Setari Cookie-uri

barbatul rac tot ce stiti despre el,cum il tii aproape?

am si eu o relatie cu un rac si suntem in cearta mai bine de o luna si tace in continuare numi explica nimik am facut conkluzia ca are pe alta ....nici nu mai stiu ce sa mai cred
kudika096594
Postat pe 15 Mai 2010 11:36
am o relatie cu un rac ...de 6 luni.Deobicei e vorbarets , o fire deschisa , cu energie multa.In cazul meu , cand el tace e pentru ca i'am gresit cu ceva...si nu vb pana nu mi dau eu seama ce s'a intamplat.
Incearca sa vb cu el...ca la urma urmei rezolvam pbl prin comunicare:P .
duphz
Postat pe 18 Mai 2010 00:01
in general sunt fideli, daca au ganduri serioase sau daca sunt impicati ca si intr-o casatorie. cu toate astea daca li se ofera vreo femeie pe tava nu vor rata "ocazia" si vor profita macar o data de aceasta oferta, depinde de context... insa, fiind firi sensibile si boeme fug de jocul dublu, deci nu va dura f mult aventura lor cu o alta femeie!ca sa-l tii langa tine trebuie sa tii cont de sensibilitatea lor, de nevoia lui de libertate, sa-ti masori cuvintele, sa nu te iei de mama lui, sa fii o femeie blanda, sa-i gatesti mancarea preferata, iar daca se inchide in el nu cauta cu disperare sa afli ce are... sunt starile lor frecvente cand li se pune pata, fie si din senin, dar sunt baieti buni! ce ne-am face fara raci???succes!
adradamura
Postat pe 24 Iulie 2010 10:46
Ca tot omul , vrea sa spuna cu voce tare ce are de zic.Asa ca nu ezita sa'l intrebi daca vrea sa mai continuatsi.Si totusi poate are alte probleme...si nu tsine de relatsii...fie ca esti tu fie ca e alta.
Si zic din nou , in cazul meu trebuie sa'i arat mereu ca apreciez tot ce face,altfel imi reproseaza, treuie sa 'l alint (imi place sa fac asta) , trebuie mereu dadacit.
Si tind sa cred ca are alte probleme...
Va fi mult mai bine daca ii ceri sa ti spuna adevarul, oricare ar fi el.BAFTA:)

Aah , am citit ca indiferentsa pentru el e ceva fatal :)).Si ..iar vin cu presupusul ..poate daca nu'i acorzi atata atentie o perioada de timp , vine singur inapoi.
duphz
Postat pe 24 Iulie 2010 18:08
De la: kudika096594, la data 2010-05-15 11:36:40am si eu o relatie cu un rac si suntem in cearta mai bine de o luna si tace in continuare numi explica nimik am facut conkluzia ca are pe alta ....nici nu mai stiu ce sa mai cred

barbatii raci .....mofturosi,pretentiosi,mereu nemultumiti si pusi pe cearta,fideli in schimb,dar eu ma lepad d unul....to complicate 4me
sweet_heart
Postat pe 24 Iulie 2010 18:33
iubitul meu e in zodia rac si pot spune ca e cel mai ibtelegator baiat pe care l am intalnit,fff de incredere pe toate planurile,linijtit,tandru..si in pat e bestial...:Pva doresc sa intalniti si voi asa cv:
kudika294880
Postat pe 25 Iulie 2010 20:10
tocmai am terminat o relatie de 5 ani jumatate cu un rac.da e tandru doar cand vrea,adica nu foarte des,e foarte comod de fel,linistit,dar foarte ASCUNS,IMPREVIZIBIL.fetelor aveti grija.tace dar le face.nu va incredeti intrutotul cand e vb de un barbat rac.nu a fost violent niciodata in cei 5 ani.insa cand ne am despartit si a dat arama pe fata,cand a incercat sa dea in mine.tin sa specific ca ne am desp din cauza monotoniei.eu ma saturasem de comoditatea lui.adica lenea lui mai pe romaneste.
amyboy
Postat pe 25 Iulie 2010 20:17
dar de ce e atat de importanta zodia asta, bat-o vina de zodie? aia il face pe om??
din cate stiu eu zodia are 2 parti, una pozitiva si una negativa daca tot la zodii sunteti. o persoana le poate avea pe cele positive si una pe cele negative, deci nu are rost sa te gandesti la asta.
Cand cunosti un barbat il intrebi ce zodie e ????
GOD
clau19
Postat pe 25 Iulie 2010 20:32
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:32:09dar de ce e atat de importanto zodia asta, bat-o vina de zodie? aia il face pe om??
din cate stiu eu zodia are 2 parti, una pozitiva si una negativa daca tot la zodii sunteti. o persoana le poate avea pe cele positive si una pe cele negative, deci nu are rost sa te gandesti la asta.
Cand cunosti un barbat il intrebi ce zodie e ????
GOD


DA DAAAA ce zodie e,data nasterii,ora ...sa vad ce scrie in stele
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 20:35
De la: Barbie30, la data 2010-07-25 20:35:52
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:32:09dar de ce e atat de importanto zodia asta, bat-o vina de zodie? aia il face pe om??
din cate stiu eu zodia are 2 parti, una pozitiva si una negativa daca tot la zodii sunteti. o persoana le poate avea pe cele positive si una pe cele negative, deci nu are rost sa te gandesti la asta.
Cand cunosti un barbat il intrebi ce zodie e ????
GOD


DA DAAAA ce zodie e,data nasterii,ora ...sa vad ce scrie in stele

bou, 35 ianuarie, 00:00
clau19
Postat pe 25 Iulie 2010 20:37
"Scrie in steleee ca vom fi mereuuu..... Ce conteaza ce zodie?.....la bine si la greuuuu
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 20:43
nu-l lasi sa dea inapoi! Atat de mult conteaza zodia...personalitatea si caracterul nu, de astea trebuie sa ti cont!
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iulie 2010 20:44
De la: Barbie30, la data 2010-07-25 20:43:56"Scrie in steleee ca vom fi mereuuu..... Ce conteaza ce zodie?.....la bine si la greuuuu




anastasia_m
Postat pe 25 Iulie 2010 20:45
Daca ai un comportament mai rece ...nu i 'i nimic.Racul o sa te incalzeasca cu atata iubire.:D
duphz
Postat pe 28 Iulie 2010 00:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum esti in pat in functie de zodie 318 De la: edv 9 Octombrie 2009 14:42
KARISSA 1 De la: Claudia_Maier_1 15 Martie 2011 16:27
eu rac el balanta.... 11 De la: kudika345462 29 Decembrie 2010 16:32
Fata Scorpion vs. Baiatul Berbec 1 De la: Lady_Shadow 8 Mai 2010 20:12
ea pesti el varsator(18feb) 7 De la: oanzy 14 Decembrie 2009 09:47