oare ma iubeste sau ma minte??

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent oare ma iubeste sau ma minte??: (5 din 2 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
anu trecut la sfarsitul lui iunie am cunoscut un baiat pe un chat...el atunci dadea bacul si am inceput sa vorbim iam dat si nr meu...el o plecat in brasov si in timpu asta vorbeam mereu ma suna (el nu imi dadea voie sa-l sun imi respingea si ma suna el ) si la inceputu lu august a venit mai devreme acasa ca sa se intalneasca cu mine (trebuie sa mentionez ca in timpu asta am aflat ca el va pleca in septembrie in afara sa faca facultate da a renuntat si s-a apucat de lucru)...ne-am intalnit a fost dragoste la prima vedere ....totu era bine si frumos cand a venit septembrie el a plecat in spania si eu am plecat cu parinti mei la bucuresti....relatia noastra a mai durat cateva saptamani dupa ce a plecat il iubeam enorm vroiam sa luptam pentru aman2....si dupa saptamanile alea mi-a zis ca nu ma mai iubeste ca cel mai bine ne despartim..pentru mine a fost un shoc foarte puternic nu mai eram eu..mereu plangeam dar am trecut peste am cunoscut alti baieti l-am fost uitat..ma sunat a2a zi knd iam auzit vocea inima imi batea foarte tare si mi-au dat lacrimile..si l-am intrebat de ce ma sunat... atat mi-a zis "mi-a fost dor de tine,inca te iubesc"..nu-mi venea sa cred si m-am impacat cu el...nu a venit inca in tara au trecut 7 luni de cand e plecat da inca il iubesc si vorbim in fiecare zi aproape imi zice ca ma iubeste ca-i este dor de mine......credeti ca am facut bine ca m-am impacat cu el??inca ma iubeste sau sunt doar o jucarie pentru el??mia facut si propunerea sa ma duc la el in vara dar nu stiu daca e bine...si cica a blestemat scoala pentru ca ea ne desparte eu mai am un an si termin liceu ce ar trebui sa fac??
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
alta doamneeeeeeeeee
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
Si... A blestemat-o rau, asa? Nu s-a dus si la mama Omida sa-i puna cu gaina neagra si alte voo-doo-uri?

Dragutzo, de ce nu lasi tu lucrurile sa vina de la sine? Daca spune ca te iubeste, te-o iubi!
Daca el e departe, mai devreme sau mai tarziu, fiecare o sa continue cu viata lui... Dar ce conteaza? Acum sunteti "impreuna". Bucura-te de asta, si ce-o fi, o fi!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Dor_a, la data 2009-03-30 15:22:30Si... A blestemat-o rau, asa?

Dragutzo, de ce nu lasi tu lucrurile sa vina de la sine? Daca spune ca te iubeste, te-o iubi!
Daca el e departe, mai devreme sau mai tarziu, fiecare o sa continue cu viata lui... Dar ce conteaza? Acum sunteti "impreuna". Bucura-te de asta, si ce-o fi, o fi!

Dora chiar ai citit ce a scris?eu una nu mai am rabdare
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
bruneagra25 Avatarul lui bruneagra25

1978 mesaje

mai fata dak tu esti personajul principal si nu sti dak te iubeste sau nu,cum ai vrea mama sa-ti spunem noi ce simte baiatu asta pt tine?? dak eu iti spun k nu te iubeste tu ma crezi???
nu mananc din palma...indiferent de meniu....
uitarea_aducerii_aminte Avatarul lui uitarea_aducerii_aminte

1052 mesaje

De la: donttouch, la data 2009-03-30 15:15:24 alta doamneeeeeeeeee

shi or sa mai vina shi altele

iar tu dra! pune mana de termina liceu! da bacul! unde te duci fara scoala? studii? ca sa ce? sa traiesti cum? cu ce? minte, nu minte.... te iubeste... nu te iubeste... asha e cand dai de prima ... biiiiiiiiip! nu poti sa gandesti asha: dc ma iubeste va mai asteptqa un an sa mi definitivez shi io macar studiile medii......? de ce nu iei in calcul toate alternativele? shi de unde sa stim noi dc te minte sau nu? tu esti cea care il cunoaste cel mai bine... deshi... se pare k nu l cunosti deloc...
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.
Fosta membra Kudika.ro
De la: bruneagra25, la data 2009-03-30 15:26:54mai fata dak tu esti personajul principal si nu sti dak te iubeste sau nu,cum ai vrea mama sa-ti spunem noi ce simte baiatu asta pt tine?? dak eu iti spun k nu te iubeste tu ma crezi???

brunetzico sa te tzuc repede ca iar dispari
Fosta membra Kudika.ro
De la: donttouch, la data 2009-03-30 15:23:52

Donty, ploua afara... cre' ca mi-a dat asa, starea necesara... Dar da, ai ghicit... Nimic ce n-ai mai citit de 300 de ori in ultima luna
Fosta membra Kudika.ro
De la: Dor_a, la data 2009-03-30 15:29:19
De la: donttouch, la data 2009-03-30 15:23:52

Donty, ploua afara... cre' ca mi-a dat asa, starea necesara... Dar da, ai ghicit... Nimic ce n-ai mai citit de 300 de ori in ultima luna

si starea ta este aiurea?cred ca-i ceva in atmosfera

1978 mesaje

De la: donttouch, la data 2009-03-30 15:28:07
De la: bruneagra25, la data 2009-03-30 15:26:54mai fata dak tu esti personajul principal si nu sti dak te iubeste sau nu,cum ai vrea mama sa-ti spunem noi ce simte baiatu asta pt tine?? dak eu iti spun k nu te iubeste tu ma crezi???

azi mai stau pe aci pana la orele 16.... pupici am crez k sa mai schimbat ceva pe acilea dar se pare k nu,la fel de multe fete "indoliate" sunt....
Fosta membra Kudika.ro
De la: bruneagra25, la data 2009-03-30 15:33:26
De la: donttouch, la data 2009-03-30 15:28:07

azi mai stau pe aci pana la orele 16.... pupici am crez k sa mai schimbat ceva pe acilea dar se pare k nu,la fel de multe fete "indoliate" sunt....

si sunt asa tinere brunetzico

1978 mesaje

da sunt ff tinere...e chiar ff trist cand vezi cat se zbat pt un ciucurel k sa zic asa....si apoi ajung la o varsta se uita inapoi si isi dau seama k au ratat cei mai frum ani plangand dupa un idiot care numa spunea k o iubeste in rest era doar salteaua lui....faza e k macar de ar invata ceva din toate astea...din pacate sunt unele care si la 30 de ani fac aceleasi greseli si traiesc aceleasi sentimente k la 15....
kudika058606 Avatarul lui kudika058606

3 mesaje

termina-ti liceul si daca relatia va mai rezista pana atunci si inca il mai iubesti te poti duce si la el. asa am facut si eu insa el m-a asteptat sa termin liceul.cand ne intalneam in tara din 6 in 6 luni totul era ca un vis dar cand am venit aici ( in suedia) totul a devenit un cosmar .nu imi facea nici un rau , nu era gelos , imi facea toate voile dar la ce imi foloseau cand mereu eram singura.cand am ajuns aici am aflat de fapt ca el vindea droguri si normal ca nu mai avea timp de mine.am rezistat cuu el doar 8 luni si dupa, toata dragostea pe care o simteam pentru el s-a transformat in ura.acum sunt tot in suedia am apartamentul meu serviciul meu si imi e foarte bine.el nu mai are nimic. sa stii ca strainatatea schimba oamenii el a fost nascut aici..nu iti abandona studiile pentru el .termina-ti liceul si pe urma vei vedea ce va fii pana atunci.daca te iubeste te asteapta.asta e sfatul meu si parerea mea
aanaxor Avatarul lui aanaxor

30 mesaje

De la: inger_alb, la data 2009-03-30 15:12:40anu trecut la sfarsitul lui iunie am cunoscut un baiat pe un chat...el atunci dadea bacul si am inceput sa vorbim iam dat si nr meu...el o plecat in brasov si in timpu asta vorbeam mereu ma suna (el nu imi dadea voie sa-l sun imi respingea si ma suna el ) si la inceputu lu august a venit mai devreme acasa ca sa se intalneasca cu mine (trebuie sa mentionez ca in timpu asta am aflat ca el va pleca in septembrie in afara sa faca facultate da a renuntat si s-a apucat de lucru)...ne-am intalnit a fost dragoste la prima vedere ....totu era bine si frumos cand a venit septembrie el a plecat in spania si eu am plecat cu parinti mei la bucuresti....relatia noastra a mai durat cateva saptamani dupa ce a plecat il iubeam enorm vroiam sa luptam pentru aman2....si dupa saptamanile alea mi-a zis ca nu ma mai iubeste ca cel mai bine ne despartim..pentru mine a fost un shoc foarte puternic nu mai eram eu..mereu plangeam dar am trecut peste am cunoscut alti baieti l-am fost uitat..ma sunat a2a zi knd iam auzit vocea inima imi batea foarte tare si mi-au dat lacrimile..si l-am intrebat de ce ma sunat... atat mi-a zis "mi-a fost dor de tine,inca te iubesc"..nu-mi venea sa cred si m-am impacat cu el...nu a venit inca in tara au trecut 7 luni de cand e plecat da inca il iubesc si vorbim in fiecare zi aproape imi zice ca ma iubeste ca-i este dor de mine......credeti ca am facut bine ca m-am impacat cu el??inca ma iubeste sau sunt doar o jucarie pentru el??mia facut si propunerea sa ma duc la el in vara dar nu stiu daca e bine...si cica a blestemat scoala pentru ca ea ne desparte eu mai am un an si termin liceu ce ar trebui sa fac??
aanaxor Avatarul lui aanaxor

30 mesaje

parerea mea e sa incepi sa scrii corect in limba romana .........ca esti cam pe dinafara si il al doilea rand cred ca sunteti cam depresivi ....trateaza-ti incultura si depresia si totul va fi bine!!! succes
annes_kola Avatarul lui annes_kola

24 mesaje
Oras: bucuresti

eu una nu as rezista sa stau fata cel iubit.nu pot si nu vreau.ce viata mai e asta?al meu acm e si el plecat in italia dar sta o luna u luna jum max am fost si eu cu el acolo.avem 5 ani decand santem impreuna si vreau sa zc k tot imi e greu knd nu e langa mine.
Fosta membra Kudika.ro
iubire la distanta e ca un test, unii il ia, altii il pica fara drept de apel.
Ia lasa tu timpul sa treaca, si vezi ce o sa fie pe urma, nu forta lucrurile ca nu e in favoara relatiei voastre
Eye for an eye tooth for a tooth.