Nu gasim nasi:(

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

aly_just_me Avatarul lui aly_just_me

5 mesaje

In primul rand BunŃ la toatŃ lumea!!Am si eu o mare problema: nu gasesc nasi!Vrem sa facem nunta la anu in vara..pana acum am vorbit cu prieteni ,cunostine..unii ne-au refuzat din motiv ca nu au posibilitati financiare,altii au fost de acord pe moment,iar la 2-3 ore dupa ce ajungeam acasa ne trezeam cu un telefon in care isi cereau scuze ca nu mai au cum sa ne cunune..Ce ar fi de facut?Va multumesc anticipat!!
Raporteaza abuz de limbaj
niko8 Avatarul lui niko8

625 mesaje

Felicitari si sa fiti fericiti,si in legatura cu nasii stai linistita pana la anul cu siguranta o sa.i gasiti
honeytunde Avatarul lui honeytunde

1 mesaj
Oras: bistrita

Felicitari Aly
Daca iti vine sa crezi, si eu sunt in situatia ta! Pe 5 septembrie, anul acesta am nunta, si deja 2 familii ne-au refuzat.
Insa acum am apelat la o fosta colega de liceu, si inca astept raspunsul. Viitorul meu sot nu mai are nici o optiune, si s-a oferit din oficiu un coleg de al lui.
Acum parca e mai bine, insa stiu prin ce treci, e tare greu in ziua de azi sa iti gasesti nanasi, mai greu decat un barbat care sa te ceara de sotie
Bafta va doresc, si sa aveti o viata frumoasa impreuna
P.S. I love you
Fosta membra Kudika.ro
ce disperare. e o onoare si un lucru deosebit sa fii nas, pacat ca unii refuza. eu cu prietenul meu avem deja 4 perechi care s-au oferit pana acum dar inca nu am stabilit cand ne casatorim.

sper sa gasiti repede si sa fiti fericiti.
ReLiA Avatarul lui ReLiA

16 mesaje

Felicitari si casa de piatra!!!! stai linistita o sa apara si nasii
aly_just_me Avatarul lui aly_just_me

5 mesaje

O sa am rabdare..sa vad ce se poate intampla!!va multumesc pt urari:*:*:*
elena1234 Avatarul lui elena1234

6 mesaje
Oras: tecuci

Felicitari!Pana la anul o sa va gasiti nasi.Si noi am fost in situatia voastra : ne-au lasat nasii cu doua luni inainte de nunta.Am zis ca ne crapa capul de nervi caci nunta se apropia si noi nasi nu gaseam.Cu trei saptamani inainte de nunta am gasit si suntem foarte multumiti de ei.Sunt niste oameni deosebiti.Casa de piatra!Mult noroc!
Fosta membra Kudika.ro
spuneti-le din start ca renuntati la orice pretentie financiara si o sa vedeti cati o sa accepte imediat Casa de piatra
Fosta membra Kudika.ro
cred ca trebuie sa mai ai un pic de rabdare si vei gasi si nasi pana la urma.nu alege pe oricine pt a va fi nasi,cred ca trebuie sa ai o relatie destul de stransa cu cei care vor fi nasi...:*:*:*
xxx
georgyanna2000 Avatarul lui georgyanna2000

25 mesaje
Oras: bucuresti

Va putem fii noi nasi.Vorbesc foarte serios. si de cununi si de botez.cine doreste id georgyanna2000
georgyanna2000 Avatarul lui georgyanna2000

25 mesaje
Oras: bucuresti

Ne-am casatorit de curand anul curent si ne dorim fini dar nu gasim
dutzu85 Avatarul lui dutzu85

7 mesaje

calmeazate ca totul o sa fie bine. si nu mai crede in prostiile ca "nu au bani", e o vrajeala de 2 lei vechi, ca nasi nu te costa mai mult de 10.000 roni, asa ca nu e o avere si nici nu poti face ceva cu ei, daca te refuza arata cat sunt de prieteni cu tine, mie daca mi-ar cere un prieten sa ii fiu nas as accepta fara sa stau pe ganduri, ar fi o onoare pt mine, acu vine partea proasta : trebuie sa ma recaasatoresc inainte de a fi nas
krisma29 Avatarul lui krisma29

2 mesaje

Buna, sunt Angela si.mi spun si eu pasu. am nunta in 12.11.2011 si nu am nasi. am avut, dar ne.au lasat balta. mai am doua luni si nu am gasit pe nimeni altcineva, am vb cu prieteni nu pot, am vb cu familia nu poate. Sunt faorte disperata si nu stiu ce sa fac???? daca m.ar putea ajuta cineva, sa faca un bine unui cuplu la inceput de drum. Suntem modesti asa ca nu ne trebuie un suport financiar foarte mare, pana la urma conteaza sa fie cineva cu noi.