulita si comenteaza?? multumita???
Dar ce a-s putea sa-ti cer..........ai doar 19 ani,esti inca mica si foarte orgolioasa! Ma amuz foarte tare cu pustoaice ca tine!



daca esti tu mai mare si mai desteapta,tine ti gura tanti,si nu te baga in seama cu "pustoiace"....
garantez k neuronu meu functioneaza mai bn k al tau,daca esti asa importanta nu te cobori la acest nivel de mahala....
Cedez nervos..................................nici macar nu stii sa scrii!N-ai terminat scolala generala???Pai vad ca tu ai comportament de mahala!Unde ai crescut????? Hai k ma plictisesti deja,nu ma mai cobor la nivelulu tau(sub talpa mea)


nu stiu sa scriu? te rog sa mi subliniezi o singura greseala,si apoi mai discutam...
daca ai intrat in polemici cu mine,o pustoiace de 19 ani.... in loc sa ti vezi de treburile tale de doamna.....nu pot sa mi dau inca seama care este nivelul tau si sub ce talpa a mea te afli
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Martie 2009 18:55
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:55:40
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:51:31
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:48:42
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:46:26
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:44:33
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:42:35
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:40:53
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:33:40
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 15:18:58
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-26 15:00:22Hey girls ( boys). Cum vedeti voi femeia varsator? nu prea ma iau dupa zodii, dar din ce am citit se cam potrivesc unele lucruri.
Pupix



auzi,mai deschizi multe topicuri despre asta??? cauta pe GUGAL nene,sau tu nu stii cum esti,vrei sa ti spunem noi,niste necunoscuti.... daca iti spun k eu cred k femeia varsator e proasta tu asa o sa te consideri??? mai pe bune sunteti fenomene uneori.... ia ti o carte de astrologie ceva,eu studiez finante,n am cum sa te ajut


Bai ce oameni frustrati!Draga SweetHappyButterfly daca ai nervi lasa-i acasa nu tii varsa pe biata fata care a vrut si ea un raspuns !Cati nu au deschis deferite topicuri idioate sau care mai erau de vreo nu's cate ori?Stai la panda si tipa la toti!



auzi don'soara,esti avocatul apararii cumva??? ce te doare pe tine in cot ce postez eu??a?a?a? nu sunt deloc nervoasa,ma amuz chiar,chiar si acum knd mi ai sarit tu in cap ca o țața....


Ca o ce?



ca o doamna d aia de 70 de ani care sta pe ulita si comenteaza?? multumita???
Dar ce a-s putea sa-ti cer..........ai doar 19 ani,esti inca mica si foarte orgolioasa! Ma amuz foarte tare cu pustoaice ca tine!



daca esti tu mai mare si mai desteapta,tine ti gura tanti,si nu te baga in seama cu "pustoiace"....
garantez k neuronu meu functioneaza mai bn k al tau,daca esti asa importanta nu te cobori la acest nivel de mahala....
Cedez nervos..................................nici macar nu stii sa scrii!N-ai terminat scolala generala???Pai vad ca tu ai comportament de mahala!Unde ai crescut????? Hai k ma plictisesti deja,nu ma mai cobor la nivelulu tau(sub talpa mea)


nu stiu sa scriu? te rog sa mi subliniezi o singura greseala,si apoi mai discutam...
daca ai intrat in polemici cu mine,o pustoiace de 19 ani.... in loc sa ti vezi de treburile tale de doamna.....nu pot sa mi dau inca seama care este nivelul tau si sub ce talpa a mea te afli
BEA REPEDE UN CEAI DE TEI PANA NU-TI EXPLODEAZA PUIUL DE NEURON !

Postat pe 26 Martie 2009 18:59
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:55:40
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:51:31
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:48:42
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:46:26
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:44:33
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:42:35
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 18:40:53
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 18:33:40
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 15:18:58
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-26 15:00:22Hey girls ( boys). Cum vedeti voi femeia varsator? nu prea ma iau dupa zodii, dar din ce am citit se cam potrivesc unele lucruri.
Pupix



auzi,mai deschizi multe topicuri despre asta??? cauta pe GUGAL nene,sau tu nu stii cum esti,vrei sa ti spunem noi,niste necunoscuti.... daca iti spun k eu cred k femeia varsator e proasta tu asa o sa te consideri??? mai pe bune sunteti fenomene uneori.... ia ti o carte de astrologie ceva,eu studiez finante,n am cum sa te ajut


Bai ce oameni frustrati!Draga SweetHappyButterfly daca ai nervi lasa-i acasa nu tii varsa pe biata fata care a vrut si ea un raspuns !Cati nu au deschis deferite topicuri idioate sau care mai erau de vreo nu's cate ori?Stai la panda si tipa la toti!



auzi don'soara,esti avocatul apararii cumva??? ce te doare pe tine in cot ce postez eu??a?a?a? nu sunt deloc nervoasa,ma amuz chiar,chiar si acum knd mi ai sarit tu in cap ca o țața....


Ca o ce?



ca o doamna d aia de 70 de ani care sta pe ulita si comenteaza?? multumita???
Dar ce a-s putea sa-ti cer..........ai doar 19 ani,esti inca mica si foarte orgolioasa! Ma amuz foarte tare cu pustoaice ca tine!



daca esti tu mai mare si mai desteapta,tine ti gura tanti,si nu te baga in seama cu "pustoiace"....
garantez k neuronu meu functioneaza mai bn k al tau,daca esti asa importanta nu te cobori la acest nivel de mahala....
Cedez nervos..................................nici macar nu stii sa scrii!N-ai terminat scolala generala???Pai vad ca tu ai comportament de mahala!Unde ai crescut????? Hai k ma plictisesti deja,nu ma mai cobor la nivelulu tau(sub talpa mea)


nu stiu sa scriu? te rog sa mi subliniezi o singura greseala,si apoi mai discutam...
daca ai intrat in polemici cu mine,o pustoiace de 19 ani.... in loc sa ti vezi de treburile tale de doamna.....nu pot sa mi dau inca seama care este nivelul tau si sub ce talpa a mea te afli
O SEARA BUNA(PLINA DE CERTURI)PT K VAD K ASTA TI-E TELUL IN VIATA!M-AM PLICTISIT!

Postat pe 26 Martie 2009 19:00
bineinteles,ai ramas fara replica...psihologii spun ca atunci knd se intampla asta,oamenii fac atac la persoana...nu eu m am bagat in seama cu tine,ci tu... nu stiu cati ani ai tu in plus fatza de mine,daca ai mai mult de 10 vai de anii aia de obicei oamenii au ce comenta arunci knd au ce discuta...iar eu k o "pustoiaca" de 19 ani iti spun k momentan am lucruri mai importante de facut decat sa ma confrunt cu marele doamne ale societatii,care au un nivel mult prea mare... stai linistita,talpa de la piciorul meu drept iti apartine in totalitate.. o zi frumoasa
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Martie 2009 19:03
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 19:03:46bineinteles,ai ramas fara replica...psihologii spun ca atunci knd se intampla asta,oamenii fac atac la persoana...nu eu m am bagat in seama cu tine,ci tu... nu stiu cati ani ai tu in plus fatza de mine,daca ai mai mult de 10 vai de anii aia de obicei oamenii au ce comenta arunci knd au ce discuta...iar eu k o "pustoiaca" de 19 ani iti spun k momentan am lucruri mai importante de facut decat sa ma confrunt cu marele doamne ale societatii,care au un nivel mult prea mare... stai linistita,talpa de la piciorul meu drept iti apartine in totalitate.. o zi frumoasa

TREBUIE SA RECUNOSC CA NU ESTI CHIAR ATAT DE TUTA PE CAT PARI!AM CEDAT PENTRU CA NU AM CE DISCUTA CU TINE.NU STII DECAT SA TE CERTI,TI-AM SPUS ASTA ESTE TELUL TAU IN VIATA!AM RENUNTAT PENTRU CA O PERSOANA CRESCUTA CA TINE IN MAHALA SPARGAND SEMINTE INTRE DINTI IN FATA CURTII CHIAR IMI PROVOACA MILA!SPER SA INCAPI SUB TALPILE MELE(PORT DOAR 35)O SERA EXCELENTE SI TIE (PT K ESTE SEARA) SI NU TE MAI CHINUII PE COATE IN FATA CALCULATORULUI PENTRU CA ALT COMMENT DE LA MINE NU MAI PRIMESTI!TI-AM FACUT DESTUL PLACEREA!

Postat pe 26 Martie 2009 19:10
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-26 19:10:00
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 19:03:46bineinteles,ai ramas fara replica...psihologii spun ca atunci knd se intampla asta,oamenii fac atac la persoana...nu eu m am bagat in seama cu tine,ci tu... nu stiu cati ani ai tu in plus fatza de mine,daca ai mai mult de 10 vai de anii aia de obicei oamenii au ce comenta arunci knd au ce discuta...iar eu k o "pustoiaca" de 19 ani iti spun k momentan am lucruri mai importante de facut decat sa ma confrunt cu marele doamne ale societatii,care au un nivel mult prea mare... stai linistita,talpa de la piciorul meu drept iti apartine in totalitate.. o zi frumoasa

TREBUIE SA RECUNOSC CA NU ESTI CHIAR ATAT DE TUTA PE CAT PARI!AM CEDAT PENTRU CA NU AM CE DISCUTA CU TINE.NU STII DECAT SA TE CERTI,TI-AM SPUS ASTA ESTE TELUL TAU IN VIATA!AM RENUNTAT PENTRU CA O PERSOANA CRESCUTA CA TINE IN MAHALA SPARGAND SEMINTE INTRE DINTI IN FATA CURTII CHIAR IMI PROVOACA MILA!SPER SA INCAPI SUB TALPILE MELE(PORT DOAR 35)O SERA EXCELENTE SI TIE (PT K ESTE SEARA) SI NU TE MAI CHINUII PE COATE IN FATA CALCULATORULUI PENTRU CA ALT COMMENT DE LA MINE NU MAI PRIMESTI!TI-AM FACUT DESTUL PLACEREA!





crezi k atept cumva un comment de la tine??te inseli mai femeie... daca esti asa educata,nu trebuie sa jignesti o persoana pe care nu o cunosti ti au scapat regulile de bun simt si omenie pe undeva.... cred k prima care am cedat am fost eu...iti spusesem pa inainte sa "cedezi"tu
mie imi este mila de tine sincer...
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Martie 2009 19:14
Fluturas ,eu am pretentii de la tine!
Cred ca e cazul sa incetezi ,ca doamna sa se poata desfasura in voie...

Hai pui,pe topicelu' nostru...

ella_c
Postat pe 26 Martie 2009 19:17
De la: ella_c, la data 2009-03-26 19:17:27Fluturas ,eu am pretentii de la tine!
Cred ca e cazul sa incetezi ,ca doamna sa se poata desfasura in voie...

Hai pui,pe topicelu' nostru...




stii ca eu sunt mai acida,si oricum ea s a bagat in seama aiurea...cred k e aceeasi tipa care a deschis topikul dupa cum spuneam,knd omu nu mai are ce sa zica,face atac la persoana,cum ar fi k eu spargeam seminte in fatza curtii,de park iti dai seama k stie ea cred k e frustrata saraca,i as recomanda sa si foloseasca gura asta mare in alte scopuri mai....productive
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Martie 2009 19:20
Buna dimineata. Am intrat si am vazut continuarea subiectului inceput de mine ieri. Am o rugaminte: haideti va rog sa nu ne jignim sau sa ne improscam cu noroi. Imi cer din nou scuze pentru discutia initiata de mine, pentru persoanele care au fost deranjate. Dar cum am spus si ieri: cred ca fiecare e liber sa discute orice oricand oricum si cu oricine. Sincer: pe mine m-ar fi interesat experientele personale, caracteristicile ce tin de fiecare persoana in parte, si normal: varsatorul in toata splendoarea lui, asta pentru persoanele nascute in aceasta zodie. Mi se pare o zodie fenomenala ( asta nu inseamna ca celelalte nu sunt) si mi-ar fi placut sa aud pareri personale despre acest subiect. Cine nu are chef de acest subiect era rugat(a) sa se abtina sau sa se implice in alt subiect de discutie, doar sunt o gramada aici. Vi se pare ca am exagerat cu ceva pana acum? Nu cred

Multumesc anticipat
Pupix

P.s: oricum imi sunteti simpatice :) si da, am un singur cont si anume acesta , ca raspuns pt una dintre voi, nu de alta, dar nu prea am timp sa ma joc sincer......
f_green_eyes
Postat pe 27 Martie 2009 11:00
Te-as ruga sa nu mai dai cu presupusul. :). Chiar nu am dubla personalitate, daca la asta te referi, si am lucruri mai bune de facut, pe bune. Sa lucrezi intr-o banca, nu este usor iar timpul e cam limitat. Imi pare rau ca am ramas cu un gust amar pentru acest forum. dar poate lucrurile se indreapta, who knows?
Pupix
f_green_eyes
Postat pe 27 Martie 2009 11:05
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-27 11:05:04Te-as ruga sa nu mai dai cu presupusul. :). Chiar nu am dubla personalitate, daca la asta te referi, si am lucruri mai bune de facut, pe bune. Sa lucrezi intr-o banca, nu este usor iar timpul e cam limitat. Imi pare rau ca am ramas cu un gust amar pentru acest forum. dar poate lucrurile se indreapta, who knows?
Pupix


Mi-ar placea sa intre si SweetHappyButterfly cand suntem amandoua online asa poate isi va da seama ca eu sunt una iar tu alta.O zii placuta,

Postat pe 27 Martie 2009 16:18
Hai nu va mai certati pentru nimicuri
Ce rost are toata cearta asta?o sa va simtiti mai bine?eu nu cred
Va pupacesc si fiti cuminti
andreea1976
Postat pe 27 Martie 2009 16:26
tu esti tare dulce andreea ,daca lumea ar fi toata,plina cu oameni ca tine...
matracucu
Postat pe 27 Martie 2009 16:32
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-27 16:18:20
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-27 11:05:04Te-as ruga sa nu mai dai cu presupusul. :). Chiar nu am dubla personalitate, daca la asta te referi, si am lucruri mai bune de facut, pe bune. Sa lucrezi intr-o banca, nu este usor iar timpul e cam limitat. Imi pare rau ca am ramas cu un gust amar pentru acest forum. dar poate lucrurile se indreapta, who knows?
Pupix


Mi-ar placea sa intre si SweetHappyButterfly cand suntem amandoua online asa poate isi va da seama ca eu sunt una iar tu alta.O zii placuta,


mda...singurul lucru care mi s a parut deplasat a fost k ai intrat asa cu gura pe mine,fara sa ma adresez tie... i am spus k lumea nu da atentie acestor tipuri de subiecte,drept dovada nu a primit niciun raspuns despre subiect... si ce mi s a mai parut deplasat a fost ca m ai jignit fara sa ma cunosti si ai vorbit urat... eu nu intru aici sa ma cert cu nimeni,dimpotriva,aici mi am facut muti prieteni, poate ieri am fost mai acida,dar repet,nu m am adresat tie in niciun fel. o zi frumoasa
SweetHappyButterfly
Postat pe 27 Martie 2009 16:43
Asa mai merge Fluturas,Alexandra...dati-va mana si fara certuri.Pupici la amandoua.

Mersi laura
andreea1976
Postat pe 27 Martie 2009 16:45
pe bune chiar imi place tare de voi
ralu_zar
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:25
De la: just_laura, la data 2009-03-26 15:41:16neeeeee,nu e varsatoare,e vreo intrusa,varsatoarele au cel putzin bun simtz.......

hahahahaha ,oare?Am una in birou...Doamne apara si pazeste-fata cu carte ,deh scolita ,dar diploma te-nvata o meserie,profesie nu sa fii si om
nocturnalia
Postat pe 16 Iunie 2009 11:29
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 15:18:58
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-26 15:00:22Hey girls ( boys). Cum vedeti voi femeia varsator? nu prea ma iau dupa zodii, dar din ce am citit se cam potrivesc unele lucruri.
Pupix



auzi,mai deschizi multe topicuri despre asta??? cauta pe GUGAL nene,sau tu nu stii cum esti,vrei sa ti spunem noi,niste necunoscuti.... daca iti spun k eu cred k femeia varsator e proasta tu asa o sa te consideri??? mai pe bune sunteti fenomene uneori.... ia ti o carte de astrologie ceva,eu studiez finante,n am cum sa te ajut



daca chiar nu ai cum s-o ajuti de ce te mai bagi in seama?
10ANA
Postat pe 23 Octombrie 2009 08:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de ajutpr 2 De la: one_size 7 Mai 2010 10:11
Pareri:d 5 De la: kudika_9488 6 Iulie 2012 20:05
dieta volumetrica 5 De la: eka 22 Iulie 2009 16:38
horoscop 6 De la: __anca_alexandra__ 8 Iunie 2011 14:41
UN SFAT DESPRE MENSTRUATIE..... 12 De la: thadoog 23 Noiembrie 2009 14:33