Setari Cookie-uri

buna

am si eu o nelemurire.......am facut un chiuretaj acum o luna si 4 zile si inca nu mi/a venit ciclul.mi/am facut un test de sarcina si mi/a iesit pozitiv.am sunat la clinica care mi/a practicat avortul si mi/a spus ca e normal sa/mi iasa testul pozitiv.acum am dureri abdominale......oare tre sa/mi vina ciclul???precizez ca am avut contacte sexuale neprotejate insa cu griija.e posibil sa fi ramas iar insarcinata??ast un raspuns.multumesc

Postat pe 28 Aprilie 2009 17:36
De la: kudika018020, la data 2009-04-28 17:36:09am si eu o nelemurire.......am facut un chiuretaj acum o luna si 4 zile si inca nu mi/a venit ciclul.mi/am facut un test de sarcina si mi/a iesit pozitiv.am sunat la clinica care mi/a practicat avortul si mi/a spus ca e normal sa/mi iasa testul pozitiv.acum am dureri abdominale......oare tre sa/mi vina ciclul???precizez ca am avut contacte sexuale neprotejate insa cu griija.e posibil sa fi ramas iar insarcinata??ast un raspuns.multumesc


Doaaaaaaamneeeeee
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:37
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:37:06
De la: kudika018020, la data 2009-04-28 17:36:09am si eu o nelemurire.......am facut un chiuretaj acum o luna si 4 zile si inca nu mi/a venit ciclul.mi/am facut un test de sarcina si mi/a iesit pozitiv.am sunat la clinica care mi/a practicat avortul si mi/a spus ca e normal sa/mi iasa testul pozitiv.acum am dureri abdominale......oare tre sa/mi vina ciclul???precizez ca am avut contacte sexuale neprotejate insa cu griija.e posibil sa fi ramas iar insarcinata??ast un raspuns.multumesc


Doaaaaaaamneeeeee



Posibil :( mai bine ti-ai face un control,nu suntem medici!
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:38
deci faci chirotaj si dupaia continui sa faci neprotejat?

bestiutza_relouded
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:38

din cate stiam io nu ai voie sa faci sex 40 de zile dupa ce faci avort .... te mananca piz.da rau de tot nu gluma...
de ziua ta cere.i lui Dumnezeu sa.ti mai dea niste minte ca nu ai deloc
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:43
Nu spune nimeni sa nu faci sex , dar macar protejeaza-te ...ce-i asa greu ?!!!
Maine poimaine o sa plangi pe forum ca nu mai poti tine o sarcina ....
aurasha
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:57
draga mea,
la fel stiam si eu k dupa un chiuteraj nu ai voie cel putin 2 saptamani sa ai contact sexual...dar poate nu mai rezistai;;)incerc sa te inteleg...dar mie greu...de ce nu va-ti protejat?
Rosallinda
Postat pe 14 Iunie 2009 11:22
Uhmm...
Unii oameni chiar nu stiu de capul lor. Mie mi s-a rupt de 2 ori prezervativul, in 2 relatii diferite, si am avut emotii, sa nu raman insarcinata, si altele nu mai pot de fericire. Nu stii sa te intinzi cat ti-e plapuma!
breathemein
Postat pe 14 Iunie 2009 11:44
De la: kudika018020, la data 2009-04-28 17:36:09am si eu o nelemurire.......am facut un chiuretaj acum o luna si 4 zile si inca nu mi/a venit ciclul.mi/am facut un test de sarcina si mi/a iesit pozitiv.am sunat la clinica care mi/a practicat avortul si mi/a spus ca e normal sa/mi iasa testul pozitiv.acum am dureri abdominale......oare tre sa/mi vina ciclul???precizez ca am avut contacte sexuale neprotejate insa cu griija.e posibil sa fi ramas iar insarcinata??ast un raspuns.multumesc


draga e foarte mare pacat sa avortezi,gandeste-te ca in tine e o viata chiar daca u nu o vezi..de ficare data cand avortezi ucizi un ingeras mic care nu are nici o vina ca u nu constientizezi cea ce faci..sa ramai insarcinata e o binecuvantare de la Dumnezeu,nu un lucru de care poti scapa de fiecare data cand u nu te protejezi..sunt atatea femei pe lumea asta care nu pot avea copi si u ii dai afara unul dupa altul ca pe niste lucruri nefolositoare..daca nu te poti stapani,cum au zis si fetele..PROTEJAZATE!
rahella
Postat pe 14 Iunie 2009 11:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alex are nevoie urgenta de ajutor!!! 54 De la: iffiuanamaria 5 Noiembrie 2009 14:59
Salina Din Oras, prima salina artificiala din Timisoara 1 De la: SalinaDinOras 6 Iunie 2010 15:08
ajutor..simt ca innebunesc ! 16 De la: kudika502950 2 Martie 2014 14:42
Pediculoza cum scapam de paduchi si cu ce ne tratam 69 De la: kudika_35387 14 Aprilie 2014 22:21
Alcolismul 6 De la: nocturnalia 4 Mai 2009 08:37