Setari Cookie-uri

Ma inseala sau ma insel?

Eu cu viitorul meu sot suntem impreuna de 3 ani avem un baietel impreuna si e mai mare decat mine cu 22 de ani eu am 20. De o bucata-n coace el se face tot mai ocupat, ne certam foarte des, nu are incredere in mine chiar de nu am facut nimik...cred eu, are niste vorbe noi si ma mira faptul asta, si la orice cearta gura lui e mai mare de parca el ar fi femeia...el intretine casa el e singurul care lucreaza...o fi prea stresat? sau oare ma inseala? nu ma mai satisface nicidecum nici noaptea la culcare numi mai da good night kiss sau sa ma stranga-n brate....chiar stresu poate fi asa mare??? Nu stiu dar eu sunt tanara si daca el nu ma mai satisface imi caut amant...ce pareri aveti?
Heavenly_angel
Postat pe 1 Mai 2009 15:36
si de ce ai mai deschis un topic?? gata asa repede te'ai plictisit de celalalt???
Diavolyta_
Postat pe 1 Mai 2009 15:38
diavolito...sunt noua pe aici si sunt de pe i-phone nu am crezut ca sa sevuit primul topic
Heavenly_angel
Postat pe 1 Mai 2009 17:16
te inseala!
cauta-ti repede un servici....
wella
Postat pe 1 Mai 2009 18:09
criza anilor peste patruzeci........
la varsta pe care o ai,nu cred sa isi doreasca altceva....doar ca nu mai este asa sigur pe el.....
cauta-tzi un serviciu.......altfel esti condamnata........
matracucu
Postat pe 1 Mai 2009 18:27
Sincer, ce spui tu acolo sunt simptome de om foarte ocupat.... cu alta. Adica cred ca te inseala. Si te acuza pe tine de ce face el, se chema psihologia inversa...

Fetele dinaintea mea zic bine, cauta-ti de lucru, fii mai independenta si ai activitatile tale.

Bafta si tine-ne la curent!
pisicuta_trista
Postat pe 1 Mai 2009 20:32
jalnica relatie. la 20 de ani sa ai un copil cu unul care e mai mare cu 22 de ani ca tine...imposibil sa va intelegeti, parerea mea. daca inainte de a avea un copil totul era roz, acum a inceput sa se vada marea diferenta de varsta. el saracul trebuie sa munceasca, e obosit, isi da seama de greseala facuta si ...urla isteric :))) de unde sa mai aiba si chef sa te satisfaca. pe el crezi ca il mai satisface ceva cand vede la ce s-a inhamat?
o femeie de 40 de ani care e cu unul de 28 este criticata, acuzata, toata lumea o judeca negativ, pe cand relatiile astea dintre un barbat mai mare cu 20-30 de ani si o femeie care nu de multe ori abia a implinit 18 ani devin...normale.
htania
Postat pe 2 Mai 2009 17:24
De la: kudika012387, la data 2009-05-01 15:36:47Eu cu viitorul meu sot suntem impreuna de 3 ani avem un baietel impreuna si e mai mare decat mine cu 22 de ani eu am 20. De o bucata-n coace el se face tot mai ocupat, ne certam foarte des, nu are incredere in mine chiar de nu am facut nimik...cred eu, are niste vorbe noi si ma mira faptul asta, si la orice cearta gura lui e mai mare de parca el ar fi femeia...el intretine casa el e singurul care lucreaza...o fi prea stresat? sau oare ma inseala? nu ma mai satisface nicidecum nici noaptea la culcare numi mai da good night kiss sau sa ma stranga-n brate....chiar stresu poate fi asa mare??? Nu stiu dar eu sunt tanara si daca el nu ma mai satisface imi caut amant...ce pareri aveti?


col mi!

Postat pe 2 Mai 2009 17:30
De la: kudika012387, la data 2009-05-01 15:36:47Eu cu viitorul meu sot suntem impreuna de 3 ani avem un baietel impreuna si e mai mare decat mine cu 22 de ani eu am 20. De o bucata-n coace el se face tot mai ocupat, ne certam foarte des, nu are incredere in mine chiar de nu am facut nimik...cred eu, are niste vorbe noi si ma mira faptul asta, si la orice cearta gura lui e mai mare de parca el ar fi femeia...el intretine casa el e singurul care lucreaza...o fi prea stresat? sau oare ma inseala? nu ma mai satisface nicidecum nici noaptea la culcare numi mai da good night kiss sau sa ma stranga-n brate....chiar stresu poate fi asa mare??? Nu stiu dar eu sunt tanara si daca el nu ma mai satisface imi caut amant...ce pareri aveti?




cu acest topic poate deschizi ochii si la altele
scorpyoW
Postat pe 4 Mai 2009 20:48
De la: kudika012387, la data 2009-05-01 15:36:47Eu cu viitorul meu sot suntem impreuna de 3 ani avem un baietel impreuna si e mai mare decat mine cu 22 de ani eu am 20. De o bucata-n coace el se face tot mai ocupat, ne certam foarte des, nu are incredere in mine chiar de nu am facut nimik...cred eu, are niste vorbe noi si ma mira faptul asta, si la orice cearta gura lui e mai mare de parca el ar fi femeia...el intretine casa el e singurul care lucreaza...o fi prea stresat? sau oare ma inseala? nu ma mai satisface nicidecum nici noaptea la culcare numi mai da good night kiss sau sa ma stranga-n brate....chiar stresu poate fi asa mare??? Nu stiu dar eu sunt tanara si daca el nu ma mai satisface imi caut amant...ce pareri aveti?


Eu zic sa nu te mai mariti.Nu ai pentru ce sa iti cauti amant...poti sa iti cauti partener...
camelusha83
Postat pe 4 Mai 2009 22:09
Ma uimeste sa vad ca toata lumea judeca prin propriile frustrari!
Dar la copil s-a gandit cineva??????
El e victima a 2 .... oameni,ca sa nu zic altfel!
Voi va suparati,va luati jucariile si plecati, si copilul ce face? DE ce nu v-ati gandit inainte???
Cata inconstienta!
O sa traiasca cu un tata in cu probleme, care urla si poate inseala si cu o mama care isi ia amant ca sotul nu o mai satisface
Cum credeti ca veti fii judecati de el?
Sa nu va asteptati sa aiba respect de ceva sau cineva pt ca nu are de la cine sa invete!
kudikaroxi
Postat pe 5 Mai 2009 11:25
mai oameni buni stati asa nu va impacientati pt k eu cred k e un topik deschis asa de dragul artei....greseala mea dak nu e asa...dar mie asa imi miroase a misto....oare de la colegu de birou vine??
bruneagra25
Postat pe 5 Mai 2009 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre marele vot.... :D 1 De la: Dieggo 11 Iulie 2008 23:15
sex 129 De la: puiut_77 23 Februarie 2011 14:50
Ce fel de IUBIT poate fi...sotul meu??! 25 De la: one_size 16 Februarie 2010 13:41
blonda sau bruneta??? 44 De la: kudika_22361 29 Noiembrie 2012 23:19
inselat 26 De la: felixcat 13 Septembrie 2009 16:51