Setari Cookie-uri

pentru cei singuri...

Am vazut topicul unei tipe din craiova care cauta un baiat pentru ca s-a saturat de singuratate si am vazut ca a avut ceva succes...sper sa nu va plictisesc si eu si ma criticati ca ajut la transformarea site-ului in unul de matrimoniale, dar daca dragoste nu e, nimic nu e, nu?

Postez acest topic nu pentru mine, ci pentru fratele meu, un baiat de 28 de ani la fel de singur si fara prea mult noroc in dragoste, l-as fi recomandat tipei, dar e din Braila si pana la craiova e distanta mare... Asa ca va rog mult, daca sunteti singure sau cunoasteti o fata singura de prin zona, haideti sa ii scapam de singuratate. Daca nu vi se potriveste, cine stie cine va citeste mesajul si il gasiti pe Fat-Frumos al vostru.
skorpyo
Postat pe 10 Mai 2009 17:50
Fat-Frumos cu stea in frunte si cu ochii albastri !

Postat pe 10 Mai 2009 20:20

fratele meu are ochi albastri....dar nu are stea in frunte
pe bune acum, eu una nu as suporta sa fiu singura, de asta imi pare rau pentru cei care nu si-au gasit jumatatea, desi, unii, la varsta pe care o au, ar fi trebuit sa aibe si copilasi. E tare pacat ca sunt foarte multe fete si mai multi baieti buni care nu vor decat o dragoste sincera, nu avere, si nu au parte nici macar de atat; si asta pentru ca nu reusesc sa se intalneasca.
Sincer o spun ca fratele meu e genul de sot pe care multe femei si l-ar dori si au parte de toti afemeiatii, betivii etc. Mare pacat.
skorpyo
Postat pe 11 Mai 2009 13:32
De la: skorpyo, la data 2009-05-11 13:32:59
fratele meu are ochi albastri....dar nu are stea in frunte
pe bune acum, eu una nu as suporta sa fiu singura, de asta imi pare rau pentru cei care nu si-au gasit jumatatea, desi, unii, la varsta pe care o au, ar fi trebuit sa aibe si copilasi. E tare pacat ca sunt foarte multe fete si mai multi baieti buni care nu vor decat o dragoste sincera, nu avere, si nu au parte nici macar de atat; si asta pentru ca nu reusesc sa se intalneasca.
Sincer o spun ca fratele meu e genul de sot pe care multe femei si l-ar dori si au parte de toti afemeiatii, betivii etc. Mare pacat.



vrei sa-i fac cunostinta cu sora mea?
are aceleasi caracteristici si e singura.
cateodata ma intreb de ce nu are succes in dragoste, pentru ca este gospodina, muncitoare, a strans o mica avere cat a muncit si e singura de 5 ani.
daca te intrebi daca a facut sex in acesti 5 ani, iti raspund da.
singurul ei cusur este ca-i plac orgiile.
geo_x
Postat pe 11 Mai 2009 13:36
Nu cred k l-ar deranja apetitul ei
Doar ca daca el e din braila si ea din constanta si fiecare isi face mica avere la el, oare ar renunta vreunul?
skorpyo
Postat pe 11 Mai 2009 16:19
pai sa-ti dau adresa ei de mess si ...se descurca mai departe.
stickittomybuttandmakemecry@yaho.com

o recomandare.
o data la doua luni , o apuca pandaliile, hormonii zic io, si cauta vreo trei barbati pe care lesina!
da' numai o data la doua luni!
geo_x
Postat pe 11 Mai 2009 16:37
vrei sa'mi faci si mie cunostinta cu fratele tau
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 16:48
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 16:48:24vrei sa'mi faci si mie cunostinta cu fratele tau


e casatorit!
geo_x
Postat pe 11 Mai 2009 17:02
De la: geo_x, la data 2009-05-11 17:02:32
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 16:48:24vrei sa'mi faci si mie cunostinta cu fratele tau


e casatorit!


Nu'i nimic.... S'o inventat divortu'
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 18:36
De la: geo_x, la data 2009-05-11 16:37:09pai sa-ti dau adresa ei de mess si ...se descurca mai departe.
stickittomybuttandmakemecry@yaho.com

o recomandare.
o data la doua luni , o apuca pandaliile, hormonii zic io, si cauta vreo trei barbati pe care lesina!
da' numai o data la doua luni!
ce id de mess supertare mi-a distrus brandul acum
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 19:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prins intre capcane 5 De la: sweetviper 19 Iunie 2009 20:50
pe scurt povestea mea...vreau o parere? 13 De la: eeuu 12 Ianuarie 2011 12:44
buna 5 De la: kudika032906 19 Iunie 2009 16:18
Vreau sa fiu rea...cum? 34 De la: kudika226325 26 Septembrie 2011 22:29
Cum ati reactiona sa stiti ca in locul in care planuiai sa ajungi, la o anumita ora dar - din cvarii motive nu ai reusit - au avut loc explozii cu bombe!!!! 16 De la: lonely_soul 25 Iunie 2009 21:50