Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

De la: kudika008037, la data 2009-04-08 16:00:29va rog mult am nevoie de un sfat...........sunt casatorita.............am cunoscut un barbat acum un an ,............il tot evitam ,acum a inceput iar sa-mi faca avansuri si sa ma caute ..................cum sa fac sa scap de el dar intr-uin mod elegamnt pt ca e un barbat de treaba si totusi nu vreau sa-l ranesc

pai tocmai ai zis ca esti casatorita...si cre ca asta ar fi cea mai buna metoda de a scapa de el. spune-i caesti casatorita si ca iti iubesti sotul si ca nu vrei nimic de la altcineva, ca tu esti foarte multumita cu viata pe care o ai. si daca tot insista, nu vad de ce nu i-ai spune si sotului tau de aceasta problema.
ralukutya
Postat pe 18 Iunie 2009 17:56
aaaaa......stai ca abia acum am citit ca simti si tu ceva......poi in cazul asta, faci ce vrei, "pe propria raspundere"
ralukutya
Postat pe 18 Iunie 2009 17:58
De la: kudika008037, la data 2009-04-08 16:00:29va rog mult am nevoie de un sfat...........sunt casatorita.............am cunoscut un barbat acum un an ,............il tot evitam ,acum a inceput iar sa-mi faca avansuri si sa ma caute ..................cum sa fac sa scap de el dar intr-uin mod elegamnt pt ca e un barbat de treaba si totusi nu vreau sa-l ranesc

dar pe FRAIERUL DE BARBATU nu il ranesti? si tie iti place sa te guduri pe langa el
R_F
Postat pe 18 Iunie 2009 18:01
De la: kudika008037, la data 2009-04-08 16:00:29va rog mult am nevoie de un sfat...........sunt casatorita.............am cunoscut un barbat acum un an ,............il tot evitam ,acum a inceput iar sa-mi faca avansuri si sa ma caute ..................cum sa fac sa scap de el dar intr-uin mod elegamnt pt ca e un barbat de treaba si totusi nu vreau sa-l ranesc


culcate cu el,si apoi spunei ca nu e bun de nimic,si cu siguranta nu o sa te mai deranjeze
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 18:05
De la: kudika008037, la data 2009-04-08 16:00:29va rog mult am nevoie de un sfat...........sunt casatorita.............am cunoscut un barbat acum un an ,............il tot evitam ,acum a inceput iar sa-mi faca avansuri si sa ma caute ..................cum sa fac sa scap de el dar intr-uin mod elegamnt pt ca e un barbat de treaba si totusi nu vreau sa-l ranesc
cind am citit titlul am crezut ca a murit cineva........dar sa trecem la subject:daca nu te interesa tipul il flituiai direct si era atit de nesemnificativ incit nici macar nu te gindeai la avansurile lui! ce ar mai fi sa stam toate sa ne gindim la toti pulifricii care par speciali?atit de speciali incit vor si ei o gaurica in pus.........; MAI DRAGUTA.........daca ti sa urit cu binele si viata linistita nu ai decit sa continui circoteca sa intrii in jocul lui.zici ca esti maritata sotul tau nu vede ca o iei pe aratura? baga un dus rece ca de casanova nu o sa duci lipsa in viata.......mereu vei intilnii specimene de genul......;si nu mai da importanta unor avansuri ca astia ar trage si o capra descentrata (gaura sa fie).......;ce ar fi sa umblam toate cu poalele in cap????????
FRANNNCE
Postat pe 18 Iunie 2009 18:08
MDA...LE ZICE CAM BINE FRANNCE...BV.......CA SA NU MAI ZIC DE R_F
Musca_Tze_Tze
Postat pe 18 Iunie 2009 18:12
De la: Musca_Tze_Tze, la data 2009-06-18 18:12:07MDA...LE ZICE CAM BINE FRANNCE...BV.......CA SA NU MAI ZIC DE R_F
nu stiu cum le zic dar ma irita.......;cind te mariti se presupune ca iubesti......;daca iubesti de ce pana mea mai dai importanta agaricilor??????,, ce respect au aia pentru tine??????,, doar stiu ca esti maritata nu??????iti transformi sotul in cerb?????ca vrea un dobitoc alta gaura???,,pentru mine gindirea de genul asta este o enigma deoarece cind primesc avansuri o data.....a doua oara fuge ala ca de tamiie......ce ma intereseaza sa fiu finuta cu el? sa las loc? nu domne sint scorpie ca doar nu e ala barbatul meu sa ma intereseze ce simte!
FRANNNCE
Postat pe 18 Iunie 2009 18:23
De la: FRANNNCE, la data 2009-06-18 18:23:07
De la: Musca_Tze_Tze, la data 2009-06-18 18:12:07MDA...LE ZICE CAM BINE FRANNCE...BV.......CA SA NU MAI ZIC DE R_F
nu stiu cum le zic dar ma irita.......;cind te mariti se presupune ca iubesti......;daca iubesti de ce pana mea mai dai importanta agaricilor??????,, ce respect au aia pentru tine??????,, doar stiu ca esti maritata nu??????iti transformi sotul in cerb?????ca vrea un dobitoc alta gaura???,,pentru mine gindirea de genul asta este o enigma deoarece cind primesc avansuri o data.....a doua oara fuge ala ca de tamiie......ce ma intereseaza sa fiu finuta cu el? sa las loc? nu domne sint scorpie ca doar nu e ala barbatul meu sa ma intereseze ce simte!


RESPECT!
UnYang
Postat pe 18 Iunie 2009 18:43
...dar probleme similare o sa apara si la tine, atunci cand el va inceta sa te mai "atinga" bine.
UnYang
Postat pe 18 Iunie 2009 19:03
De la: UnYang, la data 2009-06-18 19:03:14...dar probleme similare o sa apara si la tine, atunci cand el va inceta sa te mai "atinga" bine.
cu mine vorbesti???????? daca da .........te inseli amarnic ca daca nu ma mai atinge bine inseamna ca nu mai sint femeie................dar nu plinge de grija mea ca am destula experienta in casnicie si stiu cum sa gestionez lucrurile si mai ales care imi sint prioritatile.........
FRANNNCE
Postat pe 18 Iunie 2009 19:28
De la: FRANNNCE, la data 2009-06-18 19:28:10 cu mine vorbesti???????? daca da .........te inseli amarnic ca daca nu ma mai atinge bine inseamna ca nu mai sint femeie................dar nu plinge de grija mea ca am destula experienta in casnicie si stiu cum sa gestionez lucrurile si mai ales care imi sint prioritatile.........

Nu ma indoiesc de experienta ta. Si nici nu te (de)plang . Insa, in anumite situatii, nici mama experientei nu te mai ajuta.
Totusi, raman la parerea ca o femeie care nu e bine atinsa, inceteaza sa mai fie femeie (sau inca nu e). Nu e implinita, ceva-i lipseste, atata vreme cat stim bine ca femeia are chiar o componenta in corp destinata exclusiv placerii carnale, deci, cu atat mai mult ea ar trebui sa fie satisfacuta din acest pct de vedere.
Evident ca in teorie stii care iti vor fi prioritatile. Dar, stim amundoi foarte bine (sper): viata bate filmul!
Never say never!
UnYang
Postat pe 18 Iunie 2009 19:38
De la: UnYang, la data 2009-06-18 19:38:01
De la: FRANNNCE, la data 2009-06-18 19:28:10 cu mine vorbesti???????? daca da .........te inseli amarnic ca daca nu ma mai atinge bine inseamna ca nu mai sint femeie................dar nu plinge de grija mea ca am destula experienta in casnicie si stiu cum sa gestionez lucrurile si mai ales care imi sint prioritatile.........

Nu ma indoiesc de experienta ta. Si nici nu te (de)plang . Insa, in anumite situatii, nici mama experientei nu te mai ajuta.
Totusi, raman la parerea ca o femeie care nu e bine atinsa, inceteaza sa mai fie femeie (sau inca nu e). Nu e implinita, ceva-i lipseste, atata vreme cat stim bine ca femeia are chiar o componenta in corp destinata exclusiv placerii carnale, deci, cu atat mai mult ea ar trebui sa fie satisfacuta din acest pct de vedere.
Evident ca in teorie stii care iti vor fi prioritatile. Dar, stim amundoi foarte bine (sper): viata bate filmul!
Never say never!
fiecare om cu viata si ideile lui. eu am luptat sa obtin ce am si lupt sa pastrez ........sint intr-o continua miscare. oricum eu sint de moda veche si cred in valorile familiei .pentru mine sotul si copilul meu sint mai presus de orice.numai cu ei impreuna pot constitui un intreg.......am fugit .......o seara buna!
FRANNNCE
Postat pe 18 Iunie 2009 19:42
De la: FRANNNCE, la data 2009-06-18 19:42:51fiecare om cu viata si ideile lui. eu am luptat sa obtin ce am si lupt sa pastrez ........sint intr-o continua miscare. oricum eu sint de moda veche si cred in valorile familiei .pentru mine sotul si copilul meu sint mai presus de orice.numai cu ei impreuna pot constitui un intreg.......am fugit .......o seara buna!

Tocmai de aceea, subliniez inca o data: respect !!!
...pentru modul in care gandesti....
....acum.
Spre sa fiu si eu la fel de norocos precum sotul tau....
....mereu.
UnYang
Postat pe 18 Iunie 2009 19:52
De ce sa te cuplezi cu cineva mult prea tanar si fara locuinta?
Sa-l duci in spate?
N-o sa te simti femeie cu el!

Postat pe 19 Iunie 2009 10:23
Cam rau! o femeie maritata nu are timp de asa ceva.cred ca sunt alte multe pb de viata de care ar tb sa se ocupe impreuna cu sotul.iar cele din afara nu conteaza.

Postat pe 19 Iunie 2009 10:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare mai cresc la inaltime? 9 De la: Ronnie_Coleman 14 Februarie 2011 21:59
Caut un nutritionist-va rog ajutati-ma 3 De la: didyok_20 1 Noiembrie 2012 11:02
dieta 6 De la: kudika006372 3 Noiembrie 2009 14:13
ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 45 De la: kudika032667 19 Iunie 2009 10:28
Cresterea inaltimi 1 De la: kudika345320 28 Decembrie 2010 23:34