Puya

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Puya: (5 din 2 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

bna` hai akm pE bnE` cui ii pLk noua meLL a lui` Puya-undEva`n baLcani? Mie imi pLk ff muLT [Puya meriTa ff muLt RESPECT] pt Tot cEEa ce facCe. Is this, Is this the life
I wanna live, I wanna carry on
Is this, Is this the life
Do you wanna carry on
I wanna, wanna get down
Raporteaza abuz de limbaj
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Sweet Little Devil
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: aLLeTeUbe_, la data 2009-04-15 12:28:44bna` hai akm pE bnE` cui ii pLk noua meLL a lui` Puya-undEva`n baLcani? Mie imi pLk ff muLT [Puya meriTa ff muLt RESPECT] pt Tot cEEa ce facCe. Is this, Is this the life
Do you wanna carry on
I wanna, wanna get down

ajuushe NEtul si la stana din vale???????????
Alta care se plictiseste. Poate il contactezi pe mortulviu si frecati menta impreuna.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

puya nimic interesant o mel ca toate melodiile care face furori printre cocalari si pitzipoance
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
scorpyoW Avatarul lui scorpyoW

2054 mesaje

puya........un drogat
am fost si voi ramane acelasi baiat cuminte cu o minte nu prea cuminte...
adrianaflo Avatarul lui adrianaflo

58 mesaje

Fortza PUYA ....mi se pare ca are ceva de spus ....si chiar spune adevarul din tara aceasta minunata.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: adrianaflo, la data 2009-05-17 16:39:03Fortza PUYA ....mi se pare ca are ceva de spus ....si chiar spune adevarul din tara aceasta minunata.

spune dar de facut ce face e ceva de genul fa ce spune popa nu ce afce popa
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Andreea_Balan Avatarul lui Andreea_Balan

4 mesaje

....melodia "undeva in balcani este superba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ador aceasta melodie!!!!!!!!
Andreea Balan
Andreea_Balan Avatarul lui Andreea_Balan

4 mesaje

si mesajul melodiei spune mult adevar.....
Andreea Balan
sy_mona Avatarul lui sy_mona

9 mesaje

puya.. la inceput mi-a placut. adica prin '98-2000... de la un timp s-a comercilizat si acum a ajuns sa cate "undeva prin balcani"

I: Unde se intalneste maneaua cu hip-hop-u'?
R:Undeva-n Balcani presupun ca stiati
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: Sy_mona, la data 2009-06-10 20:33:18puya.. la inceput mi-a placut. adica prin '98-2000... de la un timp s-a comercilizat si acum a ajuns sa cate "undeva prin balcani"

I: Unde se intalneste maneaua cu hip-hop-u'?
R:Undeva-n Balcani presupun ca stiati
stii puya rade de manelisti si knd se duce la vreo petrecere canta manele adik e ceva normal undeva'n balcani
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Doamne, ce mai rad! Puya asta nu e ala.. cu "foame de bani"? La fata e chiar frumusel... Dar nimeni nu se poate compara cu Parazitii.. (pentru mine, desigur)!
Auzi, fortza Puya!!
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: rashela, la data 2009-06-11 09:35:55Doamne, ce mai rad! Puya asta nu e ala.. cu "foame de bani"? La fata e chiar frumusel... Dar nimeni nu se poate compara cu Parazitii.. (pentru mine, desigur)!
Auzi, fortza Puya!!

da parazitii chiar fac ceea ce spun si in muzica lor sunt niste tipi care spun in muzica ce simt sunt cei mai tari cred eu si bug mafia sunt buni cred ca doar astia sunt reprezentanti adevarati ai hip-hop-ului nostru
scorpyoW Avatarul lui scorpyoW

2054 mesaje

in timp ce scriea melodia,traga si pe nas?sau a ajuns la injectabil!!!!!!!!!!!!????
am fost si voi ramane acelasi baiat cuminte cu o minte nu prea cuminte...
sy_mona Avatarul lui sy_mona

9 mesaje

De la: rashela, la data 2009-06-11 09:35:55Doamne, ce mai rad! Puya asta nu e ala.. cu "foame de bani"? La fata e chiar frumusel... Dar nimeni nu se poate compara cu Parazitii.. (pentru mine, desigur)!
Auzi, fortza Puya!!

de acord cu tine. Parazitii sunt sigurii care nu si-au schimbat stilul. de aceea merita ascultati si respectati

Cat despre La Familia si Bug Mafia, nu mai comentez
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: Sy_mona, la data 2009-06-12 20:20:41
Auzi, fortza Puya!!

de acord cu tine. Parazitii sunt sigurii care nu si-au schimbat stilul. de aceea merita ascultati si respectati

Cat despre La Familia si Bug Mafia, nu mai comentez

da parazitii de resul nici eu nu vreau sa comentez
Adiemus Avatarul lui Adiemus

13 mesaje

Alt pitziponc foarte IN momentan. Le-a trece in curand. Cand i-a trece si lui "foamea de bani"
"-Do you ever dream, Forrest, about who you're gonna be? -Who I'm gonna be? -Yeah.. -Aren't...aren't I gonna be me?"
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

eu zic ca e cocalar dar in fine tot aia e
Fosta membra Kudika.ro
imi plac cei de la B.U.G Mafia , Parazitii si Puya,dar nu sunt o fana inraita.
Orice amarat are macar un telefon
Macar o haina de firma, macar sa fie domn
Unii conduc masini mai scumpe decat casa unde stau
Cheltuie in drum si banii pe care nu-i au
Ne place sportul, jucam forbal, noi
Dupa meciuri se termina cu box, asa-i la noi
Suntem o mare familie ne-avem ca fratii
Da la probleme stim bine, fugim unii de altii
Avem multe biserici ca pacatuim cam des
Pline de famei maritate din interes.
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.
aceste versuri chiar imi plac pt ca asta este realitatea .
Wenn Sie ein Idiot besser den Mund halten.
funny_samanta Avatarul lui funny_samanta

12 mesaje
Oras: iasi

pur si simplu ador undeva*n balcani :X:X::X:X i wanna live
pacifista Avatarul lui pacifista

301 mesaje

De la: funny_samanta, la data 2009-07-13 15:08:09pur si simplu ador undeva*n balcani :X:X::X:X i wanna live

Eu cred ca este important mesajul pe care-l transmite....muzica este diferita...stilulurile sunt pe toate gusturile....recunosc sunt adepta clasicului dar exista si "mesaje" de cartier care sunt pragmatice....de ex imi place "ROMANESTE" BUG Mafia..si am o varsta...daca mesajul prinde e ok...daca sunt comentarii este si mai bine....poate fi "mesaj " rapid care se adreseaza unui eveniment anume sau mesajul in timp care ramane multe generatii...The Beatles...Jim Morrison..Eminem..50 Cent etc...nu-mi place sa-i condamn pe oameni pentru ceea ce fac in intimitate, nu ma intereseaza daca au optat sa se drogheze...unii spun ce simt pe sleau...altii in alt mod....fiecare este liber sa se exprime...asa cum fiecare este liber sa aleaga ce vrea sa auda...
puternica pentru cei din jur...dar eu...eu unde sunt ????
Fosta membra Kudika.ro
Mai oameni buni, Puya nu e un cocalar pt ca a ales sa cante in acel gen melodia ,,Undeva in balcani''

Tocmai pt ca vorbeste de COCALARI si multi tarani vai de mama lor, capsunari care se cred sefii judetului, a ales sa manelizeze putin melodia !!! Puya nu canta manele la petreceri, vai de ..... voastra !

Culmea este cum vezi multi cocalari ascultand aceasta melodia in care sunt ridiculizati de-a dreptul ! Melodia este un pamflet...Offff, ie grele rau !!!
well behaved women never made history
Boka Avatarul lui Boka

5 mesaje

cat de jalnic a ajuns asta,si cat de tare era inainte...
Magdaaa_aaa Avatarul lui Magdaaa_aaa

27 mesaje
Oras: brasov

Doamne da melodia noua puya-change era frumoasa pana s'apara kamelia in cadru..el vorbeste despre cum devin unii vedete peste noapte dar el ce a facut cu kamelia aia ?~ Ma rog..daca lui ii place.. PUYA=COMBINATIA PERFECTA DINTRE RAP SI MANELE
Fosta membra Kudika.ro
wtf !!
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

De la: , la data 2009-04-15 12:28:44bna` hai akm pE bnE` cui ii pLk noua meLL a lui` Puya-undEva`n baLcani? Mie imi pLk ff muLT [Puya meriTa ff muLt RESPECT] pt Tot cEEa ce facCe. Is this, Is this the life
Do you wanna carry on
I wanna, wanna get down

We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: fluturas_, la data 2009-10-30 20:40:54wtf !!

subscriu
Fosta membra Kudika.ro
De la: , la data 2009-04-15 12:28:44bna` hai akm pE bnE` cui ii pLk noua meLL a lui` Puya-undEva`n baLcani? Mie imi pLk ff muLT [Puya meriTa ff muLt RESPECT] pt Tot cEEa ce facCe. Is this, Is this the life
Do you wanna carry on
I wanna, wanna get down

ciudat mod de a scrie
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
kudika130708 Avatarul lui kudika130708

4 mesaje

Imi place puyta chiar ft muult:X:X

Imi place melodia V.I.P
Fosta membra Kudika.ro

cocalar !
Invata sa alungi lacrima cu un suras, invata sa zambesti atunci cand esti trist caci numai zambind vei invinge suferinta !
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: