Setari Cookie-uri

atunci cum?



poate k ne-am intrebat de cele mai multe ori atunci kand ne-am gasit un posibil ,,prince charming'' ce prostii debitam -de emotii fireste-la intalnire sau daca :M-am imbracat bine?kum mi-a stat parul...i-a plakut de mn ...ma va suna?
ca o persoana finuta ce esti nu poti sa-l intrebi:auzi draga k ce preferi sa ma imbrac :fusta mini sau blugi...cum vrei sa-mi fac parul...well aceste intrebari sunt kam stupide ..si ar fi ridicol sa-l intrebi(poate cel mai bine ar fi sa ne prezentam naked;)) am face si impresie foaarte buna +1001 de priviri...)da sa revenim.
atunci cum?de facut impresie trebuie sa facem ..totusi e in interesul nostru..nu?iar k sa te imbraci k o dama(p englezeste bitch)e cam drastic si nu se merita.
ATUNCI CUM...cum va reusiti-ca fete inteligente ce sunteti-sa-l cuceriti....
sa zicem ca va imvita la o pizza dupa care o plimbare p faleza...E sa va vad cum il cuceriti voi.
cum ar trebui k tinuta voastra sa fie ...cum il vrajiti?
desigur ca stim ca cel mai bine e sa fii naturala ..da totusi girls..he's prince charming si ca atara ii trebuie o printesa pe masura...... a da si sa nu uitam d happy end.va conduce la,,palatul vostru'' si va luati ramas bun..(maybe pana data viitoare ) va tenteaza sa-l sarutati ?
contess_anka
Postat pe 20 Aprilie 2009 10:18
eu am trecut de varsta in care visez la printi
deja sunt la realitate
cum te imbraci?
cum te simti mai bine
daca il saruti?
te lasi condusa de impuls
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Aprilie 2009 10:26
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-20 10:26:00eu am trecut de varsta in care visez la printi
deja sunt la realitate
cum te imbraci?
cum te simti mai bine
daca il saruti?
te lasi condusa de impuls



mda bestiutzo..
si eu..cam de multicel .Acum visez la regi

contess anka, eu sunt de parere ca trebuie sa fi TU ,asa cum esti zi de zi.Daca te place ,te va suna .Daca nu ... inseamna ca nu este el printul tau.
ella_c
Postat pe 20 Aprilie 2009 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista sufletul pereche? 16 De la: ipahebirowtnod 28 Februarie 2011 09:16
mi-e greu sa fac primul pas 23 De la: krystalalex 22 Aprilie 2011 16:42
cum sa fac? 41 De la: kudika028766 24 Iulie 2009 18:17
plictiseala mare.... 16 De la: yumalai 26 Mai 2009 11:42
aveti ideie cum merge relatia intre o geamana si un scorpion? 10 De la: MarseVintila 19 Iulie 2009 14:52