Setari Cookie-uri

povestea mea

acum sa va povestesc si eu cate ceva despre mine. l-am cunoscut pe EL, cel care avea sa-mi devina sot dupa 4 ani, in camin, in Regie, pe vremea cand eram amandoi studenti.ne-am iubit..enorm, anii petrecuti in camin cred ca au fost cei mai frumosi,,,,,,,,eram atat de fericiti cand reuseam sa gasim cativa banuti pentru un pachet de tzigari!!!!!!!!!!!! anii au trecut, ne-am casatorit, ne-am iubit, ne-am gasit job-uri, am visat mult la o casa a noastra, am muncit, ne-am iubit.........am reusit sa ne facem o viata frumoasa, sa castigam bani, sa ducem un trai peste medie, sa ne luam o masina, sa ne schimbam masina, sa strangem avansul pentru casa..........si am crezut ca inca ne iubim. la o saptamana dupa ce am dat avansul pentru casa mi-a spus , pur si simplu, ca nu ma mai iubeste. iar eu il iubeam........atat de mult, mai mult ca-n prima zi. mi-a spus ca are o relatie de mai bine de un an.........divortam........dar cel mai tare ma doare nu divortul ci faptul ca nu mai da nici un semn de viata......nici un telefon, nici un mesaj, nimic........traiesc acum cu impresia ca 11 ani din viata mea nici nu au existat. ca eu nu am existat pentru el........si nu inteleg ce fel de om poti sa fii sa nu iti mai pese de cel langa care ai dormit, trait ,suferit, bucurat...timp de 11 ani!
kudika007815
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:42
Greu, dureros....

Intrebarea este, il mai vrei inapoi, mai vrei sa lupti pt sotul tau sau vrei sa lasi totul in urma?
Eu sa fiu in locul tau as lupta, bine nu stiu cum esti tu, eu sunt mai ambitioasa si pana nu stiu ca am facut tot ce se poate, nu am liniste....dar fa-o fara sa te umilesti si cu rabdare
pisicuta_trista
Postat pe 29 Aprilie 2009 19:02
nu il mai vreau inapoi.nici el pe mine. are pe altcineva, e indragostit. voi fi si eu.........cred. nu mai vreau sa fac nimic, incep sa accept ca ”noi” nu mai exista, de acum sunt numai EU. un om. care pleaca asa cum a facut-o el, dupa 11 ani, e clar ca nu m-a iubit-cunoscut_respectat_meritat niciodata. PACAT.......ERA UN OM CARE PROMITEA MULT. dar fara caracter si morala, pentru mine e deja zero.
kudika007815
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:26
De la: kudika007815, la data 2009-04-29 21:26:29nu il mai vreau inapoi.nici el pe mine. are pe altcineva, e indragostit. voi fi si eu.........cred. nu mai vreau sa fac nimic, incep sa accept ca ”noi” nu mai exista, de acum sunt numai EU. un om. care pleaca asa cum a facut-o el, dupa 11 ani, e clar ca nu m-a iubit-cunoscut_respectat_meritat niciodata. PACAT.......ERA UN OM CARE PROMITEA MULT. dar fara caracter si morala, pentru mine e deja zero.




Nu conteaza cat timp a trecut , 1 an , 2 ani, 10 ani ...durerea ar fi fost la fel ...cel care decide sa plece nu se mai uita inapoi ..de-aia a si plecat ..de las ce e nu mai are curaj sa dea ochii cu tine, nu-i mai pasa si daca lui nu-i pasa ..asa trebuie sa faci si tu ...e greu daca ai inima si nu un bolovan in piept ...multi au bolovani si ii doare fix in pix !...imi pare rau dar sunt convinsa ca vei reusi sa l uiti, nimeni nu e de neinlocuit...
Succes !

Curaj!
___LL___
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:47
O sa l uiti....tre sa fie cnv si pt tn pe lumea asta.Eu m am refacut......m am adunat si intr un final regasit pe mn,ma dedic fff mult serviciului pt ca imi place fff mult ce fac,am gasit un baiat bun dar nu locuim impreuna,nu sunt pregatita pt asa cv.Dar pot spune ca sunt fericita de cele m ai multe ori,si nu am de gand sa ma uit inapoi.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 1 Iunie 2009 19:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa il recuceresc ? 8 De la: Empty 16 Februarie 2010 15:29
a 4 De la: dienuscha 20 Iunie 2010 08:46
dupa atata timp.... 44 De la: fantasyblue 20 Iulie 2009 15:20
il vreau inapoi..... 17 De la: kudika151469 4 Octombrie 2010 12:53
un sfat o parere..:( 5 De la: ella_c 7 Martie 2009 19:41