Setari Cookie-uri

dependentza in dragoste

buna,fetele! vreau s zic k suntetzi o adevarata terapie pt mn mereu m relaxez citind cum v rafuitzi voi p aici...si incep s rad chiar dak sunt suparata.... ajung la concluzia k exista oameni si mai sad si cu nedumeriri mai "nebune" decat mine...

povestea mea este...o s v datzi voi q parerea...am 18 ani si am o relatie d un an si jumatate cu prietenul meu.am inceput asa ..ca in filmele ieftine d iubire..
m-am dus la scoala la 2 saptamani dupa c a inceput deoarece am fost bolnava...si il vad in banca la mine p "baiatul ala kre trecea p lg liceu, despre kre spuneam k are o frumusete direct proportionala q fitzele".il vedeam frecvent trecand p lg liceu, foarte plin de el..insispida in fatza lui.. m-a si pufnit rasul knd l-am vzt in banca mea...si asa in 2 saptamani eram nedespartiti k prieteni...dupa vreo luna m ia d mana,n ascundem dupa usa si imi da un sarut d ala..de mi-a produs o armata d fluturi..a fost dragutz..s-a purtat cu mine exemplar...eram cu baiatul la care s uitau toate fetele(adik ink s uita p strada..lung in ochii lui..el incepe s rada si m pupa..) in 2 saptamani eram la el in pat...pierzandu-ne aman2 virginitatea,spre surprinderea mea il iubesc iremediabil,din prima zi knd l-am vazut...si el m iubeste mult,vad dupa cum s poarta,dupa cum imi spune mereu k e sigur k vrea s fiu mama copiilor lui.e genul d baiat foarte finut,cu degetele lungi,pielea fina...ochi albastri,inalt...corp d sportiv..eu sunt genul d fata kre nu a avut niciodata mai jos d 65 d kilograme..mai "insipida"..

problema e k desi m domina clar in pat...are un stil superficial d a face dragoste,iar uneori nu m vrea..adik stau dezbrakta in pat...si el m pupa p frunte...apoi knd are el chef(fara s tina cont de al meu) m iubeste "furtunos" fix 30 d secunde..si cam gata... apoi m pupa si m ia in bratze..dar...
eu vreau s facem dragoste mai des..s dureze mai mult si s fie si o experientza spirituala,nu strict sex...
imi place s ii cotrobai prin toate "sertarasele",si desi la inceput mi-era greata s ii fac sex oral,acum e o adevarata placere pt mine..in schimb,el nici nu s uita la "sud",desi la inceput s dadea in vant...am vorbit d multe ori..el zice k mn si face k el
il iubesc enorm..si nu m vad cu niciun alt baiat..chiar daca cateodata e "tzoparlan" de-a dreptu',stiu k e finutz..si n mulam perfect...
cu el sunt cateodata rece...si s"munceste" mult ca s m multumeasca...mai mereu sunt mofturoasa..si imi place s imi gadile orgoliul incerknd s imi intre in gratzii

il apreciez pt k m-a acceptat asa cum sunt (chiar dak mai skpa kte un "da nu vrei s incerci d luni s incepi o dieta?") si pt ca s-a schimbat mult pentru mine(in bine..recunoaste si el..dar cam dureros s renuntze la gasca d baieti).
dar vreau s fiu mai independenta...s nu plang dimineatza,knd pleak d la mn si il implor s mai stea...sa vad viata si fara el...
am citit despre o carte, "femei care iubesc prea mult",in care p scurt este vorba d despre dependenta emotionala de un barbat..cred ca la mn despre asta este vorba..si sfaturile d acolo mi s par nerealiste..si la mine e o "dependenta " dulce...
voua vi s-a intamplat?
astept,dragele mele,povestile voastre mai mult sau mai putin "furtunoase"...
butterfly_18
Postat pe 3 Mai 2009 14:45
Pai na...cam asta e dragostea...devii dependenta fara sa vrei de persoana care e langa tine.E aiurea ca ti-a zis sa incepi o dieta dar daca te gandesti mai bine poate ar fi bine sa faci acea dieta pentru tine...ca sa ai si tu mai multa incredere in tine...Sa nu crezi ca daca arata bine o sa te paraseasca...motivele pentru o despartire sunt cu totul altele...In legatura cu sexul...da-i timp...e la inceput...explica-i lui ce ti-ar place sa-ti faca..Incet,incet o sa rezolvati problema asta...In rest...iubiti-va mult...
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 18:18
Dorintele astea ale lui pot sa vina si din cauza presiunilor din societate.I se da impresia ca e frumos si ca sta cu o fata mai plinuta.Si el,in mintea lui, se situeaza undeva mai sus.Observ ca si tu ii dai impresia asta.Te subestimezi.El stia exact cum esti at cand s-a ”cuplat” cu tine.Si cand te-a sarutat dupa usa.
MAi grav este ce se intampla in intimitate: ca nu e receptiv la dorintele tale,poate din cauza ca il iubesti asa tare nu reusesti sa mai zici lucrurilor pe nume direct.
Trebuie sa inteleaga exact ce esti,altfel nu se pune problema de iubire... El sta cu o imagine a ta,ceea ce crede el ca esti tu,nu cu tine...
kudikaroxi
Postat pe 5 Mai 2009 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E prea devreme? 56 De la: ramona02 25 Decembrie 2009 22:54
Ce-si doreste un barbat 136 De la: roscatika23 10 Aprilie 2009 23:21
...dar ce parere aveti despre "barbatii" care apeleaza la serviciile prostituatelor? 42 De la: TIGRA 19 Octombrie 2010 12:36
Ce parere aveti daca ... ? 33 De la: Naz_13 2 Septembrie 2014 08:18
marimea conteaza 600 De la: kudika023770 8 Iunie 2009 16:51