Setari Cookie-uri

pls ..help me q sfaturi ....;

dek ....tzeau all ..soont noua p aik ...am o prt nou ...d 3 saptamani .....jtiu despre el k nhu inseala ..k dak este q o fatha este doar q ea....dar ma tem ..imi este teama k m inseala ..shi nush c s crd ...nhu prea am increderee....am fst dezamgita ...shi nhu ami vreau s fiu ...ajutatzi-ma q ssfaturi ...nhu am incredere nik in mn ...am o parere proasta....nhu m consider deloc dragutza ...;))...shi nush c s mai fac...asha vrea s pot avea incredere in el ...e un tipp sooperb ...ajutatzi-ma pls ..:X:X:X...c ar trebuii s fac???...tzinand cont k el este intr-un orash shi eoo in altul ...adik ..l vreo 10 km unul d celalalt???;;):):)

Postat pe 3 Aprilie 2009 18:10
ce ar fi sa scrii normal...caci cu limbajul asta de messenger...nu o sa ai parte de sfaturi
coffeeta
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:23
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:27
traducerea va rog
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:28
hai ca pana la urma m`am prins... ufffff grele tare
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:29
De la: pysy_______, la data 2009-04-03 18:10:17dek ....tzeau all ..soont noua p aik ...am o prt nou ...d 3 saptamani .....jtiu despre el k nhu inseala ..k dak este q o fatha este doar q ea....dar ma tem ..imi este teama k m inseala ..shi nush c s crd ...nhu prea am increderee....am fst dezamgita ...shi nhu ami vreau s fiu ...ajutatzi-ma q ssfaturi ...nhu am incredere nik in mn ...am o parere proasta....nhu m consider deloc dragutza ...;))...shi nush c s mai fac...asha vrea s pot avea incredere in el ...e un tipp sooperb ...ajutatzi-ma pls ..:X:X:X...c ar trebuii s fac???...tzinand cont k el este intr-un orash shi eoo in altul ...adik ..l vreo 10 km unul d celalalt???;;):):)


Traducerea cam asa ar fi:

deci.. ciao all.. sunt noua pe aici.. am un prieten nou de 3 saptamani... stiu despre el ca nu inseala... ca daca este cu o fata este doar cu ea... dar ma tem.. imi este teama ca ma inseala... si nu stiu ce sa cred.. nu prea am incredere.. am fost dezamagita si nu mai vreau sa fiu... ajutati`ma cu sfaturi... nu am incredere deloc in mine.. am o parere proasta... nu ma consider deloc draguta... :))... si nu stiu ce sa mai fac... as vrea sa pot avea incredere in el.. e un tip super... ajutati`ma pls.... :X:X:X ce ar trebui sa fac?? tinand cont ca el este intr`un oras si eu in altul..adica vreo 10 km unu de celalalt??? ;;);;);;)
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:34
pysy pysy am sau n`am dreptate???
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:34
De la: pysy_______, la data 2009-04-03 18:10:17dek ....tzeau all ..soont noua p aik ...am o prt nou ...d 3 saptamani .....jtiu despre el k nhu inseala ..k dak este q o fatha este doar q ea....dar ma tem ..imi este teama k m inseala ..shi nush c s crd ...nhu prea am increderee....am fst dezamgita ...shi nhu ami vreau s fiu ...ajutatzi-ma q ssfaturi ...nhu am incredere nik in mn ...am o parere proasta....nhu m consider deloc dragutza ...;))...shi nush c s mai fac...asha vrea s pot avea incredere in el ...e un tipp sooperb ...ajutatzi-ma pls ..:X:X:X...c ar trebuii s fac???...tzinand cont k el este intr-un orash shi eoo in altul ...adik ..l vreo 10 km unul d celalalt???;;):):)

ma dor ochii de cat am incercat sa decodez ce ai scris acolo, dar nu-ti face probleme! fiindca nu sunteti aproape ...s-ar putea sa te si insele, dar s-ar putea si sa nu te insele. e cu 2 sensuri. pe tine nu ar trebui sa te afecteze. dar oricum, dak e sa fiti amandoi atunci asa o sa fie.
amr2009
Postat pe 10 Aprilie 2009 14:37
dyavolitzaaaa cata rabdare ai mamica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Formidabil

diavolo
__LL__
Postat pe 10 Aprilie 2009 14:40
ofdaca in 3saptamani iti pui problema asta
dupa un an il tii legat de pat
bestiutza_relouded
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:25
Cu cat iti faci mai mute probleme cu atat il pierzi mai repede! Si renunta la abordarea asta k sigur te va insela cand se va simti sufocat.
kudika028766
Postat pe 23 Mai 2009 12:43
cine imi traduce si mie ca limba asta nu o stiu
ms frumos
roz5blue6lila7
Postat pe 23 Mai 2009 12:45
De la: __LL__, la data 2009-04-10 14:40:26dyavolitzaaaa cata rabdare ai mamica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Formidabil

diavolo


da' chiar asa... si eu ma mir cateodata


Diavolyta_
Postat pe 23 Mai 2009 12:46
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-05-23 12:45:49cine imi traduce si mie ca limba asta nu o stiu
ms frumos


E deja tradusa de mine mai sus
Diavolyta_
Postat pe 23 Mai 2009 12:46
Oh my God...ce scrie fata asta...:( ??? Doamne ce analfabeti pot fi copii din ziua de azi si sa scrie nu mai au chef !!!! Vai de mama lor!!!
Pai dragut-o....esti asa inocenta incat normal ca ai ganduri si pareri de genul asta
Mai ai si tu rabdare sa vezi cum decurg lucrurile

dey22
Postat pe 26 Mai 2009 10:02
uffff, poi daca omul are si recomandari ce ti mai faci probleme? glumeam doar, insa nu mai privi lucrurile asa pt k ai sa vizezi zi si noapte k te inseala si vb cuiva de pe forum e cam devreme pentru asta si totusi barbatii au si ei nevoie de nitzica libertate...nu i asa. va pooooooop pe toti
kudika029598
Postat pe 26 Mai 2009 10:06
De la: pysy_______, la data 2009-04-03 18:10:17dek ....tzeau all ..soont noua p aik ...am o prt nou ...d 3 saptamani .....jtiu despre el k nhu inseala ..k dak este q o fatha este doar q ea....dar ma tem ..imi este teama k m inseala ..shi nush c s crd ...nhu prea am increderee....am fst dezamgita ...shi nhu ami vreau s fiu ...ajutatzi-ma q ssfaturi ...nhu am incredere nik in mn ...am o parere proasta....nhu m consider deloc dragutza ...;))...shi nush c s mai fac...asha vrea s pot avea incredere in el ...e un tipp sooperb ...ajutatzi-ma pls ..:X:X:X...c ar trebuii s fac???...tzinand cont k el este intr-un orash shi eoo in altul ...adik ..l vreo 10 km unul d celalalt???;;):):)




....My God...astia se inmultesc ca raia....
Corect, gramatical.....oare stii sa scrii?!!?
IMF
Postat pe 26 Mai 2009 11:35
Am vazut pana acum fel de fel de scrieri "cuneiforme", da' jur ca asta le-a intrecut pe toate!
ma facusi sa rad
crissa_909
Postat pe 16 Iulie 2009 17:25
De la: dey22, la data 2009-05-26 10:02:43 Oh my God...ce scrie fata asta...:( ??? Doamne ce analfabeti pot fi copii din ziua de azi si sa scrie nu mai au chef !!!! Vai de mama lor!!!
Pai dragut-o....esti asa inocenta incat normal ca ai ganduri si pareri de genul asta
Mai ai si tu rabdare sa vezi cum decurg lucrurile



zuzi... inainte sa faci analfabet pe cineva... "copiii din ziua de azi", "draguto"...
crissa_909
Postat pe 16 Iulie 2009 17:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cizme ugg originale 1 De la: simona1023 6 Noiembrie 2009 12:04
bunaaaaaaaaaaaaaaaaa 7 De la: kudika060793 27 August 2009 10:38
dragostea 11 De la: _iluzie_ 13 Octombrie 2009 13:30
Ce atrage in afara de Oraselul lenes 8 De la: fluturas_ 5 Februarie 2010 17:15
va rog mult ajutati-ma 20 De la: kudika045671 20 Iulie 2009 03:22