Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: truelife, la data 2009-04-23 19:05:30
De la: ionia, la data 2009-04-23 18:54:47
De la: Kathara, la data 2009-04-23 18:49:47Draga mea, imi place corectitudinea in gandire. De unde si corectarile. gaseste ironia in postul asta!

Sa inteleg ca cei care gandesc diferit de tine ,nu gandesc bine?
Sper sa nu fii intr-o functie de decizie sau macar sa nu fii vreun judecator ...ca vai mama lor celor ce intra pe mana ta .

cine-i kathara asta pana la urma

si inca ceva a corecta JIGNIND ..devine o regula aici pe forum!
truelife
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:06
Kathara

Cele mai perfecte "argumente logice si rationale" sunt chiar fotografiile de la album!POTI MACAR SA ACCEPTI ACEST ADEVAR?
Daca incerci sa il accepti ,atunci mai da o raita pe la albumul meu si ai sa vezi ce documente sta la baza personalitatii mele si a orgoliului meu,si a transparentei mele in privinta pozelor.

Ia da o fuga si vezi unde sunt eu calificat ca profesor si unde sunt si inscris!
Esti pregatita sa accepti ca nu insemni nimic pentru mine fara aceste dovezi?Crezi ca aceste documente pe care eu le-am afisat la album sunt pentru a a-ti arata tie ca ma dau mare sau ASTA IMI E NIVELUL?

NIMENI DE PE ACEST FORUM NU TE CREDE ATAT TIMP CAT NU AI CU CE DOVEDI!
NU AI CU CE DOVEDI DOAR PENTRU SIMPLUL MOTIV CA NU POTI!
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:10
Vas 25

Frumos comentariul.Esti un om echilibrat.Si eu tot asa sunt de fel.
Daca citesti cu multa atentie,vei vedea ca am amintit pe unde am fost doar pentru cei care merita sa auda asta.Se cred prea destepti pentru cat pot sa duca si au complexe de superioritate pe care pe mine m-au provocat sa arat la album fotografii care sa le arate locul pe care il au la ora asta,si nu locul pe care il doresc sau il merita.Eu nu discut din imaginatie si din ceea ce fac altii ! Aceste persoane rautacioase si invidioase aduc exemplul altora in loc sa se compare cu mine! Si ti se pare corect?

Cand le-am spus sa caute la album sa vada cu cine stau de vorba(fotografii la documente)nu au mai amintit nimic de ceea ce nu le convine lor sa auda...adica vor sa auda doar ce ii face sa se simta superiori,DAR CU CE ??Cu ce sunt superiori??Cu vorbe ? Cu ascunzisuri dupa niste ID uri fantoma?
Nu -i asa ca cel perfect argument este fotografia? Sa afiseze si ei sa ma convinga pe mine k ceea ce spun si sunt...
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:24
Na , ca am vazut si eu pozele ,nu ca m-ar fi interesat ci ca se face atata caz pe ele.Efectul?
Nu ma simt ....altfel .Adica ,feicitari ....nu multi pot vedea atata lume .
Dar , nu mai bine tac ? Se iau fetele de mine
ionia
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:29
De la: truelife, la data 2009-04-23 19:05:30
cine-i kathara asta pana la urma


Cineva mult mai important decat tine.
Kathara
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:31
De la: lynx, la data 2009-04-23 19:10:09Kathara

Cele mai perfecte "argumente logice si rationale" sunt chiar fotografiile de la album!POTI MACAR SA ACCEPTI ACEST ADEVAR?
Daca incerci sa il accepti ,atunci mai da o raita pe la albumul meu si ai sa vezi ce documente sta la baza personalitatii mele si a orgoliului meu,si a transparentei mele in privinta pozelor.

Ia da o fuga si vezi unde sunt eu calificat ca profesor si unde sunt si inscris!
Esti pregatita sa accepti ca nu insemni nimic pentru mine fara aceste dovezi?Crezi ca aceste documente pe care eu le-am afisat la album sunt pentru a a-ti arata tie ca ma dau mare sau ASTA IMI E NIVELUL?

NIMENI DE PE ACEST FORUM NU TE CREDE ATAT TIMP CAT NU AI CU CE DOVEDI!
NU AI CU CE DOVEDI DOAR PENTRU SIMPLUL MOTIV CA NU POTI!


Iubire, de cand mi-ai zis ca in museul Vaticanului ii musai sa te pozezi si tu, m-am convins cu ce speta de om am de-a face. Intelege ca nu me intereseaza nici pwesoana ta, nici pozele tale. Ai venit aici, ai cerut o opinie, ti-am dat-o. End of story.

Ce am avut eu de dovedit, am dovedit aici cu mintea mea, fara poze si alte nimicuri. In plus, tie unuia nu-ti datorez nimic, nici macar respect. Desi, fie vorba intre noi, eu am realizat pana la frageda-mi varsta mult, mult mai multe decat vei putea tu vreodata.
Kathara
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:34
Dor a

Ai vreo calificare deosebita asa in domeniul tau?Chiar asa ? Cu ce te ocupi tu?Nu ne spui si noua pe forum aici?
Vezi ca ti-am adaugat la albumul meu niste fotografii cu calificarea pe care am obtinut-o in Anglia si te vei convinge si tu singura ca nu ai nici argumente si nici credibilitate sa ma ataci pe mine in fata celorlalti doar pentru ca o esti femeie normala ,cu un aspect fizic normal ,si ,care nu are alt argument negativ credibil pentru propria ta constiinta si a celorlalti decat varsta mea de 37 de ani,varsta care m-ar dezavantaja,zici tu ,in gusturile tale "evoluate".
Iti doresc sa ajungi cel putin la fel de intelept ca mine...Si nu ma dau nici pe unul de 20 de ani fara minte multa,mie imi trebuiesc femei inteligente cu adevarat si sa isi recunoasca si sa accepte care le e locul in lumea reala, si nu femei cu pretentii nefondate si argumentate pe scari de valori "alunecoase".Maturitatea vine cu experienta,si,la cei 33 de ani cat zici ca ai,nu prea...:))
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:37
A propos., iti dai seama cat de penibil esti? Auzi, sa-mi fac poze dupa diplome si sa mi le pun pe situri, Doamne fereste!
Kathara
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:38
Kathara

POZE LA AVATAR DRAGUTO! SA VADA TOATA LUMEA! DEGEABA TRANCANI ACOLO ASCUNSA CA NIMENI NU TE CREDE!
ARATA CEVA PALPABIL,NU VORBI DIN IMAGINATIE.Tu chiar nu traiesti in realitate...Ce tot zici acolo....:))
Pai normal ca e END OF STORY pt tine! Doar nu ai cu ce dovedi!
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:39
Mai, fara a mi se lua in nume de rau, am si eu niste intrebari pentru Lynx. De fapt, mai mult sunt nelamuriri legate de reusitele profesionale...
1. Din cate am vazut, in perioada de valabilitate a acelui carnet de sofer sau ce o fi din SUA, ai obtinut si diploma de profesor in Anglia. Cum ai reusit?
2. Profesor de...?
Lucia1971
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:41
Lucia 1971

Mai intai de toate tu iesi la lumina soarelui cu o poza la avatar!Si nici la album nu ai NIMIC!
Cum iti permiti sa crezi ca eu chiar iti voi raspunde la intrebari?Sau si tu esti din aia care dau si fug?

lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:47
Dragul meu, am o multime de poze, dar nu le pot vedea decat prietenii. Pe de alta parte, desi ai sarit la jugulara mea, am sa-ti raspund ca o doamna ce sunt. Motivul pentru care ti-am pus acele intrebari, era o simpla curiozitate de-a mea pentru ca, daca se pot urma cursuri on line de exemplu pentru obtinerea competentelor in diferite domenii, poate ca mai sunt si alte persoane interesate de chestia asta.
Lucia1971
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:50
Lucia 1971

Te ajut cu informatii cu cea mai mare placere.Urmareste cu atentie postarile mele si vei vedea ca la baza unora din ele sta adresa mea de e-mail.Ia id ul meu si adauga-l la lista ta de mess.Eu sunt on line.
ok?
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:59
De la: lynx, la data 2009-04-23 19:01:07te inteleg,esti o frustrata atat timp cat NU AI NICI O POZA LA AVATAR SI NICI LA ALBUM

deci daca nu-mi pun poza cu mutrita mea sunt frustrata, interesant.... nu e obligatoriu sa pun anumite poze pe profil; apropo, am poze la album cu mine, dar este album privat... asa-i ca mori de ciuda ca nu poti sa le vezi?

De la: lynx, la data 2009-04-23 19:01:07DAR STII SA DAI SI SA FUGI.

unde-am fugit?

De la: lynx, la data 2009-04-23 19:01:07
Esti neglijenta pentru mine dar si pentru ceilalti de pe forum atat timp cat te ascunzi...

unde scrie regula asta?

De la: lynx, la data 2009-04-23 19:01:07
POZELE SUNT ADAUGATE CHIAR DE IERI PENTRU OAMENI CA TINE,care vorbesc din imaginatie,atat timp cat nu ai poze de afisat la album...

trebuia sa cad lata??? btw, nici nu m-am uitat pe pozele acelea, nu ma intereseaza. La fel, pe unde am fost eu si ce am facut eu nu te intereseaza pe tine, cu atat mai putin daca am poze in album s-o dovedeasca sau nu. Ptiu, zici ca suntem pe hi5
kitty_krieger
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:05
De la: lynx, la data 2009-04-23 19:39:42Kathara

POZE LA AVATAR DRAGUTO! SA VADA TOATA LUMEA! DEGEABA TRANCANI ACOLO ASCUNSA CA NIMENI NU TE CREDE!
ARATA CEVA PALPABIL,NU VORBI DIN IMAGINATIE.Tu chiar nu traiesti in realitate...Ce tot zici acolo....:))
Pai normal ca e END OF STORY pt tine! Doar nu ai cu ce dovedi!


Ei, daca m-ai somat tu, uite acus fug sa ma execut. ROLFMAO
Kathara
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:07
De la: lynx, la data 2009-04-23 19:59:29Lucia 1971

Te ajut cu informatii cu cea mai mare placere.Urmareste cu atentie postarile mele si vei vedea ca la baza unora din ele sta adresa mea de e-mail.Ia id ul meu si adauga-l la lista ta de mess.Eu sunt on line.
ok?

ce ziceam eu ca agati
in celelalte posturi adresate luciei ai demonstrat exact ce am scris in primul meu post: consideri femeile inferioare
kitty_krieger
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:08
pisicuta_razboinica

Nu sunt atat de curios sa iti vad pozele de la album...dar eu nu cred k ai poze de pe unde ai spus ca ai fost...Una e sa spui iar alta sa dovedesti.Pe mine m-a deranjat ideea ca m-ai criticat pe mine care nu am avut intentia sa ma dau mare asa cum spui.Si ca atare ,macar sa ma dau mare dacat sunt asa perceput...Insa am inteles ceva de mult timp: oamenilor sa le vorbesti pe limba lor ca altfel nu te inteleg.Asa am invatat eu mai multe limbi...:))
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:16
De la: lynx, la data 2009-04-23 20:16:47pisicuta_razboinica

Nu sunt atat de curios sa iti vad pozele de la album...dar eu nu cred k ai poze de pe unde ai spus ca ai fost...Una e sa spui iar alta sa dovedesti.Pe mine m-a deranjat ideea ca m-ai criticat pe mine care nu am avut intentia sa ma dau mare asa cum spui.Si ca atare ,macar sa ma dau mare dacat sunt asa perceput...Insa am inteles ceva de mult timp: oamenilor sa le vorbesti pe limba lor ca altfel nu te inteleg.Asa am invatat eu mai multe limbi...:))

si pe unde am spus eu ca am fost?

normal ca te-am criticat atata timp cat tu consideri contraargument la parerea unor fete despre postul tau initial faptul ca nu au poze la avatar sau faptul ca tu te-ai plimbat prin lume. Pe langa faptul ca fac parte din filme diferite, da si dovada de fudulie si chiar de imaturitate, as spune.
kitty_krieger
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:20
pisicuta_razboinica

Poti spune orice,numai imaturitate si fudulie nu.Eu am explicat,dar dak nu pricepi,chiar nu e vina mea.
Eu respect femeile care nu sunt parsive,mincinoase,egoiste si materialiste.
Ori,pentru a dobandi tot ceea ce este opus acestor defecte iti trebuie ori educatie ori sa te nasti cu ele de la natura
Si sa nu aud ca ma criticati iarasi (cu calificative ca misogin sau frustrat ori complexat)doar pentru ca nu aveti alte argumente...Faptul ca femeile mint,sunt egoiste,materialiste si parsive te face sa crezi ca eu sunt misogin ori frustrat?De unde pana unde?
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:58
De la: lynx, la data 2009-04-23 19:47:28Lucia 1971

Mai intai de toate tu iesi la lumina soarelui cu o poza la avatar!Si nici la album nu ai NIMIC!
Cum iti permiti sa crezi ca eu chiar iti voi raspunde la intrebari?Sau si tu esti din aia care dau si fug?


i
man, u have an obsesion!!!!! am mai cunoscut eu frustrati d.astia ca tine care nu puteau purta un dialog, ca nu are omu poza cu figura la avatar, am o stire bomba pentru tine: esti gata? te.ai asezat bine? esti cam superficial si cred ca d.aia esti singur!
l_diana_c
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:03
De la: lynx, la data 2009-04-23 20:58:31pisicuta_razboinica

Poti spune orice,numai imaturitate si fudulie nu.Eu am explicat,dar dak nu pricepi,chiar nu e vina mea.
Eu respect femeile care nu sunt parsive,mincinoase,egoiste si materialiste.
Ori,pentru a dobandi tot ceea ce este opus acestor defecte iti trebuie ori educatie ori sa te nasti cu ele de la natura
Si sa nu aud ca ma criticati iarasi (cu calificative ca misogin sau frustrat ori complexat)doar pentru ca nu aveti alte argumente...Faptul ca femeile mint,sunt egoiste,materialiste si parsive te face sa crezi ca eu sunt misogin ori frustrat?De unde pana unde?


esti un frustrat pentru ca generalizezi!!!!!!!!!!!!!!! si posibil ca ai si jucaria bleaga! doar asa imi imaginez ca ti.au scapat si alea proaste, nematerialiste, sincere etc..
l_diana_c
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:05
ce'i aici??? LTP ???
Diavolyta_
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:06
lynx, cu felul tau de a fi numai femei parsive, mincinoase, egoiste si materialiste ai putea atrage. Cele cu adevarat ok stau departe de tine.
Stiu ca te deranjeaza ce spun, dar poate ar fi mai bine sa vezi ce e in neregula cu tine, inainte de a da vina pe cei din jur. (si nu fizicul e in neregula)
kitty_krieger
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:07
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-23 21:06:42ce'i aici??? LTP ???


LTP?
l_diana_c
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:07
De la: lynx, la data 2009-04-23 19:01:07pisicuta_razboinica

Hai sa iti dau raspunsu' si tie,ca vad k te mananca...

Si chiar nu ma deranjeaza motivul pt care crezi ca am afisat poze la album...te inteleg,esti o frustrata atat timp cat NU AI NICI O POZA LA AVATAR SI NICI LA ALBUM DAR STII SA DAI SI SA FUGI.
Esti neglijenta pentru mine dar si pentru ceilalti de pe forum atat timp cat te ascunzi...
POZELE SUNT ADAUGATE CHIAR DE IERI PENTRU OAMENI CA TINE,care vorbesc din imaginatie,atat timp cat nu ai poze de afisat la album...
Hai k am pierdut deja prea mult timp cu tine...




Daca nu si-a pus poza la avatr inseamna ca este vreo frustrata ? I don't think so...
Eu nu mi-am mai pus propriza poza la profil pt a ma feri de toti cretinii de pe forum, care stiu ei ce fac...

Postat pe 23 Aprilie 2009 21:48
pisicuta_razboinica

Iti dau o problema :Fa si tu o analiza intre prima postare si ultimele si nu sunt convins ca iti vei da seama...
Ma comport natural doar cu cei morali,iar cu cei imorali ,sa ii fereasca Dumnezeu...ca nu am nici compasiune si nici mila...doar asa merita sa fie tratati...ASTA E SINGURA DIFERENTA.
Dar,acum depinde foarte mult de capacitatea de analiza a fiecaruia, de gandirea lor...lucru care nu depinde chiar de mine...
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:51
De la: lynx, la data 2009-04-23 21:51:04pisicuta_razboinica

Iti dau o problema :Fa si tu o analiza intre prima postare si ultimele si nu sunt convins ca iti vei da seama...
Ma comport natural doar cu cei morali,iar cu cei imorali ,sa ii fereasca Dumnezeu...ca nu am nici compasiune si nici mila...doar asa merita sa fie tratati...ASTA E SINGURA DIFERENTA.
Dar,acum depinde foarte mult de capacitatea de analiza a fiecaruia, de gandirea lor...lucru care nu depinde chiar de mine...


Si cine esti tu, mai nene Coate goale, sa hotarasti cine e moral si cine nu? Ai aflat ca a murit Dumnezeu si te-ai uns tu in locul lui?
Kathara
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:58
De la: Kathara, la data 2009-04-23 21:58:42
De la: lynx, la data 2009-04-23 21:51:04pisicuta_razboinica

Iti dau o problema :Fa si tu o analiza intre prima postare si ultimele si nu sunt convins ca iti vei da seama...
Ma comport natural doar cu cei morali,iar cu cei imorali ,sa ii fereasca Dumnezeu...ca nu am nici compasiune si nici mila...doar asa merita sa fie tratati...ASTA E SINGURA DIFERENTA.
Dar,acum depinde foarte mult de capacitatea de analiza a fiecaruia, de gandirea lor...lucru care nu depinde chiar de mine...


Si cine esti tu, mai nene Coate goale, sa hotarasti cine e moral si cine nu? Ai aflat ca a murit Dumnezeu si te-ai uns tu in locul lui?


eu cred ca el tine loc de Lourdess!
l_diana_c
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:59
raspunsul meu era o concluzie pt TOATE postarile tale

Dupa cum spuneam, inainte de a considera ca ceilalti sunt de vina pentru ceea ce zici si ce faci, uita-te intai la tine.
Ce cauti te cauta
kitty_krieger
Postat pe 23 Aprilie 2009 22:00
De la: l_diana_c, la data 2009-04-23 21:59:39
De la: Kathara, la data 2009-04-23 21:58:42
De la: lynx, la data 2009-04-23 21:51:04pisicuta_razboinica

Iti dau o problema :Fa si tu o analiza intre prima postare si ultimele si nu sunt convins ca iti vei da seama...
Ma comport natural doar cu cei morali,iar cu cei imorali ,sa ii fereasca Dumnezeu...ca nu am nici compasiune si nici mila...doar asa merita sa fie tratati...ASTA E SINGURA DIFERENTA.
Dar,acum depinde foarte mult de capacitatea de analiza a fiecaruia, de gandirea lor...lucru care nu depinde chiar de mine...


Si cine esti tu, mai nene Coate goale, sa hotarasti cine e moral si cine nu? Ai aflat ca a murit Dumnezeu si te-ai uns tu in locul lui?


eu cred ca el tine loc de Lourdess!

kitty_krieger
Postat pe 23 Aprilie 2009 22:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un pic de ajutor va rog 45 De la: johnelle 8 Decembrie 2011 19:44
Doresc sa cunosc o fata pentru o viata noua 14 De la: kudika_5985 7 Mai 2012 11:58
O noua moda ! Fara durere 124 De la: adina_black 6 Octombrie 2009 18:36
Ce merita astfel de barbati?? 87 De la: kudika_33162 13 Iunie 2013 07:06
cybersex concretizat 40 De la: kudika377312 7 Decembrie 2013 13:41