O INTREBARE SPER SA AM SI UN RASPUNS

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

floripopa12 Avatarul lui floripopa12

1 mesaj
Oras: alba-iulia

NU E UN SUBIECT PREA DISCUTABIL PE AICI DA AM SI EU O INTREBARE CUM POT LUA LEGATURA CU FATA CARE A SCRIS SUBIECTUL ACELA CU "FATA DE BANI GATA" DAK STIE CINEVA CUM POT LUA LEGATURA CU EA SA MA CONTACTEZE VA ROG
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: Floryx, la data 2009-04-03 11:21:50NU E UN SUBIECT PREA DISCUTABIL PE AICI DA AM SI EU O INTREBARE CUM POT LUA LEGATURA CU FATA CARE A SCRIS SUBIECTUL ACELA CU "FATA DE BANI GATA" DAK STIE CINEVA CUM POT LUA LEGATURA CU EA SA MA CONTACTEZE VA ROG

E un articol inventat, doar nu crezi ca a scris vrea fata de bani gata pe bune? Doamne, ca multi naivi sunt pe lumea asta!
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

unde unde unde???
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Floryx, la data 2009-04-03 11:21:50NU E UN SUBIECT PREA DISCUTABIL PE AICI DA AM SI EU O INTREBARE CUM POT LUA LEGATURA CU FATA CARE A SCRIS SUBIECTUL ACELA CU "FATA DE BANI GATA" DAK STIE CINEVA CUM POT LUA LEGATURA CU EA SA MA CONTACTEZE VA ROG

Mergi pe "comunitate" si undeva in stanga ecranului este un patratel unde introduci numele topicului sau al uitilizatorului ,evident selectezi ce cauti(topic,utilizator..etc) si-ti cauta automat .In cazul tau poti introduce "FATA DE BANI GATA" ,selectezi "topic" ..Cauti fata care a deschis topicul...si ii dai mesaj privat.
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )