avem o relatie de 8 luni dar nu pot sa va spun prea multe pt ca nu sunt fericita. Cred ca ma mint singura si sper sa fie bine am inceput aceasta relatie cu dorinta de razbunare pe fostul prieten dar acum regret pt ca nu pot sa iubesc persoana de langa min

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
relatie sagetator gemeni experiente din viata voastra
Raporteaza abuz de limbaj
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: scumpyca86, la data 2009-05-08 21:11:27relatie sagetator gemeni experiente din viata voastra

Esec total
Fugiiiii cat te tin picioareleeeeeee
Sweet Little Devil
InDark Avatarul lui InDark

209 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 20:04:32
De la: scumpyca86, la data 2009-05-08 21:11:27relatie sagetator gemeni experiente din viata voastra

Esec total

Dap, are dreptate diavolitza asta mica
http://www.poezii.biz/poezii.php?author=455
kudika012429 Avatarul lui kudika012429

18 mesaje

AI GRIJA SA NU TI SE INTOARCA
missroselovetwilight Avatarul lui missroselovetwilight

15 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 20:04:32

Esec total

sunt de aceas parere scoate'o la fuga
kudika029861 Avatarul lui kudika029861

1 mesaj

relatzya dintre varsathor ji sc0rpion e perfectha uneori ;p
deny:X
ella_tody Avatarul lui ella_tody

217 mesaje

cel mai bine ar fi sa analizezi intreaga situatie mai bine,si daca intr adevar simti ca nu iubesti persoana de langa tine(desi eu sunt de parere ca in timp poti iubi o persoana,care te merita),lasa l sa si vada si el de viata lui ,nu l face sa sufere degeaba,ptr ca in final va suferi.era doar o parere,sper ca nu mi o iei in nume de rau
priveste viata cu ochelari roz
Fosta membra Kudika.ro
dezastrous
Eye for an eye tooth for a tooth.
FaKe_AnGeL Avatarul lui FaKe_AnGeL

36 mesaje
Oras: bucuresti

si faptul ca zodiile nu se inteleg ea nu poate sa`l iubeasca.....hai p bune..... nu prea cred asta..... mai degraba din pricina razbunari,sau a faptului ca inca mai simte ceva pt fostu. chiar daca ar fi vb doar de razbunare si asta este un motiv destul de bun pt a nu reusi sa treci peste relatia precedenta
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

am obosit numai citind titlul.
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro

pt asta ai pus titlul ala de 1 km?

zau asa...tu nu sti diferenta dintre "titlu" si "continut"?
ca tu le-ai pus fix invers!
mirelaD87 Avatarul lui mirelaD87

4 mesaje
Oras: bucuresti

Am o poveste aproape la fel,doar ca eu nu am vrut sa ma razbun pe nimeni. NU suportam sa fiu singura si "el" a tot insistat. Am fost impreuna 3.5 ani,in care eu traiam din amintirile din trecut. Asta a fost ca o bariera intre mine si "el",mereu am crezut ca nu simt nimic pt el.
Dupa 3.5 ani eu am plecat din casa unde locuiam impreuna cu el pt ca nu mai suportam situatia,orice gest al lui ma enerva. Am fost despartiti un an si asa suntem si acum.
In timpul asta eu i-am spus ca nu simt nimic pentru el,in schimb acum dupa ce el si-a vazut de viata si si-a facut pe altcineva simt ca imi plesneste inima de durere.
Sfatul meu este sa incerci tot ce iti sta in putinta in aceasta relatie si nu lasa amintirea fostului prieten sa te orbeasca.
Nu incerca sa schimbi nimic la actualul tau prieten ci doar accepta-l asa cum este el,incearca sa te schimbi tu si ai sa vezi ca va fi bine.
Daca el te iubeste si tu simti lucrul asta atunci lupta cu tine pentru a avea aceleasi sentimente.
coatina Avatarul lui coatina

13 mesaje
Oras: giurgiu

Mama mea este gemeni iar tatal meu este sagetator...sunt casatoriti de 27 de ani si se cunosc de peste 30.....sunt un cuplu minunat, ii admir enorm...au certuri si divergente, in care niciunul nu lasa de la el..insa ce cuplu nu are....familia e cel mai important lucru pentru ei...si se iubesc, mai mult decat in prima zi...asa ca...nu te lua dupa zodii....sau nu numai dupa zodii....omul e totul!
pup si iubiti-va mult!