Setari Cookie-uri

eu leu - el capricorn

foarte dracos , ii place controlul si ma provoaca mereu, oare o sa mearga?
wildstorm
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:53
NUUUUU... In nici un caz !!!!
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 17:40
buna seara
Cassey
Postat pe 16 Mai 2009 22:31
buna seara
bgd74
Postat pe 16 Mai 2009 23:00

Eu-Capricorn,El-Leu.....suntem impreuna de 11 ani,casatoriti de 8 ani,cu 3 copii superbi (sunt modesta)....si nu ne plictisim niciodata...ne completam perfect...Daca era sa tin cont de nu stiu ce zodiac...azi nu aveam asa ceva...deci,incearca sa treci de pov. cu zodia si pune in balanta calitati/defecte.
Va doresc sa faceti alegerea cea mai buna!
Doamne ajuta!
puricoasa
Postat pe 24 Iunie 2009 21:43
Eu capricorn, el leu.. E incredibil.. ne intelegem foarte bine, avem impreuna aproape un an, dar inseamna foarte mult pentru mine tinand cont despre parerea mea cu privire la relatiile serioase ( asta dupa vreo 2 dezamagiri puternice ) . Are foarte muuuuulta rabdare, ceea ce este neaparat sa ai cu un capricorn.. intelegere.. o enorma capacitate de a iubi si o dorinta de a fi iubit! Acum daca el e capricorn, e ca mine: incapatanat, orgolios, mandru si toate la superlativ. Daca vreti sa fie bine, trebuie sa lasati de la voi, poate mai mult tu.
kudi_onutsa
Postat pe 1 Septembrie 2009 09:48
De la: puricoasa, la data 2009-06-24 21:43:31
Eu-Capricorn,El-Leu.....suntem impreuna de 11 ani,casatoriti de 8 ani,cu 3 copii superbi (sunt modesta)....si nu ne plictisim niciodata...ne completam perfect...Daca era sa tin cont de nu stiu ce zodiac...azi nu aveam asa ceva...deci,incearca sa treci de pov. cu zodia si pune in balanta calitati/defecte.
Va doresc sa faceti alegerea cea mai buna!
Doamne ajuta!

Felicitari. M-a binedispus mesajul tau. Sper sa fie si situatia mea cu actualul. O intrebare: ai experimentat fenomenul de plictiseala dat de rutina de zi cu zi? Caci mie de aceasta rutina imi este extrem de teama.
kudi_onutsa
Postat pe 1 Septembrie 2009 09:52
Este prima data cand ma bag in discutii pe un forum, dar m-a incitat subiectul!
Sunt o femeie trecuta de prima tinerete! Dar am ,,experienta'' unui mariaj de 35 de ani cu un capricorn, eu fiind, logic, leoaica! Ne-am casatorit la 20 de ani , dupa o prietenie de 3 ani! Am avut o casatorie ca la carte...18ani! Cu doi copii mai mult decat reusiti, cu realizari in toate domeniile vietii! Un exemplu pentru toata lumea eram! Eram , pana cand, seriosul, inteleptul, parintele ideal care era capricornul meu...a luat-o razna! Amor cu o adolescenta, rupt de famile si tot ce ne lega! Se intampla veti spune! Am inteles ca oamenii se mai pierd in tentatii...l-am iertat si m-am straduit sa refac legatura sufleteasca dintre noi, inca 15ani! Am avut de atunci un vecin de apartament, corect, dar un suflet mai uscat decat Sahara! De doi ani..suntem buni amici, ne ,,adunam'' cand ne-o cer interesele copiilor si nepotilor, iar eu imi traiesc o a doua tinerete...alaturi de un Rac! Chestiune de destin! Astrele..predispun, oamenii aleg!O zi buna tuturor!
kudika020545
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hi 2 De la: liliana2005 11 Iunie 2009 22:37
Eu taur el pesti... 9 De la: irina_1 10 Decembrie 2009 13:11
fecioara-varsator 16 De la: kudika195778 13 Iunie 2010 03:10
care joaca fazan? 254 De la: adriana_2008 6 Martie 2011 19:54
eu taur el scorpion??? 23 De la: ddanutzza 18 Aprilie 2013 00:58