pentru cei singuri...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

skorpyo Avatarul lui skorpyo

66 mesaje
Oras: braila

Am vazut topicul unei tipe din craiova care cauta un baiat pentru ca s-a saturat de singuratate si am vazut ca a avut ceva succes...sper sa nu va plictisesc si eu si ma criticati ca ajut la transformarea site-ului in unul de matrimoniale, dar daca dragoste nu e, nimic nu e, nu?

Postez acest topic nu pentru mine, ci pentru fratele meu, un baiat de 28 de ani la fel de singur si fara prea mult noroc in dragoste, l-as fi recomandat tipei, dar e din Braila si pana la craiova e distanta mare... Asa ca va rog mult, daca sunteti singure sau cunoasteti o fata singura de prin zona, haideti sa ii scapam de singuratate. Daca nu vi se potriveste, cine stie cine va citeste mesajul si il gasiti pe Fat-Frumos al vostru.
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

112 mesaje

Fat-Frumos cu stea in frunte si cu ochii albastri !
I'm a real bitch sometimes and I have a hard time saying sorry...should I change myself ?

66 mesaje

fratele meu are ochi albastri....dar nu are stea in frunte
pe bune acum, eu una nu as suporta sa fiu singura, de asta imi pare rau pentru cei care nu si-au gasit jumatatea, desi, unii, la varsta pe care o au, ar fi trebuit sa aibe si copilasi. E tare pacat ca sunt foarte multe fete si mai multi baieti buni care nu vor decat o dragoste sincera, nu avere, si nu au parte nici macar de atat; si asta pentru ca nu reusesc sa se intalneasca.
Sincer o spun ca fratele meu e genul de sot pe care multe femei si l-ar dori si au parte de toti afemeiatii, betivii etc. Mare pacat.
Fosta membra Kudika.ro
De la: skorpyo, la data 2009-05-11 13:32:59
fratele meu are ochi albastri....dar nu are stea in frunte
pe bune acum, eu una nu as suporta sa fiu singura, de asta imi pare rau pentru cei care nu si-au gasit jumatatea, desi, unii, la varsta pe care o au, ar fi trebuit sa aibe si copilasi. E tare pacat ca sunt foarte multe fete si mai multi baieti buni care nu vor decat o dragoste sincera, nu avere, si nu au parte nici macar de atat; si asta pentru ca nu reusesc sa se intalneasca.
Sincer o spun ca fratele meu e genul de sot pe care multe femei si l-ar dori si au parte de toti afemeiatii, betivii etc. Mare pacat.

vrei sa-i fac cunostinta cu sora mea?
are aceleasi caracteristici si e singura.
cateodata ma intreb de ce nu are succes in dragoste, pentru ca este gospodina, muncitoare, a strans o mica avere cat a muncit si e singura de 5 ani.
daca te intrebi daca a facut sex in acesti 5 ani, iti raspund da.
singurul ei cusur este ca-i plac orgiile.
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!

66 mesaje

Nu cred k l-ar deranja apetitul ei
Doar ca daca el e din braila si ea din constanta si fiecare isi face mica avere la el, oare ar renunta vreunul?
Fosta membra Kudika.ro
pai sa-ti dau adresa ei de mess si ...se descurca mai departe.
stickittomybuttandmakemecry@yaho.com

o recomandare.
o data la doua luni , o apuca pandaliile, hormonii zic io, si cauta vreo trei barbati pe care lesina!
da' numai o data la doua luni!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

vrei sa'mi faci si mie cunostinta cu fratele tau
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 16:48:24vrei sa'mi faci si mie cunostinta cu fratele tau

e casatorit!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: geo_x, la data 2009-05-11 17:02:32
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 16:48:24vrei sa'mi faci si mie cunostinta cu fratele tau

e casatorit!

Nu'i nimic.... S'o inventat divortu'
Sweet Little Devil
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: geo_x, la data 2009-05-11 16:37:09pai sa-ti dau adresa ei de mess si ...se descurca mai departe.
stickittomybuttandmakemecry@yaho.com

o recomandare.
o data la doua luni , o apuca pandaliile, hormonii zic io, si cauta vreo trei barbati pe care lesina!
da' numai o data la doua luni!
ce id de mess supertare mi-a distrus brandul acum
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.