Setari Cookie-uri

Femeia Scorpion Barbatul Capricorn

Nu sunt asa disperata dupa zodii...dar uneori ma sperii de kte adevaruri regasesc in acestea!Daca tot am intalnit astfel de discutii..m ati facut curioasa sa aflu sh eu alte pareri..alte cupluri in situatia Femeia Scorpion sh Barbatul Capricorn...sunt prinsa de un an sh ceva intr o astfel de relatie...sh e dragoste cu nabadaii...sar scantei intre noi deseori la kt de incapatanati suntem dar exista acel ceva intre noi (iubire!) kre nu ne lasa a fi separati o clipa! Deci fetelor voi cum va descurcati cu masculii capricorni?

(Ar fi bine sa specific k am de a face cu un Capricorn matur...intre noi existand o diferenta de 8ani sh ceva...:D eu 20 :P )
mardusha
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:03
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:05
hmm interesant text in ceea ce ne priveste ms&noroc!
mardusha
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:09
sa inteleg k nimeni nu are o astfel de relatie...sau k se lasa fara comentarii :))) ?
mardusha
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:48
atunci baga mare si aici:

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:54
Am avut eu o relatie cu un capricorn ,mai mare decat mine cu vreo 7 ani .A inceput furtunos si s-a terminat la fel.Au iesit scantei .Mie personal mi-a lasat omul respectiv o impresie foarte proasta despre capricorni (mai ales ca mai am si o sora in aceiasi zodie si seamana destul de mult).A avut si o calitate ,ca sa zic asa.Cand erai bolnav statea cu tine .In rest...el a plecat cu un cucui in cap la propriu iar eu daca mai intindeam coarda cred ca ma alegeam si eu cu ceva asemanator.Apoi mai era diferenta de gusturi si actiunea.Eu sunt rapida in miscari,totul decurge repede in timp ce capricornul cu pricina abia se misca ...ma scotea fantastic din sarite.Era si un pic prea lingusitor pentru gusturile mele si oprtunist si poza in ceea ce nu era de fapt.Una peste alta ...nu as mai incerca o relatie cu un capricorn .In mod paradoxal sunt de 10 ani cu un varsator .Am avut zile bune si mai putin bune insa pot sa spun ca imi ofera ceea ce noi, scorpioancele,avem mare nevoie.Libertate.In rest iti urez succes si viata lunga si fericita
bebita67
Postat pe 10 Noiembrie 2009 12:49
buna si eu am fost aproape 2 ani cu un capricorn, sunt foarte instabili acesti barbati, iti promit marea cu sarea si nici nu se tin de cuvant, sunt gelosi si te lasa cand nu te astepti, sa nu ai incredere in ei, mai ales dak zici k deja au iesit scantei, pt ei iubirea nu inseamna nimic, suntem decat o pasiune pt ei si simt placere nimic mai mult, toate cele bune
lory86_lolo_yahoo_com
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai cred in iubire. 21 De la: kudika_981773 12 Aprilie 2015 22:05
el rac si eu capricorn 7 De la: kudika314246 12 Decembrie 2010 11:03
eu varsator, el taur 5 De la: dutza30 30 Septembrie 2009 20:21
cum recuceresc barbatul fecioara? 4 De la: Chrenty 8 August 2010 23:53
O fata cu sange rece 85 De la: bea79 22 Martie 2011 16:48