Step dance aerobic

Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

În Iași, găsesc așa ceva? Vreau step în ritm de dance, nu cu exerciții repetate de mii de ori.

Cum e în clipurile astea:
www.youtube.com/watch?v=mjSBYVHMeOo
www.youtube.com/watch?v=QpQlamny15s&feature=channel
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: Mel0dy, la data 2009-04-28 21:31:43În Iași, găsesc așa ceva? Vreau step în ritm de dance, nu cu exerciții repetate de mii de ori.

www.youtube.com/watch?v=QpQlamny15s&feature=channelbine soro ia zi imi dai si mie nr tauu
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Nu văd la ce ți-ar folosi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Mel0dy, la data 2009-04-28 21:40:03Nu văd la ce ți-ar folosi.
pai cum la ce soro sa ne combinam si noiiiiii
donnadonna Avatarul lui donnadonna

2 mesaje

De la: , la data 2009-04-28 21:31:43În Iași, găsesc așa ceva? Vreau step în ritm de dance, nu cu exerciții repetate de mii de ori.

www.youtube.com/watch?v=QpQlamny15s&feature=channel[/quote]

Hello,
Ai gasit, pana la urma? La noi in Romania deocamdata nu se face un step aerobic foarte complex din punctul de vedere al coregrafiei, inca nu avem profesori, dar se progreseaza, se VREA, si asta e important. Eu am invatat mult mai mult ducandu-ma pe afara, prin nordul Europei, si incerc (cu succes) sa aduc step aerobicul si la mine in oras...dar cum spui tu, in 32 de masuri (bloc de 8 x 4), nu acelasi exercitiu repetat de mai multe ori.
Poate mai vorbim. Sper sa se faca o comunitate serioasa de step aerobic, lia si hi-lo si la noi in tara, in curand.

"Sportivement"
Donna
Karamazov Avatarul lui Karamazov

1 mesaj

Se face Step-dance in Brasov / Codlea, dar dupa 1 ian, doar in brasov, la un nivel destul de ok, zic eu... Judecat voi daca e mai mult decat 'o mie de pasi identici, la infinit ;)' www.dancesteplucia.blogspot.com
Bafta!