Setari Cookie-uri

va rog ajutati-ma

Buna sunt ff disperata si f trista nu mai stiu ce sa ma fac saptamana trecuta m-am hotarat sa merg la un salon in centru orasului mi-am facut un permanent am avut incredere in coafeza pe o juvita mi-a pus doua bigudiuri mi-a turnat solutie direct pe bigudiuri de la wella bine inteles ca a turnat si pe scalp dupa cateva zile mi-a cazut parul de la radacina am parul f lung nu vreau sa raman fara par in cap va rog ajutati-ma ce sa fac oricum intentionez sa dau coafeza in judecata sunt disperata mi-a cazut din par cam 15% imi este rusine sa mai ies afara ca se vede ca nu mai am par
kudika020254
Postat pe 2 Mai 2009 23:41
Pune'ti un batic pe cap si asa ai sa poti iesi din casa
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 01:43
sau o peruca...vezi daca te mananca-n c...r
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 01:47
Ulei de ricin la fiecare baita si facute tratamente la par sa iti iasa permanentul dar ai grija unde iti faci tratamentele daca le faci intereseazate si tu
bruneta21
Postat pe 3 Mai 2009 01:50
dar mai intai sa se rada in cap
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 01:51
se mai intampla ce sa faci daca te duci unde e mai ieftin
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 01:55
acuma chiar nu inteleg de ce sunteti ironice/ironici.fiecare merge la ce salon isi permite.si chiar e foarte trist sa ramai fara par,femeie fiind
cinderella
Postat pe 27 Iulie 2009 18:23
De la: kudika022394, la data 2009-07-27 22:56:50
Orce ise intmpla EVREULUI, acesta intodeauna spune: O freasca -ma Dumnezeu de mai rau. Sa stii ca are dreptate. Multe femei care chelesc din cauza CANCERULUI, S-AR BUCURA SA TREBUIASCA SA SE TUNDA ZERO, CA IN SITUATIA TA, DAR NUMAI SA NU FIE BOLNAVE DE cancer. CE ZICI, INTRE A FI CHEALA CU cancer SI A FI SANATOASA CU chelie ESTE SAU NU O DIFERENTA. CE-TI ALEGI, O CHELIE CU CANCER SAU CHELIE CU SANATATE. PARUL CRESTE IAR
IN 3-6 LUNI, DAR cancerul, NU DISPARE NCI IN 2-5 ANI, TIMP IN CARE POTI ORICAND SA DISPARI DIN PEISAJUL NAURAL. ASA CA TUNDETE ZERO, PT. CA ORICUM ESTE CALD SI LA MODA, SI-TI VA CRESTE UN PAR SI MAI SANATOS SI UNIFORM. DACA INCERCI SA UNGI CU CREME ZONELE ARSE, TOT ATAT TIMP DUREAZA, CAT AR CRESTE TOT PARUL TAU DE LA ZERO. SUCCES. PE TOATA PERIOADA CRESTERII PARULUI, VA FACETI SI NISTE POZE DIN CAND IN CAND, PENTRU A VEDEA CAND SUNTETI MAI AVANTAJATA, MAI FRUMOASA PRIVIND MARIMEA PARULUI. SUCCES!
Scrie-mi ce masura ai luat?




_oktober_
Postat pe 27 Iulie 2009 23:04
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/27001/caderea-parului.html
pissy
Postat pe 5 August 2009 19:34
dupa ce-ti pui permanent e normal sa-ti cada parul. am avut si eu permanent si nu mi-am mai pus pentru ca parul s-a cam rarit. ce a facut coafeza nu mi se pare normal. permanentul se pune inainte sa ti-l puna pe bigudiuri. iti recomand tratament cu revalid,petrol si ulei de ricin. sigur ca rezultatele nu se vad decat dupa 3-4 luni. deci trebuie sa te tii de ele.
dorina_77
Postat pe 3 Septembrie 2009 20:33
solutii pentru problema ta numai laun dermatolog gasesti, nici un brand care vinde permanent nu o sa iti scoata si un sampon de ex, pentru "tratarea ranilor si caderea parului in exes dupa permanent"si sa mai si scrie pe el pentru ce este. sa fim seriosi. daca mergi la un coafor si nu iti zice la ce pericole te expui la aplicarea permanentului, care este cea mai destructiva operatiune care se poate face.... mai bine gasesteti alt salon. si apropo bucle si onduleuri se pot face in cel putin 5 feluri, care sa arte natural si sa nu afecteze deloc structura parului
dida_hs_dida
Postat pe 4 Septembrie 2009 14:44
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
par cretz 8 De la: balrog 14 Martie 2011 15:06
Masca din ulei de ricin si ulei de rozmarin 1 De la: FraAlex 7 Octombrie 2010 16:33
It's alive !!!!! 40 De la: diana1981 4 Februarie 2009 17:31
nuantator de par 2 De la: valy90 14 Decembrie 2010 12:46
Fetelor ce efect a avut produsele de la Revitol?pentru voi? 3 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06