Setari Cookie-uri

Bioenergia

In ultimul timp am descoperit k am o groaza de puteri ciudate.....simt aura,i fara sa ating mana persoanei ,o fac sa o doara toate oasele (chiar iam amortzito la unu)simt punctele bioenergetice ji dak apas pe unele puncte il se simte mai relaxat dupaia iar dak tzin mai mult i se face rau,am incercat la o persoana sa ii tratez o durere de cap ji ia trecut ei da a inceput sa ma doara pe mine , simt bioenergia ji pot so controlez ji ma curentez cateodata ji de 50 de ori pe zi+multe altele ji aji vrea sa fac un test pt bioenergie.Jtie cnv unde este un astfel de loc???In scz dak se poate
r_a_z_v_97
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:24
De la: kudika018021, la data 2009-04-28 20:24:26In ultimul timp am descoperit k am o groaza de puteri ciudate.....simt aura,ji fara sa ating mana persoanei ,o fac sa o doara toate oasele (chiar iam amortzito la unu)simt punctele bioenergetice ji dak apas pe unele puncte il se simte mai relaxat dupaia iar dak tzin mai mult i se face rau,am incercat la o persoana sa ii tratez o durere de cap ji ia trecut ei da a inceput sa ma doara pe mine , simt bioenergia ji pot so controlez ji ma curentez cateodata ji de 50 de ori pe zi+multe altele ji aji vrea sa fac un test pt bioenergie.Jtie cnv unde este un astfel de loc???In Suceava dak se poate
....scz k am scris rau
r_a_z_v_97
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:26
Incercati pe site-ul www.magie.xhost.ro. Sunt multe lucruri interesante, poate gasiti si ceea ce va intereseaza din acest domeniu.
kudika008029
Postat pe 29 Aprilie 2009 20:11
De la: r_a_z_v_97, la data 2009-04-28 20:24:26In ultimul timp am descoperit k am o groaza de puteri ciudate.....simt aura,i fara sa ating mana persoanei ,o fac sa o doara toate oasele (chiar iam amortzito la unu)simt punctele bioenergetice ji dak apas pe unele puncte il se simte mai relaxat dupaia iar dak tzin mai mult i se face rau,am incercat la o persoana sa ii tratez o durere de cap ji ia trecut ei da a inceput sa ma doara pe mine , simt bioenergia ji pot so controlez ji ma curentez cateodata ji de 50 de ori pe zi+multe altele ji aji vrea sa fac un test pt bioenergie.Jtie cnv unde este un astfel de loc???In scz dak se poate



sa nu ma atingi niciodata da????
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 20:19
si ai doar 11 ani
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 20:20
traiasca JJJJJJJJJJJJJJ-uuuuuuuu"..........!!!..........
etta
Postat pe 9 Mai 2009 16:26
Super tare! Vad ca esti din Suceava. De acolo sunt si eu dar...de un an stau in Bucuresti. Te sfatuiesc sa ai mare grija ce faci si la cine mergi. Cu lucrurile astea nu te joci! Poti sa-ti faci rau si tie si celor din jur daca nu stii cum sa le controlezi. In Suceava nu stiu la cine ai putea merge si...sincer...nu stiu daca este cineva care intr-adevar sa se priceapa. Am auzit de d-na Alexandra Mosneaga din Bucuresti. Ea te-ar putea ajuta. Uite nr de la cabinetul ei: 021/3135883. Daca e adevarat ce zici, merita sa platesti pe cineva sa te ajute, indiferent cat costa...numai nu pe oricine.
Alexandra_Horecica
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa interviu 2 De la: ella_c 31 Martie 2010 12:35
cum sa ii zic unui baiat ca imi place 31 De la: thadoogback 2 Iunie 2011 19:21
Agent imobiliar?! 3 De la: kudika330764 22 Noiembrie 2010 07:20
sunt batrana 99 De la: brasoveank 17 Aprilie 2014 11:19
P.F.A. vs. S.R.L. 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:38