Setari Cookie-uri

Sa ma mai intalnesc sau nu cu el? Doar pt Sex?

Am stat 2 ani si jumatate cu un tip.De un an de zile,faceam aproape fiecare ce vrea.Stiu sigur ca nu m-a inselat cu nimeni,nu s-a culcat cu nimeni cat am fost impreuna,chiar si atunci cand faceam ce vroiam.De 2 saptamani ne-am despartit,eu am pus punct,Ne vedeam de 2 ori pe saptamana,faceam sex si atat,eu plecam la Bucuresti si el ramanea la el acasa,la vreo 45 de km de Buc.Am hotarat ca nu se poate sa ne chinuim asa,si sa ne despartim,sa ramana intre noi doar o relatie de sex.Ne-am mai intalnit de 2 ori de atunci,doar pt sex.De o saptamana imi spunea ca nu vrea sa ma mai vada,si ca are pe altcineva,si nici macar pt sex nu vrea sa ne mai vedem,mi-a vorbit foarte urat,si ieri m-a sunat sa ma intrebe cand ne mai intalni si daca sunt de acord sa mai facem sex.S-a jurat ca inca ma iubeste si cum m-a iubit pe mine,nu o sa mai iubeasca pe nici una,dar ca totusi nu vrea mai mult,decat sex. Ce sa fac? Inca il iubesc,dar stiu ca nu mai poate fi nimik intre noi.Sa ma mai intalnesc cu el sau nu? Ajutoooor! :*
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:54
Nu are rost.Cum el si-a facut pe altcineva la fel poti face si tu;)ai orgoliul tau de femeie chit ca ai fost impreuna cu el 2 ani jumate si il iubesti.Asta este suferi un pic dar macar nu esti calcata in picoare.Parerea mea

Postat pe 28 Aprilie 2009 10:24
Si daca te mai intalnesti cu el din cand in cand pentru una mica, care e problema? Daca tu iti doresti sa faci sex cu el nu inseamna ca te umilesti, ci doar ca iti petreci timpul liber intr-un mod relaxant.:)
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:27
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 10:27:55Si daca te mai intalnesti cu el din cand in cand pentru una mica, care e problema? Daca tu iti doresti sa faci sex cu el nu inseamna ca te umilesti, ci doar ca iti petreci timpul liber intr-un mod relaxant.:)


nu lasa plasa de paiajeni sa isi gaseasca loc....................
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:29
Da dar de ce sa o vrea un barbat doar pentru asta?Cand poate si ea bine si frumos sa isi gaseasca altu:) cum a facut el..

Postat pe 28 Aprilie 2009 10:38
De la: yoyolina_19, la data 2009-04-28 10:38:07Da dar de ce sa o vrea un barbat doar pentru asta?Cand poate si ea bine si frumos sa isi gaseasca altu:) cum a facut el..



ca o da bine ......................... doamne doamne oare dc?!
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:41
Poate sa gaseasca altu sa i-o "dea" si mai bine.;)

Postat pe 28 Aprilie 2009 10:43
nuuuuuuuuu............ala e bun.......ca o vrea pt sex ..................
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:48
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 09:54:40Am stat 2 ani si jumatate cu un tip.De un an de zile,faceam aproape fiecare ce vrea.Stiu sigur ca nu m-a inselat cu nimeni,nu s-a culcat cu nimeni cat am fost impreuna,chiar si atunci cand faceam ce vroiam.De 2 saptamani ne-am despartit,eu am pus punct,Ne vedeam de 2 ori pe saptamana,faceam sex si atat,eu plecam la Bucuresti si el ramanea la el acasa,la vreo 45 de km de Buc.Am hotarat ca nu se poate sa ne chinuim asa,si sa ne despartim,sa ramana intre noi doar o relatie de sex.Ne-am mai intalnit de 2 ori de atunci,doar pt sex.De o saptamana imi spunea ca nu vrea sa ma mai vada,si ca are pe altcineva,si nici macar pt sex nu vrea sa ne mai vedem,mi-a vorbit foarte urat,si ieri m-a sunat sa ma intrebe cand ne mai intalni si daca sunt de acord sa mai facem sex.S-a jurat ca inca ma iubeste si cum m-a iubit pe mine,nu o sa mai iubeasca pe nici una,dar ca totusi nu vrea mai mult,decat sex. Ce sa fac? Inca il iubesc,dar stiu ca nu mai poate fi nimik intre noi.Sa ma mai intalnesc cu el sau nu? Ajutoooor! :*


S-a purtat urat deci nu te mai intalni pentru sex...nu ai de unde sa stii ca nu o sa se poarte urat si a doua oara...Spune-i ce simti si spune-i ca tu nu esti o carpa ca sa faca el ce vrea cu tine...Daca si-a gasit pe altcineva sa ramana cu dansa dar daca te iubeste cu adevarat sa lupte pentru tine.Nu te lasa calcata in picioare de absolut nimeni chiar daca tu inca il mai iubesti.Intr-o relatie trebuie sa fie doi...Iubire cu forta nu se poate...
camelusha83
Postat pe 28 Aprilie 2009 11:19
Nu-i problema":)) am mai facut-o:D si da,chiar o face foarte bine :(( poate daia nici nu accept sa fie cu alta:) mersi mult pt sfat
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:58
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 10:27:55Si daca te mai intalnesti cu el din cand in cand pentru una mica, care e problema? Daca tu iti doresti sa faci sex cu el nu inseamna ca te umilesti, ci doar ca iti petreci timpul liber intr-un mod relaxant.:)



Nu-i problema":)) am mai facut-o:D si da,chiar o face foarte bine :(( poate daia nici nu accept sa fie cu alta:) mersi mult pt sfat
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:59
De la: yoyolina_19, la data 2009-04-28 10:38:07Da dar de ce sa o vrea un barbat doar pentru asta?Cand poate si ea bine si frumos sa isi gaseasca altu:) cum a facut el..



Credeti ca nu l-am inselat cat am stat cu el?? :)) ba da,intr-o saptamana cu 3 prieteni comuni,si dupa ce ne-am despartit mi-a zis ca bravo mie ca am stiut sa-mi bat joc de el,ca m-am culcat cu cine am vrut eu si ca l-am luat de fraier :))
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:03
sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:08
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 16:58:49Nu-i problema":)) am mai facut-o:D si da,chiar o face foarte bine :(( poate daia nici nu accept sa fie cu alta:) mersi mult pt sfat


Gajica , eu nu am nimic impotriva folosirii barbatilor pentru sex in schimb ma stresez cand aud ca femeile accepta sa faca vrea barbatul

Pana mea , iti zice ca are pe alta , te jigneste si iti spune ca nici sa ti-o traga nu mai vrea si apoi vine sa-ti spuna ca te iubeste si ca e de acord doar sa ti-o traga .....nu crezi ca ceva nu e in regula aici ?

Oricat de mult te-ar manca ......mai bine o faci singura decat sa-i demonstrezi tipului ceva ce deja stie cum ca : te poate avea cand si cum doreste fara ca macar sa-ti ofere impresia ca ar vrea mai mult de la tine .....data viitoare taxeaza-l de vreme ce te tine pe post de c !
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:09
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:10
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:03:18
De la: yoyolina_19, la data 2009-04-28 10:38:07Da dar de ce sa o vrea un barbat doar pentru asta?Cand poate si ea bine si frumos sa isi gaseasca altu:) cum a facut el..



Credeti ca nu l-am inselat cat am stat cu el?? :)) ba da,intr-o saptamana cu 3 prieteni comuni,si dupa ce ne-am despartit mi-a zis ca bravo mie ca am stiut sa-mi bat joc de el,ca m-am culcat cu cine am vrut eu si ca l-am luat de fraier :))


De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 16:59:21[Nu-i problema":)) am mai facut-o:D si da,chiar o face foarte bine :(( poate daia nici nu accept sa fie cu alta:) mersi mult pt sfat


Adica ....tipu f ute al dracu de bine si cu toate astea l-ai inselat cu 3 prieteni comuni ?
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:11
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:10:52
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???


cu tine oricand mi-o pun
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:11
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-28 17:11:51
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:03:18
De la: yoyolina_19, la data 2009-04-28 10:38:07Da dar de ce sa o vrea un barbat doar pentru asta?Cand poate si ea bine si frumos sa isi gaseasca altu:) cum a facut el..



Credeti ca nu l-am inselat cat am stat cu el?? :)) ba da,intr-o saptamana cu 3 prieteni comuni,si dupa ce ne-am despartit mi-a zis ca bravo mie ca am stiut sa-mi bat joc de el,ca m-am culcat cu cine am vrut eu si ca l-am luat de fraier :))


De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 16:59:21[Nu-i problema":)) am mai facut-o:D si da,chiar o face foarte bine :(( poate daia nici nu accept sa fie cu alta:) mersi mult pt sfat


Adica ....tipu f ute al dracu de bine si cu toate astea l-ai inselat cu 3 prieteni comuni ?


nici eu nu as fi cautat alta pu tza daca dadea bine
pupici iris
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:12
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-28 17:11:51
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:03:18
De la: yoyolina_19, la data 2009-04-28 10:38:07Da dar de ce sa o vrea un barbat doar pentru asta?Cand poate si ea bine si frumos sa isi gaseasca altu:) cum a facut el..



Credeti ca nu l-am inselat cat am stat cu el?? :)) ba da,intr-o saptamana cu 3 prieteni comuni,si dupa ce ne-am despartit mi-a zis ca bravo mie ca am stiut sa-mi bat joc de el,ca m-am culcat cu cine am vrut eu si ca l-am luat de fraier :))


De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 16:59:21[Nu-i problema":)) am mai facut-o:D si da,chiar o face foarte bine :(( poate daia nici nu accept sa fie cu alta:) mersi mult pt sfat


Adica ....tipu f ute al dracu de bine si cu toate astea l-ai inselat cu 3 prieteni comuni ?


da iris,insa a uitat sa itzi spuna ca tipul desi fara egal la pat,avea el un defect...isi tzinea doua dejte in c u r....la el........in timpul actului sexual.......
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:13
"Pana mea , iti zice ca are pe alta , te jigneste si iti spune ca nici sa ti-o traga nu mai vrea si apoi vine sa-ti spuna ca te iubeste si ca e de acord doar sa ti-o traga .....nu crezi ca ceva nu e in regula aici ?"
Nu mi se pare nimic in neregula..

Acu' intr-un ton un pic mai serios, sexul intr-un asemenea context e indicat daca nu se urmaresc implicatii sentimentale. Partenerii se cunosc, stiu ce le place fiecaruia, nu se streseaza cu tot felul de prostii...
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:13
Gajica , eu nu am nimic impotriva folosirii barbatilor pentru sex in schimb ma stresez cand aud ca femeile accepta sa faca vrea barbatul

Pana mea , iti zice ca are pe alta , te jigneste si iti spune ca nici sa ti-o traga nu mai vrea si apoi vine sa-ti spuna ca te iubeste si ca e de acord doar sa ti-o traga .....nu crezi ca ceva nu e in regula aici ?

Oricat de mult te-ar manca ......mai bine o faci singura decat sa-i demonstrezi tipului ceva ce deja stie cum ca : te poate avea cand si cum doreste fara ca macar sa-ti ofere impresia ca ar vrea mai mult de la tine .....data viitoare taxeaza-l de vreme ce te tine pe post de c ! [/quote]


Stii,m-am gandit sa-l refuz de data asta si sa vad cum reactioneaza si cum se poarta pe urma,Chestia ca si-a gasit pe alta e minciuna,spune asta sa ma faca geloasa,numai ca eu nu ma atac deloc si fac tot ceea ce vreau.Chiar in seara cand ne-am despartit,m-am culcat cu cel mai mare dusman al lui,cu care l-am mai inselat si de care a aflat, Imi place cum maf... :d scuze,si daia il vreau! :(
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:13
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:11:59
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:10:52
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???


cu tine oricand mi-o pun


no ase
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:13
sa te f ta biine.........ce sa zic.........traiasca scu la !!!!!!!!!!!
ma blocasi.........................
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:15
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:11:59
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:10:52
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???


cu tine oricand mi-o pun



ESTI BOY???
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:16
nu te mai culca s tu cu toti cand te desparti.............o fi prost sa mai vina la tine..............
serios acum...............
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:16
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:16:09
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:11:59
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:10:52
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???


cu tine oricand mi-o pun



ESTI BOY???


matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:16
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:16:09
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:11:59
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:10:52
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???


cu tine oricand mi-o pun



ESTI BOY???


nu............suntem lesbi
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:17
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:17:09
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:16:09
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:11:59
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:10:52
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:08:01sexul il il faci cu oricine.......orice barbat e amator de sex cu femei disponibile..............dar trebuie sa te gandesti ca nu esti un bun comestibil pt ei........fa-o ca iti doresti,ca iti place.......fa-o cu cineva care merita
problema e ca ,cam rar gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa te respecte la valoarea ta

tine minte!!!!!!!!!!!!!


ingerash,tzi-o pui cu mine in seara asta???


cu tine oricand mi-o pun



ESTI BOY???


nu............suntem lesbi


cracealaaaaa,hai ca viiiiin
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:17
astepttttttttttttttttttttttt

just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:18
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:12:36 nici eu nu as fi cautat alta pu tza daca dadea bine
pupici iris


Pupici draga mea pai de aia am si intrat in discutie pentru ca nu mi se pare normal sa te duci sa cauti alta cand ai deja acasa ce-ti trebuie
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce credeti? 19 De la: kentfarafiltru 5 Decembrie 2009 15:35
mi-e frik...!!! 11 De la: _Cryssa_ 9 Februarie 2011 12:05
exista fete serioase? 38 De la: felixcat 27 Ianuarie 2011 19:16
... 5 De la: kudika074029 31 Octombrie 2009 01:00
E vremea lui 15 De la: dolcik1 9 Iulie 2009 14:46