Setari Cookie-uri

sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc

totul a inceput cand am facut un hi5 cu o fata .Am bagat id-ul la status si toti au inceput sa imi dea add.Am vb q multi baieti dar intre timp am inceput sa vb q un u de care incep incet a inceput sa imi placa.Vorbea in fiecare zi cu el.Dupa relevion insa am, chiar pe 1 ianuarie i-am zis adevarul despre cn sunt si k acele poze era cu cineva de pe net.S-a suparat un pic pe mine dar i-a trecut.Imi tot poveste viata lui,ce vorbeste cu alte fete si de odata m-am trezit cu o intrebare de le el dak imi place de el.Prima oara i-am zis k cn ma crede una dintre curvele lui sdra el vorbea serios si i-am zis k da imi place de el.El era din olanda asa k eram foratre departe unu de altu,dar tot ne zicea k ne iubim k ne place cuvinte de dragoste,chiar daca ne m-ai certam tot ne impacam.Odata l-am pus la incercare mi-am facut un hi5 q una blonda si i-am comentat statusul i-ar el imit rs poe hi5 mesaj sa iii dea id-ul la fata aia sau sa bage id-ul lui.Perfect .Am vb atunbci cu el mi-a zis k nu are prietena ceea ce m-a durut foarte tare si pe la sfarsit i-am zis adevarul si mie trimis asta inapoi:"N. buna nu mai spune nimik asta e stiu k te-am pierdut asta niciodata nu am sa mi-o iert,si stiu k nici u nu o sa ierti si nici nu o sa uiti imi pare rau sunt sub orive critik ai suferit din cauza mea akm e mai bn sa inceteze suferinta imi pare raunu o sa mai am curajul sa iti vorbesc by".Dar eu tot l-am iertat si apoi imi s[pune k trebuie sa plece o saptamana si appoi o sa mai vb.a trecut o saptamana si o zi si vad k e online.Nu am vb q el.Am trimis un mass k ma doar capu si deodata pe id-ul lui imi zice cineva o fi el nush de ce te doare capul domnisoara? ai patiti ceva? dar tot nu ii raspund iar peste 2 saptamani de la conversatia aia primesk asta:"" buna EMY.... nu stiu k ce sa incep, vreau sa stii k imi pare rau pt k te-am facut sa suferi chiar nu am vrut asta dar poate e mai bn asa.pt mn nu e bn pt k si akm ma gandesc la tn ,nu pot sa mi te scot din minte ,dar offfff u esti prea departe si e putin km dificil pt mn .nu stiu km sa iti explic k sa intelegi,nu am cuvinte dar un lucru vreau sa stii k nu am pe nimeni si nici nu iubesc alta fata inca o data iti spun k imi pare rau pt k e asa as face orice sa fim cat mai repede impreuna dar cred k e doar un simplu vis,e departe de realitate.............pa iubire sa ai grija de tn....""sa fi iubita""" iar de atunci numai am vorbit si nici nush ce sa mai fac sa mai vb q el sau nu totusi am zis k ramanem prieteni dar.......numai am vorbit de o luna jumate si inca si acuma mie tare dor de el nush ce sa fac nu ne-am intalnit niciodata personal dar am vorbit pe mess timp de 5 luni....ajutativa chiar nush ce sa mai fac:(((
angel9210
Postat pe 2 Mai 2009 17:07
EU ZIC CA TOTUSI AR TREBUI SA VB CU EL SI SAI SPUI CA LAI IERTAT SI CA TIE ITI E DOR DE EL
AR TREBUI SA VORBITI
EU CRED CA BAIATUL CHIAR TINE LA TN
aleskumpica
Postat pe 2 Mai 2009 18:15
De la: aleskumpica, la data 2009-05-02 18:15:07EU ZIC CA TOTUSI AR TREBUI SA VB CU EL SI SAI SPUI CA LAI IERTAT SI CA TIE ITI E DOR DE EL
AR TREBUI SA VORBITI
EU CRED CA BAIATUL CHIAR TINE LA TN


No Bine!!! Tu de CapsLock n'ai auzit???
Diavolyta_
Postat pe 2 Mai 2009 18:34
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-02 18:34:56
De la: aleskumpica, la data 2009-05-02 18:15:07EU ZIC CA TOTUSI AR TREBUI SA VB CU EL SI SAI SPUI CA LAI IERTAT SI CA TIE ITI E DOR DE EL
AR TREBUI SA VORBITI
EU CRED CA BAIATUL CHIAR TINE LA TN


No Bine!!! Tu de CapsLock n'ai auzit???

L-o uitat apasat!
amr2009
Postat pe 2 Mai 2009 18:41
De la: aleskumpica, la data 2009-05-02 18:15:07EU ZIC CA TOTUSI AR TREBUI SA VB CU EL SI SAI SPUI CA LAI IERTAT SI CA TIE ITI E DOR DE EL
AR TREBUI SA VORBITI
EU CRED CA BAIATUL CHIAR TINE LA TN



io cred ca n-am intels nimic din postarea ei. mai ales ca a scris in olandeziana!

Postat pe 2 Mai 2009 18:46
Mi-a dat o lacrima.
ETE_EU
Postat pe 2 Mai 2009 18:51
am zis k ramanem prieteni k o relatie nu putem avea k suntem prea departe unu de altu dar nustiu acum unele persoane a zis k asa baieti mincionis iar alti k renunta la tot k nu vede alta solutie e mai bine decar sa suferim dar nush poate acuma nici nu i-a pasa de mine si si-a gasit pe alta dar nu prea cred dar cn stie.......
angel9210
Postat pe 2 Mai 2009 21:31
get real and get a life...relatiile la distanta nu sunt relatii... mai ales ca voi nu v-ati intalnit vreodata...in cazul tau se poate vorbi poate de vreo amicitie nascuta din conversatia de amorul conversatiei...
te-ai "indragostit" de o iluzie
CandyCloudOfLullaby
Postat pe 2 Mai 2009 22:30
chiar asa este o despartire e mult mai dureroasa pentru cel ce iubeste inca si nu il poate uita iar cel iubit se face ca nu-i pasa si este foarte indiferent.....................
kudika008446
Postat pe 2 Mai 2009 22:49
Hai mai...chiar te-ai indragostit ??? Daca a zis ca nu se poate...nu se poate si gata...pentru ce mai insisti?Si daca te iubea nu renunta la tine...sau poate s-a saturat sa fie urmarit...Apropo...cati ani ai?
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 12:16

jojo_lin
Postat pe 29 Iulie 2009 16:29
ce face hi5-ul din oameni...ii prosteste de cap si uita si sa scrie
cinderella
Postat pe 29 Iulie 2009 17:42
mare porcarie pe HI5 asta. aveam si eu cont, doar pt prieteni, unde mai mai mult postam poze pt prietenii mei plecati afara, sau , poate e vanitate, sa arat lumii minunata mea familie, mai ales ingerasele mele gemenute. pana intr-o zi cand am inchis tot. mare porcarie. e un adevarat site de agatat plin de minciuni. traiti oameni buni in lumea reala, palpabila. in spatele monitorului, la agatat sau nu, fiecare se da cine nu este. bucurati-va de sanatate si de ce este sub nasul vostru, ca poate maine nu va mai fi si atunci veti regreta.
icy_heart
Postat pe 29 Iulie 2009 18:52
poate sta altcineva pe id ul lui
frate
sora
var
etc;)
kudika050245
Postat pe 29 Iulie 2009 20:28
aiurea, dar putine relatii on-line rezista.
felixcat
Postat pe 30 Iulie 2009 17:54
De la: CandyCloudOfLullaby, la data 2009-05-02 22:30:32get real and get a life...relatiile la distanta nu sunt relatii... mai ales ca voi nu v-ati intalnit vreodata...in cazul tau se poate vorbi poate de vreo amicitie nascuta din conversatia de amorul conversatiei...
te-ai "indragostit" de o iluzie
daniella_s
Postat pe 5 August 2009 16:17
De la: angel9210, la data 2009-05-02 21:31:18am zis k ramanem prieteni k o relatie nu putem avea k suntem prea departe unu de altu dar nustiu acum unele persoane a zis k asa baieti mincionis iar alti k renunta la tot k nu vede alta solutie e mai bine decar sa suferim dar nush poate acuma nici nu i-a pasa de mine si si-a gasit pe alta dar nu prea cred dar cn stie.......


n-am avut rabdare sa descifrez ce-ai scris acolo in olandeziana (cum zicea cineva pe aici), insa eu te sfatuiesc 2 lucruri:
1. daca n-a mers cu asta, sa cauti tot strainezi. p'astia n-o sa-i deranjeze halul in care scrii in limba romana
2. nu mai posta nimic pe nicaieri ca provoci dureri cronice de retina

brrrr!
daniella_s
Postat pe 5 August 2009 16:23
De la: daniella_s, la data 2009-08-05 16:23:11
De la: angel9210, la data 2009-05-02 21:31:18am zis k ramanem prieteni k o relatie nu putem avea k suntem prea departe unu de altu dar nustiu acum unele persoane a zis k asa baieti mincionis iar alti k renunta la tot k nu vede alta solutie e mai bine decar sa suferim dar nush poate acuma nici nu i-a pasa de mine si si-a gasit pe alta dar nu prea cred dar cn stie.......


n-am avut rabdare sa descifrez ce-ai scris acolo in olandeziana (cum zicea cineva pe aici), insa eu te sfatuiesc 2 lucruri:
1. daca n-a mers cu asta, sa cauti tot strainezi. p'astia n-o sa-i deranjeze halul in care scrii in limba romana
2. nu mai posta nimic pe nicaieri ca provoci dureri cronice de retina

brrrr!

intradevar ai dreptate...shi inca ce dureri
HannaH_RaluK
Postat pe 5 August 2009 18:05
se spune k ochii kre n se vad se uita,parerea mea k e ar trb sa uiti d pers lui sh sa incerci sa iti refaci viata alaturi d cineva kre te merita sh kre il poti sh vedea,sh cu timpul c trece fara el,o sa iti dai seama k d fapt n l-ai iubit cu adevarat,sh dk e sa fiti impreuna,o sa se intample p viitor asta,trbs a ai rabdare.
kudika056203
Postat pe 5 August 2009 19:29
De la: HannaH_RaluK, la data 2009-08-05 18:05:41
De la: daniella_s, la data 2009-08-05 16:23:11
De la: angel9210, la data 2009-05-02 21:31:18am zis k ramanem prieteni k o relatie nu putem avea k suntem prea departe unu de altu dar nustiu acum unele persoane a zis k asa baieti mincionis iar alti k renunta la tot k nu vede alta solutie e mai bine decar sa suferim dar nush poate acuma nici nu i-a pasa de mine si si-a gasit pe alta dar nu prea cred dar cn stie.......


n-am avut rabdare sa descifrez ce-ai scris acolo in olandeziana (cum zicea cineva pe aici), insa eu te sfatuiesc 2 lucruri:
1. daca n-a mers cu asta, sa cauti tot strainezi. p'astia n-o sa-i deranjeze halul in care scrii in limba romana
2. nu mai posta nimic pe nicaieri ca provoci dureri cronice de retina

brrrr!

intradevar ai dreptate...shi inca ce dureri


Ma doare capul!! De la scrisul ei

Deci sunt sigura ca nu tine nici macar putin la tine, pentru ca daca tinea nu o cauta pe 'blonda' aia de pe hi5. Si daca tinea te cauta cand era pe mess si tu ai dat un mass. Mai ales ca a gresit inainte cu cateva saptamani cautand-o pe 'blonda' aia. Daca am inteles bine.
Ancuuu
Postat pe 5 August 2009 23:32
nu are rost sa suferi online :)

sunt parcurile si cluburile pline de baieti "reali" ;-)


sau poate iti place sa te amagesti singura pe mess , your choice.
Skyhigh
Postat pe 6 August 2009 13:36
cati ani ai 13??
bruneagra25
Postat pe 6 August 2009 13:45
Sincera sa fiu eu nu stiu de ce multi i-au in ras acest subiekt.
Fie pe mess fie in realitae,este dragoste fratilor si zik asta pentru ca te inteleg perfect.
Si eu trek si am trekut prin aceasta situatie.
Am fost cu unu din Italia roman plekart in Italia timp de 3 luni de zile,totul fiind virtual si vazandune doar la web.
Apoi el mia lasat un mesaj ca doreste sa ramanem amiki 2 ani pana termminam eu likeu ca apoi aveam de gand sa ma mut akolo.
Normal ca nu am acceptat shi sa rupt totul si am sufeit enorm pentru ca eu chiar lam iubit.
Stiu,pare o nebunie dar nu toti suntem la fel
unii poate dupa o sipla conversatie pe mes nu pun suflet,in timp ce altzii mai sensibili pot pune suflet foarte usor la orike vorba.
Aqm sunt cu un alt baiat tot aja virtula.
Shi mie imi e foarte teama pentruy o noua dezamagire ptru ca stiti shi voi odata ce teai ars prima ora
suflii shi in iaurt(aja se zike);)

El zike ca ma iubeste.
sincera sa fiu shi eu am inceput sa tin la el mai mult decat a gandeam vreodata ca am sa tin la el sau la cnv dr imi e teama pentu ca dezamagirea cu cel din italia am traito aqm recent shi nu am avut timp sa imi vindek ranile din suflet:((
Fata eu sunt convinsa ca baiatu ala tine la uh din modu in care tia vb
Aqm fa shi u ce crezi ce e mai bn
fatul meu:ascultati inima shi fa ce te indeamna ea shi nu te lua dupa lumea rea
moolt succes pe viitor shi ai grija de uh
pwp
ubitzika_tha
Postat pe 13 Iulie 2010 05:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
il iubesc 7 De la: bubush 20 Iulie 2011 23:58
I-a trecut atat de repede? 12 De la: Miss_Stardust 23 Martie 2010 11:13
ne-am despartit dar mi-e dor... 12 De la: je_baby 12 Octombrie 2008 17:33
ajutorrrrrrrrrrrrrrr! 6 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:47
Sa mai lupt pentru el sau.. sa o las balta? 29 De la: iulia069834 21 Decembrie 2009 10:21