Setari Cookie-uri

Parerea voastra!

Sunt si eu curioasa ce parere aveti despre femeiile cu "carnita" pe ele sau cele slabute?(intrebarea asta cred ca e adresata barbatilor mai mult oricum si femeia isi poate da cu parerea) am ales sa adresez aceasta intrebare ca am foarte multi amici care se contrazic aproximativ in fiecare zi pe aceasta tema.Mulumesc!
bruneta21
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:15
Multumesc(scuze de gresala)
bruneta21
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:25
Ce legatura are asta cu rubrica Horoscop?
Amora
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:33
De la: Amora, la data 2009-04-28 16:33:02Ce legatura are asta cu rubrica Horoscop?


aceeasi legatura care o are forumul cu tine..........
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:39
Posibil sa nu aibe nici o legatura dar este prima oara cand fac astfel de subiect,nu toata lumea e experta in asa ceva,exista probabilitatea sa si gresim,eu am pus o astfel de intrebare ca eram curioasa nu cred ca am dat in cap la nimeni.Oricum imi cer scuze de gresala data vitoare daca v-a mai fi voi fi mai atenta
bruneta21
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:47
De la: bruneta21, la data 2009-04-28 16:47:58Posibil sa nu aibe nici o legatura dar este prima oara cand fac astfel de subiect,nu toata lumea e experta in asa ceva,exista probabilitatea sa si gresim,eu am pus o astfel de intrebare ca eram curioasa nu cred ca am dat in cap la nimeni.Oricum imi cer scuze de gresala data vitoare daca v-a mai fi voi fi mai atenta


stai linistita si nu mai da explicatzii nimanui.
scrii ce vrei,unde vrei si cand vrei ca doar nu te costa nimik.
aaa,si invatza sa nu itzi mai ceri scuze....nu aici...crede-ma.
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:50
Iti multumesc Laura de sfaturi nu am stiut cum se procedeaza pa`aici,dar acum imi dau seama cam cum este!Vroiam si eu sa imi ajut amicii ca sa le spun si parerile (femeilor si ale barbatilor) in legatura cu asta,iar eu de obicei imi cer scuze cand vad ca am gresit si avand cei 7 ani de acasa.Oricum iti multumesc Laura
bruneta21
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:02
De la: bruneta21, la data 2009-04-28 17:02:14Iti multumesc Laura de sfaturi nu am stiut cum se procedeaza pa`aici,dar acum imi dau seama cam cum este!Vroiam si eu sa imi ajut amicii ca sa le spun si parerile (femeilor si ale barbatilor) in legatura cu asta,iar eu de obicei imi cer scuze cand vad ca am gresit si avand cei 7 ani de acasa.Oricum iti multumesc Laura


dar chiar nu ai gresit cu nimik.
aici e legea junglei draga mea iar cand intri o faci ca fiind leu........capishi????
altfel itzi vei pierde pielea....si ar fi pacat.
altfel e un forum tare fain,razi cu lacrimi iar daca intri in joc te distrezi de minune.,plus te potzi alege cu prieteni minunatzi.........
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:08
Mie ca barbat imi place ca o femeie sa aiba forme. Notiunea de "slaba" e dusa de multe la extrem si genereaza efectul opus celui cautat. Ce rugaminte as avea eu in schimb...daca te-am ales inseamna ca te plac, asa ca nu ma termina psihic toata ziua "ce grasa sunt...vai...ce grasa sunt...vaaaaaii..m-am ingrasat" cand ti stii ca ai 50 de kilograme si daca sufla vantu mai tare te ia pe sus.
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:08
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:08:52Mie ca barbat imi place ca o femeie sa aiba forme. Notiunea de "slaba" e dusa de multe la extrem si genereaza efectul opus celui cautat. Ce rugaminte as avea eu in schimb...daca te-am ales inseamna ca te plac, asa ca nu ma termina psihic toata ziua "ce grasa sunt...vai...ce grasa sunt...vaaaaaii..m-am ingrasat" cand ti stii ca ai 50 de kilograme si daca sufla vantu mai tare te ia pe sus.


iradiatule,sunt de-a ta
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:09
Ms de raspuns si sincer ma bucur ca ma baga cineva si pe mine in seama si am sa bag la capsor ce a spus si Laura..tnks
bruneta21
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:12
De la: bruneta21, la data 2009-04-28 17:12:51Ms de raspuns si sincer ma bucur ca ma baga cineva si pe mine in seama si am sa bag la capsor ce a spus si Laura..tnks


no problem,putem vb in prv.
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:15
De la: bruneta21, la data 2009-04-28 16:15:33Sunt si eu curioasa ce parere aveti despre femeiile cu "carnita" pe ele sau cele slabute?(intrebarea asta cred ca e adresata barbatilor mai mult oricum si femeia isi poate da cu parerea) am ales sa adresez aceasta intrebare ca am foarte multi amici care se contrazic aproximativ in fiecare zi pe aceasta tema.Mulumesc!


Eu sunt genu de barbat caruia ai plac slabutzele....insa imi aduc aminte ca am avut acum catziva ani o discutzie cu un tovaras' care era combinat cu o tipa....ca cu 80kg mai mare ca mine

Frate, ce e cu tine , ti-ai luat dulap la purtator , cand te vede cineva pe strada cu gajika.... o sa zica ca esti plin de bani , ca aia mananca cat 4 ....

El imi spune: pai frate , mie imi plac astea , ca am pe ce sa pun mana....

Bine bine , ai pe ce sa pui mana .....tu si jumate din cartier

Deci , unii cu slabele , altzii cu grasele....
yneedlove
Postat pe 28 Septembrie 2009 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
spuneti-i si mie ceva pt cresterea parului.....am tot folosit tratam naturiste...trat de la gerovital cu petrol...am folosit ulei de ricin ,,,,si nimik..va rog afutati-ma...va multumesc 7 De la: kudika070433 28 Septembrie 2009 14:40
varsatoare caut sagetator 12 De la: AnaRose 28 Februarie 2012 10:34
buna 1 De la: Anelissa 22 Aprilie 2009 14:25
barbatul capricorn.... 2 De la: kudika_982064 5 Martie 2015 11:13
compatibilitatea dintre zodii 38 De la: kudika030384 31 Mai 2009 22:56