Setari Cookie-uri

ce ii raneste cel mai tare pe barbati?

De la: scorpyoW, la data 2009-06-16 21:01:03
De la: rox_gabrielle, la data 2009-06-15 10:28:30ii raneste indiferenta,mai ales daca sunt ff siguri ca ii iubesti!!
faptul k ii zici ca fostul era mai bun la pat ii raneste sufcient,dar cred ca m-ai tare l-ai rani daca i-ai zice ca prietenul lui e mult mai bun ca el din orice privinta,asta cred ca i-ar termina:))



sa nu primesti raspunsul care la primit o prietena a iubitei mele,

auzi si yo vreau sa'ti spun ceva"e mai buna mata ca u"


cred ca esti tare frustrat si te simti foarte important de stai pe un forum pt femei...mare destept poti sa te crezi,si la 34 de ani daca stai pe forum de gagici sigur nu ai altceva de facut si esti un misogin stiind in sinea ta,ca noi femeile suntem mult mai destepte ca tine:)
rox_gabrielle
Postat pe 17 Iunie 2009 16:15
De la: rox_gabrielle, la data 2009-06-17 16:15:13
De la: scorpyoW, la data 2009-06-16 21:01:03
De la: rox_gabrielle, la data 2009-06-15 10:28:30ii raneste indiferenta,mai ales daca sunt ff siguri ca ii iubesti!!
faptul k ii zici ca fostul era mai bun la pat ii raneste sufcient,dar cred ca m-ai tare l-ai rani daca i-ai zice ca prietenul lui e mult mai bun ca el din orice privinta,asta cred ca i-ar termina:))



sa nu primesti raspunsul care la primit o prietena a iubitei mele,

auzi si yo vreau sa'ti spun ceva"e mai buna mata ca u"


cred ca esti tare frustrat si te simti foarte important de stai pe un forum pt femei...mare destept poti sa te crezi,si la 34 de ani daca stai pe forum de gagici sigur nu ai altceva de facut si esti un misogin stiind in sinea ta,ca noi femeile suntem mult mai destepte ca tine:)


peste 7 ani cu siguranta voi fii tot aici
si acum vrei sa iti raspund?
uite ca nu vreau
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 17:17
De la: wella, la data 2009-04-27 22:53:22
De la: kudika017509, la data 2009-04-27 17:31:06ce ii raneste cel mai tare pe barbati?


sa le zgarai masina.....


daaaaaa, clar!
daniella_s
Postat pe 29 Septembrie 2009 14:30
INDIFERENTA CU CARE SUNT TRATATI E CEL MAI DUREROS PT EI
Burlacu_Ioana_Andreea
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:14
cate coomentarii haioase pe aicii si dak partenerul de viatza nu are mashina ce-i mai zgarii?itzi mai rupi si unghiutzele a 2 la mana,yo dak i-as zgaria mashina sigur l-as rani mai mult decat daca i-as spune o vorba de mama lui ,dar sa-l tachinezi cum k ar aveao mai mik k fostul nu cred k si are rostul,ar mai putea fi o posibilitate de a rani un barbat K INDIFERENTZA castigi totul asta e parerea mea,akum depinde si ca pers cat de puternik esty sa te potzi abtzine sa fi indiferenta si pana la anumite standarde ca nu potzi sa fi indiferenta k el cand vine acasa si itzi spune te-am inselat si tu sa i spui bravo puiu fa in continuare...
politzista
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:01
:))))))))))) si asta k fata sa l inseli:))))))))))) e cam greu eo nu suport ideea sa sarut o fata:))
politzista
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:05
hmmm...ce ii raneste mai tare? ....in primul rand faptul ca ai curajul de a i infrunta...prin atitudine ferma....ar fi multe de spus pe marginea acestui subiect....daca un barbat intalneste o femeie pe care nu o poate domina, sau care nu are nici un interes fata de el se simte foarte ranit....dar cand ei ne ranesc sunt indiferenti....ba nu, nesimtiti....fac in asa fel incat ei sa iasa cei nevinovati (victime)....eu nu mai am incredere in barbati chiar daca unii din ei ar merita....
catalina69
Postat pe 5 Decembrie 2009 10:56
De la: catalina69, la data 2009-12-05 10:56:52hmmm...ce ii raneste mai tare? ....in primul rand faptul ca ai curajul de a i infrunta...prin atitudine ferma....ar fi multe de spus pe marginea acestui subiect....daca un barbat intalneste o femeie pe care nu o poate domina, sau care nu are nici un interes fata de el se simte foarte ranit....dar cand ei ne ranesc sunt indiferenti....ba nu, nesimtiti....fac in asa fel incat ei sa iasa cei nevinovati (victime)....eu nu mai am incredere in barbati chiar daca unii din ei ar merita....
-Iulya
Postat pe 28 Februarie 2014 14:34
De la: catalina69, la data 2009-12-05 10:56:52hmmm...ce ii raneste mai tare? ....in primul rand faptul ca ai curajul de a i infrunta...prin atitudine ferma....ar fi multe de spus pe marginea acestui subiect....daca un barbat intalneste o femeie pe care nu o poate domina, sau care nu are nici un interes fata de el se simte foarte ranit....dar cand ei ne ranesc sunt indiferenti....ba nu, nesimtiti....fac in asa fel incat ei sa iasa cei nevinovati (victime)....eu nu mai am incredere in barbati chiar daca unii din ei ar merita....

probat si aprobat!
indira
Postat pe 28 Februarie 2014 15:52
Nimica' nu stiti !
Pe barbati nu-i raneste nimic. Spre doesebire de... exponatele sexului frumos si... moale (dar.. si dulce ) , 'mnealor sunt... inviolabili.
alegro6543
Postat pe 28 Februarie 2014 16:53
Iar ca sa nu aveti impresia ca vorbesc in dodii.. am sa va exemplific...

Mai alaltaieri, nepotica mea de vreo 4 anisori, i-auziti ce ma intreaba : "Unchiule , ce inseamna cans zice lumea ca esti barbat ? " Eu... ca sa nu incurc copilul... incerc sa-i explic : "Cum sa-ti spui' eu... sa fii barbat inseamna ... sa fii organizat, puternic, intelept, destept si responsabil ! " "Asa deci... zice nepotica, atunci vreau sa fiu barbat - ca mama ! "
alegro6543
Postat pe 28 Februarie 2014 17:10
De la: alegro6543, la data 2014-02-28 17:10:04Iar ca sa nu aveti impresia ca vorbesc in dodii.. am sa va exemplific...

Mai alaltaieri, nepotica mea de vreo 4 anisori, i-auziti ce ma intreaba : "Unchiule , ce inseamna cans zice lumea ca esti barbat ? " Eu... ca sa nu incurc copilul... incerc sa-i explic : "Cum sa-ti spui' eu... sa fii barbat inseamna ... sa fii organizat, puternic, intelept, destept si responsabil ! " "Asa deci... zice nepotica, atunci vreau sa fiu barbat - ca mama ! "


Radu_Cristian_1
Postat pe 28 Februarie 2014 18:10
De la: anca1, la data 2009-04-27 17:31:06ce ii raneste cel mai tare pe barbati?
minciuna si tupeul....
NEGRUTTTT
Postat pe 28 Februarie 2014 19:05
Indiferenta si neincrederea
myRakoL
Postat pe 28 Februarie 2014 20:27
indiferenta !!!!!!!!!si sinceritatea ! asta ii doboara !garantat
kudika_956659
Postat pe 5 Martie 2014 13:46
buna
petre_boss
Postat pe 5 Martie 2014 13:50

Ce ii afecteaza din punct de vedere emotional???Adevarul!!
Ce ii deranjeaza??Franchetea cu care li se spune adevarul!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Martie 2014 13:51
Ce-i raneste cel mai tare pe barbati?

Aceleasi lucruri care le ranesc si pe femei.

Radu_Cristian_1
Postat pe 5 Martie 2014 16:43
atunci cand o femeie rosteste de doua ori mai multe cuvinte decat un barbat!
Titanika
Postat pe 5 Martie 2014 17:15
atunci cand sunt controlati cu explicatii !
Titanika
Postat pe 5 Martie 2014 17:17
Credeam ca-i vreun subiect nou. El e doar resuscitat :)

Indiferenta, in primul rand.
Dar si cand, intr-o relatie, constata ca femeia le e superioara prin educatie, intelect si, mai ales, atitudine.
kudika_957110
Postat pe 5 Martie 2014 18:21
De la: kudika_957110, la data 2014-03-05 18:21:52
Dar si cand, intr-o relatie, constata ca femeia le e superioara prin educatie, intelect si, mai ales, atitudine.


In multe cazuri daca se inteleg bine la pat si au acelas apetit sexual nu cred ca pe barbati ii deranjeaza prea mult ce ati spus.


Mai degraba pe ele cand se prind ca el le este mult prea inferior.
Radu_Cristian_1
Postat pe 5 Martie 2014 18:37
Nu-i chiar asa. Patul incepe sa scartaie cand el intelege ca ea, oricat de bine s-ar simti ei acolo, il face sa se simta inferior in societate, vrand-nevrand. Caci la un moment dat, oricat l-ar iubi pe un barbat, o femeie se satura sa pozeze in proasta. Fii sigur ca o femeie stie de la inceput cand alesul ei e mai limitat, dar, deh, dragostea mai e si oarba. Sau interesata.
Inca n-am inteles de ce exista impresia ca intr-o relatie totul se rezuma la sex.

kudika_957110
Postat pe 5 Martie 2014 19:07
Nu se rezuma totul la sex.
Cine zice asa ceva.
Poate pustii de 16-18 ani.

Pana la o anumita varsta, o parte destul de mare dintre barbati apreciaza suficient de mult sexul si din acest motiv daca sunt multumiti din acest punct de vedere sunt ceva mai intelegatori si dispusi la compromisuri.

Totul e sa nu fie folosite prea des metodele de ranire enumerate in cadrul acestui subiect.
Radu_Cristian_1
Postat pe 5 Martie 2014 19:59
Depinde de barbat, daca dai peste un "hipersensibil", sau peste unul care sufera de mania persecutiei sau care are impresia ca el este "l'ombelico del mondo" in acel cuplu si nu este tratat cu importanta si intaietatea la care se asteapta....atunci il "raneste" si faptul ca-i sufli in ceafa!
rondina
Postat pe 5 Martie 2014 20:20
De la: rondina, la data 2014-03-05 20:20:49Depinde de barbat, daca dai peste un "hipersensibil", sau peste unul care sufera de mania persecutiei sau care are impresia ca el este "l'ombelico del mondo" in acel cuplu si nu este tratat cu importanta si intaietatea la care se asteapta....atunci il "raneste" si faptul ca-i sufli in ceafa!


sufla-i si tu in alta parte..
Fulg-de-nea
Postat pe 5 Martie 2014 20:25
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-03-05 20:25:55
De la: rondina, la data 2014-03-05 20:20:49Depinde de barbat, daca dai peste un "hipersensibil", sau peste unul care sufera de mania persecutiei sau care are impresia ca el este "l'ombelico del mondo" in acel cuplu si nu este tratat cu importanta si intaietatea la care se asteapta....atunci il "raneste" si faptul ca-i sufli in ceafa!


sufla-i si tu in alta parte..

Doamne feri'...astia au toate defectele din lume!
rondina
Postat pe 5 Martie 2014 20:28
Parerea mea este ca nu trebuie ranit pentru ca nu e uman, in momentul apare ceva o neintelegere in relatie exista comunicarea!
Fulg-de-nea
Postat pe 5 Martie 2014 20:33
De la: rondina, la data 2014-03-05 20:28:04
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-03-05 20:25:55
De la: rondina, la data 2014-03-05 20:20:49Depinde de barbat, daca dai peste un "hipersensibil", sau peste unul care sufera de mania persecutiei sau care are impresia ca el este "l'ombelico del mondo" in acel cuplu si nu este tratat cu importanta si intaietatea la care se asteapta....atunci il "raneste" si faptul ca-i sufli in ceafa!


sufla-i si tu in alta parte..

Doamne feri'...astia au toate defectele din lume!

eh si tu acu'..de parca-i cineva perfect!
Fulg-de-nea
Postat pe 5 Martie 2014 20:35
”Ce îi rãnește, cel mai mult, pe bãrbați?”

Rãspuns dedicat rãufãcãtorilor
Nu existã ”pastila dureroasã” universalã, depinde de mai mulți factori. În general bãrbatul contemporan (excludem bãiat, bãițandru, flãcãu, puști, golan, etc) este ușor de rãnit fizic, dar nu-i atât de simplu de fãcut emoțional. Ar fi necugetat sã neglijãm una din calitãțile cu care este înzestrat bãrbatul, cu precãdere ”stabilitatea emoționalã”. Cea care în cobinație cu instabilitatea emoționalã al sexului frumos creazã echilibru. Chiar credeți cã pomenind de fostul sau atentând la mașinã, rãnește?! Sau infidelitatea?! Indiferența?!

Sunt elemente care pot rãni un bãrbat, însã nu orice femeie poate sã o facã.

În concluzie, scumpelor, treceți peste.



Volodet
Postat pe 7 Martie 2014 00:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
geoana viitorul presedinte 98 De la: Preaminunata 22 Iunie 2010 20:47
need an advice...... 32 De la: capriciosa 5 Septembrie 2009 20:05
tatal vitreg o problema?! 2 De la: Iannis 12 Iunie 2010 10:32
ADUC BANII FERCIREA? 138 De la: baby_jacks3187 26 Iulie 2012 04:53
vreu un sfat 23 De la: mihablonda 3 Mai 2010 00:33