Setari Cookie-uri

eu capricorn 46 el fecioara 38

Suntem impreuna de 3 ani nu mai stiu ce sa cred nu mai stiu cine e bun si cine e rau nu mai discern nimic .. acum e bun generos comunicative peste o clipa se skimba in tacut zgarcit inkis in propriile ganduri .
ANTIBA
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:51
Eu sunt fecioara, el capricorn si suntem impreuna tot de 3 ani.Adevarul este ca mai am momente cand tac, in special dupa o zi epuizanta.Da i timp, vorbeste cu el despre ceva interesant, nu l intreba ce are, Isi revine el...
ANIKSAMAIA
Postat pe 12 Aprilie 2009 20:31
si eu sunt capricorn si am avut sot in fecioara... trebuie sa ai multa grija se plictiseste repede de persoana de langa el...straduieste mai mult daca vrei sa-l pastrezi si sa fie bine.succes!!
claucris16
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:29
Ai zice ca la 38 de ani ...
Kathara
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:31
La 38 si la 46 de ani nu se mai poate vorbi de zodii , nici tu nu esti capricorn si nici el fecioara. Dupa 30 de ani exista o a doua nastere in astrologie , iar ascendentul devine cel care defineste cel mai bine personalitatea respectivului.Informeaza-te mai bine ca oricum daca pui problema asa primesti degeaba raspunsurile.
Amora
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:46
Dezastru total
Diavolyta_
Postat pe 2 Mai 2009 17:40
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-02 17:40:03Dezastru total [/qu


subscriu..
un dezastru...n-am intalnit zodie mai egoista.....
fara sa supar pe nimeni...ma refer in special la barbatii fecioara.
am fost casatorita 10 ani cu o fecioara ,eu capricorn....am incercat totul...totul...
dar nimic nu le convine...poate au lumea lor...toti avem o lume a noastra....dar ei parca au inventat tacerea....egoismul....razbunarea....
greu...foarte greu..am iesit sifonata rau din relatia asta ptr ca am vrut sa fac tot posibilul sa mearga.
parerea mea...sunt nascuti sa traiasca singuri ,cred ca asta le place cel mai mult...si doar sa gaseasca oameni de care sa se poata folosii atunci cand au nevoie EI...caci este foarte importanta persoana lor...restul nu-i intereseaza.
Ghemotoc
Postat pe 27 August 2009 09:33
e schizofrenic
Aphrodite
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:11
De la: ANTIBA, la data 2009-04-05 10:51:25Suntem impreuna de 3 ani nu mai stiu ce sa cred nu mai stiu cine e bun si cine e rau nu mai discern nimic .. acum e bun generos comunicative peste o clipa se skimba in tacut zgarcit inkis in propriile ganduri .



sigur e de la zodie!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 1 Octombrie 2009 01:27
De la: Ghemotoc, la data 2009-08-27 09:33:21
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-02 17:40:03Dezastru total [/qu


subscriu..
un dezastru...n-am intalnit zodie mai egoista.....
fara sa supar pe nimeni...ma refer in special la barbatii fecioara.
am fost casatorita 10 ani cu o fecioara ,eu capricorn....am incercat totul...totul...
dar nimic nu le convine...poate au lumea lor...toti avem o lume a noastra....dar ei parca au inventat tacerea....egoismul....razbunarea....
greu...foarte greu..am iesit sifonata rau din relatia asta ptr ca am vrut sa fac tot posibilul sa mearga.
parerea mea...sunt nascuti sa traiasca singuri ,cred ca asta le place cel mai mult...si doar sa gaseasca oameni de care sa se poata folosii atunci cand au nevoie EI...caci este foarte importanta persoana lor...restul nu-i intereseaza.

vreau sa zic, k poate fecioarele sunt asa dar eu cunos barbat in fecioara care pot sa zic k nu e deloc asa..cele descrise de tine se potrivesc f bine cu capricornul.. barbatii capricorn sunt foarte rai si egoisti se simt regi peste intreaga lume si nu ii intereseaza de suferinta altora atat timp cat le e lor bine.. in schimb despre barbatul fecioara nu as putea spune aceleasi lucruri.. chiar au un suflet f bun si sar in ajutor de cate ori e nevoie dar in schimb cu greu accepta ajutor mai ales din partea unei fete..dar in general se descurca bine sunt linistiti chiar si fratele meu e fecioara si pot sa zic, k imi place felul lor..poti vb cu ei despre orice..sunt niste f buni ascultatori..nu stiu eu una am intalnit baieti in fecioara f buni.. cu suflet cald..acum depinde si de caracterul fiecaruia.. si de mediul in care a crescut.. si etc
gabitza_cta
Postat pe 1 Octombrie 2009 03:56
De la: gabitza_cta, la data 2009-10-01 03:56:54
De la: Ghemotoc, la data 2009-08-27 09:33:21
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-02 17:40:03Dezastru total [/qu


subscriu..
un dezastru...n-am intalnit zodie mai egoista.....
fara sa supar pe nimeni...ma refer in special la barbatii fecioara.
am fost casatorita 10 ani cu o fecioara ,eu capricorn....am incercat totul...totul...
dar nimic nu le convine...poate au lumea lor...toti avem o lume a noastra....dar ei parca au inventat tacerea....egoismul....razbunarea....
greu...foarte greu..am iesit sifonata rau din relatia asta ptr ca am vrut sa fac tot posibilul sa mearga.
parerea mea...sunt nascuti sa traiasca singuri ,cred ca asta le place cel mai mult...si doar sa gaseasca oameni de care sa se poata folosii atunci cand au nevoie EI...caci este foarte importanta persoana lor...restul nu-i intereseaza.

vreau sa zic, k poate fecioarele sunt asa dar eu cunos barbat in fecioara care pot sa zic k nu e deloc asa..cele descrise de tine se potrivesc f bine cu capricornul.. barbatii capricorn sunt foarte rai si egoisti se simt regi peste intreaga lume si nu ii intereseaza de suferinta altora atat timp cat le e lor bine.. in schimb despre barbatul fecioara nu as putea spune aceleasi lucruri.. chiar au un suflet f bun si sar in ajutor de cate ori e nevoie dar in schimb cu greu accepta ajutor mai ales din partea unei fete..dar in general se descurca bine sunt linistiti chiar si fratele meu e fecioara si pot sa zic, k imi place felul lor..poti vb cu ei despre orice..sunt niste f buni ascultatori..nu stiu eu una am intalnit baieti in fecioara f buni.. cu suflet cald..acum depinde si de caracterul fiecaruia.. si de mediul in care a crescut.. si etc

n-as putea spune ca barbatii-fecioara sunt chiar atat de rai , mie mi se pare ca barbatul-scorpion este ........cel mai naspa
nu vreau sa supar pe nimeni!!!!!!!!
gabriela67
Postat pe 1 Octombrie 2009 04:05
poate ca fecioara langa am stat 10 ani ...avea asccendentul in "melc"...nu stiu...imi cer scuze ca am generalizat...dar am mai intalnit barbati fecioara...si DA ca amici...ca prieteni..pot fii ok. cu conditiia sa nu-i sduperi (si ma refer la suparari...mici...) ca fereasca dumnezeul de te mai uita vreodata...si tu faci o gafa ...iar el se razbuna de cate ori are ocaziia.....dar ca soti?...hmmm...nu m-as mai baga intr-o relatie cu o fecioare...nici intr-o mie de ani..de-ar fii sa mai traiesc....si spun "melc"..ca nu face absolut nimik...cred ca ei au inventat misogismul...
Ghemotoc
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:31
De la: MaraDonna, la data 2009-09-30 17:11:24e schizofrenic

era cu analizele la zii...lucreaza in cadrul armatei ,li se faceau tot felul de teste psihologice,daca ar fii avut ceva nu cred ca-l mai acceptau...raman la convingerea ...ca asa era firea lui...
si da conteaza ascendentul foarte mult...eu capricorn cu ascendent tot in capricorn iar el feciara cu ascendent tot in feciara...deci nici o sansa sa se mai schimbe vreunul dintre noi
Ghemotoc
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu,femeie-scorpion,el-rac? 4 De la: stmaria 1 Iulie 2009 09:29
Eu Sagetator .. el Scorpion 12 De la: ammy38 13 Mai 2010 08:46
neata 8 De la: Sabrina_Nede 2 Decembrie 2009 10:07
femeia berbec barbatul taur 31 De la: stefania200 2 Octombrie 2009 15:13
Am gasit o chestie interesanta:P - Scuzele zodiilor 6 De la: RaLuK09 13 August 2009 11:22