Setari Cookie-uri

ce sa fac simt k inebunesc

m-am indragostit de o tipa...e intr-un fel angajata mea...avem multe chestii in comun ni se intampla mereu aceleasi lucruri, tinel a mn, intr-o seara s-a a baut cateva beri si eu la fel ne-am luat in brate si am inceput sa ne arutam si am facut si dragoste (nu sex) a doua zi nu mai era asa si ne-am satrutat asa a continut si a 3-a zi. problema e k mai are pe cineva de 2 ani de zile si ink tine la acea persoana cu toate k se vad foarte rar si se cam certa din aceasta cauza...mi-a zis k sunt singura persoana pe care sa lasat-o sa o atinga in acesti ani si nu stie de ce :(( si aq zice k ar fi bn sa fim k la inceput amici.... ce sa faccccccc k eu o vreau neeaparat pt mn . ne ppotrivim imens de muultt simt k e destinu q toate k nu prea cred pls ajutatima cum sa o fac sa o cuceresc sa fie numai pt mn. e singura femeie pt care simt ceva q adevarat pls hellp sunt terminant mi-e fraik sa fac vreo prostie

Postat pe 22 Aprilie 2009 23:35
De la: spyke2009, la data 2009-04-22 23:35:18m-am indragostit de o tipa...e intr-un fel angajata mea...avem multe chestii in comun ni se intampla mereu aceleasi lucruri, tinel a mn, intr-o seara s-a a baut cateva beri si eu la fel ne-am luat in brate si am inceput sa ne arutam si am facut si dragoste (nu sex) a doua zi nu mai era asa si ne-am satrutat asa a continut si a 3-a zi. problema e k mai are pe cineva de 2 ani de zile si ink tine la acea persoana cu toate k se vad foarte rar si se cam certa din aceasta cauza...mi-a zis k sunt singura persoana pe care sa lasat-o sa o atinga in acesti ani si nu stie de ce :(( si aq zice k ar fi bn sa fim k la inceput amici.... ce sa faccccccc k eu o vreau neeaparat pt mn . ne ppotrivim imens de muultt simt k e destinu q toate k nu prea cred pls ajutatima cum sa o fac sa o cuceresc sa fie numai pt mn. e singura femeie pt care simt ceva q adevarat pls hellp sunt terminant mi-e fraik sa fac vreo prostie




TE PORTI CA O FEMEIE!!!! maaaaaiiiii
imi pare rau k ti zic,dar ti a pus o si te a lasat balta asta fac de obicei barbatii,nu fomeile...imi pare rau de tine,da ti 2 palme,si nu te supara pe mine......
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 23:38
Poate ca ar trebui sa ti vina mintile la cap, e situatia tipica in care e vorba de o relatie de lunga durata, desi 2 ani nu e chiar mult, in care domnishoara are o mica mare ratacire, si dupa ce se va trezi te va lasa cu buza umflata. Sfatul meu WAKE UP SI LAS-O BALTA, mai sunt femei...
oana84onutza
Postat pe 22 Aprilie 2009 23:44
ince prin a scrie romaneste
bestiutza_relouded
Postat pe 22 Aprilie 2009 23:44
oana84onutza
Postat pe 22 Aprilie 2009 23:46
De la: spyke2009, la data 2009-04-22 23:35:18m-am indragostit de o tipa...e intr-un fel angajata mea...avem multe chestii in comun ni se intampla mereu aceleasi lucruri, tinel a mn, intr-o seara s-a a baut cateva beri si eu la fel ne-am luat in brate si am inceput sa ne arutam si am facut si dragoste (nu sex) a doua zi nu mai era asa si ne-am satrutat asa a continut si a 3-a zi. problema e k mai are pe cineva de 2 ani de zile si ink tine la acea persoana cu toate k se vad foarte rar si se cam certa din aceasta cauza...mi-a zis k sunt singura persoana pe care sa lasat-o sa o atinga in acesti ani si nu stie de ce :(( si aq zice k ar fi bn sa fim k la inceput amici.... ce sa faccccccc k eu o vreau neeaparat pt mn . ne ppotrivim imens de muultt simt k e destinu q toate k nu prea cred pls ajutatima cum sa o fac sa o cuceresc sa fie numai pt mn. e singura femeie pt care simt ceva q adevarat pls hellp sunt terminant mi-e fraik sa fac vreo prostie


pai daca zıcı ca avetı atatea ın comun ınseamna ca o cunostı.dar trateaz-o cu ındıferenta.crede-ma ca daca tıne la tıne va avea succes.
roscatika23
Postat pe 26 Aprilie 2009 02:12
De la: spyke2009, la data 2009-04-22 23:35:18m-am indragostit de o tipa...e intr-un fel angajata mea...avem multe chestii in comun ni se intampla mereu aceleasi lucruri, tinel a mn, intr-o seara s-a a baut cateva beri si eu la fel ne-am luat in brate si am inceput sa ne arutam si am facut si dragoste (nu sex) a doua zi nu mai era asa si ne-am satrutat asa a continut si a 3-a zi. problema e k mai are pe cineva de 2 ani de zile si ink tine la acea persoana cu toate k se vad foarte rar si se cam certa din aceasta cauza...mi-a zis k sunt singura persoana pe care sa lasat-o sa o atinga in acesti ani si nu stie de ce :(( si aq zice k ar fi bn sa fim k la inceput amici.... ce sa faccccccc k eu o vreau neeaparat pt mn . ne ppotrivim imens de muultt simt k e destinu q toate k nu prea cred pls ajutatima cum sa o fac sa o cuceresc sa fie numai pt mn. e singura femeie pt care simt ceva q adevarat pls hellp sunt terminant mi-e fraik sa fac vreo prostie


Pai ...primul pas a fost facut , acum urmeaza sa o lasi sa-si analizeze sentimentele si sa aleaga intre tine si tipul cu care este si nu prea .....
Ideal ar fi sa ai o discutie cu ea in care sa-i demonstrezi faptul ca nu faci parte din categoria sefilor care-s dornici sa si-o traga cu angajata odata ( sau nu ) si apoi ura si la gara.

Intre timp ...o floare , un sarut furat in timp ce iti arata nush ce contract important ....face mai mult decat ,,ALEGE odata pe cineva''

Daca a fost in stare sa se culce cu tine clar are o relatie de doi lei cu prietenul asa ca il poti considera pe tipul respectiv cantitate neglijabila deja ...

Barbati ca si femeile au o parere preconceputa , cum ca daca ea/el e implicat intr-o relatie e foarte greu sa o /il atragi ...pe naiba , nu e adevarat deloc, totul depinde de tine si de cum te comporti fata de persoana pe care o vrei !

Bafta si ...have fun !
iris_4_ever
Postat pe 26 Aprilie 2009 06:25
DACA TI-O DORESTI LUPTA PENTRU EA
brunettalore_yahoo_com
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:55

pana la urma ce ai mai facut?
roscatika23
Postat pe 2 Mai 2009 01:33
da de obicei barbatii procedeaza asa...dar asta nu inseamna k noi sunem niste ingerase;))...c sa'tzi fac ghinion:(
kudika030542
Postat pe 28 Mai 2009 18:09
De la: roscatika23, la data 2009-05-02 01:33:54
pana la urma ce ai mai facut?



o dat'o afara de la munca
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 18:14
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor 22 De la: kudika017543 24 Martie 2010 17:36
compatibilitate 3 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 15:43
confuza.. 5 De la: luna_alba 12 August 2008 09:12
:| 2 De la: kudika119944 2 Mai 2010 02:09
Caut croitoreasa/croitor pentru angajare in Cluj 2 De la: crevaro 5 Februarie 2014 19:35