Setari Cookie-uri

Barbatul sagetator-femeia varsator

As avea nevoie de cateva pareri privind barbatul sagetator. Mai este cineva in situatia femeia varsator, barbatul sagetator?

Multumesc
f_green_eyes
Postat pe 26 Martie 2009 15:10
nu o sa mearga deloc relatia d.p.d.v. zodiacal... cel ami bine ar fi sa va despartiti pana nu este prea tarziu
Diavolyta_
Postat pe 21 Aprilie 2009 22:48
Eu stiam ca merge destul de bine din punct de vedere zodiacal. Sunt tot varsator, iar prietenul meu e sagetator. Suntem impreuna de aproape 3 ani jumate. Au fost si perioade mai rele, dar si perioade foarte bune. Eu sunt de parere ca merita sa incerci, nu ai ce pierde si nu poti judeca o relatie dupa zodiile persoanelor. Oricum, eu stiam ca se potrivesc avand in vedere ca varsatorul e zodie de aer, iar sagetatorul de foc.
Ruxx_animegirl
Postat pe 5 Mai 2009 21:35
Sunt de trei saptamani cu un sagetator si ma topesc in ochii lui. Deocamdata suntem indragostiti pana in varful urechilor, totusi am un al 7-lea sentiment deja de pe acum ca ceva nu e ok. Astept parca sa vad ce se ascunde in spatele acestei incredibile griji fata de mine, rabdare cu mine si nebuniile mele. Noi varsatorii avem acel ceva misterios care ne incanta in viata, iar el e ca sarea in bucate deocamdata pentru mine.
Sunt curioasa si eu cum merge.
delia0
Postat pe 18 Mai 2009 09:05
De la: f_green_eyes, la data 2009-03-26 15:10:41As avea nevoie de cateva pareri privind barbatul sagetator. Mai este cineva in situatia femeia varsator, barbatul sagetator?

Multumesc

parerea mea despre barbatul sagetator nu e una tocmai buna... desii eu sunt leu si se spune k perechea perfecta pt mine e sagetatorul eu nu sunt de acord...am "umblat" pt o scurta perioada cu 2 sagetatori si nu mi-au placut pt k mint fff mult :D
bruneagra25
Postat pe 18 Mai 2009 09:10
buna .Din intamplare,sau din nimereala am dat peste topicul asta deschis(femeia varsator-barbatul saagetator)SUNT VARSATOR ,EL SAGETATOR.Si mai vreau sa zic ca avem si 9 ani de casnicie ,luna asta.Relatia e k.dpdv sexual e numero uno,din alete puncte de vedere,mai putin.
otylya27
Postat pe 17 Noiembrie 2009 10:29
Am avut prieten sagetator( eu fiind femeie varsator) , si nu as zice ca dincolo de perioada de mare indragosteala mai merge ceva dar intotdeauna trebuie avut in vedere nivelul de educatie , si mai ales cei 7 ani de acasa .Prietenul meu , intelectual , sensibil , frumusel , destept , avusese o copilarie plina de lipsuri , frustrari , o mama cam egoista parasita de sot , etc. Asteptarile pe care le avea de la orice femeie pe care o cunostea erau legate de aceste frustrari. Isi dorea mama pe care nu o avusese dar nu stia ce inseamna o familie.
Asadar , zodia poate sa imprime anumite trasaturi dar nu e totul , eu as lua-o in calcul doar max 10%.
dunguta
Postat pe 3 Decembrie 2009 00:02
salut sunt barbat sagetator shi am prietena varsator...nushtiu ce pot sa va zic e rau mereu ne certam nu avem incredere unul in altul...sunt shi perioade bune intre noi..ia se supar fara sai spun ceva e geloasa spunetimi face sa continuam relatiea avem 4 luni inpreuna dar eu am intentii serioase shi ea tot....mereu ma pune la incercare sa vada daca eu sun persoana ce o cauta ....vrea sa vada daca nu o inshel...dar sunt distrus chnd se supara de la nimic..incerc sa o conving sai dovedesc ca doar ea are loc in inima mea shi nu mai vreau pe alta dar nu prea reushesc...datimi varog ceva sfaturi cum sa procedezi...va multumesc....
kudika167110
Postat pe 14 Aprilie 2010 22:23
De la: kudika167110, la data 2010-04-14 22:23:28salut sunt barbat sagetator shi am prietena varsator...nushtiu ce pot sa va zic e rau mereu ne certam nu avem incredere unul in altul...sunt shi perioade bune intre noi..ia se supar fara sai spun ceva e geloasa spunetimi face sa continuam relatiea avem 4 luni inpreuna dar eu am intentii serioase shi ea tot....mereu ma pune la incercare sa vada daca eu sun persoana ce o cauta ....vrea sa vada daca nu o inshel...dar sunt distrus chnd se supara de la nimic..incerc sa o conving sai dovedesc ca doar ea are loc in inima mea shi nu mai vreau pe alta dar nu prea reushesc...datimi varog ceva sfaturi cum sa procedezi...va multumesc....
sunt sagetator si am trait cu femee varsator 8.5 ani.inca de la inceput se uita cu coada ochiului dupa barbati dar eu credeam ca mi se pare.se vedea ca e falsa dar in lipsa de fat frumos ma sufoca cu iubire.uneori ma deranja.se vedea ca ascunde ceva in ea.am descoperit ulterior ca avea un trecut plin de aventuri.am trecut peste asta ,vroiam sa facem o familie.uneori facea pe geloasa alteori pe nesimtita trebuia sa ii atrag atentia mereu pt. ca era cam puturoasa.ne impacam repede .la pat ne simteam perfect.eu le am cu capitolul sex(sunt bestial)deaceea o cam inselam pt. ca asa eram eu obisnuit,dar casa era casa nu as fivrut sa o parasesc pt. alta.eram asa de sincer ca uneori ii mai ziceam adevarul dar ea nu mai facea pe geloasa.dupa 8.5 ani am descoperit ca ma inselase cu cu multi tineri de 20 -25 de ani.dupa plecarea ei am descoperit ca o iubeam mai mult.dar in zadar ma lasase cu doi copii minori si fugise dupa un tinar.credea ca o ea ala de sotie.concluzia: 1 )sa nu procedezi ca mine sa o inseli sau sa nu-i zici. 2)testeazo sau fii cu ochi pe ea ca si pe tine te va insela pt. ca are in gena asa ceva.se plictisesc repede.3) daca vrei sa ramii cu ea ,fii catelusul ei si nu o controla ce face fai poftele si spalai si vasele ca este cam puturoasa.
kudika369388
Postat pe 20 Februarie 2011 00:58
este super ok relatia! stai linistita si nu te lua dupa nimeni! trebuie doar sa crezi in voi doi si in ceea ce faceti impreuna!sagetatorul este o pers foarte iubitoare si sincera! mult noroc!
kudika_1039091
Postat pe 14 Noiembrie 2019 07:00
este super ok relatia! stai linistita si nu te lua dupa nimeni! trebuie doar sa crezi in voi doi si in ceea ce faceti impreuna!sagetatorul este o pers foarte iubitoare si sincera! mult noroc!
kudika_1039091
Postat pe 14 Noiembrie 2019 07:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 11 De la: kudika478624 26 Mai 2013 11:00
compatibilitate 53 De la: donutza_ely@yahoo.com 23 Iulie 2009 22:55
Vot plz 1 De la: kidpink12 28 Noiembrie 2010 14:08
Sagetatoare + Sagetator ... 7 De la: kudika001625 11 Aprilie 2009 09:54
hmm 30 De la: 592777 22 Iunie 2009 18:15