Cum se sterg discutiile adaugate?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Cum se sterg discutiile adaugate?: (1 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

536 mesaje

as vrea sa stiu cum sa sterg un subiect pe care l-am deschis? A-ti putut sterge si voi?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
da. imediat ce-mi gasesc guma.
stai putin!

aha, gata, am gasit-o!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: r_girl, la data 2009-05-11 13:58:08as vrea sa stiu cum sa sterg un subiect pe care l-am deschis? A-ti putut sterge si voi?

DA ...cu pasta corectoare
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:39:07
De la: r_girl, la data 2009-05-11 13:58:08as vrea sa stiu cum sa sterg un subiect pe care l-am deschis? A-ti putut sterge si voi?

DA ...cu pasta corectoare

cand greseam io rupeam pagina
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

cu clor,,,cu fayri ,cu tix ,,cu toate produsele de curat geamuri ,dai pe ecran si gata
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Apasa pe "Sterge'ti Contul"
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
niste obraznici..fata vb serios...si voi...
Fosta membra Kudika.ro
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:53:26niste obraznici..fata vb serios...si voi...

rusine...........rusineeeeeeeeeee......rusineeeeeeeeeeeee..................pentru asta imi sterg contul...............da nu stiu cum ma ajutatzi voi?
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.

7696 mesaje

De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:53:26niste obraznici..fata vb serios...si voi...

Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: donttouch, la data 2009-05-13 13:55:40

rusine...........rusineeeeeeeeeee......rusineeeeeeeeeeeee..................pentru asta imi sterg contul...............da nu stiu cum ma ajutatzi voi?

normal...tre sa torni niste acid sulfuric peste colega aia de la conta si este ca si rezolvata treaba
Fosta membra Kudika.ro
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 14:02:36

normal...tre sa torni niste acid sulfuric peste colega aia de la conta si este ca si rezolvata treaba

nup, cred ca o sa-i cumpar un ruj
Fosta membra Kudika.ro
De la: donttouch, la data 2009-05-13 14:04:19
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 14:02:36

nup, cred ca o sa-i cumpar un ruj

ce scumpica esti tu
mai ca te cred si alta nu
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Cassey, la data 2009-05-13 14:14:26Buna!

Paaaaa!

7696 mesaje

De la: Cassey, la data 2009-05-13 14:14:26Buna!

Arivederci
Sweet Little Devil
lizzy74 Avatarul lui lizzy74

141 mesaje
Oras: brasov

De la: sarutama, la data 2009-05-13 13:50:30

cu clor,,,cu fayri ,cu tix ,,cu toate produsele de curat geamuri ,dai pe ecran si gata

Incearca..cilit...dupa aia bang..bang..poate iese:
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Dupa ce ai incercat radiera, tipp ex, cilit, ata, ajax si ai sters contul, incerci data viitoare sa gandesti inainte de a scrie ceva...poate merge
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

incearca cu acetona
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
kudika172071 Avatarul lui kudika172071

80 mesaje

RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA

Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.

Amin!
kudika172071 Avatarul lui kudika172071

80 mesaje

RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA

Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.

Amin!