Setari Cookie-uri

ANGAJEZ MASEUZA!

De la: kiya, la data 2009-04-29 21:02:16Dor a, daca tu nu esti interesata nu trebuie sa faci glume pe seama altora. sa stii ca multe fete au investit banii castigati in cursuri, si-au platit facultatea, chiria si asa mai departe. decat sa stai dupa un barbat care sa te sprijine financiar dar si sa ceara in schimb sex nebun si timp si dedicare, eu zic ca mai bine faci masaj si nu faci nici un compromis cu tine insati. in acest fel esti independenta, ai acees la tot ce-ti doresti sa faci, daca esti studenta din provincie nu mai trebuie sa stai in camin, iti permiti si o haina si o distractie si ai si timp sa te duci la scoala. in plus, pe cartea de munca poate scrie orice, de la receptionera la assistent manager, lucru care ajuta mai apoi fetele sa-si construiasca o cariera. nu te streseaza seful, n-ai deadline-uri, nu te dor picioarele de la mers sau capul de la diverse probleme.
dupa cum am specificat, calificarea o facem noi=platim cursurile de masaj


Ce ai, omu' lu' Dumnezeu? Ce te ofuschezi atat?
Nu am nimic cu cine ti-o scrie, traba lor, e o lume libera...
Dar asta e "razonul' meu pe forum, sa ma amuz! Si adica de ce nu? Da-ma-n judecata!
Dor_a
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:20
nu m-am ofruscat, am o atitudine defensiva doar pentru ca multa lume nu stie despre ce e vorba decat din auzite si judeca lucrurile gresit. foarte gresit. hai noroc
kiya
Postat pe 29 Aprilie 2009 23:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii scurte. Vreau un sfat 17 De la: cami_goanga10 25 Martie 2010 20:49
PARTY EN PIJAMA? SE POATE ASA CEVA AN RUMANIA?+ LIBERTAD 2 De la: dienuscha 20 Iunie 2010 08:40
Motiv de despartire! 38 De la: myRakoL 11 Iunie 2012 16:21
CINE DA DE BAUT NAM STIRE???????/ 10 De la: freakyyy 2 Iunie 2010 19:32
buna 27 De la: Buttefflypink 25 Iunie 2009 10:41