Setari Cookie-uri

ce sa fac...sunt disperata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deci..am o relatie cu un baiat de 2 ani,e navigator,ma iubeste il iubesc...dar sau intamplat unele certuri mai grave asha intre noi asta vara care pe mine m-au dezamagit tare...nu ma ajteptam sa faca asha! intre timp..mai exact in decembrie m-am reintalnit cu un amic bun...care ma iubeste moolt pe de alta parte..
intro seara am ajuns sa facem sex,si asha pana in ziua de azi...am ajuns sa ne intalnim pe ascuns..
eu il iubesc.. si pe el shi pe prietenul meu...vreau sa fac ceva in privinta asta! nu stiu ce sa fac,pe cine sa aleg..baiatul asta se comporta fenomenal cu mine,ar face orice pentru mine,in schimb prietenul meu e mai retinut asha...dar il iubesc !!!! am rugamintea sa imi dti macar un sfat ceva...ca sa fac!!!! sa o termin...?????:((((

Postat pe 24 Aprilie 2009 12:47
De la: reflexeroze, la data 2009-04-24 12:47:26deci..am o relatie cu un baiat de 2 ani,e navigator,ma iubeste il iubesc...dar sau intamplat unele certuri mai grave asha intre noi asta vara care pe mine m-au dezamagit tare...nu ma ajteptam sa faca asha! intre timp..mai exact in decembrie m-am reintalnit cu un amic bun...care ma iubeste moolt pe de alta parte..
intro seara am ajuns sa facem sex,si asha pana in ziua de azi...am ajuns sa ne intalnim pe ascuns..
eu il iubesc.. si pe el shi pe prietenul meu...vreau sa fac ceva in privinta asta! nu stiu ce sa fac,pe cine sa aleg..baiatul asta se comporta fenomenal cu mine,ar face orice pentru mine,in schimb prietenul meu e mai retinut asha...dar il iubesc !!!! am rugamintea sa imi dti macar un sfat ceva...ca sa fac!!!! sa o termin...?????:((((

Gandeste-te bine si alege k sa nu ramai pe dinafara.
amr2009
Postat pe 24 Aprilie 2009 12:52
poi sincer nu stiu...sunt la egalitate..prietenul meu ma iubeste stiu asta dar cateodata ma face sa sufar...nu imi arata mereu ca ma iubeste,nu ma alint decat daca il alint shi eu etc,in schimb baiatul asta ma iubeste,plnage cand plang shi eu,ma alinta ma face sa ma simt iubita,ar face orice pentru mine....
sa arunc 2 ani de relatie...merita...sau sa incerc sa fac ceva sa fie bine?
ma gonit sin casa prietenul meu d 3 ori ...odata la 3 noaptea...si l-am iertat ca ma tratat ca pe un caine...in shimb baiatul asta...mi-ar oune lumea la picioare..
ii iubesc la fel..nu stiu pe cine sa aleg..

Postat pe 24 Aprilie 2009 12:56
esti sigura ca-l iubesti pe prietenu' navigator sau iubesti zilele cand vine acasa cu teschereaua plina!?
apropo, esti din constanta?

Postat pe 24 Aprilie 2009 12:58
prietenul meu e shi foarte influentabil,daca zice ceva cineva de mine shi nu e adevarat crede...trebuie sa ii aduc probe ca pers minte...deci e foarte influentabil,nu e shi el ducle,nu prea face surprize romantice...odata fratele lui sa bagat in relatia noastra shi el nu facea nimic,lasa sa ma jigneasca fratele lui...eu nu am lasat pe nimeni sa imi stice relatie...din contra o fac sa fie mai stransa...dar el..nu e asha...

baiatu asta m-ar face fericita din toate punctele de vedere...e dulce,ma alinta...ii pasa de mine...plange pentru mine cand sunt suparata!!! ma cauta chiar daca eu gresesc fata de el...

dar nu pot sa imi las nici prietenul....ce se intampla cu mine...vreau sa stiu..e posibil sa iubesti 2 persoane in acelashi timp???????????????

Postat pe 24 Aprilie 2009 13:02
draguta............;daca il iubeai pe prietenu ..........nu calcai in strachini cu amorezu nici daca iti scotea un ochi! vad ca prietenul iti ofera si tratamente ..............deci in concluzie daca iti place viata de ciine nu te opreste nimeni! altii au iesit din relatii de o viata cind nu a mai mers..............deci ......tu alegi!
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:04
e prima data care pleaca...deci nu bani ma atrag..il iubesc pentru ceea ce este si ce reprezinta pt mine.. imi doresc o familie cu el...baiatul asta are mai multi bani ca el,deci daca asta era pbnu statea pe ganduri!!!!! nu sunt din constanta..

Postat pe 24 Aprilie 2009 13:04
deci la inceput a fost razbunare...acum in schimb am ajuns mai departe...il iubesc ca nu pot sa il las,dar eu caut ceva mai bun adica iubire..el ma iubeste stiu asta,dar nu imi arata,ma gonit din casa la 3 noaptea,daca zic ceva face ca el,ma lasa de moolteori pe mine pt prieteni...este influentabil...etc..
crede in straii decat in mine...si moolti sunt invidioshi !!!

Postat pe 24 Aprilie 2009 13:07
De la: reflexeroze, la data 2009-04-24 13:07:53deci la inceput a fost razbunare...acum in schimb am ajuns mai departe...il iubesc ca nu pot sa il las,dar eu caut ceva mai bun adica iubire..el ma iubeste stiu asta,dar nu imi arata,ma gonit din casa la 3 noaptea,daca zic ceva face ca el,ma lasa de moolteori pe mine pt prieteni...este influentabil...etc..
crede in straii decat in mine...si moolti sunt invidioshi !!!
eu nu as fi stat cu asa om nici cit sta trenul in gara! ceea ce simti tu nu se cheama iubire ci atasament.........s-au poate ideea de siguranta avind in vedere ca relatia are doi ani..........siguranta care nu exista! oricum trebuie sa faci ceva deoarece nu este frumos sa inseli! celalat crezi ca are incredere in tine........stiind ca inseli? acum esti un fruct interzis si de asta "te iubeste"asa mult stiind ca nu va avea alte obligatii! in general persoanele duplicitare pierd........;deci ai grija!
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:22
De la: reflexeroze, la data 2009-04-24 13:04:36e prima data care pleaca...deci nu bani ma atrag..il iubesc pentru ceea ce este si ce reprezinta pt mine.. imi doresc o familie cu el...baiatul asta are mai multi bani ca el,deci daca asta era pbnu statea pe ganduri!!!!! nu sunt din constanta..


cum bine zice france, exista un impediment.
din cate spui, exista diferente majore intre cei doi.
singuru' avantaj pentru navigator, presupun ca este sexu'.
altfel nu-mi explic!

Postat pe 24 Aprilie 2009 13:31
De la: reflexeroze, la data 2009-04-24 13:07:53deci la inceput a fost razbunare...acum in schimb am ajuns mai departe...il iubesc ca nu pot sa il las,dar eu caut ceva mai bun adica iubire..el ma iubeste stiu asta,dar nu imi arata,ma gonit din casa la 3 noaptea,daca zic ceva face ca el,ma lasa de moolteori pe mine pt prieteni...este influentabil...etc..
crede in straii decat in mine...si moolti sunt invidioshi !!!


Draga mea, imi suna asa cunoscut ce spui tu aici... si prietenul meu face la fel, ii crede pe altii si nu pe mine, si pe mine m-a dat afara din casa, nu la 3 noaptea dar la 11 noaptea si cu scandal si cu amenintari ca daca nu plec, imi arunca lucrurile pe geam... draga mea, a facut asta pt ca voia sa aduca pe alta, si eu il incurcam. Intelegi? Probabil ca asa face si al tau. Crede-ma ce-ti spun, nu mai are nici un fel de respect pt tine, si daca ai intalnit pe altcineva, esti o norocoasa, asta te ajuta sa scapi mai repede de suferinta relatiei cu prietenul tau. Din cate zici, mi se pare ca baiatul asta este de alt soi si te apreciaza, un sfat insa: sa nu-i povestesti prea multe dintre "tratamentele" urate ale prietenului tau, s-ar putea ca intr-o zi sa fie ispitit sa ti le aplice si el, stiind ca merge si ca il ierti.

Bafta multa in alegerea ta si tine-ne la curent!
pisicuta_trista
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:56
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:32
De la: reflexeroze, la data 2009-04-24 13:07:53deci la inceput a fost razbunare...acum in schimb am ajuns mai departe...il iubesc ca nu pot sa il las,dar eu caut ceva mai bun adica iubire..el ma iubeste stiu asta,dar nu imi arata,ma gonit din casa la 3 noaptea,daca zic ceva face ca el,ma lasa de moolteori pe mine pt prieteni...este influentabil...etc..
crede in straii decat in mine...si moolti sunt invidioshi !!!


atunci lasa-l... sau daca nu vrei, ai grija sa nu ramai singura de tot
Rock_this
Postat pe 31 Iulie 2009 19:15
De la: reflexeroze, la data 2009-04-24 13:07:53deci la inceput a fost razbunare...acum in schimb am ajuns mai departe...il iubesc ca nu pot sa il las,dar eu caut ceva mai bun adica iubire..el ma iubeste stiu asta,dar nu imi arata,ma gonit din casa la 3 noaptea,daca zic ceva face ca el,ma lasa de moolteori pe mine pt prieteni...este influentabil...etc..
crede in straii decat in mine...si moolti sunt invidioshi !!!
te iubeste dar te da afara din casa la 3 noaptea?este influentabil?nu te alinta niciodata?astea sunt dovezi de iubire din partea lui?oricat l -ai iubi,eu zic sa il lasi ,ca nu te merita!gandeste -te un pic si la tine,la ce viitor ai avea cu el,daca de pe acum se poarta asa....eu am trecut prin asa ceva,timp de 4 ani,si multumesc lui dumnezeu ca mi -a venit mintea la cap!.....mai bine ramai cu cel care iti dovedeste ca tine la tine,nu numai vorbe.ai grija de tine!
ella_tody
Postat pe 31 Iulie 2009 21:50
De la: , la data 2009-04-24 12:47:26deci..am o relatie cu un baiat de 2 ani,e navigator,ma iubeste il iubesc...dar sau intamplat unele certuri mai grave asha intre noi asta vara care pe mine m-au dezamagit tare...nu ma ajteptam sa faca asha! intre timp..mai exact in decembrie m-am reintalnit cu un amic bun...care ma iubeste moolt pe de alta parte..
intro seara am ajuns sa facem sex,si asha pana in ziua de azi...am ajuns sa ne intalnim pe ascuns..
eu il iubesc.. si pe el shi pe prietenul meu...vreau sa fac ceva in privinta asta! nu stiu ce sa fac,pe cine sa aleg..baiatul asta se comporta fenomenal cu mine,ar face orice pentru mine,in schimb prietenul meu e mai retinut asha...dar il iubesc !!!! am rugamintea sa imi dti macar un sfat ceva...ca sa fac!!!! sa o termin...?????:((((



E o vorba ...Cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul.Pune in balanta ce iti place la unul si ce la celalalt.Care balanta atarna mai greu cu ala ramai.Succes.
Apadeploaie
Postat pe 8 Iulie 2010 19:45
Aoleuu iar a aparut asta din 1970 cu povestile ei fictive!
Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 20:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cresterea in inaltime 4 De la: Armain 6 Septembrie 2011 20:49
Neatza kudikilor... 1 De la: m_deea14 17 Aprilie 2009 08:17
Certificat de nastere pierdut a doua oara... 3 De la: kudika_929976 5 August 2013 15:53
Barbatul berbec in intimitate 6 De la: oonahabibi_yahoo_com 31 Martie 2009 14:03
manichiura si pedichiura sigure 2 De la: SweetHappyButterfly 3 Aprilie 2009 17:29