Setari Cookie-uri

permanent

astept mesajele voastre pe forum nu stiu ce sa mai fac daca in cateva zile mi-a picat f mult par din cap nici nu vreau sa ma gandesc ca raman fara par in cap va rog daca stie cineva o reteta ceva sau un sampon bun sau niste tableta eu m-am gandit sa iau revalid tablete dar deja parul meu e distrus de la radacina
kudika020254
Postat pe 2 Mai 2009 23:46
Picatura de foarfece la radacina.
Kathara
Postat pe 3 Mai 2009 00:08
Tunde'te zero
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 02:51
Pai fata spunea ca nici nu vrea sa se gandeasca ca ramane fara par si voi ii spuneti sa se tunda zero ?Poate gresesc dar asta chiar mi se pare rautate gratuita.
ali_cia101
Postat pe 3 Mai 2009 03:19
Pff.....nasol aici.....am experimentat si eu diverse culori pe par pana a ajuns saracul de el distrus aproape de radacina.Am incercat cu de toate dar daca parul degradat nu il indepartezi ajunge sa ti-l strice si pe cel sanatos.solutia-foarfeca.Sa-ti spun ce a patit o colega de-a mea:in fiecare zi isi indrepta parul cu placa si ajunsese tocat rau de tot si nu vroia sa-l tunda de nici o culoare.Partea nasoala a fost cand a observat ca ii crestea extrem de greu si ii cadea rau.Dupa ce a tuns partea deteriorata i s-a revigorat parul de nici noua nu ne venea sa credem ce vedem....
Eu zic sa te tunzi cat mai ai ce salva.La mine tunsul a facut minuni.Dintr-un par ars si pisicos acum a devenit motiv de lauda.Tunsa am fost scurt de tot,aveam numai tepi in cap dar a meritat ca in 2 ani mi-a crescut des si frumos pana aproape de fund
Mult succes!
deea_20
Postat pe 3 Mai 2009 03:32
dar nu am inteles ce s-a intamplat de a ajuns parul tau in starea asta... ti-ai facut permanent?
eu zic sa-l mai tunzi pt regenerare
10nails
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:32
Mergi la medicul de familie si astfel vei afla cauza caderii. Fa niste investigatii, asta daca nu ti-ai facut permanent si ti l-a ars. Poate fi si stresul de vina... sunt multe cauze. Tu stii cel mai bine.
quantex
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:48
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
varfuri despicate 28 De la: viviana23 12 Februarie 2016 16:39
Ma dispera matreata 19 De la: vikidutza 30 Aprilie 2009 22:04
de unde pot cumpara extensii clip on/in mai ieftine???? 148 De la: denisa123 22 Martie 2015 15:10
freza si matreata 8 De la: stem_29 13 Octombrie 2010 20:22
curs de frizerie 2 De la: Metal_spell 27 Noiembrie 2009 12:07