Setari Cookie-uri

salut

de mult timp ma tot chinuiesc sa gasesc un raspuns la o intrebare... ..EU CONSIDER CA AS AVEA NEVOIE DE OPERATIE ESTETICA LA NAS...NU ESTE UN MOFT CI O NECESITATE...M-AR INTERSESA FOARTE MULT SA STIU PRETULE UNEI OPERATII DE ACEST GEN.DEOARECE BUGETUL MEU ESTE UNUL NU FOARTE ROZ DACA POT SPUNE ASA...DACA M-ATI PUTEA AJUTA CU UN RASPUNS SAU O RECOMANDARE ...
unika_melina
Postat pe 30 Aprilie 2009 16:24
nu stiu asta cat costa dar scrie si u la pro tv la emisiunea aia " frumusete pe muchie de cutit "si te fac aia ca noua si moca
incearca ce ai de pierdut
brunettalore_yahoo_com
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:37
De la: unika_melina, la data 2009-04-30 16:24:02de mult timp ma tot chinuiesc sa gasesc un raspuns la o intrebare... ..EU CONSIDER CA AS AVEA NEVOIE DE OPERATIE ESTETICA LA NAS...NU ESTE UN MOFT CI O NECESITATE...M-AR INTERSESA FOARTE MULT SA STIU PRETULE UNEI OPERATII DE ACEST GEN.DEOARECE BUGETUL MEU ESTE UNUL NU FOARTE ROZ DACA POT SPUNE ASA...DACA M-ATI PUTEA AJUTA CU UN RASPUNS SAU O RECOMANDARE ...


mai gandeste'te si documenteaza'te despre asta.si e am vrut sa ma operez la nas.chiar ma mai gandesc si aqm uneori.bine k moft,nu e necesitate.o prostie de'a mea.nu vrei sa sti ce chinuri st dupa operatie si ce vanatai o sa ai o perioada.am o prietena care s'a operat si mi'a povestit.si am vazut si documentare despre asta.mie una mi'a trecut:-ss
anka_eda
Postat pe 6 Mai 2009 22:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este diferenta intre naivitate, iubire oarba si prostie? 27 De la: SugarBubbles 30 Mai 2009 12:37
vreau sa ma ingras si nujtiu cum:D 8 De la: Lill_Dy 4 Mai 2009 19:45
eu fecioara, el rac... sa mai incerc ? 2 De la: IMF 26 Mai 2009 16:18
compatibilitate 1 De la: pisi_georgi 8 Ianuarie 2009 09:58
b 1 De la: kudika085490 22 Martie 2010 09:07