Setari Cookie-uri

hy

dc oare sunt geloasa pe fiecare fata care il saluta pe iubitul meu?cand vede ca sunt geloasa vine si ma ia in brate ............nus ce sa zic se cam uita fetele la el cand mergem amandoi pe strada si ma scoate din mnti lucrul asta
c3ry_crazy
Postat pe 17 Mai 2009 17:18
De la: c3ry_crazy, la data 2009-05-17 17:18:55 dc oare sunt geloasa pe fiecare fata care il saluta pe iubitul meu?cand vede ca sunt geloasa vine si ma ia in brate ............nus ce sa zic se cam uita fetele la el cand mergem amandoi pe strada si ma scoate din mnti lucrul asta

stai linistita ca nu esti singura in situatia asta.asta inseamna ca il iubesti,si nu ar trebui sa fi geloasa.trebuie sa fi mandra ca ai langa tine un barbat dupa care intorc fetele capul
ETE_EU
Postat pe 17 Mai 2009 17:21
De la: c3ry_crazy, la data 2009-05-17 17:18:55 dc oare sunt geloasa pe fiecare fata care il saluta pe iubitul meu?cand vede ca sunt geloasa vine si ma ia in brate ............nus ce sa zic se cam uita fetele la el cand mergem amandoi pe strada si ma scoate din mnti lucrul asta

Zi merci ca te ia in brate.....Altii nici nu se sinchisesc sa faca lucrul asta. Asta dovedeste ca te iubeste si in fata lumii.
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 17:24
poi cate odata il mai intreb cu cine ma mai inseli?:))
ms moolt de saft:X:*
c3ry_crazy
Postat pe 19 Mai 2009 20:39
De la: c3ry_crazy, la data 2009-05-17 17:18:55 dc oare sunt geloasa pe fiecare fata care il saluta pe iubitul meu?cand vede ca sunt geloasa vine si ma ia in brate ............nus ce sa zic se cam uita fetele la el cand mergem amandoi pe strada si ma scoate din mnti lucrul asta


Esti geloasa pentru ca-l iubesti ...
Sfatul meu este sa-ti controlezi cat poti gelozia.La inceput e dragut sa vezi ca celalalt este un pic gelos dar in timp devine suparator...
ella_c
Postat pe 19 Mai 2009 21:35
nu e neaparat o gelozie dar e un fel e a spune cred ca toate fetele simt acelasi sentiment
yumy
Postat pe 21 Mai 2009 08:36
De la: c3ry_crazy, la data 2009-05-17 17:18:55 dc oare sunt geloasa pe fiecare fata care il saluta pe iubitul meu?cand vede ca sunt geloasa vine si ma ia in brate ............nus ce sa zic se cam uita fetele la el cand mergem amandoi pe strada si ma scoate din mnti lucrul asta


parerea mea este ca nu trebuie sa te simti cu nimic inferioara fata de celelalte fete. zic eu ca mult din acest sentiment vine din faptul ca te simti la un nivel inferior, si nu ma refer intelectual, la cat de bine esti aranjata, imbracata, etc.
gelozia vine din nesiguranta, asa ca girl , capul sus k l tau te ia in brate. fii mandra de dragostea lui si de omul tau.
cristi_nne
Postat pe 21 Mai 2009 09:22
De la: c3ry_crazy, la data 2009-05-17 17:18:55 dc oare sunt geloasa pe fiecare fata care il saluta pe iubitul meu?cand vede ca sunt geloasa vine si ma ia in brate ............nus ce sa zic se cam uita fetele la el cand mergem amandoi pe strada si ma scoate din mnti lucrul asta


baga o poza acilea macar sa ne uitam si noi
donttouch
Postat pe 21 Mai 2009 09:24
singura trebuie sa afli ''de ce''....si daca doar din asta esti geloasa mai bine te linistesti singura...tie ti-ar placea sa te salute fosti colegi, sau amici pe strada si prietenul tau sa devina gelos..? ar fi chiar aiurea......

Postat pe 21 Mai 2009 09:28
trebuie sa fi mai sigura pe tine,exact cum spunea cineva mai sus.
in rest??
de cate ori te ia in bratze,de atatea ori plezneste-l
matracucu
Postat pe 21 Mai 2009 09:30
RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA



Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.


Amin!
kudika172071
Postat pe 2 Septembrie 2014 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
soacra 106 De la: dalilapink 18 August 2014 23:45
Cred ca il iubesc... 8 De la: Cristinakitty 27 Ianuarie 2010 17:42
am facut-o cu el si acum nu mai vorbeste cu mine :((:(( 236 De la: MaddeLinne 18 August 2014 23:45
furt de identitate 111 De la: kudika408719 14 Iunie 2012 22:19
Sunt geloasa si invidioasa si nu mai suport 84 De la: kudika_938443 21 Octombrie 2013 09:03