Bioenergia

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Bioenergia: (5 din 1 vot)

r_a_z_v_97 Avatarul lui r_a_z_v_97

2 mesaje
Oras: suceava

In ultimul timp am descoperit k am o groaza de puteri ciudate.....simt aura,i fara sa ating mana persoanei ,o fac sa o doara toate oasele (chiar iam amortzito la unu)simt punctele bioenergetice ji dak apas pe unele puncte il se simte mai relaxat dupaia iar dak tzin mai mult i se face rau,am incercat la o persoana sa ii tratez o durere de cap ji ia trecut ei da a inceput sa ma doara pe mine , simt bioenergia ji pot so controlez ji ma curentez cateodata ji de 50 de ori pe zi+multe altele ji aji vrea sa fac un test pt bioenergie.Jtie cnv unde este un astfel de loc???In scz dak se poate
Raporteaza abuz de limbaj
r_a_z_v_97 Avatarul lui r_a_z_v_97

2 mesaje
Oras: suceava

De la: kudika018021, la data 2009-04-28 20:24:26In ultimul timp am descoperit k am o groaza de puteri ciudate.....simt aura,ji fara sa ating mana persoanei ,o fac sa o doara toate oasele (chiar iam amortzito la unu)simt punctele bioenergetice ji dak apas pe unele puncte il se simte mai relaxat dupaia iar dak tzin mai mult i se face rau,am incercat la o persoana sa ii tratez o durere de cap ji ia trecut ei da a inceput sa ma doara pe mine , simt bioenergia ji pot so controlez ji ma curentez cateodata ji de 50 de ori pe zi+multe altele ji aji vrea sa fac un test pt bioenergie.Jtie cnv unde este un astfel de loc???In Suceava dak se poate
....scz k am scris rau
kudika008029 Avatarul lui kudika008029

1 mesaj

Incercati pe site-ul www.magie.xhost.ro. Sunt multe lucruri interesante, poate gasiti si ceea ce va intereseaza din acest domeniu.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: r_a_z_v_97, la data 2009-04-28 20:24:26In ultimul timp am descoperit k am o groaza de puteri ciudate.....simt aura,i fara sa ating mana persoanei ,o fac sa o doara toate oasele (chiar iam amortzito la unu)simt punctele bioenergetice ji dak apas pe unele puncte il se simte mai relaxat dupaia iar dak tzin mai mult i se face rau,am incercat la o persoana sa ii tratez o durere de cap ji ia trecut ei da a inceput sa ma doara pe mine , simt bioenergia ji pot so controlez ji ma curentez cateodata ji de 50 de ori pe zi+multe altele ji aji vrea sa fac un test pt bioenergie.Jtie cnv unde este un astfel de loc???In scz dak se poate

sa nu ma atingi niciodata da????
Sweet Little Devil
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

si ai doar 11 ani
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
traiasca JJJJJJJJJJJJJJ-uuuuuuuu"..........!!!..........
Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei........TRAIESTE CLIPA !!!....
Fosta membra Kudika.ro
Super tare! Vad ca esti din Suceava. De acolo sunt si eu dar...de un an stau in Bucuresti. Te sfatuiesc sa ai mare grija ce faci si la cine mergi. Cu lucrurile astea nu te joci! Poti sa-ti faci rau si tie si celor din jur daca nu stii cum sa le controlezi. In Suceava nu stiu la cine ai putea merge si...sincer...nu stiu daca este cineva care intr-adevar sa se priceapa. Am auzit de d-na Alexandra Mosneaga din Bucuresti. Ea te-ar putea ajuta. Uite nr de la cabinetul ei: 021/3135883. Daca e adevarat ce zici, merita sa platesti pe cineva sa te ajute, indiferent cat costa...numai nu pe oricine.
Fashion Designer http://alexandrahorecica.wordpress.com/ http://www.flickr.com/photos/42837251@N08/sets/72157622308703921/ http://www.youtube.com/watch?v=mBPOtvxPZTk