Setari Cookie-uri

ce parerea aveti despre fetele pesti sh baietii balanta?

ce parere aveti despre fetele pesti sh baietii balanta?
kudika016868
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:33
Despre barbatii balanta pot spune ca mie mi se par cei mai nehotarati barbati din tot zodiacul. Sunt foarte pretentiosi si ezita foarte mult in luarea deciziilor de aceea din ce cunosc eu se casatoresc mai tarziu. Aparent sunt foarte reci si tind sa fie aventurieri in tinerete insa nu la modul ca se incurca cu orice femeie , cum am zis , sunt pretentiosi si aleg cu grija persoanele din jurul lor chiar daca sunt acolo pentru o perioada scurta de timp.
Amora
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:39
Trebuie sa faca tot posibilul sa se cunoasca si sa se inteleaga unul pe celalalt. Daca fac asta totul e ok.
Si pot sa o faca pentru ca nu sunt egoisti.
Eu sunt pesti si iubitul mea este balanta.
martie02
Postat pe 17 Iulie 2009 20:50
De la: Amora, la data 2009-04-26 16:39:48Despre barbatii balanta pot spune ca mie mi se par cei mai nehotarati barbati din tot zodiacul. Sunt foarte pretentiosi si ezita foarte mult in luarea deciziilor de aceea din ce cunosc eu se casatoresc mai tarziu. Aparent sunt foarte reci si tind sa fie aventurieri in tinerete insa nu la modul ca se incurca cu orice femeie , cum am zis , sunt pretentiosi si aleg cu grija persoanele din jurul lor chiar daca sunt acolo pentru o perioada scurta de timp.



"Barbatul Balanta are talentul de a face curte cu o maiestrie neîntrecuta, construind adevarate mici capodopere ale genului. De regula este generos si, daca nu încerci sa abuzezi de aceasta generozitate, el va fi mâna-larga, neregretând niciodata banii cheltuiti pentru luxul, frumusetea si distractiile sale sau ale iubitei.
Fidelitatea nu este punctul lui forte, pentru ca, vulnerabil fiind în fata sexului frumos, se îndragosteste destul de usor si e incapabil sa spuna "nu".
Barbatul Balanta este un rafinat, un amestec interesant de spirit si sensibilitate. O jumatate din el e senzuala si sentimentala, cealalta jumatate e condusa de ratiune".

Ai avut dreptate in descrierea ta.
Singura obiectie pe care o am eu, barbatul balanta, este ca nu suntem reci.......nici aparent
Denisxx
Postat pe 17 Iulie 2009 23:03
despre fata pesti destul de buna este iubitoare,prietenoasa,dar si infidela
iar barbatul balanta este un tip cuceritor,doreste sa aiba mai multe fete in acelasi timp,este cu 2 fete acum iti face bine maine te barfeste..in rest daca in cunosti destul de bn iti poate fi un prieten bun ,dar in care nu trebuie sa ai incredere in totalitate
P.S.aceste lucruri sunt din imprejurarile mele
anya016
Postat pe 18 Iulie 2009 00:58
fiecare om are personalitatea lui infuientata bineinteles d astre...eu sunt pesty iar prietenul meu este balanta sh zic eu k e o alegere ff buna ...la noi e cazul contrariilor care s atrag sh e foarte distractiv pt k aman2 suntem impulsivi sh facem tot c n trece prin cap fara sa regretam
kudika051628
Postat pe 19 Iulie 2009 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BUNA 3 De la: Gabriela_iubita 16 August 2009 18:55
Bunaa 3 De la: llavinnia 5 Martie 2012 22:49
Asculta o emisiune de astrologie ! 1 De la: kudika138655 6 Martie 2010 23:33
cum sa l recuceresc............ 13 De la: _Cryssa_ 10 Februarie 2011 10:39
Eu tauroaica, el sagetator..vreo sansa sa avem o familie? 12 De la: kudika324283 15 August 2011 08:44