Setari Cookie-uri

gelozie...cred!

buna am si eu o problema nelamurire k nici nu stiu cum sa o mai numesc....akum o saptamana m-am impcata cu prietenul meu cu care am stat despartit 2 saptamani (a fost oribil)...asa in timpul asta el isi facuse cont pe un site de chat si o alat adresa de mail decat cea oficiala...in mom in care ne-am impacat mi-a zis de adresa mi-a zis si de parola ca sa imi arate ca nu are nimic de ascuns...bun si curioasa cum sunt din fie nu am putu sa ma abtin sa nu intru sa vad si eu cu ochii mei ce s-a inatmplat in timpul kat am stat despartit...ma rog lucruri generale vorbea cu fel de fel de fete isi trimiteau imagini etc cum se face pe site-uri de genul asta...numai k el acum mai intra din cand in cand sa se mai uite pe prfilul lui si mai sunt fete care ii trimis mesaje "k de abia asteapta sa se vada ca etc chestii de genul asta....si pe mine ma deranjeaza la mesaje a sters tot si la "sent"si la "inbox" probabil k sa nu vad eu///si ma deranjeaza k el nu inteleg k eu ma supar nu intelge de ce k nu face nimic rau si k sunt aburda si k fac politie si ajungem sa ne certam din cauza asta...imi zice sa am incredere in el si vreau sa am numai k nu pot avand in vedere ce v-am scris mai sus.
UN SFAT CAREVA?VA ROG
viviana23
Postat pe 6 Mai 2009 18:35
De la: viv_baby23, la data 2009-05-06 18:35:07buna am si eu o problema nelamurire k nici nu stiu cum sa o mai numesc....akum o saptamana m-am impcata cu prietenul meu cu care am stat despartit 2 saptamani (a fost oribil)...asa in timpul asta el isi facuse cont pe un site de chat si o alat adresa de mail decat cea oficiala...in mom in care ne-am impacat mi-a zis de adresa mi-a zis si de parola ca sa imi arate ca nu are nimic de ascuns...bun si curioasa cum sunt din fie nu am putu sa ma abtin sa nu intru sa vad si eu cu ochii mei ce s-a inatmplat in timpul kat am stat despartit...ma rog lucruri generale vorbea cu fel de fel de fete isi trimiteau imagini etc cum se face pe site-uri de genul asta...numai k el acum mai intra din cand in cand sa se mai uite pe prfilul lui si mai sunt fete care ii trimis mesaje "k de abia asteapta sa se vada ca etc chestii de genul asta....si pe mine ma deranjeaza la mesaje a sters tot si la "sent"si la "inbox" probabil k sa nu vad eu///si ma deranjeaza k el nu inteleg k eu ma supar nu intelge de ce k nu face nimic rau si k sunt aburda si k fac politie si ajungem sa ne certam din cauza asta...imi zice sa am incredere in el si vreau sa am numai k nu pot avand in vedere ce v-am scris mai sus.
UN SFAT CAREVA?VA ROG



Sa moara Bibi daca tu in tot romanul asta ai o virgula....!!!!!!!!!!
Ai emotzii sau de la atata gelozie te-ai pierdut cu firea ???
Cat despre sfat, fa-ti si tu un cont si asa intrati impreuna pe site :D ...iti pui poze cu el si gata :)aaa, .....si te adaugi in lista lui de prieteni ...f. simplu ....
___LL___
Postat pe 6 Mai 2009 18:50
De la: ___LL___, la data 2009-05-06 18:50:09
De la: viv_baby23, la data 2009-05-06 18:35:07buna am si eu o problema nelamurire k nici nu stiu cum sa o mai numesc....akum o saptamana m-am impcata cu prietenul meu cu care am stat despartit 2 saptamani (a fost oribil)...asa in timpul asta el isi facuse cont pe un site de chat si o alat adresa de mail decat cea oficiala...in mom in care ne-am impacat mi-a zis de adresa mi-a zis si de parola ca sa imi arate ca nu are nimic de ascuns...bun si curioasa cum sunt din fie nu am putu sa ma abtin sa nu intru sa vad si eu cu ochii mei ce s-a inatmplat in timpul kat am stat despartit...ma rog lucruri generale vorbea cu fel de fel de fete isi trimiteau imagini etc cum se face pe site-uri de genul asta...numai k el acum mai intra din cand in cand sa se mai uite pe prfilul lui si mai sunt fete care ii trimis mesaje "k de abia asteapta sa se vada ca etc chestii de genul asta....si pe mine ma deranjeaza la mesaje a sters tot si la "sent"si la "inbox" probabil k sa nu vad eu///si ma deranjeaza k el nu inteleg k eu ma supar nu intelge de ce k nu face nimic rau si k sunt aburda si k fac politie si ajungem sa ne certam din cauza asta...imi zice sa am incredere in el si vreau sa am numai k nu pot avand in vedere ce v-am scris mai sus.
UN SFAT CAREVA?VA ROG



Sa moara Bibi daca tu in tot romanul asta ai o virgula....!!!!!!!!!!
Ai emotzii sau de la atata gelozie te-ai pierdut cu firea ???
Cat despre sfat, fa-ti si tu un cont si asa intrati impreuna pe site :D ...iti pui poze cu el si gata :)aaa, .....si te adaugi in lista lui de prieteni ...f. simplu ....


asta a fost tare!

super buna ideea ta!

de avut in vedere pe viitor, fetelor!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 10 Mai 2009 09:50
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 14:11
salut fetelor. faza cu "da-ti un cont shi tu, shi pune pozele voastre". DA! AM incercat, fetele s-au dat la o parte, dar el pana acum e suparat foc! :
)
Sandutzasv
Postat pe 5 Septembrie 2009 13:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CREDETI IN PUTEREA GANDULUI ? 40 De la: catalina69 3 Decembrie 2009 11:54
Colega noua,probleme noi.... 12 De la: kudika_995491 30 Octombrie 2015 14:38
cum sa scap de fetele din jurul lui? 15 De la: crissa_909 24 Iulie 2009 10:29
Gelozie? 15 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 00:03
sunt o persoana geloasa dar nu ca as avea motiv dar.... 28 De la: mady_puppy 9 Noiembrie 2009 23:49