Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre fetele varsator sh baietii balanta?

ce parere aveti despre fetele varsator sh baietii balanta?
kudika016868
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:30
Ce intrebare e si asta?
E relativa faza cu zodiile, si sa ne raportam la compatibilitatile date de unii "astrologi":) .....no comment!
kudika021498
Postat pe 5 Mai 2009 15:49
De la: kudika016868, la data 2009-04-26 15:30:43ce parere aveti despre fetele varsator sh baietii balanta?


Esec total
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 15:51
fetele varsator sunt foarte agile, inteligente si nu prea iubesc monotonia.
barbatii balanta sunt romantici, foarte posesivi si le cam place alcoolul.
acuma ca sa mearga o relatie intre un femeie varsator si un barbat balanta este destul de greu. pe femeia varsator trebuie sa o surprinzi in fiecare zi si sa o lasi mai libera. femeii varsator nu'i plac constrangerile intr-o relatie.
succes
pmbada_15
Postat pe 10 Decembrie 2009 16:33
De la: pmbada_15, la data 2009-12-10 16:33:21fetele varsator sunt foarte agile, inteligente si nu prea iubesc monotonia.
barbatii balanta sunt romantici, foarte posesivi si le cam place alcoolul.
acuma ca sa mearga o relatie intre un femeie varsator si un barbat balanta este destul de greu. pe femeia varsator trebuie sa o surprinzi in fiecare zi si sa o lasi mai libera. femeii varsator nu'i plac constrangerile intr-o relatie.
succes
simona_partener
Postat pe 10 Decembrie 2009 16:41
Desi nu ma dau in vant dupa zodiace si horoscoape, nu pot sa spun decat ca ai perfecta dreptate. Mie, cel putin, mi se potriveste. Exact asta a fost situatia cu mine si cu fostul meu sot!
simona_partener
Postat pe 10 Decembrie 2009 16:44
fostul?! auchi....si eu inca nu l-am facut sot.... am vazut si postarea de mai sus si cam asa e si ma pune rau pe ganduri, sa-l mai fac sot??
eheee, dar sunt inca ametita de cat de tare mi-a cazut cu tronc, ca placarea unui rugby-ist (asta si e)...
voi vedea mai ales dupa ce se naste Luca
dack
Postat pe 10 Decembrie 2009 17:34
Partea cu baietii balante carora le place alcoolul nu o putem generaliza ca in cazul fecioarelor, atata doar ca sunt foarte pretentiosi
drink_shop
Postat pe 10 Decembrie 2009 18:56
De la: kudika016868, la data 2009-04-26 15:30:43ce parere aveti despre fetele varsator sh baietii balanta?


Eu am o parere foarte proasta despre ei
Sabrina_Nede
Postat pe 10 Decembrie 2009 20:12
deci zic din proprie experienta .. cu barbatii balanta totul e ok la inceput ,,,dar dupa ce incepi sa ii vezi defectele incepe sa nu-ti mai placa ...de ex.are nevoie de foarte multa atentie , iar daca muncesti si asta iti ocupa tot timpu , deja e o problema .....iar fetele varsator ,....sunt perverse cel putin din cate am cunoscut eu ... no offense!!!
brasilianca_alex
Postat pe 11 Decembrie 2009 00:45
si eu am o parere proasta despre ei.....la inceput te poarta in puf si te tin in brate de nu stii ce noroc a dat peste tine...iar dupa un timp incep sa pretinda, sa critice, sa ceara ,sa se supere din te miri ce ..si sa lase toata responsabilitatea relatiei pe umerii tai....adica te scoate din sarite:D si e tot vina ta ca ai fugit!!!
keepliving
Postat pe 11 Decembrie 2009 00:53
eu nu pot sa va spun decat ca depinde de fiecare ...
eu sunt varsator si sotul meu balanta...
suntem casatoriti de multi ani...nu bea... si face de toate acasa...asi zice ca chiar nu are stare.
are si el niste chestii care mie nu imi plac dar cine nu are?
luulya
Postat pe 11 Decembrie 2009 07:57
fii atenta cu barbatii balanta...sunt sarmanti, atragatori (chiar daca nu arata ca brad pitt) stiu sa spuna exact ce ne place sa auzim, sunt fermecatori....dar....din pacate nu stiu ce vor, sau mai bine-zis STIU....daca te vor nu ai scapare....din pacate se casatoresc si nu pot fara alte femei....stiu bine ce vorbesc...am cunoscut 2 si parca erau frati.... si din pacate stiu si altul, care e la fel de atragator are o sotie frumoasa pe care "o iubeste", dar o inseala fara remuscari...e adevarat ca ea nu stie, sau stie si nu spune nimic din cauza copiilor sau alt motiv.....asa ca...tu hotarasti, dar ai grija...
alexandra367
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:00
De la: luulya, la data 2009-12-11 07:57:01eu nu pot sa va spun decat ca depinde de fiecare ...
eu sunt varsator si sotul meu balanta...
suntem casatoriti de multi ani...nu bea... si face de toate acasa...asi zice ca chiar nu are stare.
are si el niste chestii care mie nu imi plac dar cine nu are?


....si balanta de care spuneam eu este barbat de casa cand este acasa...face de toate ...iar amanta e fericita pentru ca si cu ea se poarta frumos, e generos, bla,bla, bla...problema e ca ea nu e nici prima nici ultima, dar nu ma crede...iar sotia...tot cred ca habar n-are...
alexandra367
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:05
De la: kudika092043, la data 2009-12-11 19:05:09
De la: luulya, la data 2009-12-11 07:57:01eu nu pot sa va spun decat ca depinde de fiecare ...
eu sunt varsator si sotul meu balanta...
suntem casatoriti de multi ani...nu bea... si face de toate acasa...asi zice ca chiar nu are stare.
are si el niste chestii care mie nu imi plac dar cine nu are?


....si balanta de care spuneam eu este barbat de casa cand este acasa...face de toate ...iar amanta e fericita pentru ca si cu ea se poarta frumos, e generos, bla,bla, bla...problema e ca ea nu e nici prima nici ultima, dar nu ma crede...iar sotia...tot cred ca habar n-are...

ce noroc aiiiiiii!!!!
mitura
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:01
CUM naiba scapi de astia?? eu ma chinui de o luna....si inca n-am reusit....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!!!!!!!!!!!
keepliving
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:11
De la: keepliving, la data 2009-12-11 20:11:59CUM naiba scapi de astia?? eu ma chinui de o luna....si inca n-am reusit....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!!!!!!!!!!!


.... pai nu prea scapi.....daca nu vor ei sa plece. Eu l-am dat afara, am aruncat cu am apucat in el..etc...a tras masina la 10 cm sub geam si a stat acolo, batea la geam, suna, s-a dus la ai mei acasa ...
deci
dack
Postat pe 12 Decembrie 2009 20:27
De la: keepliving, la data 2009-12-11 20:11:59CUM naiba scapi de astia?? eu ma chinui de o luna....si inca n-am reusit....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!!!!!!!!!!!


incearca si cu mujdei de usturoi.
Tazmanian
Postat pe 12 Decembrie 2009 20:35
De la: dack, la data 2009-12-12 20:27:30
De la: keepliving, la data 2009-12-11 20:11:59CUM naiba scapi de astia?? eu ma chinui de o luna....si inca n-am reusit....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!!!!!!!!!!!


.... pai nu prea scapi.....daca nu vor ei sa plece. Eu l-am dat afara, am aruncat cu am apucat in el..etc...a tras masina la 10 cm sub geam si a stat acolo, batea la geam, suna, s-a dus la ai mei acasa ...
deci

Unde stai in Timisoara? Sa stiu unde sa merg la circ
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:02
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:02:47
De la: dack, la data 2009-12-12 20:27:30
De la: keepliving, la data 2009-12-11 20:11:59CUM naiba scapi de astia?? eu ma chinui de o luna....si inca n-am reusit....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!!!!!!!!!!!


.... pai nu prea scapi.....daca nu vor ei sa plece. Eu l-am dat afara, am aruncat cu am apucat in el..etc...a tras masina la 10 cm sub geam si a stat acolo, batea la geam, suna, s-a dus la ai mei acasa ...
deci

Unde stai in Timisoara? Sa stiu unde sa merg la circ


Bai, sunteti foarte tari! Abia acum imi dau si eu seama ca viata mea de cosmar din ultimii ani cu Balanta de fostu' se datora astrelor! De sapte ori ne-am despartit si de sase a reusit sa ma convinga sa-l primesc inapoi (e drept ca era si un copil la mijloc). Chestia e ca pana la urma tot n-a fost sa fie sa ramanem impreuna. Am zis ca a fost o problema de incompatibilitati culturale si temperamentale, dar uite ca am ajuns sa ma gandesc acum daca nu cumva cel putin unul dintre noi nu s-a nascut intr-o zi nepotrivita.
simona_partener
Postat pe 13 Decembrie 2009 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU STIU CE ASCENDENT AM !!!! 15 De la: Rallu_108 22 Aprilie 2012 11:12
Compatibilitate 38 De la: bestiutza_relouded 15 August 2009 01:20
ce sa fac?ce sa cred? 11 De la: Adablue 30 Ianuarie 2010 18:16
barbatul fecioara:cum il cuceresti, cum il impaci, cum il tii aproape 53 De la: AndraDH 23 August 2013 22:24
Nascuti in aceeasi zi 12 De la: mariuca1 1 Februarie 2013 11:36