Setari Cookie-uri

michael Jackson - o personalitate foarte controversata

cum credeti, a fost o voce deosebita, o personalitate a muzicii? credeti ca lumea a fost nedreapta cu el? si aici ma refer la cei care l-au "hartuit" si i-au invadat intimitatea. voi ce parere aveti?
Lulli
Postat pe 18 Martie 2009 10:25
Michael Jackson este un GENIU,si nu exagerez cu nimic cand spun asta,sunt multi cei care imi sustin parerea,o cariera de 50 de ani in spate,show-uri prolifice,coregrafie perfecta,talent,daruire si as putea continua asa pana maine dar cred k mai bine las pe fiecare sa il descopere asa cum este el si nu cum vor altii sa fie sau cum il vad.....Este idolul meu de 16 ani si asa va ramane pt mine un adevarat model in viata,un om care a schimbat generatii IN BINE si care a insuflat lumii sentimentul de iubire pura,de armonie cu natura.....sunt putine cuvintele cu care il poti caracteriza pe MICHAEL JACKSON,sunt prea sarace pentru a descrie maretia acestui om.....iar ce s-a intamplat cu procesele si toate magariile prin care a trecut pai sunt multe de zis si aici:INVIDIE,RAUTATE,GELOZIE,posibil conspiratii impotriva sa,incapacitatea unora de a vedea dincolo de aparente,dorinta de imbogatire peste noapte sau de a-si face publicitate pe spinarea altuia,etc etc.

Acest OM m-a marcat enorm,mi-a marcat viata intr-un mod POZITIV,si nu pot sa spun decat atat:SUNT MANDRA CA SUNT FANA MICHAEL JACKSON,CACI ESTE UNIC ACEST OM!!!!

KEEP THE FAITH...cum zice Michael....
MORPHINE13
Postat pe 7 Mai 2009 18:16
De la: Luli2, la data 2009-03-18 10:25:54cum credeti, a fost o voce deosebita, o personalitate a muzicii? credeti ca lumea a fost nedreapta cu el? si aici ma refer la cei care l-au "hartuit" si i-au invadat intimitatea. voi ce parere aveti?



mmm....imi placea sa urmaresc cand eram mica videoclipurile cu el ptr ca erau mai "altfel" ...e o personalitate a muzicii dar nu m`a atras in mod deosebit
iulices
Postat pe 7 Mai 2009 18:22
pedofil
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 18:26
pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!
Lulli
Postat pe 8 Mai 2009 18:37
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??
scorpyoW
Postat pe 9 Mai 2009 18:28
De la: scorpyow10, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??

sincer nu am inteles nimic din ce ai scris! te exprimi cam incoerent, straduieste-te, data viitoare poate reusesti sa ma convingi
Lulli
Postat pe 11 Mai 2009 00:26
De la: Luli2, la data 2009-05-11 00:26:54
De la: scorpyow10, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??

sincer nu am inteles nimic din ce ai scris! te exprimi cam incoerent, straduieste-te, data viitoare poate reusesti sa ma convingi
auuuuuuuuuuuu frumoasooooooooooooo ne combinam si noiiiiiiiiiii
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 00:29
De la: Luli2, la data 2009-05-11 00:26:54
De la: scorpyow10, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??

sincer nu am inteles nimic din ce ai scris! te exprimi cam incoerent, straduieste-te, data viitoare poate reusesti sa ma convingi




adica e un pedofil,un barbat care intretine relati sexuale cu un minor se cheama,PEDOFIL
acum ai inteles s'au sa mai repet???
scorpyoW
Postat pe 11 Mai 2009 00:31
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 00:31:45
De la: Luli2, la data 2009-05-11 00:26:54
De la: scorpyow10, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??

sincer nu am inteles nimic din ce ai scris! te exprimi cam incoerent, straduieste-te, data viitoare poate reusesti sa ma convingi




adica e un pedofil,un barbat care intretine relati sexuale cu un minor se cheama,PEDOFIL
acum ai inteles s'au sa mai repet???
scorpioaneeeeee lasa fata in pace ca suntem combinatiiiiiiii,,,,,,si daca ya zice ca michael e baiatttt asa eeeeeeeeeeeeee
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 00:41
De la: thadoog, la data 2009-05-11 00:41:11
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 00:31:45
De la: Luli2, la data 2009-05-11 00:26:54
De la: scorpyow10, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??

sincer nu am inteles nimic din ce ai scris! te exprimi cam incoerent, straduieste-te, data viitoare poate reusesti sa ma convingi




adica e un pedofil,un barbat care intretine relati sexuale cu un minor se cheama,PEDOFIL
acum ai inteles s'au sa mai repet???
scorpioaneeeeee lasa fata in pace ca suntem combinatiiiiiiii,,,,,,si daca ya zice ca michael e baiatttt asa eeeeeeeeeeeeee



ii tine palma poate yo gaureste cineva

ori e batuta in cap ori nu stie ce inseamna pedofil
scorpyoW
Postat pe 11 Mai 2009 00:47
scorpyow, stiu ce inseamna pedofil! macar atat ma duce mintea. ma referea la faptul ca nu inteleg ce ai scris din punct de vedere GRAMATICAL si al COERENTEI unui text, ai priceput, baiete?
ti-am spus ca eu nu cred ca este pedofil si dupa cate stiu fiecare are dreptul la opinie! si tu si eu! si inca ceva, eu apreciez acest artist pentru talentul sau nu pentru faptul ca e pedofil, travestit sau mai stiu eu ce
iar tu, thatdoog, nu te mai baga in seama. nici in cele mai groaznice cosmaruri nu mi-as dori sa fiu combinata cu tine. asa ca mai slabeste-ma si cautati alta distractie, inteles?
Lulli
Postat pe 12 Mai 2009 13:11
si ca sa intelegi mai bine, ma refeream exact la bucatica asta

pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??

tu intelegi ceva?
Lulli
Postat pe 12 Mai 2009 13:12
pe vremea cand il iubeam eu nu era pedofil....muzica o mai iubesc si acum

buna luli
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:31
De la: _oktober_, la data 2009-05-12 13:31:50pe vremea cand il iubeam eu nu era pedofil....muzica o mai iubesc si acum

buna luli


buna okto mi-a fost dor de tine!
Lulli
Postat pe 12 Mai 2009 13:37
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:38
akuma ca a murit au aparut toata lume incepe sa-i asculte muzica tra lalaa in plus a tinut o conferinta de presa ala care la acuzat de pedofilie si a zis ca taicasu la obligat sa minta pentru bani ... nesimtiti. A donat atatea milioane de dolari pentru copii , ati vazut ce melodii are despre pamant , ne indeamna sa ocrotim pamantul si alea alea . akuma nush la ce sau gandit managerii aia ai lui sa-l puna sa sustina 50 de concerte... si acuma astia de la presa mai zic ca copii nus ai lui nici nu mai stiu ce sa inventeze ... tampitii . De muzica lui .... nu mai vorbesc...The King of Pop forever
funny_samanta
Postat pe 13 Iulie 2009 15:14
a inceput toata lumea *** scz din viteza :))
funny_samanta
Postat pe 13 Iulie 2009 15:15
da am auzit si eu de declaratia celui kre la acuzat de pedofilie.... spunea k tatal lui ii repeta mereu k doar asa pot scapa de saracie..
rebelush
Postat pe 13 Iulie 2009 15:30
a fost deosebit, insa asta e natura umana: sa nu apreciem ceva decat dupa ce nu mai avem.
aimeero
Postat pe 14 Iulie 2009 15:28
De la: MORPHINE13, la data 2009-05-07 18:16:34Michael Jackson este un GENIU,si nu exagerez cu nimic cand spun asta,sunt multi cei care imi sustin parerea,o cariera de 50 de ani in spate,show-uri prolifice,coregrafie perfecta,talent,daruire si as putea continua asa pana maine dar cred k mai bine las pe fiecare sa il descopere asa cum este el si nu cum vor altii sa fie sau cum il vad.....Este idolul meu de 16 ani si asa va ramane pt mine un adevarat model in viata,un om care a schimbat generatii IN BINE si care a insuflat lumii sentimentul de iubire pura,de armonie cu natura.....sunt putine cuvintele cu care il poti caracteriza pe MICHAEL JACKSON,sunt prea sarace pentru a descrie maretia acestui om.....iar ce s-a intamplat cu procesele si toate magariile prin care a trecut pai sunt multe de zis si aici:INVIDIE,RAUTATE,GELOZIE,posibil conspiratii impotriva sa,incapacitatea unora de a vedea dincolo de aparente,dorinta de imbogatire peste noapte sau de a-si face publicitate pe spinarea altuia,etc etc.

Acest OM m-a marcat enorm,mi-a marcat viata intr-un mod POZITIV,si nu pot sa spun decat atat:SUNT MANDRA CA SUNT FANA MICHAEL JACKSON,CACI ESTE UNIC ACEST OM!!!!

KEEP THE FAITH...cum zice Michael....
perfect adevarat ce zici...ma bucur ca in sfarsit am gasit si persoane cu care sunt de aceeasi parere... e adevarat cuvintele sunt prea sarace pentru al descrie pe MICHAEL JACKSON.. el a fost si va ramane mereu in inima mea...si a tuturor fanilor...chiar dak altii nu au altceva de facut decat sa vb de rau...pentru noi el va ramane mereu un idol un artist complet pe care l-am iubit si il vom iubi cu totii...i love my king of pop forever
aishaprincessa
Postat pe 17 Iulie 2009 19:53
De la: Lulli, la data 2009-03-18 10:25:54cum credeti, a fost o voce deosebita, o personalitate a muzicii? credeti ca lumea a fost nedreapta cu el? si aici ma refer la cei care l-au "hartuit" si i-au invadat intimitatea. voi ce parere aveti?


Ce avant la lettre ai fost cu topicul asta!

Kathara
Postat pe 17 Iulie 2009 20:00
De la: Kathara, la data 2009-07-17 20:00:24
De la: Lulli, la data 2009-03-18 10:25:54cum credeti, a fost o voce deosebita, o personalitate a muzicii? credeti ca lumea a fost nedreapta cu el? si aici ma refer la cei care l-au "hartuit" si i-au invadat intimitatea. voi ce parere aveti?


Ce avant la lettre ai fost cu topicul asta!

macar stii ce inseamna cuvantul lettre?
mihaelatrincu
Postat pe 17 Iulie 2009 20:08
Nu, folosesc aiurea cuvinte pe care nu le inteleg.

WTF?
(pe-asta-l stii?)
Kathara
Postat pe 17 Iulie 2009 20:12
De la: aishaprincessa, la data 2009-07-17 19:53:41
De la: MORPHINE13, la data 2009-05-07 18:16:34Michael Jackson este un GENIU,si nu exagerez cu nimic cand spun asta,sunt multi cei care imi sustin parerea,o cariera de 50 de ani in spate,show-uri prolifice,coregrafie perfecta,talent,daruire si as putea continua asa pana maine dar cred k mai bine las pe fiecare sa il descopere asa cum este el si nu cum vor altii sa fie sau cum il vad.....Este idolul meu de 16 ani si asa va ramane pt mine un adevarat model in viata,un om care a schimbat generatii IN BINE si care a insuflat lumii sentimentul de iubire pura,de armonie cu natura.....sunt putine cuvintele cu care il poti caracteriza pe MICHAEL JACKSON,sunt prea sarace pentru a descrie maretia acestui om.....iar ce s-a intamplat cu procesele si toate magariile prin care a trecut pai sunt multe de zis si aici:INVIDIE,RAUTATE,GELOZIE,posibil conspiratii impotriva sa,incapacitatea unora de a vedea dincolo de aparente,dorinta de imbogatire peste noapte sau de a-si face publicitate pe spinarea altuia,etc etc.

Acest OM m-a marcat enorm,mi-a marcat viata intr-un mod POZITIV,si nu pot sa spun decat atat:SUNT MANDRA CA SUNT FANA MICHAEL JACKSON,CACI ESTE UNIC ACEST OM!!!!

KEEP THE FAITH...cum zice Michael....
perfect adevarat ce zici...ma bucur ca in sfarsit am gasit si persoane cu care sunt de aceeasi parere... e adevarat cuvintele sunt prea sarace pentru al descrie pe MICHAEL JACKSON.. el a fost si va ramane mereu in inima mea...si a tuturor fanilor...chiar dak altii nu au altceva de facut decat sa vb de rau...pentru noi el va ramane mereu un idol un artist complet pe care l-am iubit si il vom iubi cu totii...i love my king of pop forever



Recunosc ca ascultam muzica lui , o simteam dar nu eram atenta la detalii....este ciudat ca acum imi dau seama de marea industrie muzicala a lui Michael....a sacrificat mult pentru muzica ...a daruit minuni si murirea il face nemuritor. Noi muritorii ne-am obisnuit sa dam valorilor atentie numai cand nu mai sunt...post mortem ...M.J ..Jim Morrison..............................
pacifista
Postat pe 2 Septembrie 2009 16:11
De la: rebelush, la data 2009-07-13 15:30:32da am auzit si eu de declaratia celui kre la acuzat de pedofilie.... spunea k tatal lui ii repeta mereu k doar asa pot scapa de saracie..


unde ai gasit declaratia pentru ca am cautat-o si eu si nu am dat de ea:|
badkitty
Postat pe 18 Septembrie 2009 20:05
De la: Kathara, la data 2009-07-17 20:12:46Nu, folosesc aiurea cuvinte pe care nu le inteleg.

WTF?
(pe-asta-l stii?)


se pare ca il stie de n-a mai raspuns.

Eu am deschis topicul inainte de a muri starul...deci nu ma puteti acuza ca-l aduc in dicutie dupa ce a murit.
Lulli
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:29
pt cei care sunt sceptici in ceea ce privetse boala pe care a avut o michael jackson uitati ateva poze
http://media.photobucket.com/image/vitiligo/sabbaghsel/mj/stuff/vitiligo.jpg?o=41
eek
Postat pe 20 Decembrie 2009 13:34
dragostea lui Michael pt copii a fost pura,sincera si nevinovata...ei,aceasta dragoste a fost total gresit interpretata de unii...
kudika150314
Postat pe 23 Martie 2010 10:34
luli okto nu cred ca era pedofil ati vzut cat de mult iubea copiii ...
iulia069834
Postat pe 23 Martie 2010 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Madonna 25 De la: yumalai 29 August 2009 08:22
Lady Gaga- Fan club 23 De la: Cityhotel_Hotel_1 20 Iulie 2012 13:25
Hayley de la Paramore 2 De la: Metal_spell 17 Decembrie 2009 02:53
Mariah Carey 10 De la: MaraDonna 30 Septembrie 2009 18:04
ªi ea ar putea deveni cântãreaþã... 2 De la: yumalai 24 Iunie 2009 19:30