Setari Cookie-uri

femeia rac cu barbatul pesti ce sanse ar fi............................

Sunt nou pe acest site si citind despre barbatii pesti.......m_am oprit sa intru si eu in discutie,,,,,,,voi fi sincera si va voi spune ca am cunoscut un barbat pesti,,,,,, la inceput ce spuneam vb taioase dar ..nu pot sa realizez de cand exact am simtit nevoia sa fiu in preajma lui des......si el la fel sitea...ne sunam pe diferite teme ,motive pt a vb......ne gandim unul la altul des.....ne completam unul pe celalalt.Problema e ca suntem fiecare casatoriti eu oricu stau cu sotul doar pt copii nu ne iubim..nu ne suportam chiar sufar enorm ..dar d e cand l_am cunoscut pe acest barbat parca zbor..ma simt ciudat.....poate sunt indragostita de el.....eu sunt rac.........la zodiac se spune doar de bine......90 % ni s e potriveste nu avem inca relatii intime.....eu ezit.....ca nu vreau s a sufar.....sunt intr_o mare dilema.Daca cineva citeste si s e afla sau s_a aflat intr_o asemenea situatie...accept sfaturi....discutii.....msssssssssssss sa aveti grija de voi si de cei dragi vouaa....astept raspunsuri
cristymona
Postat pe 10 Aprilie 2009 14:53
se completeaza f bine femeia rac cu barbatul pesti...am avut si eu o experienta de neuitat...pur si simplu ne potriveam la absolut orice si simteam ca suntem topiti unul in preajma celuilalt...luam foc cand ne intalneam. pacat ca sunteti casatoriti...tu stii care este situatia ta...daca spui ca nu-ti mai iubesti sotul ar trebui sa divortezi...nu se merita sa-ti ratezi adevarata fericire...
multa bafta si sa alegi ce este mai bine pt tine...
kudika004083
Postat pe 14 Mai 2009 18:37
sanse mari!!!!!! da-i pe el

Postat pe 14 Mai 2009 18:40
scuza-mi raspunsul direct si ceva mai taois, dar poate in primul si in primul rand ar trebui sa-ti rezolvi intr-un fel sau altul problemele cu actualul sot si nu sa-ti verifici compatibilitatea zodiacala cu un barbat insurat la randul lui...!

numai bine.

Postat pe 18 Mai 2009 16:33
Fratele meu e Pesti si e casatorit cu o femeie Racusor! Se inteleg din priviri!
Amora
Postat pe 18 Mai 2009 17:22
Ce sa zic...sunt rac...am avut numai relatii lungi...am nevoie de stabilitate....ultima relatie...cu un peste...dumnezeule.am avut impresia ca l`am apucat pe Dumnezeu de picior...eram perechea perfecta...dupa 2 luni ne`am mutat impreuna...dupa 3 saptamani s`a intors la fosta...MA LASI ....DOAR 3 SAPTAMANI...M`AU PARASIT ALTII DUPA ANI...CREDE`MA...SUNT INDECISI...HABAR N`AU PE CE LUME TRAIESC..DACA NU LE OFERI SIGURANTA MATERIALA...N`AU NEVOIE DE TINE!N`am urat pe nimeni niciodata...nici pe el nu`l urasc...dar daca as putea sa`i fac rau...cred ca as face`o ...cred!Poate la tine e alta chestie.....tu stii cel mai bine
AikaT3rine7_7
Postat pe 18 Mai 2009 18:52
sanse mineme va garatez.........si va spun si de ce..............pentru ca barbatul peste este extem de fustangiu,si ii place sa aibe o singura iubita si cu atat mai putin o sotie,lui ii trebuiesc si amantesi etc............ si dc gasiti barbati pesti aveti mare grija cu ei ca nu ii multumeste mai nimic.........si oricate pofte ii faci.........cam atat am avut de spus.........va multumesc
love_crissa
Postat pe 18 Mai 2009 19:46
si eu sunt pe punctul sa fac o mare greseala tot cu unul in pesti... numa ca eu sunt capricorn, asa ca.... nu stiu ce va iesi, daca CAPRA SI PESTII pot convietui... ne atragem fizic, dar mai mult ....
si stiu ca e fustangiu, dar nici eu nu sunt monogama, macar nu suntem casatoriti si nu avem nici unul compromisuri....

asa ca tati sunt super pestii, da numa daca reusesti sa ii prinzi in plasa .... om vedea, eu nu imi fac iluzii pe viata, e mai sanatos, si nu suferi deloc daca ceva iese prost...

va pup pe toate
anka77
Postat pe 19 Mai 2009 00:46
De la: cristymona, la data 2009-04-10 14:53:57Sunt nou pe acest site si citind despre barbatii pesti.......m_am oprit sa intru si eu in discutie,,,,,,,voi fi sincera si va voi spune ca am cunoscut un barbat pesti,,,,,, la inceput ce spuneam vb taioase dar ..nu pot sa realizez de cand exact am simtit nevoia sa fiu in preajma lui des......si el la fel sitea...ne sunam pe diferite teme ,motive pt a vb......ne gandim unul la altul des.....ne completam unul pe celalalt.Problema e ca suntem fiecare casatoriti eu oricu stau cu sotul doar pt copii nu ne iubim..nu ne suportam chiar sufar enorm ..dar d e cand l_am cunoscut pe acest barbat parca zbor..ma simt ciudat.....poate sunt indragostita de el.....eu sunt rac.........la zodiac se spune doar de bine......90 % ni s e potriveste nu avem inca relatii intime.....eu ezit.....ca nu vreau s a sufar.....sunt intr_o mare dilema.Daca cineva citeste si s e afla sau s_a aflat intr_o asemenea situatie...accept sfaturi....discutii.....msssssssssssss sa aveti grija de voi si de cei dragi vouaa....astept raspunsuri


In primul rand nu cred ca nu-ti iubesti sotul...altfel n-ai fi nascut copii pentru el..o fi p perioada mai grea...cauti linistea...siguranta..ca orice rac!:)...dar gindeste-te..vei suferi..nu suferi..nu merita
lizzy74
Postat pe 19 Mai 2009 09:39
Rac -peste...relatie care merge pana la un punct,daca crezi ca poti trece peste infidelitatea lui(dar esti rac ,si nu cred)ai sanse sa stai o perioada cu el....parerea mea cantareste bine,ce castigi si ce pierzi si apoi ia o decizie!
axmx
Postat pe 19 Mai 2009 09:58
:)
Cassey_
Postat pe 22 Mai 2009 23:24
ha ha!
daaaaa, cunosc! sunt rac si parca de cand ma stiu m-am impiedicat de un peste...mereu acelasi. acum, ce sa zic... compatibilitate exista, clar.... semne de apa, hipersensibile. povestea mea e una trista si pare sa nu se mai termine. ai mare grija... stiu ca doi oameni trebuie sa se asemene pt a fi fericiti, dar parca racul si pestele se aseamana prea mult... aceleasi anxietati, temeri, retineri... cred ca e prea mult.
Dar asta nu e o regula... or fi si unii fericiti, cine stie...
ralukama
Postat pe 22 Mai 2009 23:48
in toate horoscoapele se spune k racii si pestii sunt compatibili.nu e intotdeauna asa.E sunt rac, am avut un prieten pesti kam 3 ani si jum.la inceput era super dulce si grijuliu, ne iubeam ce sa mai zc.DUpa ceva timp rel s-a racit, ji mi-am dat seama k de fapt avea si alte fete skimbatoare.ne-am despartit urat, aproape k ne uram unul pe celalalt.akm sun indragostita de un alt pesti ,(k nu mi-a fost de-ajuns)e foarte diferit de celalat, insa uneori este atat de indiferent si de ignorant incat mor de nervi.suntem de 9 luni impreuna insa pana akm nu mi-a sp delok k ma iubeste.este foarte ciudat si libertin asa sunt ei.insa dk stii km sa-i iei se pot skimba kt de kt.io tot mai sper....nu vr sa te descurajez dar pana la urma conteaza ceea ce simtiti unul pt celalalt, si mai cont cat de dispusi sunteti sa renuntati la ceea ce aveti akm pt a incepe o viata noua impreuna....bafta si ai grija de tne
carteluta2008
Postat pe 1 Septembrie 2009 11:25
Nu stiu ce fel de pesti ai cunoscut dar, ca si baiat pana la 29 de ani am avut doar 4 rel. la 22, 2 ani am ramas cu ceva urmari:P, apoi una de o luna nepotrivire, apoi 2 sapt..tipa era prea rasfatata, si in sf 4 sapt cu un rac..am fost indiferent la inceput, stilul meu de viata mai cuminte nu se potrivea cu al ei de viata party uuuu!! Dar desi ne-am despartit de 6 zile si ceva ore si n sec...nu ma mai gandesc la ea:P decat la o a 2 a sansa :)) desi nu imi prieste ca si ritm de viata al ei..moralitate, sfidare, o face ce o taie capul fara sa ma consulte, si nu recunoaste daca greseste, ,....se pare ca o fi ceva adevar in atractia astrala..

Deci ontopic, nu mi-a placut sa tradez, sa fiu marsav si ascuns, sa fac pe la spatele partenerului nasoale. Eu am fost mereu loial, si atent ..sa primesc afectiune:P..chiar daca am fost luat de fraier dar nu sufar..atat timp cat stiu ca am facut tot posibilul. Si crede-ma, arat foarte bine si as fi putut sa comit infidelitatile pe banda.
kudika_13371
Postat pe 1 August 2012 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum merge relatia dintre eu leu si el sagetator, eu ascendent in peste, el in rac. 9 De la: taturodica 21 Aprilie 2009 10:34
Relatia intre 2 lei 10 De la: kudika_993567 3 Noiembrie 2015 00:11
am nevoie de un sfat 17 De la: GYPSI 28 Noiembrie 2009 20:57
Hellp me! 34 De la: lover_woman 17 Noiembrie 2010 22:04
femeia capricon barbatul leu 15 De la: ana_hika 13 Iulie 2009 09:31