Setari Cookie-uri

rochitza neagra ;))

Hey girls ! am si eu o intrebare...stiu k au mai fost discutzii legate de clasica rochitza neagra dar as avea nevoie de unele sugesti sau pareri....
Ideea e k am o rochitza neagra scurta,clasica,pe corp ,fara bretelutze si o pereche de pantofiori rosii cu tocul argintiu(nu din lac),gentutza e neagra cu paiete.Intrebarea mea e legata de margele:imi pun la gat cunoscutele perlutze rosii lungi sau colierul din argint simplu cu pietricele.E ok dak imi pun doar oja rosie si pantofii rosii,k sa port la gat doar colierul sau mai e nevoie de rosu in toata combinatia?Va pup
karola
Postat pe 20 Aprilie 2009 00:12
parerea mea ar fi,fara colier.ar merge o pereche de cercelusi foarte micutzi si finutzi rosi daca ai,iar oja merge rosie,clasica.cred ca ar da mult mai bine.ai putea sa combini rochia neagra cu verde sau nuantze de mov,violet
ETE_EU
Postat pe 20 Aprilie 2009 00:18
pff...i know...si eu m-am gandit la alta combinatie ... turcoaz insa nu am gasit nimik p marimea mea si singura alternativa a fost rosu:)
karola
Postat pe 20 Aprilie 2009 00:25
eu una nu sunt adepta asortarii excesive; pantofiori rosii si colier rosu e mai mult decat de ajuns. Unghiile poti sa ti le faci cum vrei.
Dar daca adaugi mai mult rosu de atat, mie mi-ar parea o combinatie prea fortata. Pe o tinuta neagra complet e de ajuns un singur accent de culoare. Nu mai adauga nimic la tinuta gandita de tine.

(parerea mea)
kitty_krieger
Postat pe 20 Aprilie 2009 12:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-20 12:14:16eu una nu sunt adepta asortarii excesive; pantofiori rosii si colier rosu e mai mult decat de ajuns. Unghiile poti sa ti le faci cum vrei.
Dar daca adaugi mai mult rosu de atat, mie mi-ar parea o combinatie prea fortata. Pe o tinuta neagra complet e de ajuns un singur accent de culoare. Nu mai adauga nimic la tinuta gandita de tine.

(parerea mea)




sunt perfect de acord cu tine....la o tinuta complet neagra (deux pieces) n.o accesorizez decat cu pantofi rosii de piele lacuita ( culoarea rosie se pierde treptat si se transforma in culoarea neagra) si fiindca materialul din care e facut e un pic deosebit si pt a nu distrage atentia am de ales intre ungii rosii sau o brosa....nimic altceva...parerea mea e ca de multe ori accesorizarea stirbeste din valoare hainei, daca e deosebita e pacat sa o incarci cu accesorii...
marierose
Postat pe 20 Aprilie 2009 12:30
Unghiile si pantofii.
Uita de colierul rosu, te rog frumos!
Dor_a
Postat pe 20 Aprilie 2009 16:57
fara colier k e prea inkarkat ori iti pui un lantisor subtie si delikat ori nimik ...D:D::D
ktyy
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:17
Daaa, uita de colierul rosu!! Ala argintiu se potriveste mult mai bine, daca tot insisti sa porti unul.
Laura_cute
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pilozitate 6 De la: Claudya10 18 Ianuarie 2009 12:50
vreau sa ma ingras!!! 38 De la: d3nyssaa_eo 6 Ianuarie 2010 20:11
un sfat mi-ar prinde f binee,,, 18 De la: anca_m22 22 August 2009 22:59
reducera celulitei 9 De la: MadaRuxi 18 Iunie 2010 10:19
Tocurile sunt accesorii..grele :)) ??? 8 De la: iszutza 2 Mai 2009 12:00