Setari Cookie-uri

cel mai tare salon

sister salon cel mai tare salon pe sos oltenitei duce ti va acolo va recomand

Postat pe 7 Aprilie 2009 09:37
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 17:06
Centrul de Frumusete si Sanatate Power Plate

Centrul de Frumusete si Sanatate Power Plate va ofera o gama variata de tratamente speciale pentru ingrijirea corespunzatoare a corpului dumneavoastra si obtinerea siluetei dorite.

Beneficiind de o serie de aparate de ultima tehnologie: Power Plate, Body Sculptor, Power Wrap, Power Narl 517 si de indrumarea unui antrenor personal pe toata durata sedintelor, Centrul nostru va ofera tratamente:
•Slabire
•Anticelulitice
•Tonifiere
•Stretching
•Relaxare
•Fitness

Fiti in forma cu Power Plate!

Ne gasiti pe Str. Pictor Rosenthal, nr.8, sector 1, Bucuresti. Pentru programari, va rugam, sunati la numarul de telefon: +40 212 310 310 sau la 0741.010.104
power_plate
Postat pe 23 Noiembrie 2009 16:34
cel mai tare salon este chic salon unde am realizat eu tratamentul de slabire cu eximia.este un loc nemaipomenit.iar fetele care miau facut tratamentul sunt foarte de treaba.ma simt super bine in pielea mea si ma mentin in forma de cand am terminat acest tratament.
liliana1975
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:36
De asemenea s-a deschis unul destul de recent in Dorobanti - Aiko Bella se numeste, este excelent - produse de calitate, profesionalitate si preturi foarte mici. Acum au o promotie foarte buna - platesti o sedinta si poti face doua. Incercati - nu aveti nimic de pierdut. Eu sunt f.f.f.f. multumita.
Fer10
Postat pe 19 Decembrie 2009 23:39
Buna fetelor,

Eu va recomand Gett's Downtown,de la hotel Raddison,unde este si sala de sport World Class.Eu sunt clienta lor de mai mult de 1 an si sunt foarte multumita de servicii si de oamenii care sunt angajati acolo.Se lucreaza doar cu produse de lux,rasfat cat cuprinde la preturi foarte bune.Anul acesta am fost la salon pe 1 martie si am primit o floare drept martisor.Mi au spus ca este aniversarea lor,au implinit 13 ani si bineinteles mi au dat cadou si ceva mostre.Orice femeie ar fi placut suprinsa de un asemenea gest. Mergeti la salon,nu veti regreta!!!
kudika135114
Postat pe 3 Martie 2010 11:49
Eu sunt foarte bucuroasa ca au patruns produsele YONKA si pe piata din Romania, le cunosteam de la Paris, sunt cele mai bune pentru orice tip de piele, mai ales pielea sensibila, eu avand un ten acneic. Va recomand cu caldura saloanele Go Skin, Perfect Face, Pescariu Sports and SPA, Marriot - Spa by World Class, Jolie Ville, astea sunt cateva din saloanele care le folosesc. Tratamentele pentru fata si corp chiar dau rezultate din prima zi.
zanadiana
Postat pe 4 Martie 2010 15:07
cel mai bun salon mai sigur si mai ieftin e acasa, eu am fost dezamagita de prea multe ori ca sa mai trec pragul vreunui salon, asa ca ceea ce imi fac singur e mai bun
bluenights
Postat pe 7 Martie 2010 15:17
Coco Nails, Hair, Make-Up, Bar Constanta - o experienta unica - Va ofera servicii complete de manichiura si pedichiura, hair styling exceptional si machiaje ultramoderne - carti de vizita ale personalitatii si frumusetii dumneavoastra, stil si eleganta. Rasfatati-va cu o manichiura spa, o pedichiura de relaxare, un refreshing facial, sau un hair styling exceptional. Veti adora timpul relaxant petrecut in salonul nostru de manichiura si frumusete! Fotoliile si minibarul, manichiura si pedichiura luxoase, sunt doar cateva exemple din oferta noastra de servicii de lux cu stil. Tehnicieni nostri de unghii sunt profesionisti si experimentati, precum si echipamentul nostru este de cea mai buna calitate, astfel va veti bucura de ingrijirea decadenta a unghiilor si de relaxarea serviciilor spa, numai la Coco Nails Constanta


Bulevardul MAMAIA, nr.232, Constanta, judetul Constanta
0341/881831; 0724178995
www.coconails.ro
BlondaX
Postat pe 11 Martie 2010 21:14
eu merg pe mana celor de la chic salon.acolo imi place sa merg cel mai mult pentru ca au un personal extraordinar si serviciile sunt nemaipomenit de accesibile
kudika195507
Postat pe 17 Iunie 2010 13:35
La salonul Bling Bling ( Dristor - Bucuresti) a fost cineva?
Va rog mult.
elena_ganghel
Postat pe 14 Iulie 2010 00:27
si mie imi place la chic salon.sunt tratata foarte bine:Dsunt super de treaba cei de acolo iar acum de curand au realizat si o campanie de slabit si au oferit gratuit unei fete cu pb de greutate un tratament gratuit cu eximia.super nu?au aratat-o pe fata la acasa tv intr-o seara.trecuse o luna si slabise 10 kilograme si pierduse 25 de cm in circumferinta.mi se pare un gest frumos pe care nu oirce saln il face.va pup
beatrice88
Postat pe 21 Septembrie 2010 09:14
De la: beatrice88, la data 2010-09-21 09:14:12si mie imi place la chic salon.sunt tratata foarte bine:Dsunt super de treaba cei de acolo iar acum de curand au realizat si o campanie de slabit si au oferit gratuit unei fete cu pb de greutate un tratament gratuit cu eximia.super nu?au aratat-o pe fata la acasa tv intr-o seara.trecuse o luna si slabise 10 kilograme si pierduse 25 de cm in circumferinta.mi se pare un gest frumos pe care nu oirce saln il face.va pup



uau...cat mariminie!!! si zici ca au dat si la TV ??????pe acasa TV!?!!
anastasia_m
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:00
De la: anastasia_m, la data 2010-09-21 19:00:21
De la: beatrice88, la data 2010-09-21 09:14:12si mie imi place la chic salon.sunt tratata foarte bine:Dsunt super de treaba cei de acolo iar acum de curand au realizat si o campanie de slabit si au oferit gratuit unei fete cu pb de greutate un tratament gratuit cu eximia.super nu?au aratat-o pe fata la acasa tv intr-o seara.trecuse o luna si slabise 10 kilograme si pierduse 25 de cm in circumferinta.mi se pare un gest frumos pe care nu oirce saln il face.va pup



uau...cat mariminie!!! si zici ca au dat si la TV ??????pe acasa TV!?!!


Ano,cand mergem si noi?
Barbie30
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:05
De la: Barbie30, la data 2010-09-21 19:05:03
De la: anastasia_m, la data 2010-09-21 19:00:21
De la: beatrice88, la data 2010-09-21 09:14:12si mie imi place la chic salon.sunt tratata foarte bine:Dsunt super de treaba cei de acolo iar acum de curand au realizat si o campanie de slabit si au oferit gratuit unei fete cu pb de greutate un tratament gratuit cu eximia.super nu?au aratat-o pe fata la acasa tv intr-o seara.trecuse o luna si slabise 10 kilograme si pierduse 25 de cm in circumferinta.mi se pare un gest frumos pe care nu oirce saln il face.va pup



uau...cat mariminie!!! si zici ca au dat si la TV ??????pe acasa TV!?!!


Ano,cand mergem si noi?



Fata , stai oleaca sa ma ingras si'apoi om merge!!!!
anastasia_m
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:24
De la: anastasia_m, la data 2010-09-21 19:24:01
De la: Barbie30, la data 2010-09-21 19:05:03
De la: anastasia_m, la data 2010-09-21 19:00:21
De la: beatrice88, la data 2010-09-21 09:14:12si mie imi place la chic salon.sunt tratata foarte bine:Dsunt super de treaba cei de acolo iar acum de curand au realizat si o campanie de slabit si au oferit gratuit unei fete cu pb de greutate un tratament gratuit cu eximia.super nu?au aratat-o pe fata la acasa tv intr-o seara.trecuse o luna si slabise 10 kilograme si pierduse 25 de cm in circumferinta.mi se pare un gest frumos pe care nu oirce saln il face.va pup



uau...cat mariminie!!! si zici ca au dat si la TV ??????pe acasa TV!?!!


Ano,cand mergem si noi?



Fata , stai oleaca sa ma ingras si'apoi om merge!!!!


Daca pe tipa au ajutat-o sa slabeasca,ne ajuta si pe noi sa ne ingrasam
Barbie30
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:52
De la: Barbie30, la data 2010-09-21 19:52:25
De la: anastasia_m, la data 2010-09-21 19:24:01
De la: Barbie30, la data 2010-09-21 19:05:03
De la: anastasia_m, la data 2010-09-21 19:00:21
De la: beatrice88, la data 2010-09-21 09:14:12si mie imi place la chic salon.sunt tratata foarte bine:Dsunt super de treaba cei de acolo iar acum de curand au realizat si o campanie de slabit si au oferit gratuit unei fete cu pb de greutate un tratament gratuit cu eximia.super nu?au aratat-o pe fata la acasa tv intr-o seara.trecuse o luna si slabise 10 kilograme si pierduse 25 de cm in circumferinta.mi se pare un gest frumos pe care nu oirce saln il face.va pup



uau...cat mariminie!!! si zici ca au dat si la TV ??????pe acasa TV!?!!


Ano,cand mergem si noi?



Fata , stai oleaca sa ma ingras si'apoi om merge!!!!


Daca pe tipa au ajutat-o sa slabeasca,ne ajuta si pe noi sa ne ingrasam



Barbie.... nu stiu cat a ajutat-o sa slabeasca ....da, a aparut la acasa TV!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:54
Eu va recomand salonul oksana studio din primaverii, este etraordinar, atmosfera este minunata, serviciile de cea mai buna calitate si foarte variate, coafor, manichiura, cosmetica, tratamente corporale, de asemenea au si pachete pentru mirese care includ servicii ce incep cu doua lini inainte de nunta
Au de asemenea si consultanta beauty. este total diferit de saloanele la care mergeam de obicei
kudika380214
Postat pe 30 Martie 2011 15:09
De la: bluenights, la data 2010-03-07 15:17:14cel mai bun salon mai sigur si mai ieftin e acasa, eu am fost dezamagita de prea multe ori ca sa mai trec pragul vreunui salon, asa ca ceea ce imi fac singur e mai bun


incearca salonul magnifique beauty de pe virtutii(poti sa vezi si pe facebook) sunt preturi bune si o sa pleci mereu multumita
kudika482409
Postat pe 15 Decembrie 2011 16:36
Eu va recomand cu caldura institutul de estetica medicala Goskin, din zona Victoriei, unde aveti parte de epilare definitiva IPL, slabire asistata, frumusete si estetica medicala!
Bijuterii-Fashion
Postat pe 15 Iulie 2013 13:17
Eu am fost foarte multumita de tratamentele corporale de la Sandal Spa, din Piata Unirii, Bucuresti. Am reusit sa slabesc fiindca ei au la baza un program de chestii clasice - masaj, impachetari, fast slim, electro, tot felul de combinatii la abonament. Mie chiar mi-au facut bine. Evident, conteaza vointa si dieta alimentara asociata cu tratamentele, pe cat posibil
kudika_970291
Postat pe 12 Octombrie 2014 17:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masajul de relaxare - dezbracat? 290 De la: lunetistul 18 August 2014 20:34
PRODUSE PROFESIONALE JOICO, TIGI BED HEAD, L`OREAL EXPERT SERIE 1 De la: afroditalady 5 Octombrie 2008 17:48
SALA FITNESS IASI 3 De la: YullyNar3 31 Iulie 2012 18:44
Salon Iasi seibella 5 De la: self 27 Decembrie 2008 07:48
salon bacau 2 De la: mitura 4 Septembrie 2009 21:41