Setari Cookie-uri

nu mai pot avea orgasm

am un prieten de aproape 3 ani,am fost despartiti 2 luni deoarece el a vrut sa facem pauza...iar acum de vreo doua luni nu mai am orgasm.Sa fie oare din cauza ca mi-am pierdut din increderea ce o aveam in el cand ne-am despartit?sau oare din ce cauza?astept sugestiile voastre...ms;)
athy
Postat pe 6 Mai 2009 17:51
De la: athy, la data 2009-05-06 17:51:00am un prieten de aproape 3 ani,am fost despartiti 2 luni deoarece el a vrut sa facem pauza...iar acum de vreo doua luni nu mai am orgasm.Sa fie oare din cauza ca mi-am pierdut din increderea ce o aveam in el cand ne-am despartit?sau oare din ce cauza?astept sugestiile voastre...ms;)

poate ca nu mai e aceeasi atractie...ca inainte
bex_bex
Postat pe 6 Mai 2009 19:02
De la: athy, la data 2009-05-06 17:51:00am un prieten de aproape 3 ani,am fost despartiti 2 luni deoarece el a vrut sa facem pauza...iar acum de vreo doua luni nu mai am orgasm.Sa fie oare din cauza ca mi-am pierdut din increderea ce o aveam in el cand ne-am despartit?sau oare din ce cauza?astept sugestiile voastre...ms;)


Poate in subconstientul tau stii k de fapt el a mai calcat si prin alte "gradini inflorite"......Si ti-a trecut atractia fata de el....
amr2009
Postat pe 6 Mai 2009 19:04
De la: athy, la data 2009-05-06 17:51:00am un prieten de aproape 3 ani,am fost despartiti 2 luni deoarece el a vrut sa facem pauza...iar acum de vreo doua luni nu mai am orgasm.Sa fie oare din cauza ca mi-am pierdut din increderea ce o aveam in el cand ne-am despartit?sau oare din ce cauza?astept sugestiile voastre...ms;)



incearca cu altu
scorpyoW
Postat pe 6 Mai 2009 19:09
De la: athy, la data 2009-05-06 17:51:00am un prieten de aproape 3 ani,am fost despartiti 2 luni deoarece el a vrut sa facem pauza...iar acum de vreo doua luni nu mai am orgasm.Sa fie oare din cauza ca mi-am pierdut din increderea ce o aveam in el cand ne-am despartit?sau oare din ce cauza?astept sugestiile voastre...ms;)




eu cred ca da...si eu am patit la fel....trebuie sa te relaxezi f tare iar in timpul actului se xual incearca sa nu ti lasi mintea sa zburde la care a mai fost in patul lui sau daca i o fi facut ce ti face si tie acum....axeaza-te la placerea de a fi cu el si la pasiunea cu care va iubiti si nu la alte minuni...incearca..;)
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 19:46
Astea cu sa nu te mai gandesti sau sa-ti lasi mintea sa zburde e pt cine poate s-o faca.
Eu cred ca tu stii mai bine ca asta este cauza , altfel n-o aduceai in discutie ...
Din punctul meu de vedere nu se mai poate remedia. Daca ai ajuns la pctul asta , pt a-l depasi trebuie sa ajungi la compromis.Dc il Iubesti cu adevarat, vei trece peste.
SAU,mai e o varianta:aduci balanta in echilibru .Ii ceri cam tot atat cat ti-a cerut si el,
timp in care e treaba ta ce faci. Numai ca el nu trebuie sa afle. Si trebuie sa sufere.Ochi pt ochi, si dinte pt dinte. Legea vechiului Testament.
Daca niciuna nu da roade, las-o balta!
kudikaroxi
Postat pe 7 Mai 2009 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este cea mai mare diferenta de varsta dintre un partener cu care ati facut dragoste si dumneavoastra ? 76 De la: Baiat_virgin 4 Noiembrie 2013 10:38
Ajutati-ma cu un sfat 8 De la: adina_black 21 Octombrie 2009 00:38
Lipsa apetitului sexual la barbati!!!!!!!!! O PROBLEMA REALA!!! 40 De la: scorpio67 11 Mai 2010 19:53
---SWINGUL--il acceptam sa-u nu--- 32 De la: fante_de_dorobanti 28 Iulie 2010 12:11
Urgent 5 De la: Dianafatarea 8 Martie 2014 15:41