Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: lynx, la data 2009-04-25 12:28:00Lucia 1971

Norocul tau ca esti doamna de 15 ani...iti merge bine,si nu esti singura.Ca vorba aia,merit nu exista in asa ceva...Doar k stii tu cam ce uiti sa precizezi?Ca te-ai nascut femeie(k sa nu zic ca te-ai nascut cu "ea" in pantaloni) si rar vezi o femeie sa stea singura atat timp cat nu depinde de absolut nici un criteriu de selectie,asa cum la barbati ar fi -masina,pozitie sociala,apartament (unde "pasarica" vrea sa vina),plimbari,banuti...si chiar sa fie "frumusel" asa cum voi,femeile,nu recunoasteti de fel...Asa ca ...frumoasa-i viata de femeie (poate sa fie chiar si urata ca tot gaseste pe cineva)cand nu depinzi de atatea criterii....Nu-i asa ca e greu sa le constientizezi pe toate?Pai nici nu ai de ce...nu esti fortata..Doar barbatii (si nu toti) inteleg perfect ce vreau sa spun...Chiar si prietenii tai din lista...

Auzi aici ma nesimtitule! Faptul ca imi merge bine este nu datorita a ceea ce detin in chiloti ci pentru ca am stiut intotdeauna cum sa ma port cu cei din jurul meu. Pozitia sociala mi-am castigat-o datorita studiilor pe care mi le-am facut in Romania la universitati de prestigiu, nu la scoli obscure din Anglia sau mai stiu eu pe unde. Iar bani am pentru ca prestez o munca nobila, nu cant prin baruri ca sa-mi pice un banutz. Si daca nu te-ai fi legat asa de urat de viata mea, te-as fi apreciat pentru ceea ce esti, da' asa, nu esti decat un exponat de doi bani care, in loc sa presteze o munca cinstita si stabila, umbla de colo colo ca sa castige ceva maruntis...
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:03
De la: yumalai, la data 2009-04-25 11:28:12
De la: Lucia1971, la data 2009-04-25 11:25:26
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:55:36de "doamne" d-astea nu duc lipsa...sunt pe toate drumurile....mai bine fara...:))

Auzi aici, tinere! Eu sunt de 15 ani DOAMNA si-mi merge bine, nu-s singura ca tine.

auziti respect pe topicul asta ca inseamna balacareala asta vezi lynx ca intreci masura si te dau afara pe lucia sa o respecti

Iti multumesc Yumalai ca-mi tii partea. Se pare ca va trebui sa-mi chem prietenii din lista ca sa se prinda nenorocitu' asta ce inseamna prieteni cu adevarat ca sa nu-mi mai scoata ochii...
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:04
De la: lynx, la data 2009-04-26 10:55:05yumalai

Frumoaso! Chiar imi placi ! Esti asaaaaaa...."nebunatica" un picut...Se pare ca incercasi matale sa ma prinzi "la undita " da' nu prea ai dat de mine...eh?
Oricum,apreciez tatonarea pe care o incerci constant...se pare ca ai vrea sa ma faci sa cred ca nu esti asa cum m-au dezamagit multi prieteni (doar banuiesc ca sunt si prietenii tai,da' stai...io nu te acuz asa...pe nedrept...iti acord prezumtia de nevinovatie...pana intr-acolo unde nu iti scormonesc albumul (verifica sa vezi ca am stat cumintel)dar...ceva...sa zicem instinctul meu de conservare care este specializat pe detectarea nesimtitilor a perversilor si a tot ceea ce e imoral intr-un om (nu am spus cuvantul "femeie ") nu imi da "verde" sa cred ca tu esti chiar altfel decat cei care au postat pe aici...:)) Si crede-ma !NU MA INSEL DELOC !

ma bucur ca te-am cun acum pot sa plec linistita nu inainte sa iti zic cel mai bine e sa faci asa cum crezi tu ca este cel mai bine si ai dreptate in unele privinte
P.s nu te mai agita asa mult pentru oamenii care nu merita, fa tu lucrurile bine, chiar mai bine decat ceilalti spor la treaba sa ai o zi buna eu m-am retras de aici ca nu imi place cearta
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:10
CARE OAMENI YUMALAI?
CEI PE CARE ITI SUNT IN LISTA SI PE CARE ACEST CADAVRU II JIGNESTE?
FA-MA SA INTELEG?
just_heaven
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:13
De la: Lucia1971, la data 2009-04-26 11:04:35
De la: yumalai, la data 2009-04-25 11:28:12
De la: Lucia1971, la data 2009-04-25 11:25:26
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:55:36de "doamne" d-astea nu duc lipsa...sunt pe toate drumurile....mai bine fara...:))

Auzi aici, tinere! Eu sunt de 15 ani DOAMNA si-mi merge bine, nu-s singura ca tine.

auziti respect pe topicul asta ca inseamna balacareala asta vezi lynx ca intreci masura si te dau afara pe lucia sa o respecti

Iti multumesc Yumalai ca-mi tii partea. Se pare ca va trebui sa-mi chem prietenii din lista ca sa se prinda nenorocitu' asta ce inseamna prieteni cu adevarat ca sa nu-mi mai scoata ochii...

da lucia toti sa inteleaga ca cearta nu face decat rau eu oricum ma retrag de aici ca nu-mi place sa ai o zi buna si ai grija de tn si daca mai zice lynx ceva rau sa vii la mn
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:13
De la: just_heaven, la data 2009-04-26 11:13:10CARE OAMENI YUMALAI?
CEI PE CARE ITI SUNT IN LISTA SI PE CARE ACEST CADAVRU II JIGNESTE?
FA-MA SA INTELEG?

mey eu zic sa il lasati in durerea lui daca nu l-ati baga in seama cred ca nu s-ar agita asa pt ca eu cred ca vede lucruri altfel decat le vedeti voi si daca ne certam nu rezolvam nimic eu zic sa inchidem topicul sa-l ingropam
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:15
De la: just_heaven, la data 2009-04-26 11:13:10CARE OAMENI YUMALAI?
CEI PE CARE ITI SUNT IN LISTA SI PE CARE ACEST CADAVRU II JIGNESTE?
FA-MA SA INTELEG?
eu zic ca cel mai bine nu mai vine nimeni aici sa nu ami vedem nicio jignire si asa il lasam in pace ca oricum daca ne jignim nu o sa-l schimbam nici in ruptul capului o zi buna si te astept si te alte topice
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:19
Daca nu s-ar fi legat de viata mea, l-as fi lasat in pace. Dar este persoana care s-a legat de mine la modul cel mai josnic. Am avut dispute cu Kathara, Wolfy, Teodutza, dar niciodata nu am fost atat de balacarita aiurea ca acuma. Si din partea cui? A unui X-ulescu care crede ca le stie pe toate, da' nici macar sa se exprime corect romaneste in scris nu stie.... Si, chiar daca nu sunt genul care sa jigneasca, nu-l las sa scape fara sa-i dau replica la orice posteaza la adresa mea.
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:20
De la: lynx, la data 2009-04-26 01:06:26Taticutu' mic si dulce


Inca mai traiesti baiatu' ? Ce nu iti convine bai stricatule la cap? Te chinuie rau imaginea de sine?Mai suferi ? Depaseste-ti bah limitele in realitate si nu pe net aici,ca nu te crede nimeni,te pacalesti singur si timpul trece...
Daca ceilalti cu bun simt nu mai posteaza ,este tocmai din cauza ca nu are loc de propriile voastre perversiuni atunci nu e vina mea...E orgoliul vostru care sufera si sufera rau ,ca oricum limitari aveti cu duiumul ...

Hai mai pune-ne si noua niste intrebari din cultura ta generala din gimnaziu...ca nimeni nu te crede ca nici liceul nu l-ai terminat...Vorba aia....multi palavragesc dar putini reusesc si dovedesc...Unde ai terminat scoala taticu' ? La muzeul de istorie?

Pai asa meritati sa va vorbesc bah hahalerelor ,ca carte nu aveti prea multa ,da' tupeu obraznic da si perversitatea zace in voi atat cat sa va ajunga sa supravietuiti....ca altceva nu aveti cu ce...si tocmai asta va sperie...sunteti niste speriati...de limitarile proprii...Si daca cineva va spune cine sunteti ,scuipati ca niste rame de teama de a nu fi descoperi cineva adevarata fatza..

SweetDadyD
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:23
iris_4_ever


Ha ha ha...!
Te-au sunat prietenii din lista sa le dai ajutor? Pan' la urma ce sex zici ca ai mah? Masculin? Ca nu prea mirosi a parfum de femeie morala ! Se pare ca te-au lasat nervii rau de tot la fel ca pe multi din prietenii tai din lista si nu putusi sa te culci bine ca te mananca asa de mult la creierasu' ala redus de atata prostie ce ai in capu' ala de gaina de crescatorie incat tu chiar suferi si tu rau de tot ! Se vedeeeeee ! Esti slut rau de tot ! Zau k chiar incerci sa pui boticu' la MASOCHISM ! Iti place sa auzi d-astea de la mine ? Te infierbanta ? TE EXCITA ? Poi sa stii ca a aparut o situatie care tb sa iti dea musai de gandit : ESTI MASOCHIST(A) !

APROPOS : Iti face placere sa santajezi cand nu te duce capu' (poate te duce pasarik cealalta din chilotei,incearca cu aia ,poate o sa reusesti ) PAI DE AICI REMARC PERVERSO (PERVERSULE ) CA
NU ALTCEVA NU TE DUCE CAPU' SA GANDESTI ,CA NU AI CU CE BRE' ! INCEARCA SA COMPENSEZI CU CEA DIN CHILOTEI...CA VAD CA ITI PLACE "EMANCIPAREA" ,SI TU O DAI LA TOTI SLUTII AIA CARE ITI SPUN CUM VREI TU SA AUZI?

PERVERSILOR ! DOAR ATAT PUTETI ? CRED CA IMI CUNOASTETI TOPICUL PE DIN AFARA ,ATAT DE MULT V-ATI UITAT PESTE EL SA MA SANTAJATI CU CEEA CE AM SCRIS ACOLO,CA ALTFEL SE VEDE CA PE VOI TOTI CHIAR NU VA MAI DUCE IMAGINATIA LIMITATA IN A VORBI CEVA CU ADEVARAT INTERESANT ...V-ai de orgoliul vostru distrus...:))
lynx
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:25
De la: Lucia1971, la data 2009-04-26 11:20:39Daca nu s-ar fi legat de viata mea, l-as fi lasat in pace. Dar este persoana care s-a legat de mine la modul cel mai josnic. Am avut dispute cu Kathara, Wolfy, Teodutza, dar niciodata nu am fost atat de balacarita aiurea ca acuma. Si din partea cui? A unui X-ulescu care crede ca le stie pe toate, da' nici macar sa se exprime corect romaneste in scris nu stie.... Si, chiar daca nu sunt genul care sa jigneasca, nu-l las sa scape fara sa-i dau replica la orice posteaza la adresa mea.

lucia nu trebuie sa pui la suflet ce spune un nec noi suntem cu tn lasa-l sa creada ca le stie pe toate noi nu trebuie sa ne coboram la nivelul jignilor care le-am vazut aici
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:25
De la: lynx, la data 2009-04-26 11:25:10iris_4_ever


Ha ha ha...!
Te-au sunat prietenii din lista sa le dai ajutor? Pan' la urma ce sex zici ca ai mah? Masculin? Ca nu prea mirosi a parfum de femeie morala ! Se pare ca te-au lasat nervii rau de tot la fel ca pe multi din prietenii tai din lista si nu putusi sa te culci bine ca te mananca asa de mult la creierasu' ala redus de atata prostie ce ai in capu' ala de gaina de crescatorie incat tu chiar suferi si tu rau de tot ! Se vedeeeeee ! Esti slut rau de tot ! Zau k chiar incerci sa pui boticu' la MASOCHISM ! Iti place sa auzi d-astea de la mine ? Te infierbanta ? TE EXCITA ? Poi sa stii ca a aparut o situatie care tb sa iti dea musai de gandit : ESTI MASOCHIST(A) !

APROPOS : Iti face placere sa santajezi cand nu te duce capu' (poate te duce pasarik cealalta din chilotei,incearca cu aia ,poate o sa reusesti ) PAI DE AICI REMARC PERVERSO (PERVERSULE ) CA
NU ALTCEVA NU TE DUCE CAPU' SA GANDESTI ,CA NU AI CU CE BRE' ! INCEARCA SA COMPENSEZI CU CEA DIN CHILOTEI...CA VAD CA ITI PLACE "EMANCIPAREA" ,SI TU O DAI LA TOTI SLUTII AIA CARE ITI SPUN CUM VREI TU SA AUZI?

PERVERSILOR ! DOAR ATAT PUTETI ? CRED CA IMI CUNOASTETI TOPICUL PE DIN AFARA ,ATAT DE MULT V-ATI UITAT PESTE EL SA MA SANTAJATI CU CEEA CE AM SCRIS ACOLO,CA ALTFEL SE VEDE CA PE VOI TOTI CHIAR NU VA MAI DUCE IMAGINATIA LIMITATA IN A VORBI CEVA CU ADEVARAT INTERESANT ...V-ai de orgoliul vostru distrus...:))

Nu te-au invatat englezii ca se scrie "vai" nu "v-ai"?
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:27
Punem de-un santaj? Pacat ca nu vrem nimic de la el, huh?
Kathara
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:30
Ba vrem, Kathara. Sa il facem sa renunte singur sa mai posteze pe-aici...
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:31
STIMATI FORUMISTI RATIONALI SI CU MOBILA DIN MANSARDA IN ORDINE (ADICA TOTI CEI CARE I-ATI DAT PESTE NAS DESCHIZATORULUI DE TOPICE INTELIGENTE SI DE MARE EXCEPTIE),

HAIDETI SA VA SPUN EU CE FACE ACEST LYNX IN VIATA REALA:

E SOMER, STA NUMAI PE NET DE DIMINEATA PANA SEARA SI E DE MESERIE (NU PROFESIE, LA EL SE NUMESTE MESERIE) PROFESOR DE MUZICA. LOCUIESTE UNDEVA LA TARA LANGA PLOIESTI CU MAMA LUI INTR-O CASA SARACACIOASA CU WC IN CURTE, NU ADUCE VENITURI ASA CA TRAIESTE DIN PENSIA MAMEI LUI.
A CANTAT LA VIATA LUI PE LA NUNTI SI BOTEZURI (NU STIU DACA AVEA MANELE IN REPERTORIU, DAR E F POSIBIL AVAND IN VEDERE CE NIVEL ARE), IAR DUPA RELATIA CU MAMA FETITEI LUI SI-A EXERSAT TALENTELE SEXUALE CU 2 TIPE - O RUSOAICA SI O THAILANDEZA AMBELE MARITATE, RELATII CU CARE SE LAUDA PE UNDE APUCA REPREZENTAND UNA DINTRE CELE MAI MARI REALIZARI ALE VIETII LUI.
MAMA COPILULUI LUI I-A INTERZIS SA-SI MAI VADA FETITA SI O FERESTE CUM POATE DE PREZENTA TATALUI. EVIDENT, TATAL NU-NTELEGE DE CE SI O INJURA PE MAMA COPILULUI DE MAMA FOCULUI PT CA, ASA CUM AM OBSERVAT CU TOTII, ASTA E SPORTUL LUI PREFERAT.
ACUM CA V-ATI LAMURIT CAT IL DUCE MINTEA SI CE CARACTER ARE, MAI BINE ZIS NU ARE, VA PROPUN SA-L LASATI SA VORBEASCA SINGUR SI SA-L IGNORATI PT CA E PIERDERE DE TIMP SI ENERGIE SA DISCUTI CU CINEVA CARE NICI MACAR NU STIE SA ... VORBESTE ROMANESTE SI FACE DEZACORDURI CRASE FARA NUMAR FARA NUMAR INTRE SUBIECT SI PREDICAT (AL NAIBII SUBIECTUL ASTA MULTIPLU, TB SA-L ACORZI MEREU CU PREDICATUL SI ASTEA ESTE GRELE IN GRAMATICA LIMBII ROMANE).
ASADAR, AVAND IN VEDERE CA NENEA ASTA NU PRICEPE NIMIC DIN VIATA ASTA SI MAI ARE SI NISTE SINAPSE SCURTCIRCUITATE, VA PROPUN SA NU-L MAI BAGATI IN SEAMA SI SA-L LASATI SA FACA CE STIE EL MAI BINE PE LUMEA ASTA: SA FIE CAMPION LA FRECAT MENTA, LA JIGNIT OAMENI SI LA TURNAT FUNDATIA PT STATUIA PROPRIEI PERSOANE.
ioana_cristina
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:33
Ioana Cristina, mi-ai facut o bucurie pe ziua de azi. In sfarsit, dupa atatea pagini, aflu si eu ce fel de prof e...
Deci, Blue, prieten drag, nu-l mai lua cu modelul planetar al atomului ca saracu' n-are de unde sa stie. Cat despre A, T, G, C, U, nu-l mai lua asa tare ca saracu' se pierde de tot...
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:37
Lucia 1971

Daca as sta sa corectez greselile gramaticale de la prietenii tai din lista nu mi-ar ajunge o luna!
Eu fac greseli doar din cauza vitezei de scriere si nu a lipsei de cunostinte Perversii din lista sunt nerabdatori sa le spun cine sunt ei cu adevarat pt ca nimeni nu are curajul sa o faca ,ca nah...ele sunt obisnuite sa li se cante in struna de catre barbati(k altfel nu mai dau pasarik :)) )!Dar dak ma iei asaaaa ,inseamna ca tu chiar nu ai alte motive sa ma tachinezi...si asta da mult de gandit...Si totusi vezi ca nu am nimic cu tine...dar dak te mananca...si iti place masochismul ...incearca...

1.La inceput te-ai comportat ok pana in pag 6 sau 7 cand ai spus :"Vezi? De aia nu m-am facut eu profa... "
2.Desi te-am acceptat in lista cu prieteni pe moment,la o atenta verificare a mea am inteles ca daca tu simpatizezi cu persoane de genul Just _Heaven atunci m-am razgandit...cine se aseamana se aduna.
3.Nu m-ai cautat pe id ul meu de mess .Deci te-ai razgandit si ai preferat lupta de acest tip.


SI DE CE MA ROG NU TI-AR FI PLACUT SA FII PROFESOARA ? CUMVA CA AI DE-A FACE CU TOT SOIUL DE PERVERSI SI PARSIVI ?
lynx
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:40
De la: ioana_cristina, la data 2009-04-26 11:33:35STIMATI FORUMISTI RATIONALI SI CU MOBILA DIN MANSARDA IN ORDINE (ADICA TOTI CEI CARE I-ATI DAT PESTE NAS DESCHIZATORULUI DE TOPICE INTELIGENTE SI DE MARE EXCEPTIE),

HAIDETI SA VA SPUN EU CE FACE ACEST LYNX IN VIATA REALA:

E SOMER, STA NUMAI PE NET DE DIMINEATA PANA SEARA SI E DE MESERIE (NU PROFESIE, LA EL SE NUMESTE MESERIE) PROFESOR DE MUZICA. LOCUIESTE UNDEVA LA TARA LANGA PLOIESTI CU MAMA LUI INTR-O CASA SARACACIOASA CU WC IN CURTE, NU ADUCE VENITURI ASA CA TRAIESTE DIN PENSIA MAMEI LUI.
A CANTAT LA VIATA LUI PE LA NUNTI SI BOTEZURI (NU STIU DACA AVEA MANELE IN REPERTORIU, DAR E F POSIBIL AVAND IN VEDERE CE NIVEL ARE), IAR DUPA RELATIA CU MAMA FETITEI LUI SI-A EXERSAT TALENTELE SEXUALE CU 2 TIPE - O RUSOAICA SI O THAILANDEZA AMBELE MARITATE, RELATII CU CARE SE LAUDA PE UNDE APUCA REPREZENTAND UNA DINTRE CELE MAI MARI REALIZARI ALE VIETII LUI.
MAMA COPILULUI LUI I-A INTERZIS SA-SI MAI VADA FETITA SI O FERESTE CUM POATE DE PREZENTA TATALUI. EVIDENT, TATAL NU-NTELEGE DE CE SI O INJURA PE MAMA COPILULUI DE MAMA FOCULUI PT CA, ASA CUM AM OBSERVAT CU TOTII, ASTA E SPORTUL LUI PREFERAT.
ACUM CA V-ATI LAMURIT CAT IL DUCE MINTEA SI CE CARACTER ARE, MAI BINE ZIS NU ARE, VA PROPUN SA-L LASATI SA VORBEASCA SINGUR SI SA-L IGNORATI PT CA E PIERDERE DE TIMP SI ENERGIE SA DISCUTI CU CINEVA CARE NICI MACAR NU STIE SA ... VORBESTE ROMANESTE SI FACE DEZACORDURI CRASE FARA NUMAR FARA NUMAR INTRE SUBIECT SI PREDICAT (AL NAIBII SUBIECTUL ASTA MULTIPLU, TB SA-L ACORZI MEREU CU PREDICATUL SI ASTEA ESTE GRELE IN GRAMATICA LIMBII ROMANE).
ASADAR, AVAND IN VEDERE CA NENEA ASTA NU PRICEPE NIMIC DIN VIATA ASTA SI MAI ARE SI NISTE SINAPSE SCURTCIRCUITATE, VA PROPUN SA NU-L MAI BAGATI IN SEAMA SI SA-L LASATI SA FACA CE STIE EL MAI BINE PE LUMEA ASTA: SA FIE CAMPION LA FRECAT MENTA, LA JIGNIT OAMENI SI LA TURNAT FUNDATIA PT STATUIA PROPRIEI PERSOANE.

multumim ioana banuiam eu ceva e un biet profesoras frustrat bietul om...........
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:43
De la: lynx, la data 2009-04-26 11:40:50Lucia 1971

Daca as sta sa corectez greselile gramaticale de la prietenii tai din lista nu mi-ar ajunge o luna!
Eu fac greseli doar din cauza vitezei de scriere si nu a lipsei de cunostinte Perversii din lista sunt nerabdatori sa le spun cine sunt ei cu adevarat pt ca nimeni nu are curajul sa o faca ,ca nah...ele sunt obisnuite sa li se cante in struna de catre barbati(k altfel nu mai dau pasarik :)) )!Dar dak ma iei asaaaa ,inseamna ca tu chiar nu ai alte motive sa ma tachinezi...si asta da mult de gandit...Si totusi vezi ca nu am nimic cu tine...dar dak te mananca...si iti place masochismul ...incearca...

1.La inceput te-ai comportat ok pana in pag 6 sau 7 cand ai spus :"Vezi? De aia nu m-am facut eu profa... "
2.Desi te-am acceptat in lista cu prieteni pe moment,la o atenta verificare a mea am inteles ca daca tu simpatizezi cu persoane de genul Just _Heaven atunci m-am razgandit...cine se aseamana se aduna.
3.Nu m-ai cautat pe id ul meu de mess .Deci te-ai razgandit si ai preferat lupta de acest tip.


SI DE CE MA ROG NU TI-AR FI PLACUT SA FII PROFESOARA ? CUMVA CA AI DE-A FACE CU TOT SOIUL DE PERVERSI SI PARSIVI ?


mai musca .......................nu mai folosi nick-ul meu.........nu intelegi ca mi se face rau cand vad ce postezi?
vai de chelia ta .............ai ajuns sa te lauzi ca ti-ai tras-o cu 2 femei
just_heaven
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:43
lynx.. ne-ai plictisit... nu stiu daca iti mai amintesti cat ai tarancanit cu varsatoarele ca ar fi niste "perverse si parsive" dar eu imi amintesc destul de bine si stiu ca esti o sursa inepuizabila de argumente stupide cand ai tu impresia ca ai dreptate,dar acum chiar nu ai asa ca lasa-ne!!
focsa05
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:46
Niciodata nu mi-a placut sa ma leg de greselile gramaticale ale nimanui. Dar de la a tasta un cuvant gresit in ceea ce priveste spelling-ul si pana la a gresi gramatical e o distanta lunga. ca eu de greseala gramaticala m-am legat nu de altceva. Si eu tastez repede, dar imi place sa revad textul pentru corecturi. In fine, sa trecem la ale noastre.
Inainte de a scrie eu faza cu profesoratul, tu deja ma atacasesi in legatura cu prietenii mei din lista. Sa ne intelegem: niciunul din prietenii mei nu e obligat sa-i placa pe ceilalti prieteni din lista. Pe de alta parte, tu nu stii cu cine ma conversez eu din lista si cu cine nu. iar Heaven, o fi ea spurcata la gura, dar e un Om cu O mare, asa cum e si Blue Scorpion pe care, by the way, am reusit sa-l cunosc LIVE.
Stii de ce n-am vrut sa ma fac profa? Pentru ca nu eram potrivita pentru aceasta profesie. Mai ales ca materia pe care ar fi trebuit sa o predau nu se incadreaza la cele placute de prea multa lume...
In alta ordine de idei. Vezi ca eu nu te-am jignit in ceea ce priveste relatiile pe care le-ai avut sau le mai ai, dar tu ai facut-o. Si cine se leaga de viata mea privata si-o ia.
Daca am practicat fair play-ul, a fost pentru a-ti dovedi ca asa si sunt. Numai ca tu n-ai stiut sa apreciezi cum se cuvine gestul meu si mesajul pe care ti l-am trimis, iar ca urmare, te-am sters din lista prietenilor.
Id-ul meu de mess nu e pentru povesti ci pentru rezolvarea unor probleme orofesionale si mai putin personale. So, daca aveam ceva sa ne spunem, puteam sa o facem omeneste, in privat, nu era musai pe messenger.
Lucia1971
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:51
ioana_cristina

Te-au sunat prietenii din lista si ati facut sedinta?Aveau nevoie de forte proaspete ca altfel nu mai faceau fata ?NU MAI AVEAU IDEI PERVERSE CU CE SA ATACE?

Pasarik emancipata...Se pare ca te mananca atat de tare jos acolo in chilotei ca se vede ca nu ai rezistat atat timp si ,fiind facuta din acelasi aluat ca si Khatara (ca o ai in lista si o apreciezi cu toata simpatia de perversa ce esti )incat o pasarica cu experienta in ale barbatilor ca tine nu a mai putut rezista si si-a dat arama pe fata ,ca si-asa nu ii statea bine cum incepuse raspunsurile la topicul meu...Doamna aceea care ai vrea sa pari tu ,se pare ca nu e indeajuns de bine conturata ca imagine in ego-ul tau emancipat feminin(asta dak esti femeie,da' nu prea pari)incat tocmai ce a cedat unei perverse fara identitate la avatar si la album si a cazut in pacatul de a iti mutila constiinta pe care si-asa nu o posedezi ,pacatul de a arunca vorbe catre persoana mea , care pe mine nu au cum sa ma atinga atat timp cat stiu ce rezultate am fata de UN NIMENI CUM ESTI TU.Ai absolvit scoala generala?Ai invatat sa vorbesti pe strada?Prin vreun canal ceva?
Vreau sa aud ceva din memoria ta saracacioasa si necultivata...ca vad ca la SANTAJ te pricepi de minune ! Crezi ca te-ar fi dus capu' sa scrii ceva mai credibil daca nu ai fi recurs la santaj ? Nu se vede absolut deloc...
Dar este evident ca nu te ajuta imaginatia deloc si asta pentru ca nu ai cu ce ! PERVERSO CU pasarica ,ia vezi ,mai scormoneste prin topicul meu si vezi ce mai poti sa copiezi de acolo ca altceva NU TE DUCE CAPU SA NE ARATI AICI CA POTI !
LASA DRAK SANTAJU' SI PUNE MANA PE CARTE K NU STII NIMIK :))
lynx
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:29
just heaven

Pasarik emancipata!Mi-am tras-o si cu 2 odata si la cuplu...da' probabil ca deja nu e o noutate pt tine...crek esti deja experta...
lynx
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:33
Lynxule ai picat la intrebarile pe care ti le-am adresat , dnu profesor :))
Asa este Lucia , l-am luat prea tare ca saacu nu stie cu ce se mananca o ampicilina si din ce clasa de medicamente e ,ioana-cristina multumim ca ne ai spus ce si cum , acum sa inteleg ca omul asta traieste pt cearta , si eu ceva anume , daca ai anumite contradictii cu cineva spune si refera-te strict la subiectul inclus , nu bate campii si raspunde la ceea ce te a intrebat , dar se pare ca dnul lynx bat campii si real si virtual pupici luci, heaven si amr, si iris
blue07scorpion
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:38
omule , crezi ca ne intereseaza ce si cum si cu cine ai facut-o? hai ca ai inceput sa debitezi nu gluma
blue07scorpion
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:39
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-26 12:39:54omule , crezi ca ne intereseaza ce si cum si cu cine ai facut-o? hai ca ai inceput sa debitezi nu gluma

blue ta bat daca ma intri pe topicul asta lasa omul sa se laude si noi sa mergem la o cafenea ceva
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:43
Bravo! Astia da prieteni la nevoie...hai ajutati-va unii pe altii ca vad ca ati cam disparut ....v-ati pierdut in neantul inconstientei?Mai aveti totusi o sansa sa va reabilitati ...prin acceptarea propriilor limite si a ceea ce sunteti ....da...va inteleg,stiu k e greu,dar e calea cea mai sigura sa va acceptati asa cum sunteti...si cine sunteti...:))
Am ajuns la concluzia care o prevedeam...Perversitatea este o boala incurabila de care suferiti voi cam de mult timp...(asa...cam de cand v-ati nascut) :))

Am mai adaugat poze la album....Hai sa va vad...ce drak va mai chinuie memoria....
lynx
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:47
De la: lynx, la data 2009-04-26 12:47:17Bravo! Astia da prieteni la nevoie...hai ajutati-va unii pe altii ca vad ca ati cam disparut ....v-ati pierdut in neantul inconstientei?Mai aveti totusi o sansa sa va reabilitati ...prin acceptarea propriilor limite si a ceea ce sunteti ....da...va inteleg,stiu k e greu,dar e calea cea mai sigura sa va acceptati asa cum sunteti...si cine sunteti...:))
Am ajuns la concluzia care o prevedeam...Perversitatea este o boala incurabila de care suferiti voi cam de mult timp...(asa...cam de cand v-ati nascut) :))

Am mai adaugat poze la album....Hai sa va vad...ce drak va mai chinuie memoria....

chiar ca acum ai inceput sa ma chinui si pe mn de ce trebuie sa vezi tu "perversitatea" peste tot si in toti????? de ce trebuia sa deschizi topicul asta???ai obtinut vreo satisfactie pentru ca toata lumea iti sare in cap si la un momendat dat te lasa nu pt ca nu mai are replici ci pt ca ei considera ca mai bine te dai singur cu capul de pereti decat sa te dea ei asa ca mai bine zi tu stop inainte sa iti zicem noi pa
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:53
De la: lynx, la data 2009-04-26 12:47:17Bravo! Astia da prieteni la nevoie...hai ajutati-va unii pe altii ca vad ca ati cam disparut ....v-ati pierdut in neantul inconstientei?Mai aveti totusi o sansa sa va reabilitati ...prin acceptarea propriilor limite si a ceea ce sunteti ....da...va inteleg,stiu k e greu,dar e calea cea mai sigura sa va acceptati asa cum sunteti...si cine sunteti...:))
Am ajuns la concluzia care o prevedeam...Perversitatea este o boala incurabila de care suferiti voi cam de mult timp...(asa...cam de cand v-ati nascut) :))

Am mai adaugat poze la album....Hai sa va vad...ce drak va mai chinuie memoria....



pacat ca oricat te-ai chinui sa pari inteligent...nu ai sa reusesti....
crezi ca daca ai un asemenea comportament si un asemenea limbaj...esti destept...oricat de jos ar fi ceilalti utilizatori ..tu..reusesti sa fii mult mai jos...de fapt nici nu meriti sa fii comparat...nu ai grad de comparatie...
cu siguranta ai lipsit cand s-a impartit bunul simt..si nici de codul bunelor maniere nu ai auzit...probabil ca dupa ce iesi de pe site te uiti singur in oglinda si iti vine sa te pupi ca stralucesti de inteligenta....
felicitari ai reusit sa demonstrezi cat de jos esti!
coffeeta
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:24
De la: lynx, la data 2009-04-26 12:47:17Bravo! Astia da prieteni la nevoie...hai ajutati-va unii pe altii ca vad ca ati cam disparut ....v-ati pierdut in neantul inconstientei?Mai aveti totusi o sansa sa va reabilitati ...prin acceptarea propriilor limite si a ceea ce sunteti ....da...va inteleg,stiu k e greu,dar e calea cea mai sigura sa va acceptati asa cum sunteti...si cine sunteti...:))
Am ajuns la concluzia care o prevedeam...Perversitatea este o boala incurabila de care suferiti voi cam de mult timp...(asa...cam de cand v-ati nascut) :))

Am mai adaugat poze la album....Hai sa va vad...ce drak va mai chinuie memoria....


Auzi, iubire, dar tu cum de nu ai prieteni? Sunt si eu curioasa, asta nu-ti spune nimic despre tine si personalitatea ta?
Kathara
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac.... un sfat .. :d 30 De la: juwairiyah 8 Februarie 2009 16:42
Ati renuntat vreodata la o persoana care va aduce toata fericirea dar nu este inteleasa si privita cu ochi nu prea buni de restul lumii..? 51 De la: Eva32 31 Iulie 2011 01:36
Strange love 25 De la: Barbie30 19 Iulie 2010 10:42
certuri neincetate....oare de ce? 62 De la: ramo22gd 24 Ianuarie 2013 15:40
idila cu un necunoscut 248 De la: pisu_blondutza 18 August 2010 17:29