Mesaje private!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Mesaje private!!! : (4.3 din 3 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Deoarece nu intotdeauna funcioneaza raportarea mesajelor .....ei bine va propun sa le faceti publice
Astfel....la sfarsitul anului.....vom acorda premiile de rigoare....
Spor la cautat
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
yza79 Avatarul lui yza79

270 mesaje

De la: andreea1976, la data 2009-08-18 14:11:00Deoarece nu intotdeauna funcioneaza raportarea mesajelor .....ei bine va propun sa le faceti publice
Astfel....la sfarsitul anului.....vom acorda premiile de rigoare....
Spor la cautat

nu ai stat prea mult pe ganduri
Raporteaza abuz de limbaj
Nu uita ca si cel mai frumos trandafir are spini!!!
yza79 Avatarul lui yza79

270 mesaje

sa ma consider coautoare la acest topic?????
Nu uita ca si cel mai frumos trandafir are spini!!!

3916 mesaje

daca am deschis subiectul....sa incep eu
aveam odata scris la status....ca nu accept cereri de prietenie fara un mesaj...in special de la noi veniti pe forum......ei bine....drept urmare...m-am trezit cu urmatorul mesaj ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De la: www_fzizin la 23 Februarie 2009, 01:21 Pentru : andreea1976

Subiect: da ? bine ......

Si ma rog Ce ,,Are '' noii venit,i ??? poate noii venit,i are i^n spate experient,e mult mai imbogat,ite pe alte siteuri ! esti la fel de fermecatoare k o supozitoare !

raspunde
Raporteaza utilizator care ti-a trimis acest mesaj

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
i-am raspuns ca mie asa mi se pare normal....tinand cont si de codul bunelor maniere pe net....
dar am primit urmatorul mesaj.......

De la: www_fzizin la 23 Februarie 2009, 19:36 Pentru : andreea1976

Subiect: [fara subiect]

ce spui tu nu are nici o logica pt.mine ! E k si cum ai condamna toata clasa muncitoare fiindk unii snt demni de cele mai josnice aprecieri ! Generalizarile snt cel mai cretin lucru daca au un criteriu k cel folosit de tine ! Si eu am primit cereri de acceptare in lista de mess de la niste jartele ,infect,ii numite femei ! si ce-i cu asta ?acum nu voi mai accepta alte persoane din cauza lor ?!? Voi accepta en continuare si care merita rami^ne cine e penal eject ! ori tu ne faci vinovat,i dinainte de a ne cunoaste ! ori poti sa o furi en barba si de la cei cu s,tate vechi en brans,a ! ATI^T AM AVUT DE SCRIS ! rami^i la parerea ta doar k nu consider k e si una obiectiva !

raspunde

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nici pana in ziua de azi nu am priceput ce a vrut sa zica poate stiti voi
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!

3916 mesaje

De la: yza79, la data 2009-08-18 14:19:03sa ma consider coautoare la acest topic?????

da....esti coautoare

3916 mesaje

Altul......
Din categoria Munca manuala la domiciliu......de preferat in fata camerei de web.....

De la: bbughy61 la 14 Martie 2009, 00:46 Pentru : andreea1976

ai idu meu bbughy61@yahoo.com

raspunde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fosta membra Kudika.ro
andreea nu am mesaje asa deochiate ca tine am optat pentru varianta primesc mesaje numai de la prieteni..................de ce?sincer m-as fi enervat foarte tare sa primesc asemenea mesaje
nimeni nu ne poate face sa ne simtim inferiori fara permisunea noastra.

3916 mesaje

da ok....asa am avut si eu un timp mesajele setate asa.........doar ca atunci nu se aplica...ceea ce am scris la status....adica macar un mesaj...inainte de a face o cerere
aaa....si pe mine ma enerveaza mesajele de genul asta.......macar acum cei care le trimit, se vor gandi de doua ori inainte de a scrie......acum exista posibilitatea de a fi expusi in public
angelo_micnegrusiurat Avatarul lui angelo_micnegrusiurat

5305 mesaje
Oras: bucuresti

TRIMIS DE MINE: cat de hot esti?

raspuns:Subiect: Re: [fara subiect]

la cat sunt de incinsa cu siguranta ai sa te topesti dupa mine!

raspunde

TRIMIS DE MINE: SUNT TERMOREZISTENT:)))))):p

RASPUNS:Subiect: Re: Re: Re: [fara subiect]

sunt atat de fierbinte incat clocotesc oricat de rezistent ai fi tot te topesti! pana la urma vom sfarsi prin a ne racori impreuna!

raspunde

TRIMIS DE MINE: RAMANE DE VAZUT:p

PRIMIT:
Subiect: Re: Re: Re: Re: Re: [fara subiect]

suna-ma la 0906900000 si hai sa ne racorim impreuna!

raspunde

MARE TEAPA:((((((((((((
http://www.facebook.com/Salon.LaC0quette

5305 mesaje

martaloaga asta era autoarea ce se crede tare desteapta

www.kudika.ro/comunitate/hot_ralu/profil.html

nebuna94 Avatarul lui nebuna94

229 mesaje

De la: andreea1976, la data 2009-08-18 14:21:56daca am deschis subiectul....sa incep eu
aveam odata scris la status....ca nu accept cereri de prietenie fara un mesaj...in special de la noi veniti pe forum......ei bine....drept urmare...m-am trezit cu urmatorul mesaj ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De la: www_fzizin la 23 Februarie 2009, 01:21 Pentru : andreea1976

Subiect: da ? bine ......

Si ma rog Ce ,,Are '' noii venit,i ??? poate noii venit,i are i^n spate experient,e mult mai imbogat,ite pe alte siteuri ! esti la fel de fermecatoare k o supozitoare !

raspunde

i-am raspuns ca mie asa mi se pare normal....tinand cont si de codul bunelor maniere pe net....
dar am primit urmatorul mesaj.......

De la: www_fzizin la 23 Februarie 2009, 19:36 Pentru : andreea1976

ce spui tu nu are nici o logica pt.mine ! E k si cum ai condamna toata clasa muncitoare fiindk unii snt demni de cele mai josnice aprecieri ! Generalizarile snt cel mai cretin lucru daca au un criteriu k cel folosit de tine ! Si eu am primit cereri de acceptare in lista de mess de la niste jartele ,infect,ii numite femei ! si ce-i cu asta ?acum nu voi mai accepta alte persoane din cauza lor ?!? Voi accepta en continuare si care merita rami^ne cine e penal eject ! ori tu ne faci vinovat,i dinainte de a ne cunoaste ! ori poti sa o furi en barba si de la cei cu s,tate vechi en brans,a ! ATI^T AM AVUT DE SCRIS ! rami^i la parerea ta doar k nu consider k e si una obiectiva !

raspunde

nici pana in ziua de azi nu am priceput ce a vrut sa zica poate stiti voi

auzi?! tipu` ala era analfabet?! m`am chinuit putin sa inteleg ce scrie
Sa visezi e bine iti stimulezi creierul ...dar ai grija ce visezi:)))
nebuna94 Avatarul lui nebuna94

229 mesaje

De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-19 15:34:13 martaloaga asta era autoarea ce se crede tare desteapta

da hot mai e makr de`ar fi ea`n poza...
Sa visezi e bine iti stimulezi creierul ...dar ai grija ce visezi:)))
Fosta membra Kudika.ro
Ce tzeapaa, Micule

Ce mai faceti, lume?

Topicul asta e tare, si io am zis mereu ca tre' sa facem public orice tentativa de abuz. In cazul nostru, virtual.

Nici eu nu am mesaje d-alea, pen'ca am ales sa primesc mesaje doar de la prieteni.... Desi ar fi fost amuzant sa citesc otrava unuia si altuia... Partea proasta e ca n-as avea timp sa le citesc... Zac emailurile in mailul meu privat de putrezesc, cum ar fi cu astea pe kudika?

Oricum, am sa urmaresc topicul... Sper sa avem fun
Fosta membra Kudika.ro
Mai oameni buni, haoleooo! Voi ati innebunitara? Pai fatuca aia, Hot Ralu nu are optashpe ani, pe bune

5305 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-08-19 15:43:28Mai oameni buni, haoleooo! Voi ati innebunitara? Pai fatuca aia, Hot Ralu nu are optashpe ani, pe bune

e ridicola...are minte cat nuca,dar e la faza cand crede ca toata lumea,dar absolut toata lumea e proasta si ea e unica desteapta. are niste texte ridicoleee

cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-19 15:34:13 martaloaga asta era autoarea ce se crede tare desteapta

..eu nu am primit inca asemenea mesaje... sper sa nu primesc
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you

2672 mesaje

De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-19 16:00:05
De la: Dor_a, la data 2009-08-19 15:43:28Mai oameni buni, haoleooo! Voi ati innebunitara? Pai fatuca aia, Hot Ralu nu are optashpe ani, pe bune

e ridicola...are minte cat nuca,dar e la faza cand crede ca toata lumea,dar absolut toata lumea e proasta si ea e unica desteapta. are niste texte ridicoleee

zapacila...iti dai seama ce o coafezi pe asta
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you

5305 mesaje

De la: cristiana_cris, la data 2009-08-19 16:06:56

sa vezi pe tine ce te ciufulesc daca te prind.....tu esti pe sufletul meu nu aia de 18 ani.

niciodata nu am avut o mandra mai mica ca mine......ce drecu sa fac io cu o idioata de 18 ani??????

si prin telefon

5305 mesaje

a raspuns ea ca e mai femeie decat cred io,ca nu e pustoaica si ca are 18 ani draga.....

si io am spus:

De la: micnegrusiurat4 la 19 August 2009, 16:28 Pentru : hot_ralu
Subiect: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [fara subiect]

intelege ca nu ai cum sa fi destul de femeie pentru mine. nu ai nici experienta necesara si nici tupeu ca sa fi destul de femeie pentru mine.

nici macar prin telefon.esti doar o copila ce se crede femeie. nu trai cu imresia ca toti barbatii sunt precum colegii tai de clasa ;)

sa vedem ce zice acum tolomaca

2672 mesaje

De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-19 16:10:07
De la: cristiana_cris, la data 2009-08-19 16:06:56

sa vezi pe tine ce te ciufulesc daca te prind.....tu esti pe sufletul meu nu aia de 18 ani.

niciodata nu am avut o mandra mai mica ca mine......ce drecu sa fac io cu o idioata de 18 ani??????

si prin telefon

ciufulita imi place
hot_ralu Avatarul lui hot_ralu

10 mesaje

domnule frizer mic negru si pe deasupra si urat nu esti decat un frustrat !daca erai destul de barbat nu te vaicareai atata pe net de niste raspunsuri,si inca odata iti reamintesc ca nu esti destul de barbat,doar pustii experimenteaza sexul cu femei mai mari doar doar or invata si ei ceva!
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

negrule,treci incoa

5305 mesaje

De la: hot_ralu, la data 2009-08-19 17:32:30domnule frizer mic negru si pe deasupra si urat nu esti decat un frustrat !daca erai destul de barbat nu te vaicareai atata pe net de niste raspunsuri,si inca odata iti reamintesc ca nu esti destul de barbat,doar pustii experimenteaza sexul cu femei mai mari doar doar or invata si ei ceva!

frustrata esti tu ca nu te sun si nu faci bani .
de cand nu ai mai mancat?

femei mai mature prefer pentru ca stiu cum sa ma multumeasca si nu sunt sclifosite si martaloage ca voi prostutele de 18 anisori.

cu o femeie e mai placuta joaca de-a soarecele cu pisica,reprezinta o adevarata satisfactie cucerrea unei femei adevarate,totul e mei intens si excitant cand ai de-a face cu cineva la acelasi nivel cu tine.

cu pustoaice in schimb am un sentiment ciudat ,parca e prea usor sa va pacalesc.

asa ca asteapta in continuare sa te sun io pana auzi avioanele decoland in stomacul tau gol

5305 mesaje

De la: just_laura, la data 2009-08-19 17:34:33
negrule,treci incoa

vin bunaciunea lu tata

vin cu trup si suflet

10 mesaje

negrule treci incoa ce frumos esti chemat! imi si imaginez un catelus cu limba scoasa ce-i curg balele cu codita in sus prezent la datorie

5305 mesaje

De la: hot_ralu, la data 2009-08-19 18:23:18negrule treci incoa ce frumos esti chemat! imi si imaginez un catelus cu limba scoasa ce-i curg balele cu codita in sus prezent la datorie

asa e si femeile ma adroa si ma cheama mereu la ele sa ne facem datoria cu spor

da tu ce fel de catea esti? infometata cu coada intre piciore?

ai grija sa nu cada linia telefonica ....sa nu ramai nemancata

5305 mesaje

De la: hot_ralu, la data 2009-08-19 18:23:18negrule treci incoa ce frumos esti chemat! imi si imaginez un catelus cu limba scoasa ce-i curg balele cu codita in sus prezent la datorie

stiu ca e greu sa te vezi tanara,fara o fiza de 50 de bani in geanta,fara viitor,fara bani de pantofiori,sa porti mereu aceleasi haine,sa nu ai bani de mancare sau tampoane,dar nu e cazul sa-ti versi frustrarile pe primul care are un pic de minte sa nu te sune,sa-ti faca tie burta maare pe munca lui.

daca stiai sa vorbesti si sa te porti poate te imprumutam cu vreo 50 de roni sa-ti iei ceva de mancare.

esti o pustoaica frumusica dar pacat ca nu te duce mintea la altceva decat sa schelalai ca o catea in calduri cu foamea in gat la telefoane.

in plus de ce sa dau bani pe telefon,cand te pot educa un picut si aici total gratis.

10 mesaje

sunt o pisicuta in calduri nu un latrau libidinos ca tine! cat despre partea economica castig destul de bine incat sa-mi permit ce vreau ,nu iti face tu griji din pricina asta !

5305 mesaje

De la: hot_ralu, la data 2009-08-19 18:39:36sunt o pisicuta in calduri nu un latrau libidinos ca tine! cat despre partea economica castig destul de bine incat sa-mi permit ce vreau ,nu iti face tu griji din pricina asta !

pisicuta pe drecu ....esti o nemancata si gata. altfel de ce esti asa frustrata ca nu te sun?
Fosta membra Kudika.ro
hot...exista injectii pt iesire din calduri!!!
si...zau ca...nu costa mult!!!
si...scapi si de surprize!!!
Nu-ti irosi niciun minut pretios din viata ta purtand pica sau gandindu-te la oameni care nu iti plac.
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina: