Setari Cookie-uri

de ce se schimba? ce trebuie sa fac? help!!!!!!!!

Buna fetelor,

Am si eu o mare problema : sunt cu iubitul meu de 8 luni iar de vre-o luna s-a schimbat radical dupa ce s-a intos dintr-o excursie (sa ii zicem asa, pentru ca a fost plecat cu serviciul). Nu mai vrea sa ne vedem in fiecare zi (noi ne vedeam aproape in fiecare zi), pur si simplu prefera sa faca orice altceva numai sa nu se vada cu mine. Am incercat sa avem o discutie si mi-a zis ca acolo nu s-a intamplat nimic, ca pur si simplu are nevoie de libertate. Cand am auzit una ca asta i-am zis ca sa nu ne mai vedem un timp ca sa poata sa isi puna ordine in ganduri si a zis ca nu vrea pentru ca o sa ne racim etc( eu consider ca deja ne-am racit foarte mult).
Nu stiu ce sa mai fac pentru ca pur si simplu din omul plin de viata care vroia sa iesim sa ne distram sa stam cat mai mult unu cu altul, acum a devenit morocanos si fara chef de nimic.
Prefera sa stea in casa si sa se uite la filme sau sa joace decat sa se vada cu mine; mai are si zile in care zice ca ar vrea sa ne vedem ca ii e tare dor de mine insa ii trece repede pentru ca se duce cu baietii,iese in fata blocului sau isi gaseste el pur si simplu altceva de facut.Ce sa fac? Il iubesc foarte mult si speram sa ne mearga bine si sa ne mutam impreuna si chiar sa ne casatorim........... HELP ME PLEASE!!!!!!!!!
KUD00
Postat pe 24 Noiembrie 2008 10:00
pff....toate ca sa indragostit de altcineva.....
incearca sa vorbesti cu el si fal sa inteleaga ca daca mai tine cu comportamentul asta o sa te piarda....
sper sa fie bine..:P..numlt noroc mai incolo si bafta in continuare:X
printesa_razboinica
Postat pe 14 Iulie 2009 18:01
cu siguranta are ceva pe suflet...trebuie sa vorbiti deschis...si numai tu ai raspunsul
pamela_1
Postat pe 15 Iulie 2009 12:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iertare 51 De la: fantasie 30 Iunie 2012 20:37
m-am indragostit de prietenul fostului meu sot si nasul meu 29 De la: stuff 26 Februarie 2009 16:27
help me 5 De la: Cassey_ 25 Mai 2009 08:37
Fostele relatii ne afecteaza in prezent? 10 De la: nico_dana2006 17 Februarie 2009 12:46
poate un baiat sa strice prietenia a 4 fete?? 8 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 19:12