Setari Cookie-uri

Lipsa ciclului

buna.am o problema.nu mia venit ciclul de 3 luni sta e a 4 a luna si medicul mia recomandat anticonceptionalele karissa.mai am cateva zile si intru in pauza dar mie frica k nu o sami vina ciclul in pauza...nu stiu de ce.medicul ma vazut la ecograf si a zis k nu e sarcina..dar mam ingrasat putin in ultimul timp poate si de la medicamente.nu o data am fost la medic si numai ultima data mia recomandat anticonceptionalele.ce fac dak iar numi vine? anonima 18
papussaaa
Postat pe 3 Mai 2009 20:36
te duci in continuare la doctor sa vezi ce ai pana la urma
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 20:38
Din moment ce ti-a spus ca nu e sarcina s-ar putea sa nu fie,poate e devina stresul...si modul de viata,gen.....nopti nedormite,mese neregulate...
DianaGygax
Postat pe 3 Mai 2009 20:39
De la: papussaaa, la data 2009-05-03 20:36:56 buna.am o problema.nu mia venit ciclul de 3 luni sta e a 4 a luna si medicul mia recomandat anticonceptionalele karissa.mai am cateva zile si intru in pauza dar mie frica k nu o sami vina ciclul in pauza...nu stiu de ce.medicul ma vazut la ecograf si a zis k nu e sarcina..dar mam ingrasat putin in ultimul timp poate si de la medicamente.nu o data am fost la medic si numai ultima data mia recomandat anticonceptionalele.ce fac dak iar numi vine? anonima 18



cara sunteti interesati,e bine tin sa va informrmez"a secat lacu rosu"
scorpyoW
Postat pe 3 Mai 2009 20:45
De la: papussaaa, la data 2009-05-03 20:36:56 buna.am o problema.nu mia venit ciclul de 3 luni sta e a 4 a luna si medicul mia recomandat anticonceptionalele karissa.mai am cateva zile si intru in pauza dar mie frica k nu o sami vina ciclul in pauza...nu stiu de ce.medicul ma vazut la ecograf si a zis k nu e sarcina..dar mam ingrasat putin in ultimul timp poate si de la medicamente.nu o data am fost la medic si numai ultima data mia recomandat anticonceptionalele.ce fac dak iar numi vine? anonima 18


Incearca sa mergi la alt doctor mai bun
S-ar putea sa ai altceva! Nu neaparat sa fii insarcinata!
Nu m-am uitat citi ani ai!Dar totusi ...mergi de urgenta la doctor...la un doctor bun!
ella_688_2008
Postat pe 3 Mai 2009 21:05
da asa e am sa merg la doctor...dar sper sami vina de la anticonceptionalele karissa
papussaaa
Postat pe 3 Mai 2009 23:19
si eu am avut o problema e genul asta...am fost la medic si mi-a zis ca e de la o dereglare hormonala si mi-a prescris duphaston(niste pastilute mici) si a mers, acum nu mai am probleme:)
si eu zic la fel, sa mai mergi si la alt doctor! bafta!
butterfly_89
Postat pe 12 Mai 2009 13:02
Fa si tu un test pentru linistea ta , eu ma astept de la orice de la medici Dar sa stii ca am mai auzit de cazuri de perioade mult mai mari ca a ta cu lipsa de menstruatie, poate e o dereglare hormonala sau ai chisturi ovariene. Mai mergi si la alt doctor pentru consult ,e o problema destul de importanta si esti tanara , vezi sa nu aiba urmari.
Amora
Postat pe 12 Mai 2009 16:43
Printr-o experienta asemanatoare am trecut si eu in urma cu 3 ani;cum ne doream f.tare un bebe eu si sotul meu,am crezut ca sunt insarcinata,pt ca ma simteam f.rau;cand m-am dus la medic,am aflat ca de fapt aveam ditamai chistul,si ca dc mai stateam doar un pic fara sa urmez un tratament,ajungeam pe masa de operatie.Eu am fost norocoasa la momentul acela,ceea ce-ti doresc si tie;probabil ori ai vre-un chist ovarian care vrea sa-si faca de cap,ori,cel mai probabil intampini o mare dereglare hormonala,care doar cu tratament specific are sa se rezv.I-ti recomand un medic f.bun,rabdator cu pacientele si f intelegator;se numeste Baady Najib si-l gasesti la clinica Mary Medical Center(cartierul 1 Mai).Sanatate multa,draga mea!
sofiamoty
Postat pe 13 Mai 2009 02:19
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:40
mia venit dl :D/anticonceptionale :>:>:D:D
papussaaa
Postat pe 16 Mai 2009 16:15
De la: papussaaa, la data 2009-05-16 16:15:00mia venit dl :D/anticonceptionale :>:>:D:D

bv bv!!ai scapat de o grija!!
anca0704
Postat pe 16 Mai 2009 16:33
[Am o mare problema......imi vine foarte neregulat ciclul si nu stiu de ce, si m-am si ingrasat mult si nu mananc mult. Nu stiu ce sa mai fac Helppppppp

Postat pe 26 Mai 2009 18:39
De la: kudika029769, la data 2009-05-26 18:39:26[Am o mare problema......imi vine foarte neregulat ciclul si nu stiu de ce, si m-am si ingrasat mult si nu mananc mult. Nu stiu ce sa mai fac Helppppppp



Pregateste'te de botez
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 02:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poze si informati despre egiptul antic va rog 8 De la: dakar_dakina 23 Iunie 2009 11:59
Multumesc anticipat! 5 De la: Miuriel 30 Iulie 2011 23:59
ce sa fac cu viata mea 3 De la: kudika077113 13 Noiembrie 2009 20:02
Cunoasteti cupluri Scorpion-Varsator? 51 De la: ADE_ADE82 17 Ianuarie 2014 10:04
compatibilitati 10 De la: candy_sweet 5 Octombrie 2009 21:02